Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Асоціація адвокатів України вітає медіа-партнера – видання «Юридична Газета» з ювілеєм 15 років! 10.07.2018 Асоціація адвокатів України вітає медіа-партнера – видання «Юридична Газета» з ювілеєм 15 років!

Шановний колектив видання«Юридична Газета», прийміть сердечні вітання з нагоди п’ятнадцятої річниці з дня заснування!
Щиро бажаємо Вам і надалі такого ж переконливого слова, читацького визнання, натхнення й невпинного руху вперед!
Невичерпного натхнення, справжніх журналістських успіхів, прихильного та вдячного читача.

Опитування відносно VIII  Щорічного форуму ААУ з кримінального права та процесу! 09.07.2018 Опитування відносно VIII Щорічного форуму ААУ з кримінального права та процесу!
Шановні колеги!

7 грудня 2018 року вже традиційно проходитиме VIII Щорічний форум ААУ з кримінального права та процесу, генеральним партнером якого виступить АО "Клочков та партнери". Ми пропонуємо пройти опитування, яке дозволить нам дізнатись Ваші побажання щодо актуальних тем та потенційних спікерів заходу! Опитування за посиланням: https://goo.gl/8WUWVN
Нам важлива Ваша думка!

Відбувся Літній форум ААУ з кримінального права та процесу “Золотий Дюк»! 09.07.2018 Відбувся Літній форум ААУ з кримінального права та процесу “Золотий Дюк»!
6 липня 2018 року у приміщенні Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся Літній форум ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", генеральними партнерами якого виступили АО "Barristers" та EQUITY

ВІтаємо  адвоката, керівника Миколаївського відділення ААУ Оксану Балацьку з Днем народження! 05.07.2018 ВІтаємо адвоката, керівника Миколаївського відділення ААУ Оксану Балацьку з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає адвоката, керівника Миколаївського відділення ААУ та просто чарівну жінку Оксану Балацьку з Днем народження! Пані Оксано, Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, професійних успіхів та втілення в життя найсміливіших проектів та задумів! Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя!
З повагою, ААУ

Представляємо Вам модератора III сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" - Віталія Грицика! 04.07.2018 Представляємо Вам модератора III сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" - Віталія Грицика!
Віталій Грицик, адвокат, керуючий партнер АО "КФ" "Домінанта", виступить модератором III сесії на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", який відбудеться вже цієї п'ятниці, 6 липня у м. Одеса! Запрошуємо всіх до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

 Андрій Мазалов виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! 03.07.2018 Андрій Мазалов виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!
Андрій Мазалов, адвокат, асоційований партнер АО «Шевердін і партнери», виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» і розповість про допустимість доказів з урахуванням останніх змін до КПК. Долучайтесь: https://goo.gl/nT4Hd2

ЮКК "Де-Юре" виступлять партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"! 03.07.2018 ЮКК "Де-Юре" виступлять партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"!
ЮКК "Де-Юре" виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", який відбудеться вже цієї п'ятниці, 6 липня у Одесі! Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Представляємо Вам доповідача Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» Андрія Тригуба! 03.07.2018 Представляємо Вам доповідача Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» Андрія Тригуба!
Андрій Тригуб, адвокат, АО «Скляренко, Сидоренко та партнери» виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» з темою: «Інша сторона медалі. Представництво інтересів потерпілих». Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Зустрічайте спеціальний випуск "Бюлетень"! 03.07.2018 Зустрічайте спеціальний випуск "Бюлетень"!
Ми раді представити Вам спеціальний випуск офіційного видання ААУ "Бюлетень" №4 (33)! Випуск присвячений кримінальному праву та процесу! В проекті "Обличчя адвокатури" прийняв участь Денис Пономаренко, Голова Одеського відділення ААУ, партнер АО "Barristers"
Нагадуємо, що всі учасники Літнього форуму ААУ з кримінального праву та процесу "Золотий Дюк" отримають екземпляр журналу.

Партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" виступить АО "КФ" Домінанта! 03.07.2018 Партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" виступить АО "КФ" Домінанта!
АО "КФ" Домінанта виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк". Нагадуємо, що захід проходитиме вже цієї п'ятниці, 6 липня, у м. Одесі! Запрошуємо прийняти участь:https://goo.gl/nT4Hd2

Раді представити Вам модератора IV сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» - Зою Ярош! 03.07.2018 Раді представити Вам модератора IV сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» - Зою Ярош!

Президент Асоціації адвокатів України, керуючий партнер «Маршаллєр та партнери», Зоя Ярош виступить модератором IV сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який відбудеться вже 6 липня у Одесі!
Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

АО "Шевердін і Партнери" виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"! 03.07.2018 АО "Шевердін і Партнери" виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"!
АО "Шевердін і Партнери" виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", який відбудеться вже цієї п'ятниці, 6 липня у Одесі!
Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Увага! Завершується акредитації ЗМІ на Літній форум ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"! 03.07.2018 Увага! Завершується акредитації ЗМІ на Літній форум ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"!

Шановні інформаційні партнери!
Завершується акредитації ЗМІ на Літній форум ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", який відбудеться 6 липня 2018 року, у Одесі! Акредитація за посиланням:https://goo.gl/BjNdcp
Звертаємо Вашу увагу, що акредитація триває до 5 липня 2018 року до 15:00.

До Вашої уваги спікери II сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"! 03.07.2018 До Вашої уваги спікери II сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"!
Шановні колеги!
Представляємо спікерів II сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", який відбудеться цієї п'ятниці, 6 липня у м. Одеса!
Поспішіть зареєструватись: https://goo.gl/nT4Hd2

АК "Маршаллєр та партнери" виступить партнером Літнього форуму ААУ  з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"! 03.07.2018 АК "Маршаллєр та партнери" виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"!

АК "Маршаллєр та партнери" виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", який відбудеться вже цієї п'ятниці, 6 липня у Одесі!
Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Увага! Захід акредитовано! 02.07.2018 Увага! Захід акредитовано!
Асоціація адвокатів України повідомляє, що учасники Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «ЗОЛОТИЙ ДЮК», який відбудеться 06 липня 2018 року в м. Одеса, отримають СЕРТИФІКАТИ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (7 балів)!
Рішення Експертної ради НААУ №89 від 02 липня 2018 року.
Будемо раді бачити Вас на нашому заході!
Програма та реєстрація за посиланням: http://www.uaa.org.ua/events/7844/

Відбулася неформальна профорієнтаційна зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях» 02.07.2018 Відбулася неформальна профорієнтаційна зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях»
22 червня 2018 року в рамках святкування 25-річчя Української асоціації міжнародного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбулася неформальна профорієнтаційна зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях», співорганізаторами якої також стали Комітет з юридичної освітньої політики та Комітет міжнародного права Асоціації адвокатів України і Студія сучасного права.

Костянтин Дорошенко виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий дюк»! 29.06.2018 Костянтин Дорошенко виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий дюк»!
Костянтин Дорошенко, адвокат, партнер АО «Лещенко, Дорошенко і партнери», виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий дюк», з темою: «Обшук: правовий статус вилученого майна», вже 6 липня у м. Одеса.
Зареєструйтесь: https://goo.gl/nT4Hd2

Раді представити спікера IV сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! 28.06.2018 Раді представити спікера IV сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!
В’ячеслав Краглевич, партнер EQUITY, виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» та розповість про побудову стратегії захисту в кримінальному провадженні в поєднанні з іншими видами судочинства.
Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Відбулась Профорієнтаційна зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях»! 28.06.2018 Відбулась Профорієнтаційна зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях»!
22 червня 2018 року в рамках святкування 25-річчя Української асоціації міжнародного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбулася неформальна профорієнтаційна зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях», співорганізаторами якої також стали Комітет з юридичної освітньої політики та Комітет міжнародного права Асоціації адвокатів України і Студія сучасного права.


Новости 81 — 100 з 2153
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ