Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Олена Жукова – доповідач VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 25.05.2018 Олена Жукова – доповідач VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
НЕ ПРОПУСТИ! Олена Жукова, директор АФ «Сайвена-Аудит», виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань з темою: «Правова природа безготівкових коштів. Проблеми захисту інтересів юридичних осіб – кредиторів сьомої черги (банкрутство банків) та пропозиції по організації захисту».
Реєструйтесь за посиланням: https://bit.ly/2GxsHP5Ї

Сергій Жуков – спікер VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань. 24.05.2018 Сергій Жуков – спікер VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань.
Суддя Касаційного Господарського Суду – Сергій Жуков поділиться новою судовою практикою Верховного Суду щодо банкрутства вже 15 червня 2018 року на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань. Встигни зареєструватись: https://bit.ly/2GxsHP5

Журнал "Публічні люди" - Генеральний інформаційний партнер Конкурсу ААУ "Адвокат Року-2018"! 23.05.2018 Журнал "Публічні люди" - Генеральний інформаційний партнер Конкурсу ААУ "Адвокат Року-2018"!
Шановні колеги!
Генеральним інформаційним партнером конкурсу "Адвокат року - 2018" виступає журнал "Публічні люди"
Учасники конкурсу матимуть можливість розмістити інформацію на сторінках даного журналу за спеціальними умовами.

Геннадій Пампуха виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 23.05.2018 Геннадій Пампуха виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Президент Європейської арбітражної палати (Брюссель, Бельгія), Голова Комітету ААУ з міжнародного арбітражу – Геннадій Пампуха розповість про особливості визнання висновку експертів як належного доказу в арбітражному процесі на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань.
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5Ї

Ігор Кравцов виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 23.05.2018 Ігор Кравцов виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!

«Взаємозалік зустрічних вимог у банківських спорах» - тема доповіді Ігоря Кравцова, керівника практики спорів ЮФ «EVRIS» на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань.
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5

"Obozrevatel.ua" - новый медіа-партнер ААУ! 22.05.2018 "Obozrevatel.ua" - новый медіа-партнер ААУ!

Сьогодні у медіа-холдингу Obozrevatel відбулось підписання меморандума про співпрацю! Тепер з анонсами заходів ААУ можна буде ознайомитись на  порталі"Obozrevatel.ua|право", а членів ААУ будуть залучати до надання коментарів інтернет-виданню "Obozrevatel.ua" та телеканалу "OBOZ.TV".

Відбулась IX Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ! 21.05.2018 Відбулась IX Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ!
19 травня 2018 року, у стінах гуманітарного інституту НПУ ім. М.П. Драгоманова, відбулась IX Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ!

Агія Загребельська виступить на  VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 21.05.2018 Агія Загребельська виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!

Агія Загребельська к.ю.н., державний уповноважений Антимонопольного комітету України виступить доповідачем на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5Ї

ЮК «AMBER» виступить партнером  VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 21.05.2018 ЮК «AMBER» виступить партнером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Юридична компанія «AMBER» виступить партнером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, який відбудеться вже 15 червня 2018 року
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5Ї

Лист- відповідь Головного Управління НПУ у м. Києві на звернення ААУ! 21.05.2018 Лист- відповідь Головного Управління НПУ у м. Києві на звернення ААУ!

Шановні колеги!
До Вашої уваги лист-відповідь Головного Управління Національної поліції України у м. Києві на звернення Асоціації адвокатів України від 06.03.2018 № 1061 щодо протиправних дій, вчинених відносно адвоката Просенюк О.В., а також з інших питань.

Відбудеться чергове засідання Правління ААУ! 21.05.2018 Відбудеться чергове засідання Правління ААУ!
24 травня 2018 р. у приміщенні офісу МЮФ Integrites відбудеться чергове засідання Правління ААУ.
Час: 15:00- 17:30.
Під час засідання заплановано розгляд важливих для діяльності ААУ питань, серед яких: організація та проведення майбутніх заходів ААУ, проміжні підсумки роботи комітетів та регіональних відділень ААУ, розвиток співпраці з інформаційними партнерами та багато інших важливих питань.

Володимир Павленко – модератор на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 21.05.2018 Володимир Павленко – модератор на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!

Ліквідація: інструмент захисту? Відповідь Ви зможете отримати на 3 сесії VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, модератором якого виступить Володимир Павленко, адвокат, Голова Комітету ААУ з банківського права, партнера INTEGRITES.

Андрій Іванів виступить спікером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 21.05.2018 Андрій Іванів виступить спікером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Андрій Іванів – cтарший юрист юридичної компанії EQUITY долучився до лав спікерів VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! Встигни зареєструватись на Форум та послухати його доповідь, адже захід відбудеться вже 15 червня 2018 року!

Експертний партнер VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань – Європейська арбітражна палата! 18.05.2018 Експертний партнер VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань – Європейська арбітражна палата!
Європейська арбітражна палата виступить експертним партнером VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, який відбудеться 15 червня 2018 року!
Реєстрація на форум за посиланням: https://bit.ly/2GxsHP5Ї

Анастасія Глущенко виступить на IX Школі кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ! 17.05.2018 Анастасія Глущенко виступить на IX Школі кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ!

Анастасія Глущенко, керівник департаменту маркетингу ADER HABER виступить на IX Школі кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ, яка відбудеться 19 травня 2018 року.
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2vPIRCz

Вітаємо переможців! 17.05.2018 Вітаємо переможців!

Асоціація адвокатів України вітає: ЮК "Arzinger", ЮФ  "EQUITY" , ЮО "ADER HABER", ЮФ "Sayenko Kharenko", ЮФ "ALLEXANDROV&PARTNERS" , ЮФ "Palvenko Legal Group", ЮФ "Barristers" , ЮФ "Evris",ЮФ "Eterna Law".
Бажаємо успіхів і досягення нових вершин!

З Днем Вишиванки! 17.05.2018 З Днем Вишиванки!
Асоціація адвокатів України щиро вітає всіх з Днем Вишиванки і надає 40% знижки на участь у VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! Нагадуємо захід відбудеться вже 15 червня 2018 року!
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2GxsHP5

Відбувся Круглий стіл ААУ «Закон про ТОВ: чи стане легше захищатись від рейдерства?» 16.05.2018 Відбувся Круглий стіл ААУ «Закон про ТОВ: чи стане легше захищатись від рейдерства?»
15 травня 2018 року у прес-центрі Національної спілки журналістів України відбувся Круглий стіл Асоціації адвокатів України на тему: «Закон про ТОВ. Що чекати рейдерам?», організований Комітетом ААУ з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів.

Асоціація адвокатів України щиро вітає Віталія Мацелюха з Днем народження! 16.05.2018 Асоціація адвокатів України щиро вітає Віталія Мацелюха з Днем народження!
Асоціація адвокатів України від всього серця вітаємо Віце-президента ААУ - Віталія Мацелюха з Днем народження! Пане Віталію, прийміть наші  найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах.
Щоб Ваші життєві сходи мали надійні поручні здоров’я, а кожна сходинка була вкрита червоною доріжкою слави і добробуту. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість.

Валерія Коломієць виступить на IX Школі кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ! 16.05.2018 Валерія Коломієць виступить на IX Школі кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ!

Валерія Коломієць, адвокат, випускниця програми «Адвокат майбутнього» виступить на IX Школі кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ, який відбудеться вже цієї суботи, 19 травня 2018 року.
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2vPIRCz


Новости 61 — 80 з 2044
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ