Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Наталія Дмитрук виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum! 23.11.2018 Наталія Дмитрук виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Наталія Дмитрук, суддя Голосіївського районного суду міста Києва, виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum та розповість про заочний судовий розгляд кримінальних проваджень. Нагадуємо, що до 25 листопада можна зареєструатись на форум за вартістю 1000 грн.

Black Friday від ААУ! 23.11.2018 Black Friday від ААУ!
Поринайте у світ знижок разом з ААУ! 23 – 25 листопада 2018 року ми оголошуємо Black Friday! Поспіши зареєструватись на 8 Kyiv Criminal Law Forum  за ціною 1000 грн!

На 8th Kyiv Criminal Law Forum виступить Катерина Нікітюк! 22.11.2018 На 8th Kyiv Criminal Law Forum виступить Катерина Нікітюк!
Про зміни КПК 2018, зокрема про аналіз наслідків та актуальну практику на 8th Kyiv Criminal Law Forum розповість Катерина Нікітюк, адвокат, правозахисник. Нагаудуємо, що захід відбудеться вже 7 грудня 2018 року!

Відбувся Круглий стіл ААУ "Таємні агенти та провокація злочину"! 22.11.2018 Відбувся Круглий стіл ААУ "Таємні агенти та провокація злочину"!
21 листопада відбувся круглий стіл Комітету кримінального права та процесу Асоціації адвокатів України "Таємні агенти та провокація злочину".

Віталій Власюк виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum! 22.11.2018 Віталій Власюк виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Віталій Власюк, адвокат, к.ю.н., керуючий партнер юридичної фірми "єПраво", автор низки наукових та публіцистичних праць, голова та засновник ГО "Асоціація з пошуку та повернення активів", виступить з репортажем з Лондона, зокрема розповість про фінансові злочини та санкції США на 8th Kyiv Criminal Law Forum!

Павло Пархоменко виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ! 22.11.2018 Павло Пархоменко виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ!
Суддя Бахмацького районного суду Чернігівської області - Павло Пархоменко виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ та розповість про особливості застосування конвенції про захист прав людини і основоположних свобод в національній судовій практиці.

АО "Національна колегія адвокатів" виступить професійним партнером 8th Kyiv Criminal Law Forum! 21.11.2018 АО "Національна колегія адвокатів" виступить професійним партнером 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Професійний партнер 8th Kyiv Criminal Law Forum - адвокатське об'єднання "Національна колегія адвокатів". Основними принципами роботи адвокатського об’єднання є висока якість та своєчасність надання юридичних послуг, сувора конфіденційність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

21.11.2018 Приєднуйтесь до он-лайн трансляції НАРАДЧА PRO – відкритого засідання Комітету з судової практики ААУ та органів судової влади!
Шановні колеги!

У всіх, хто не зміг зареєструватись на перше засідання НАРАДЧА PRO, є можливість приєднатись до он-лайн трансляції  за посиланням 

НАРАДЧА PRO-новий судово-дискусійний формат відкритих засідань Комітету з судової практики Асоціації адвокатів України та органів судової влади. Перше засідання #НАРАДЧАPRO присвячене застосуванню новел ГПК України в суді першої інстанції

Володимир Клочков прийме участь у 8th Kyiv Criminal Law Forum! 21.11.2018 Володимир Клочков прийме участь у 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Про порушення професійних прав адвокатів, а саме як захиститися розповість Володимир Клочков, адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Клочков та партнери», Заступник голови Професійної спілки адвокатів України, член Правління ААУ, голова Комітету захисту прав адвокатів ААУ, член ради адвокатів Києва, член Комітету захисту прав адвокатів НААУ, на 8th Kyiv Criminal Law Forum!

Валентина Сеник виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum! 20.11.2018 Валентина Сеник виступить на 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Начальник відділу з питань організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції ГПУ, страший радник юстицї - Валентина Сеник розповість про КПК України та конфлікт інтерсів на 8th Kyiv Criminal Law Forum! Нагадуємо, форум відбудеться вже 7 грудня 2018 року!

НАРАДЧА PRO – новоий судово-дискусійний формат відкритих засідань Комітету з судової практики ААУ та органів судової влади! 20.11.2018 НАРАДЧА PRO – новоий судово-дискусійний формат відкритих засідань Комітету з судової практики ААУ та органів судової влади!
Запрошуємо Вас на перше засідання НАРАДЧА PRO – нового судово-дискусійного формату відкритих засідань Комітету з судової практики Асоціації адвокатів України та органів судової влади!

EQUITY виступить експертним партнером 8th Kyiv Criminal Law Forum! 20.11.2018 EQUITY виступить експертним партнером 8th Kyiv Criminal Law Forum!
Юридична компанія "EQUITY" виступить експертним партнером щорічного форуму ААУ кримінального права та процесу 8th Kyiv Criminal Law Forum. EQUITY — українська юридична компанія, яка надає юридичні послуги в основних практиках для найбільших українських та іноземних компаній. 

Андрій Осіпов виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ! 19.11.2018 Андрій Осіпов виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ!
Андрій Осіпов, адвокат, директор Одеської кіностудії, випускник програми "Адвокат майбутнього" розповість про публічну промову як обов'язок адвоката на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ! Захід відбудеться вже цієї суботи, 24 листопада 2018 року!

Генеральний партнер 8th Kyiv Criminal Law Forum - АО "Клочков та партнери"! 19.11.2018 Генеральний партнер 8th Kyiv Criminal Law Forum - АО "Клочков та партнери"!
Адвокатське об'єднання "Клочков та партнери" виступить генеральним партнером 8-th Kyiv Criminal Law Forum! АО "Клочков та партнери"- це група досвідчених адвокатів, професіоналів та ентузіастів своєї справи. Нагадуємо, що захід відбудеться вже 7 грудня 2018 року!

VB PARTNERS виступить партнером 8-th Kyiv Criminal Law Forum! 16.11.2018 VB PARTNERS виступить партнером 8-th Kyiv Criminal Law Forum!
Юридичний бутік VB PARTNERS виступить партнером 8-th Kyiv Criminal Law Forum! VB PARTNERS — прогресивна команда професіоналів, яка володіє унікальним досвідом в судовій і кримінально-правовій сфері. Адвокати юридичного бутіка враховують особливості кожного клієнта і незмінно дотримуються високих стандартів етики та якості. Все складне стає простим в руках професіоналів VB Partners.

Суддя Солом`янського районного суду м. Києва виступить на 8-th Kyiv Criminal Law Forum 16.11.2018 Суддя Солом`янського районного суду м. Києва виступить на 8-th Kyiv Criminal Law Forum
Вікторія Жовноватюк, суддя Солом`янського районного суду м.Києва виступить на тему: "Визнання недопустимими результатів проведення негласних слідчих (розшукових) дій та наслідки для судового розгляду".
Пані Вікторія виступить в рамках другої сесії 8-th Kyiv Criminal Law Forum, який відбудеться 7 грудня 2018 року у конференц-холі "ДЕПО".

Про захист в складних кримінальних справах: адвокатські міфи та реальність, розповість Ольга Просянюк 16.11.2018 Про захист в складних кримінальних справах: адвокатські міфи та реальність, розповість Ольга Просянюк

На Kyiv Criminal Law Forum, який відбудеться вже 7 грудня, виступить Ольга Просянюк - керуючий партнер АО «AVER LEX», адвокат, к.ю.н., член дисциплінарної палати Київської міської КДКА України, Куратор Ініціативної групи із захисту прав адвокатів, член Правління Асоціації правників України, член Асоціації адвокатів України.

Марія Зелінська, суддя Солом'янського суду розповість про судову практику у сфері екстрадиції 15.11.2018 Марія Зелінська, суддя Солом'янського суду розповість про судову практику у сфері екстрадиції

Марія Зелінська, суддя Солом'янського суду розповість про актуальні питання екстрадиції та міжнародного розшуку на 8-th Kyiv Criminal Law Forum.
Під час доповіді будуть адвокати отримають практичні поради та дізнаються про останню судову практику в цій сфері.

Ольга Дмитрієва виступить на  X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ! 13.11.2018 Ольга Дмитрієва виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ!
Про ідеального командного гравця з погляду топ-менеджера юридичної компанії майбутнім адвокатам розповість Ольга Дмитрієва, голова Наглядової Ради ААУ, керуючий партнер ЮК "Дмитрієва та партнери" на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ!

Надія Вороницька-Гайдак виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 13.11.2018 Надія Вороницька-Гайдак виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про особливості кримінального провадження відносно юридичних осіб розповість Надія Вороницька-Гайдак, керуючий партнер Femida Legal Association, головний редактор Femida.ua, на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!


Новости 41 — 60 з 2287
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ