Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Наслідки участі адвоката у резонансних справах

Наслідки участі адвоката у резонансних справах

Оплата членських внесків

24.02.2013

Наслідки участі адвоката у резонансних справах

    23 лютого 2013 року, в святковий  День захисника Вітчизни, в конференц-залі Готелю «Козацький» відбувся майстер-клас відомого адвоката Ярослава Зейкана на тему: «Особливості розгляду справи у суді присяжних. Виступ у дебатах».
    Серед важливих питань, доповідач затронув тему участі адвоката у резонансних справах.
     Ярослав Зейкан підкреслив, що адвокату необхідно усвідомлювати всі «за» та «проти», якщо він береться за таку справу. Зауважив, що проти захисника може діяти ціла команда з боку обвинувачення, може бути загроза його кар’єрі, життю, родичам тощо.
     Також, було звернуто увагу на відсутність права на помилку у будь-якій справі, але особливо це правило стосується резонансних справ, в яких необхідно враховувати  майже все . «Це більше ніж злочин - це помилка» - такою цитатою Ярослав Зейкан коментував можливий результат неправильних дій у такій справі.
     Новий КПК, зазначив доповідач, надає адвокату можливість працювати зі свідками. Ярослав Павлович розповів присутнім як готувати свідків до допиту в суді та справляти гарне враження на суд та присяжних.Серед численних порад, які грунтуються на законах психології, не останнє місце займають вимоги до правил поведінки та публічних виступів: "йдучи до суду, одягніться охайно та консервативно", "сидіти чи стояти треба рівно, не спираючись на стійку", "нічого не тримати у роті (жуйку, цукерку, сірник)", "говоріть впевнено, не заучуйте на пам’ять те, що хочете сказати", "перед судовим засіданням будьте серйозними, присяжні можуть побачити вас в коридорі", "говоріть з присяжними відкрито і щиро".
    Під час кава-паузи, яка відбулась у ресторані «Козацький», Секретаріат ААУ привітав чоловіків з Днем захисника Вітчизни.
    Запрошуємо на наступний семінар, який відбудеться 02.03.2013. 
    Тема семінару: «Адвокат у цивільній справі: методика розробки правової позиції у справі, підготовка адвокатом доказової бази у цивільному процесі».
    Реєстрація за тел.:+38 (044) 491-69-71, + 38 (067) 239 86 90, + 38(095)505 36 89
   Деталі на сайті: http://uaa.org.ua/postiyno-diyuchiy-seminar/

   

 



Повернення до списку



ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИ



ПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ



ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ