Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбулися загальні збори Донецького відділення ААУ

Відбулися загальні збори Донецького відділення ААУ

Оплата членських внесків

26.04.2012

Відбулися загальні збори Донецького відділення ААУ

25 квітня 2012 року в приміщенні адвокатської фірми «Головань та партнери» відбулися загальні збори Донецького відділення Асоціації адвокатів України за участю Президента Асоціації адвокатів України Дмитрієвої Ольги Леонідівни.

Збори розпочала  Президент Асоціації адвокатів України, адвокат Дмитрієва Ольга Леонідівна, яка ознайомила присутніх з заходами, які були проведені Асоціацією адвокатів України за останній час, а також проінформувала про  заходи, які планує провести Асоціація. Пані Дмитрієва розповіла про основні завдання та цілі, які стоять перед Асоціацією адвокатів України, ознайомила присутніх з новими проектами започаткованими Асоціацією. Зокрема,  було наголошено на важливості реалізації таких проектів, як «Обличчя адвокатури», «Історія адвокатури». Звернула увагу присутніх на процедуру проведення та участь членів Асоціації в наданні безоплатної вторинної правової допомоги.

Продовжила засідання керівник Донецького відділення ААУ, адвокат Прядко Олена Дмитрівна, яка презентувала план роботи Донецького відділення ААУ на 2012 рік, наголосила на необхідності підвищення кваліфікації адвокатами та підкреслила,  що за результатами участі в заходах ААУ, адвокатам видаються Свідоцтва про підвищення кваліфікації.

За підсумками зборів Донецького відділення ААУ було прийнято рішення про затвердження плану роботи відділення на 2012 рік та обрання активу відділення.


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ