Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбулося святкування Дня незалежності України

Відбулося святкування Дня незалежності України

Оплата членських внесків

27.08.2012

Відбулося святкування Дня незалежності України

24 серпня 2012 року Асоціація адвокатів України провела неформальний захід у сімейному форматі з нагоди святкування Дня незалежності України. Гості розважались на двохпалубному теплоході «Каштан 2», що курсував по Дніпру.

Дійсно сумувати було ніколи!

У теплий та сонячний день дорослі насолоджуючись прохолодним шампанським та легким фуршетом, милуючись чудовими краєвидами стародавнього міста, у неформальній атмосфері мали можливість обговорити новий Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Для діток була організована спеціальна зона, де маленькі гості брали участь у піратському квесті. Дітки мали можливість попасти в дивовижний піратський світ, де існують справжні піратські закони, справжні піратські пісні і карта скарбів. Впродовж всього свята вони брали участь у всіляких  іграх та конкурсах, в яких вони збирали пазли піратської карти і у фіналі квеста знайшли скарби. Розмальовані у аквагрим вони з превеликим задоволенням влаштували піратську бійку на мечах з довгих кульок.

Усі, хто любить та бажає гарно та весело відпочити мали нагоду поспілкуватися, здійснити прогулянку по акваторії Дніпра вздовж Києва та отримати приємні незабутні враження, неповторні емоції, запастись енергією, зарядитись мега позитивом, ще раз доводячи, що адвокати вміють і добре працювати і весело відпочивати!!!

Приєднуйтесь, бо ми того варті!


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ