Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Видавництво «Юрінком Інтер» проводить семинар "Новий Кримінальний процесуальний кодекс: ПРИНЦИПОВІ ЗМІНИ І ЯК ЇХ ЗАСТОСОВУВАТИ"

Видавництво «Юрінком Інтер» проводить семинар "Новий Кримінальний процесуальний кодекс: ПРИНЦИПОВІ ЗМІНИ І ЯК ЇХ ЗАСТОСОВУВАТИ"

Оплата членських внесків

25.01.2013

Видавництво «Юрінком Інтер» проводить семинар "Новий Кримінальний процесуальний кодекс: ПРИНЦИПОВІ ЗМІНИ І ЯК ЇХ ЗАСТОСОВУВАТИ"

1 лютого 2013 р. Видавництво «Юрінком Інтер» проводить семинар "Новий Кримінальний процесуальний кодекс: принципові зміни і як їх застосувати" (місце проведення: м. Київ, вул. Еспланадна, б.28, оф.7, метро Палац Спорту).

Лектор: Теньков Сергій Опанасович – доктор філософії у галузі права, юридичний оглядач газети «Юридичний вісник України», адвокат з двадцятирічним стажем.

Програма семінару
1. Коли і як почне діяти новий КПК, в яких випадках продовжує застосовуватися старе законодавство.
2. Перші роз'яснення вищих судових органів.
3. Порушення кримінальної справи і нове в досудовому розслідуванні.
4. Цивільний позов.
5. Застосування угод по кримінальній справі.
6. Судовий розгляд.
7. Нове в статусі учасників процесу - підозрюваний, адвокат, обвинувач, свідок тощо.
8. Доказування у кримінальному процесі.
9. Заходи забезпечення кримінального провадження - особливості для економічних і посадових злочинів, особливості отримання доступу та вилучення документів, нове у регулюванні запобіжних заходів (утримання під вартою, поручительство тощо).
10. Нове в касації та апеляції.
11. Зміни в податковому, в іншому законодавстві, оперативно-розшукова діяльність за новим КПК. Вартість семінару 600 гривень з ПДВ.

Деталі та реєстрація за посиланням 
http://www.yurincom.com/#2

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ