Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Семен Ханін, адвокат, партнер ЮК «AMBER Corporation» спікер Зимового Форуму ААУ 14.12.2017 Семен Ханін, адвокат, партнер ЮК «AMBER Corporation» спікер Зимового Форуму ААУ
Приємна новина. Спікером виступить Семен Ханін – адвокат, керуючий партнер ЮК «AMBER Corporation».

Афанасій Карлін, партнер EVERLEGAL модератор Зимового Форуму ААУ 14.12.2017 Афанасій Карлін, партнер EVERLEGAL модератор Зимового Форуму ААУ
Цієї п’ятниці VII Зимовий Форум з кримінального права та процесу! А ми ще не повідомили, хто буде проводити Сесію 3В «Актуальні проблеми   доказування»? Модератором виступить Афанасій Карлін – партнер EVERLEGAL. Адвокат із 5-річним досвідом слідчої роботи в сфері боротьби з господарськими злочинами. 

Костянтин Дорошенко, партнер АО «Лещенко, Дорошенко і партнери» доповідач Зимового форуму ААУ 14.12.2017 Костянтин Дорошенко, партнер АО «Лещенко, Дорошенко і партнери» доповідач Зимового форуму ААУ
Після VII Зимового Форуму з кримінального права та процесу кожен відчує себе справжнім гуру з криміналістики.  Серед наших спікерів Костянтин Дорошенко – іменний партнер АО «Лещенко, Дорошенко і партнери».

Вікторія Кицюк – суддя Солом'янського районного суду міста Києва спікер Зимового Форуму ААУ 14.12.2017 Вікторія Кицюк – суддя Солом'янського районного суду міста Києва спікер Зимового Форуму ААУ
Шановні учасники! VII Зимового Форуму з кримінального права та процесу відбудеться цієї п’ятниці! Ми запросили унікальних спікерів, серед яких Вікторія Кицюк – суддя Солом'янського районного суду міста Києва.

Володимир Клочков, адвокат, член Правління ААУ спікер Зимового Форуму ААУ 14.12.2017 Володимир Клочков, адвокат, член Правління ААУ спікер Зимового Форуму ААУ
Встигніть зареєструватися на VII Зимовий Форум з кримінального права та процесу! http://uaa.org.ua/events/6085/  Адже спікером виступить Володимир Клочков – адвокат, член Правління ААУ, керуючий партнер АО «Клочков та партнери», Голова Комітету ААУ з захисту прав та гарантій адвокатської діяльності.

Василь Кричун – начальник відділу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури виступить на Зимовому форумі ААУ 14.12.2017 Василь Кричун – начальник відділу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури виступить на Зимовому форумі ААУ
На VII Зимовий Форум з кримінального права та процесу запрошені унікальні спікери! А після Форуму кожен відчуватиме себе справжнім гуру з кримінального права та процесу.  Спікер Василь Кричун – начальник відділу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.


Микола Погорецький виступить на Зимовому форумі ААУ 14.12.2017 Микола Погорецький виступить на Зимовому форумі ААУ
Микола Погорецький – завідувач кафедри правосуддя Київського національного університету імені Тараса Шевченка, адвокат, Доктор юридичних наук, профессор, заслужений діяч науки і техніки України виступить на Зимовому форумі ААУ.

Андрій Тригуб виступить із доповіддю на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу! 13.12.2017 Андрій Тригуб виступить із доповіддю на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Андрій Тригуб, адвокат Адвокатського об’єднання "Скляренко, Сидоренко та Партнери", к.ю.н., виступить на VІ Щорічному зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Тема доповіді: "Проблеми захисту у корупційних злочинах".

Олександр Мінін – cтарший партнер, адвокат КМ Партнери виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу! 13.12.2017 Олександр Мінін – cтарший партнер, адвокат КМ Партнери виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Олександр Мінін – cтарший партнер, адвокат КМ Партнери виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу! 
Тема доповіді: «Чому порушення кримінального провадження з ухилення від сплати податків за результатами аналітичного дослідження протиправне».

Олексій Задоєнко, адвокат АО Arzinger виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та  процесу! 12.12.2017 Олексій Задоєнко, адвокат АО Arzinger виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Олексій Задоєнко, адвокат АО Arzinger виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Тема доповіді: «Особливості захисту прав третіх осіб, щодо майна яких вирішується питання про арешт».

Захід акредитовано! 12.12.2017 Захід акредитовано!
Асоціація адвокатів України повідомляє, що учасники VII Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року, отримають СЕРТИФІКАТИ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (7 балів)!

Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу 12.12.2017 Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу
Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації, к.ю.н., Олена Сукманова виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року в приміщенні Premier Hotel Rus, щод знаходиться за адресою: вул. Госпітальна, 4.

Тема виступу Олени Валеріївни - "Мін'юст, нотаріус, адвокат: баланс захисту прав".

Олег Вдовичен, адвокат, керуючий партнер АО «Вдовичен та партнери», сертифікований експерт НААУ, член Правління ААУ, голова Комітету з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів ААУ виступить модератором на Зимовому форумі ААУ 12.12.2017 Олег Вдовичен, адвокат, керуючий партнер АО «Вдовичен та партнери», сертифікований експерт НААУ, член Правління ААУ, голова Комітету з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів ААУ виступить модератором на Зимовому форумі ААУ
Модератором сесії 4А на тему «Економічні злочини» в рамках VII Форуму ААУ з кримінального права та процесу виступить Олег Вдовичен – адвокат, керуючий партнер АО «Вдовичен та партнери», сертифікований експерт НААУ, член Правління ААУ, голова Комітету з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів ААУ, член правління Комітету з питань податкового та митного права АПУ.

Асоціація адвокатів України щиро вітає Зою Ярош, Президента ААУ з Днем народження! 11.12.2017 Асоціація адвокатів України щиро вітає Зою Ярош, Президента ААУ з Днем народження!

Асоціація адвокатів України щиро вітає Зою Ярош, Президента ААУ та просто чарівну жінку з Днем народження!
Бажаємо пані Зої міцного здоров’я, плідних справ, невичерпної енергії для успішної реалізації усіх професійних проектів та задумів, творчого натхнення та нових здобутків.

КМ Партнери виступить партнером VII Щорічного форуму ААУ з кримінального права та процесу! 11.12.2017 КМ Партнери виступить партнером VII Щорічного форуму ААУ з кримінального права та процесу!

Асоціація адвокатів України з радістю повідомляє, що провідна українська юридична фірма KM Partners виступить партнером VII Щорічного форуму ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року.

11.12.2017 Відкрито акредитацію на VIІ Зимовий форум ААУ з кримінального права та процесу!
Шановні представники засобів масової інформації!
Відкрито акредитацію на VIІ Зимовий форум ААУ з кримінального права та процесу! 
Заявки на акредитацію приймаються до 13:00 14 грудня 2017 року за наступними контактами: 
Моб.:+38 (067) 239 86 90, e-mail: zhuravleva@uaa.org.ua 

11.12.2017 Відкрито акредитацію на Урочисту церемонію нагородження переможців Конкурсу «Адвокат року - 2017»!
Шановні представники засобів масової інформації!
Відкрито акредитацію на Урочисту церемонію нагородження переможців Конкурсу 
«Адвокат року - 2017»!
Дата: 15 грудня 2017 року (п'ятниця). 
Місце проведення: Premier Hotel Rus (вул. Госпитальна, 4, м.Київ). 
Час заходу: 18:10 – 20:00 

Модератором 4 секції виступить адвокат Кристіна Чаплієва, Партнер ЮВІТО, член Ради адвокатів міста Києва та Голова Адвокатського об’єднання "Ю ЕНД ДЖІ ПАРТНЕРС" 07.12.2017 Модератором 4 секції виступить адвокат Кристіна Чаплієва, Партнер ЮВІТО, член Ради адвокатів міста Києва та Голова Адвокатського об’єднання "Ю ЕНД ДЖІ ПАРТНЕРС"
Модератором 4 секції VII Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу виступить адвокат Кристіна Чаплієва, партнер ЮВІТО, член Ради адвокатів міста Києва та Голова Адвокатського об’єднання «Ю ЕНД ДЖІ ПАРТНЕРС».

Круглий стіл на тему: "Антирейдерська комісія vs суд: куди звертатися за захистом?" 07.12.2017 Круглий стіл на тему: "Антирейдерська комісія vs суд: куди звертатися за захистом?"
Дата: 8 грудня 2017 року.
Час: 10:00 – 12:00.
Місце проведення: Прес-центр Інформаційного агентства "ЛІГАБізнесІнформ" (вул.Тимофія Шамрила, 23).
Організатори: Комітет ААУ з корпоративного права та Комітет з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів.

Віктор Мороз, керуючий партнер АО "Suprema Lex" виступить на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу! 06.12.2017 Віктор Мороз, керуючий партнер АО "Suprema Lex" виступить на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Віктор Мороз, адвокат, керуючий партнер адвокатського об'єднання "Suprema Lex", виступить доповідачем на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Тема доповіді – «Способи протидії рейдерським атакам: превентивні дії, активна протидія, судовий захист».


Новости 21 — 40 з 1763
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ