Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Цикл відкритих лекцій для адвокатів України (Лекція 3)

Цикл відкритих лекцій для адвокатів України (Лекція 3)

Оплата членських внесків

04.02.2013

Цикл відкритих лекцій для адвокатів України (Лекція 3)

28 лютого 2013 р. Міжнародна бізнес-школа «NIKLAND» спільно з Асоціацією адвокатів України проведе перші три лекції з циклу відкритих лекцій для адвокатів України.

Лекція 3. 
ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ: ЕКОНОМІЧНА СУТНІСТЬ, ЯК ЙОГО ПОРАХУВАТИ І ХТО ПОВИНЕН ОПЛАЧУВАТИ?

Дата - 28.02.2013, 
Час - 17.00, 
Адреса - м. Київ, вул. Басейна ½
Реєстрація: Попередня реєстрація учасників - по електронній пошті і телефоном.е-mail: marketing@nikland.com.ua (в листі, будь ласка, вкажіть ПІБ, посада, установа, e-mail і контактний телефон). 
Телефони: (044) 461-97-27, 331-44-83.

Короткий зміст лекції:
1. Що являє собою ПДВ? Економічна сутність цього податку;
2. Як визначається ПДВ та якими законодавчими актами регулюється;
3. Хто є платником ПДВ? Податкові пільги;
4. Оподаткування ПДВ імпортних та експортних операцій;
5. ПДВ-облігації-останнє ноу-хау законодавців.

Спікер - Науменко Наталія Миколаївна, Директор Аудиторсько-консалтингової групи "Компас", практикуючий аудитор (сертифікат серії А). Свідоцтво на право проведення аудиторських перевірок фінансових установ, які надають послуги на ринку цінних паперів. Закінчила Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка та Київський державний економічний університет. Має кваліфікацію магістра фінансового менеджменту. Має сертифікат Міжнародні асоціації професійних Бухгатерія IAB. Володар Сертифікату фахівця лізингового бізнесу (сертифікат випускається спільно Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Фондом сертифікованих фахівців лізингового бізнесу (США)). Член Союзу Сертифікованих фахівців лізингу.Має досвід проведення бізнес тренінгів та консалтингу з компаніями України в області організаційного становлення, бізнес-планування, податкового планування, управління і розвитку (більше 100). Проведення корпоративних та відкритих тренінгів для будівельних, торгових, лізингових сільськогосподарських і пр. компаній. Надання консультацій з податкового менеджменту і плануванню, організаційного розвитку та оптимізації облікової політики підприємств.

Запрошуємо до участі!


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ