Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Голосування за кандидатів проекту «Нові лідери»! 15.05.2018 Голосування за кандидатів проекту «Нові лідери»!
Шановні колеги!
Розпочалося голосування за кандидатів проекту «Нові лідери». Участь у проекті бере Голова Комітету Асоціації адвокатів України з медичного та фармацевтичного права Радмила Гревцова.
Асоціація адвокатів України просить підтримати пані Радмилу Гревцову, проголосувавши на сайті проекту, за посиланням: https://novilidery.com/lider/grevcova-radmila   Будемо вдячні за підтримку!

Оголошуємо про початок прийому анкет номінантами Всеукраїнського публічного конкурсу ААУ "Адвокат року"! 15.05.2018 Оголошуємо про початок прийому анкет номінантами Всеукраїнського публічного конкурсу ААУ "Адвокат року"!
Шановні колеги!
Оголошуємо про початок прийому анкет номінантів Всеукраїнського публічного конкурсу ААУ "Адвокат року"! Нагадуємо, що подача анкет триває з 15 травня по  15 серпня!
Запрошуємо взяти участь!
Для адвокатів: https://bit.ly/2KaXxhK
Для не адвокатів: https://bit.ly/2In9IY8

Опитування відносно VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 15.05.2018 Опитування відносно VII Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Шановні колеги! 
15 червня 2018 року Асоціація адвокатів України проводить VII Всеукраїнський форум ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! Для того, щоб на даному форумі Ви отримали максимум корисної інформації та практичних порад, ми пропонуємо Вам опитування, в якому Ви можете поділитись власними ідеями та пропозиціями щодо заходу!
Всім, хто заповнить анкету, буде надана знижка 20% для участі у даному форумі!
Нам важлива Ваша думка: https://goo.gl/JMNx3T

Наталія Блажівська виступатиме на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 14.05.2018 Наталія Блажівська виступатиме на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Не пропустіть! Суддя Вищого адміністративного суду України, к.ю.н., Наталія Блажівська розповість про вплив Конвенції та практики ЄСПЛ на реформу процесуального законодавства України на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, 15 червня 2018 року.

Відбулось Засідання Комітету ААУ з кримінального права та процесу! 11.05.2018 Відбулось Засідання Комітету ААУ з кримінального права та процесу!
Сьогодні, 11 травня 2018 року, в АО "Клочков та партнери", відбулось засідання Комітету ААУ з кримінального права та процесу, в якому взяли участь Володимир Клочков, Ольга Дмитрієва, Анастасія Гурська, Володимир Рудниченко, Андрій Сидоренко, Ганна Коновалова, Ганна Аксьонова, Софія Жаб'як та Євген Вітюк.

На IX Школі кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ виступить Володимир Кампо! 10.05.2018 На IX Школі кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ виступить Володимир Кампо!
Суддя Конституційного суду у відставці, Володимир Кампо виступить на IX Школі кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ, яка відбудеться 19 травня 2018 року!
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2vPIRCz

Дмитро Ляпін прийме участь у VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 10.05.2018 Дмитро Ляпін прийме участь у VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Приватний виконавець виконавчого округу міста Києва, Дмитро Ляпін виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, який відбудеться 15 червня 2018 року, та розповість про новації в сфері примусового виконання та аналіз змін до нормативних актів з питань виконавчого провадження.
Запрошуємо взяти участь!

Володимир Ставнюк виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 08.05.2018 Володимир Ставнюк виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Володимир Ставнюк, Голова Правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, розповість про спори про корпоративним питанням - як захистити бізнес на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, 15 червня 2018 року!

Опитування відносно Форуму ААУ "Формула успіху"! 08.05.2018 Опитування відносно Форуму ААУ "Формула успіху"!
Шановні колеги!
У вересні планується проведення Форум ААУ "Формула успіху: стандарти адвокатської діяльності".
Всім, хто заповнить анкету, буде надана знижка 20% на даний захід або Форум ААУ з публічного права та фінансово-анківських питань (15 червня)
Опитування за посиланням: https://bit.ly/2rqnyTq

З Днем Перемоги! 08.05.2018 З Днем Перемоги!
Асоціація адвокатів України щиро вітає з Днем Перемоги!
Нехай мужність і героїзм цього великого свята ніколи і ніким не забуваються. Нехай дух перемоги надихає серця і веде вперед — до нових подвигів, успіхів і досягнень. І нехай весь світ завжди живе у мирі, а про війни нагадує лише це священне свято.

Оксана Епель виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 08.05.2018 Оксана Епель виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду, к.ю.н., Оксана Епель, візьме участь у VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань у якості доповідача!
Захід відбудеться 15 червня 2018 року!

Надія Вороницька виступить на IX Школі кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ! 08.05.2018 Надія Вороницька виступить на IX Школі кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ!
На IX Школі кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ, який відбудеться 19 травня 2018 року виступить адвокат, генеральний партнер АО "Феміда" - Надія Вороницька, яка відповість на запитання: "Як не допустити професійного вигорання?".
Запрошуємо до реєстрації: https://bit.ly/2vPIRCz

Асоціація адвокатів України вітає Олександра Олійника з Днем народження! 08.05.2018 Асоціація адвокатів України вітає Олександра Олійника з Днем народження!
Асоціація адвокатів України від щирого серця вітає Олександра Олійника, АБ "Олійник та партнери", члена Правління ААУ з Днем народження!
Олександре, бажаємо, щоб Ваші життєві сходи мали надійні поручні здоров’я, а кожна сходинка була вкрита червоною доріжкою слави і добробуту.

Запрошуємо всіх адвокатів на Всеукраїнський турнір ААУ зі швидких шахів «Адвокатська тура» 07.05.2018 Запрошуємо всіх адвокатів на Всеукраїнський турнір ААУ зі швидких шахів «Адвокатська тура»

Запрошуємо всіх адвокатів на Всеукраїнський турнір ААУ зі швидких шахів «Адвокатська тура». Взяти участь можуть всі любителі шахів, які зареєстровані в реєстрі адвокатів України станом на день проведення турніру і мають не вище першого дорослого розряду з шахів.

Сукманова Олена виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань! 07.05.2018 Сукманова Олена виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань!
Сукманова Олена, заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації, візьме участь у VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань і розповість про результати роботи «антирейдерської» Комісії при Міністерстві юстиції України.

Ірина Сербін - спікер IX Школи Кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ! 07.05.2018 Ірина Сербін - спікер IX Школи Кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ!
Спікером IX Школи кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ виступить адвокат, партнер "ARIO Law Firm" - Ірина Сербін! Ірина розповість про практичні правові аспекти, що виникаються в процесі провадження у справах про банкрутство.

Зустрічайте спікерів IX Школи кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ! 04.05.2018 Зустрічайте спікерів IX Школи кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ!
Шановні колеги!
Раді представити Вам першого спікера IX Школи кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ - Катерину Маліченко, адвокат, керуючий партнер АБ «Маліченко і партнери», експерт телеканалу СТБ.

На VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань виступатиме Андрій Сегал! 03.05.2018 На VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань виступатиме Андрій Сегал!
Андрій Сегал, Голова Комітету ААУ з валютного регулювання та інвестування, юрист ЮК «AMBER Corporation», виступить на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань у I сесії, яка присвячена виконавчому провадженню, з темою: «НБУ-Банк-Клієнт».

Створена Рада Комітету ААУ з господарського права та процесу! 02.05.2018 Створена Рада Комітету ААУ з господарського права та процесу!
Шановні колеги! Раді повідомити Вам про створення Ради Комітету з господарського права та процесу! Нагадуємо рішенням Правління ААУ від 22 лютого 2018 року на посаду Голови Комітету ААУ з господарського права та процесу призначений Олексій Колток, старший юрист Sayenko Kharenko!

02.05.2018 Катерина Власюк виступить модератором 3-ьої сесії VIII Всеукраїнського форуму з публічного права!
Катерина Власюк - автор книги «Розлучення. Сповідь адвоката», адвокат, медіатор, керуючий партнер Юридичної компанії «AVG», член Правління ААУ та голова Жіночого клубу ААУ, виступить модератором сесії № 3 «Міжнародне право. Спори за участі нерезидентів» на VII Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань, який відбудеться 15 червня 2018 року в IQ Business Center.Новости 81 — 100 з 2044
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ