Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Володимир Рудниченко виступить модератором на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 13.11.2018 Володимир Рудниченко виступить модератором на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Володимир Рудниченко, адвокат, радник практики кримінального права МЮФ INTEGRITES, співголова Комітету ААУ з кримінального права та процесу, виступить модератором сесїі "Legal Practice - курйози кримінального права" на  VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Відбувся II Податковий форум ААУ «Tax&Business Talks»! 12.11.2018 Відбувся II Податковий форум ААУ «Tax&Business Talks»!
9 листопада відбувся II Податковий форум ААУ «Tax&Business Talks». Учасники обговорили трансфертне ціноутворення, доцільність податку на виведений капітал, новації валютного законодавства, законопроект щодо оподаткування прибутку та останню судову практику податкових спорів.

Олексій Шевчук виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ! 12.11.2018 Олексій Шевчук виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ!
Олексій Шевчук, адвокат, телеведучий, партнер BARRISTERS, виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ. Виступ пана Олексія буде присвячений темі "Непублічна публічність або як бути в медіапросторі".

Вадим Іванін виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 12.11.2018 Вадим Іванін виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про адвокатське розслідування у кримінальному провадженні на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу розповість Вадим Іванін, адвокат ЮК "AMBER". Нагадуємо, захід відбудеться вже 7 грудня 2018 року!

Денис Бугай виступить на  VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 12.11.2018 Денис Бугай виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Денис Бугай, адвокат, партнер VB PARTNERS, виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу та розповість про тактику захисту особи при розшуку , екстередиції.

Тарас Пошиванюк виступить модератором на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 12.11.2018 Тарас Пошиванюк виступить модератором на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Тарас Пошиванюк,адвокат, партнер EQUITY, виступить модератором сесії "Public interview: актуальні проблеми КПК. Ідеї розвитку" на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! Нагадуємо, захід відбудеться 7 грудня 2018 року!

Олександра Яновська візьме участь у  VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 12.11.2018 Олександра Яновська візьме участь у VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про зловживання впливом (ст.369-2 КК України) та актуальні питання кваліфікації під час судового розгляду розповість Олександра Яновська, суддя Великої Палати Верховного Суду, д.ю.н., професор, на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 

Марина Кривошей та Ірина Тертишник виступлять на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 08.11.2018 Марина Кривошей та Ірина Тертишник виступлять на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Про новації валютного законодавства, розрахунку в іноземній валюті, про перспективи та виклики говоритимуть Марина Кривошей, адвокат, АБ Марини Кривошей, та Ірина Тертишник, сертифікований Консультант з податків та зборів, на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!

Богдан Слободян виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 08.11.2018 Богдан Слободян виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Чи має враховуватися наявність вини при застосуванні ДФС фінансових санкцій? Розповість Богдан Слободян, адвокат, старший юрист EQUITY, на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks", який відбудеться вже завтра, 9 листопада!

Данило Гетманцев виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 07.11.2018 Данило Гетманцев виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Данило Гетманцев, д.ю.н., професор, адвокат, розповість про особливості стягнення боргу, а саме нову судову практику на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"Нагадуємо, захід відбудеться вже цієї п'ятниці 9 листопада.

Юрій Петренко виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 07.11.2018 Юрій Петренко виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Модератором сесії "Проблеми та перспективи податкового законодавства. КІК. Валютне регулювання. Податок на виведений капітал" на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" виступить Юрій Петренко, керуючий партнер ADER HABER!

Станіслав Кравченко візьме участь у VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 07.11.2018 Станіслав Кравченко візьме участь у VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Станіслав Кравченко, Голова Касаційного кримінального суду Верховного Суду, візьме участь у Public interview: актуальні проблеми КПК. Ідеї розвитку на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! Нагадуємо, захід відбудеться 7 грудня 2018 року!

Ірина Желтобрюх виступить на  II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 07.11.2018 Ірина Желтобрюх виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду - Ірина Желтобрюх виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" та розповість про вичерпність повноважень контролюючого органу під час накладення адміністративного арешту на кошти платників податків.

Відбувся Круглий стіл «Лікар, професійна спільнота, влада: правові засади взаємодії»! 06.11.2018 Відбувся Круглий стіл «Лікар, професійна спільнота, влада: правові засади взаємодії»!
«Лікар, професійна спільнота, влада: правові засади взаємодії», - саме так називався Круглий стіл, організований Комітетом ААУ з медичного і фармацевтичного права спільно з кафедрою адміністративного права та навчально-науковим центром медичного права КНУ імені Тараса Шевченка. Захід, який відбувся 5 листопада 2018 року в стінах «червоного корпусу» університету, зібрав адвокатів, лікарів, менеджерів охорони здоров’я, науковців.

Олександр Лук'яненко візьме участь у VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 06.11.2018 Олександр Лук'яненко візьме участь у VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про повернення майна, вилученого під час обшуку розповість Олександр Лук'яненко, адвокат, партнер VB PARTNERS, на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Вікторія Ковальчук виступить II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 06.11.2018 Вікторія Ковальчук виступить II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Вікторія Ковальчук, адвокат, партнер ESQUIRES, виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" та розповість про останні зміни у податковму законодавстві - який курс обрано у 2019 році!

Опанас Карлін візьме участь у  II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 05.11.2018 Опанас Карлін візьме участь у II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Опанас Карлін, адвокат, партнер ESQUIRES, розповість про проблеми та перспективи податкового законодавства та адміністрування на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!Нагадуємо,що до завершення реєстрації залишилось 4 дні!

Іван Староста виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 05.11.2018 Іван Староста виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про обвинувальний акт щодо юридиної особи розповість Іван Староста, адвокат, партнер АО "Клочков та партнери" на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Зоя Ярош виступить модератором на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 05.11.2018 Зоя Ярош виступить модератором на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Зоя Ярош, Президент ААУ, керуючий партнер АО "Маршаллєр та партнери", виступить модератором сесії "Адвокатура. Бізнес. Держава" на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! Нагадуємо, захід акредитовано, всі учасники форуму отримають сертифікати підвищення кваліфікації.

Вітаємо Лесю Дубчак з Днем народження! 04.11.2018 Вітаємо Лесю Дубчак з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає з Днем народження Лесю Дубчак, президента Клубу майбутніх адвокатів ААУ, члена Наглядової ради ААУ, керуючий партнер адвокатського бюро Лесі Дубчак. Бажаємо міцного здоров'я, успіху, добробуту, добра, радості, любові, щастя, хорошого настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло й затишок завжди панують у Вашому домі, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду.


Новости 61 — 80 з 2287
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ