Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбулося чергове засідання Клубу майбутніх адвокатів ААУ

Відбулося чергове засідання Клубу майбутніх адвокатів ААУ

Оплата членських внесків

21.05.2012

Відбулося чергове засідання Клубу майбутніх адвокатів ААУ

17 травня 2012 року відбулося чергове засідання Клубу майбутніх адвокатів ААУ, присвячене актуальним питанням сімейного права.

Адвокат Прудивус Леся Іванівна познайомила присутніх з історією формування в національному законодавстві інституту шлюбного договору, особливостями укладення та основними положеннями шлюбних договорів, які найчастіше укладаються сьогодні за ініціативою чоловіків, переважно іноземців.

Продовжила розпочату дискусію адвокат, к.ю.н., керівник Клубу майбутніх адвокатів ААУ Дубчак Леся Сергіївна, яка поділилася власним досвідом підготовки проектів шлюбних договорів, порівняла інститут шлюбного договору в Росії, Франції, Іспанії, США.

Адвокат, член Ради Київського міського відділення ААУ Сухомлинова Наталія Іванівна звернула увагу присутніх на норму, передбачену ч.1 ст.196 Сімейного кодексу України, згідно з якою при виникненні заборгованості з вини особи, яка зобов'язана сплачувати аліменти за рішенням суду, одержувач аліментів має право на стягнення неустойки (пені) у розмірі одного відсотка від суми несплачених аліментів за кожен день прострочення, а також поділилася власним успішним досвідом її застосування.

В дискусії взяли участь й інші присутні адвокати, які навели влучні приклади з власної практики: голова Київського міського відділення ААУ, керуючий партнер Юридичної компанії «Чернобай і партнери» Олег Валерійович Чернобай та Роман Віталійович Овод.


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ