Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Надія Вороницька-Гайдак, адвокат, керуючий партнер АО “Юридичне об’єднання “Феміда”, головний редактор Юридичного журналу FEMIDA.UA виступить з до доповіддю на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу 06.12.2017 Надія Вороницька-Гайдак, адвокат, керуючий партнер АО “Юридичне об’єднання “Феміда”, головний редактор Юридичного журналу FEMIDA.UA виступить з до доповіддю на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу
Надія  Вороницька-Гайдак, адвокат, керуючий партнер АО “Юридичне об’єднання “Феміда”, головний редактор Юридичного журналу FEMIDA.UA виступить з до доповіддю на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу.

Тема доповіді: “Спецконфіскація. Боротьба з корупцією чи рейдерство по-українські?”

Денис Пономаренко, Партнер Адвокатського об’єднання «Баррістерс» виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу 06.12.2017 Денис Пономаренко, Партнер Адвокатського об’єднання «Баррістерс» виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу
Денис Пономаренко, адвокат, Партнер Адвокатського об’єднання «Баррістерс» виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року в приміщенні Premier Hotel Rus.
Тема виступу – «Тактичні питання захисту на стадії досудового розслідування».

Олексій Шевчук, адвокат, АО «Barristers» виступить на VІІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу! 06.12.2017 Олексій Шевчук, адвокат, АО «Barristers» виступить на VІІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Олексій Шевчук, адвокат, АО «Barristers» виступить на VІІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу, що відбудеться 15 грудня 2017 року у Premier Hotel Rus.
Тема доповіді: Екстрадиція по-українськи: КПК та реалії.

Світлана Крюкова, головний редактор Інтернет видання Страна.UA, виступить на VII Форумі ААУ з кримінального права та процесу 06.12.2017 Світлана Крюкова, головний редактор Інтернет видання Страна.UA, виступить на VII Форумі ААУ з кримінального права та процесу
Шановні учасники!
Світлана Крюкова, головний редактор Інтернет видання Страна.UA, виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу.
Тема виступу: "Гласність в кримінальному процесі. Співпраця адвоката з журналістами". Життя в епоху пост правди потребує особливої уваги до співпраці зі ЗМІ. Вміння грамотно комунікувати, а особливо у кризових ситуаціях, справа не з легких. Сучасний адвокат має знати всі тонкощі влучних відповідей на, іноді, дуже підступні й зухвалі запитання!

Відбувся податковий форум ААУ Tax&Business Talks 05.12.2017 Відбувся податковий форум ААУ Tax&Business Talks
24 листопада 2017 року відбувся масштабний захід у податковій сфері Перший податковий форум ААУ Tax&Business Talks. КМ Партнери стала ініціатором та генеральним партнером заходу.

АО "Лещенко, Дорошенко і партнери" виступить Партнером VII Форуму ААУ з кримінального права та процесу! 05.12.2017 АО "Лещенко, Дорошенко і партнери" виступить Партнером VII Форуму ААУ з кримінального права та процесу!
АО "Лещенко, Дорошенко і партнери" виступить Партнером VII Форуму ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року у Premier Hotel Rus (вул. Госпитальна, 4, м.Київ).

КМ Партнери виступить партнером VII Щорічного форуму ААУ з кримінального права та процесу 05.12.2017 КМ Партнери виступить партнером VII Щорічного форуму ААУ з кримінального права та процесу
Асоціація адвокатів України з радістю повідомляє, що провідна українська юридична фірма КМ Партнери виступить партнером VII Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року.

Прийнято до лав ААУ нових адвокатів-членів ААУ 04.12.2017 Прийнято до лав ААУ нових адвокатів-членів ААУ
Рішенням Правління ААУ від 30 листопада 2017 року до лав Асоціації адвокатів України приєдналися наступні адвокати:
Зарубіна Валерія Миколаївна; Пахаренко Олександр Володимирович; Самольотов Ігор Ігорович; Гаркавенко Сергій Дмитрович; Могила  Роман Сергійович; Князьська Наталія Анатоліївна; Рябченко Юрій Анатолійович; Ковальова Наталія Миколаївна; Рудик Вадим Миколайович.
Щиро вітаємо нових членів ААУ!

Олена Костюченко виступить на тему: «Ефективний захист: процесуальні та етичні аспекти» 04.12.2017 Олена Костюченко виступить на тему: «Ефективний захист: процесуальні та етичні аспекти»

Костюченко Олена – член Правління Асоціації адвокатів України та Голова Науково-експертної ради, партнер адвокатського об’єднання «Дмитрієва та партнери», к.ю.н., доцент, доцент кафедри правосуддя юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка виступить на тему: «Ефективний захист: процесуальні та етичні аспекти».

Відбулося перше засідання новообраного Правління ААУ 04.12.2017 Відбулося перше засідання новообраного Правління ААУ
30 листопада 2017 року в приміщенні IQ Business Center відбулося перше засідання Правління ААУ нової каденції 2017- 2019 рр.

Участь у засіданні взяли всі члени Правління ААУ: Володимир Клочков, Віталій Наум, Олена Костюченко, Олександра Павленко, Антоніна Городецька, Олег Вдовичен, Олександр Олійник, Віталій Мацелюх, Катерина Гупало, Катерина Власюк. Голова Наглядової Ради – Ольга Дмитрієва, член Наглядової Ради - Ігор Покотило.

Юридична компанія "Amber" виступить партнером VII Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу 04.12.2017 Юридична компанія "Amber" виступить партнером VII Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу
Юридична компанія "Amber" виступить партнером VII Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року
у Premier Hotel Rus (вул. Госпитальна, 4, м.Київ).

Віталій Наум, адвокат, голова АО "Національна колегія адвокатів", член Правління ААУ,  виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу! 04.12.2017 Віталій Наум, адвокат, голова АО "Національна колегія адвокатів", член Правління ААУ, виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Шановні учасники!
Віталій Наум, адвокат, голова АО "Національна колегія адвокатів", член Правління ААУ, виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Тема доповіді: «Фінансування тероризму» – складна й надважлива! У зв'язку зі складною ситуацією в східних регіонах України, наслідком якої є захоплення заручників, цивільних та військових об'єктів, загострення суспільно-політичної ситуації та людські жертви, актуальним є питання позбавлення осіб, пов'язаних із терористичною та сепаратистською діяльністю, джерел фінансування.

Лесю Сергіївну Дубчак  призначено президентом КМА ААУ 02.12.2017 Лесю Сергіївну Дубчак призначено президентом КМА ААУ
Рішенням Правління ААУ від 30.11.2017 року адвоката, члена Правління ААУ (каденція 2015-2017 рр.), члена Наглядової ради Лесю Сергіївну Дубчак призначено президентом Клубу майбутніх адвокатів ААУ.
Вітаємо пані Лесю та бажаємо успіхів та нових проектів! 

VII Зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу залучився підтримкою однієї з найкращих юридичних компаній України – EQUITY 01.12.2017 VII Зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу залучився підтримкою однієї з найкращих юридичних компаній України – EQUITY
Шановні учасники!
VII Зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу залучився підтримкою однієї з найкращих юридичних компаній України – EQUITY LAW FIRM.
Наш Генеральний партнер - юридична компанія екстра-класу, орієнтована на національну та міжнародну практику, відома своїми сильними проектами та потужною командою експертів (понад 35 юристів, 6 партнерів та 4 радники).

Відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів на тему: «Зконодавство та практичні проблеми адвокатів» 01.12.2017 Відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів на тему: «Зконодавство та практичні проблеми адвокатів»
01 грудня 2017 року в м. Чернівці, відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів на тему: «Зконодавство та практичні проблеми адвокатів».
Захід був організований Радою адвокатів Чернівецької області, за участі Асоціації адвокатів України.
Участь в заході прийняли понад 200 адвокатів. Представники ААУ виступили з доповіддями.

Катерина Нікітюк, адвокат, правозахисник, виступить доповідачем на VII Зимовому Форумі ААУ з кримінального права та процесу! 01.12.2017 Катерина Нікітюк, адвокат, правозахисник, виступить доповідачем на VII Зимовому Форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Шановні учасники!
Катерина Нікітюк, адвокат, правозахисник, виступить доповідачем на VII Зимовому Форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Тема доповіді: "Участь адвоката на стадіях застосування запобіжного заходу. Тактичні прийоми". Серед запобіжних заходів – особисте зобов’язання; особиста порука; застава; домашній арешт; тримання під вартою. У ході виступу будуть підняті питання обов’язків, що покладаються на підозрюваного при застосуванні запобіжного заходу, особливості кожного з запобіжних заходів та тактику й порядок їх застосування.

Вітаємо керівництво Верховного Суду з обранням 01.12.2017 Вітаємо керівництво Верховного Суду з обранням
30 листопада 2017 року відбулося перше засідання Пленуму Верховного Суду, на якому обрано Голову Верховного Суду, заступника та секретаря Пленуму Верховного Суду.

Асоціація адвокатів України вітає Валентину Данішевську з обранням Головою Верховного Суду; Богдана Львова з обранням Заступником Голови Верховного Суду; Дмитра Луспеника з обранням секретарем Пленуму Верховного Суду.

ОНЛАЙН ГОЛОСУВАННЯ КОНКУРСУ "АДВОКАТ РОКУ 2017" ЗАВЕРШЕНО! 01.12.2017 ОНЛАЙН ГОЛОСУВАННЯ КОНКУРСУ "АДВОКАТ РОКУ 2017" ЗАВЕРШЕНО!

Шановні адвокати! Онлайн голосування конкурсу "Адвокат року 2017" завершено. На 2-конкурснаму етапі  конкурсна Комісія обирає серед п’яти переможців on-line голосування – номінантів (адвокати фіналісти Конкурсу, що набрали найбільше голосів за on-line голосуванням) одного переможця в кожній із запропонованих практик за підсумками набраних балів (рейтингове голосування).

Вітаємо АО «Національна колегія адвокатів» з 14-ю річницею Адвокатського об’єднання! 29.11.2017 Вітаємо АО «Національна колегія адвокатів» з 14-ю річницею Адвокатського об’єднання!
Вітаємо АО «Національна колегія адвокатів», в особі голови АО «Національна колегія адвокатів», адвоката, члена Правління ААУ, Віталія Наума з 14-ю річницею Адвокатського об’єднання!

Вітаємо керуючого партнера АО "Клочков та партнери" Володимира Клочкова з десятою річницею зайняття адвокатською діяльністю! 29.11.2017 Вітаємо керуючого партнера АО "Клочков та партнери" Володимира Клочкова з десятою річницею зайняття адвокатською діяльністю!
Асоціація адвокатів України щиро вітає керуючого партнера АО "Клочков та партнери", члена Правління ААУ Володимира Клочкова з десятою річницею зайняття адвокатською діяльністю!


Новости 41 — 60 з 1763
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ