Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Анастасія Гурська, партнер АО «Клочков та партнери» виступить на тему: «Визнання недопустимими доказів у кримінальному процесі»! 16.11.2017 Анастасія Гурська, партнер АО «Клочков та партнери» виступить на тему: «Визнання недопустимими доказів у кримінальному процесі»!
Анастасія Гурська, адвокат, партнер АО «Клочков та партнери» виступить на VII Форумі ААУ з кримінального права та процесу на тему:«Визнання недопустимими доказів у кримінальному процесі»!

Адвокатське об’єднання «Клочков та партнери» – офіційний партнер VII Форуму ААУ з кримінального права та процесу! 16.11.2017 Адвокатське об’єднання «Клочков та партнери» – офіційний партнер VII Форуму ААУ з кримінального права та процесу!

Адвокатське об’єднання «Клочков та партнери» виступить офіційним партнером VII Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу!

Юридична фірма ALEXANDROV&PARTNERS – офіційний партнер VII Форуму ААУ з кримінального права та процесу! 16.11.2017 Юридична фірма ALEXANDROV&PARTNERS – офіційний партнер VII Форуму ААУ з кримінального права та процесу!

Керуючий партнер: Дмитро Александров.
ALEXANDROV&PARTNERS має більше 15 років успішного досвіду надання комплексних юридичних, консалтингових та бізнеспослуг у сферах:
- Аграрного права;
- M&A;
- Інвестицій;
- Нерухомості та земельного права;
- Будівництва.

Міжнародна юридична фірма "Integrites" виступить Партнером VIІ Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу 16.11.2017 Міжнародна юридична фірма "Integrites" виступить Партнером VIІ Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу

Міжнародна юридична фірма "Integrites" виступить Партнером VIІ Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 р. у готелі  Premier Hotel Rus (вул. Госпітальна, 4, Київ).

Cпікери Сесії 1 Перший форум ААУ Tax&Business Talks! 15.11.2017 Cпікери Сесії 1 Перший форум ААУ Tax&Business Talks!
Шановні колеги! До вашої уваги спікери Сесії 1 Перший форум ААУ Tax&Business Talks!  Реєстрація на захід за імейл: attryde@uaa.org.ua. Довідка за тел.: 067 5015610

Відбувся ІХ З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України» 13.11.2017 Відбувся ІХ З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»
11 листопада 2017 року в IQ Business Center відбувся З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».

Володимир Рудниченко, сертифікований експерт з проведення заходів, виступить модератором VII Зимового Форуму ААУ з кримінального права та процесу 09.11.2017 Володимир Рудниченко, сертифікований експерт з проведення заходів, виступить модератором VII Зимового Форуму ААУ з кримінального права та процесу
Володимир Рудниченко, сертифікований експерт з проведення заходів, виступить модератором сесії 2 А VII Зимового Форуму ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року.

Відбудеться конференція «Правові аспекти криптовалюти в Україні» 08.11.2017 Відбудеться конференція «Правові аспекти криптовалюти в Україні»

Неврегульований розвиток таких нових технологій, як криптовалюта і блокчейн, створює значні виклики фінансовій стабільності  та безпеці держави, оскільки можливість анонімності і відсутність фактичного контролю з боку державних структур сприяє тінізації економіки, до того ж навіть добросовісні власники криптовалюти, у силу їх віртуальності та анонімності, фактично позбавлені можливості захистити свої інтереси в адміністративному чи судовому порядку.

АО "Dmitrieva & Partners" виступить Партнером VIІ Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу 07.11.2017 АО "Dmitrieva & Partners" виступить Партнером VIІ Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу
АО "Dmitrieva & Partners" виступить Партнером VIІ Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 р. у готелі  Premier Hotel Rus (вул. Госпітальна, 4, Київ).

Зустрічайте попередню програму VIІ Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу! 06.11.2017 Зустрічайте попередню програму VIІ Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу!

Шановні колеги!

Зустрічайте попередню програму VIІ Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу,який відбудеться 15 грудня 2017 року у Premier Hotel Rus (вул. Госпитальна, 4, м. Київ).
http://uaa.org.ua/events/6085/

28-29 жовтня у м. Чернігові відбулося виїзне розширене засідання Правління ААУ за участі керівників комітетів Асоціації 03.11.2017 28-29 жовтня у м. Чернігові відбулося виїзне розширене засідання Правління ААУ за участі керівників комітетів Асоціації
28 жовтня 2017 року в конференц-залі Парк-готелю «Чернігівський» пройшла робоча зустріч членів Правління ААУ, керівників комітетів ААУ з представниками Чернігівського відділення ААУ.

Профільний Комітет ААУ провів зустріч для обговорення початку формування Вищого суду з питань інтелектуальної власності 03.11.2017 Профільний Комітет ААУ провів зустріч для обговорення початку формування Вищого суду з питань інтелектуальної власності
1 листопада відбулася професійна дискусія стосовно старту процесу створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності. Круглий стіл був організований Комітетом ААУ з інтелектуальної власності.

Відбудеться IX З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України» 01.11.2017 Відбудеться IX З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»
Рішенням Правління ААУ від 31 серпня 2017 року затверджено скликання та проведення чергового IX З’їзду Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».

Дата проведення – 11 листопада 2017 року.

Час проведення – 10.00 – 14.00.

УВАГА! СЬОГОДНІ СТАРТУВАЛО ОНЛАЙН-ГОЛОСУВАННЯ  КОНКУРСУ "АДВОКАТ РОКУ 2017" 31.10.2017 УВАГА! СЬОГОДНІ СТАРТУВАЛО ОНЛАЙН-ГОЛОСУВАННЯ КОНКУРСУ "АДВОКАТ РОКУ 2017"
Шановні адвокати! 
З приємністю повідомляємо, що СЬОГОДНІ СТАРТУВАЛО ОНЛАЙН-ГОЛОСУВАННЯ  КОНКУРСУ "Адвокат року 2017"!
Проголосувати за номінанта можна за посиланням http://www.uaa.org.ua/reytyng-advokativ/
Голосуємо за кращих адвокатів!

ІІ Фінансовий форум ААУ розкрив нові горизонти для адвокатів та бізнесу 31.10.2017 ІІ Фінансовий форум ААУ розкрив нові горизонти для адвокатів та бізнесу
27 жовтня 2017 року в IQ Business Center відбувся ІІ Фінансовий форум ААУ – непересічна подія, яка зібрала кращих доповідачів та експертів в галузі банківського права та фінансових ринків.

Віхляєв Олексій  виступить експертом на податковому форумі Tax&Business Talks 31.10.2017 Віхляєв Олексій виступить експертом на податковому форумі Tax&Business Talks
Віхляєв Олексій, керівник Експертно-дослідної служби України, науковий співробітник в державних інститутах судових експертиз Міністерства юстиції України, атестований судовий експерт з економічних експертиз виступить експертом Сесії 4 Секції "Податкові спори" на першому податковому Форумі ААУ Tax&Business Talks,

Investgazeta виступить інформаційним партнером налогового форуму ААУ Tax&Business Talks 31.10.2017 Investgazeta виступить інформаційним партнером налогового форуму ААУ Tax&Business Talks
Ми з приємністю повідомляємо, що інформаційним партнером Першого податкового форуму ААУ Tax&Business Talks виступить Investgazeta!

Investgazeta - блогерська платформа лідерів думки. Ми створили цей ресурс, тому що хочемо чути інформацію від першої особи, без редакційної інтерпретації. Ідея Investgazeta проста - інвестиційне та експертне співтовариство на одній платформі, де міжнародні інвестори, топ-менеджери, фаундери стартапів, бізнес і фінансові експерти діляться своїми думками.

Рішенням Правління ААУ затверджено дві нові номінації конкурсу "Адвокат Року 2017" 31.10.2017 Рішенням Правління ААУ затверджено дві нові номінації конкурсу "Адвокат Року 2017"
Шановні адвоокати!  З гордістю ділимося останніми новинами: Рішенням Правління ААУ від 5 жовтня було затверджено дві нові номінації конкурсу "Адвокат Року 2017"

Геннадій  Войціцький  виступить доповідачем I податкового форуму ААУ Tax&Business Talks 30.10.2017 Геннадій Войціцький виступить доповідачем I податкового форуму ААУ Tax&Business Talks
З приємністю повідомляємо, що Геннадій Войціцький, який очолює Департамент податкового та митного права Київського офісу «Бейкер Макензі», виступить доповідачем I податкового форуму ААУ Tax&Business Talks  24 листопада 2017 року в IQ Business Center.    

Партнером I податкового форуму ААУ  Tax&Business Talks виступить Baker McKenzie - Kyiv 27.10.2017 Партнером I податкового форуму ААУ Tax&Business Talks виступить Baker McKenzie - Kyiv

Ми з приємністю повідомляємо, що до нас приєдналась компанія Baker McKenzie - Kyiv, яка виступить партнером Першого податкового форуму ААУ  Tax&Business Talks


Новости 81 — 100 з 1763
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ