Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

ЮК «ЮВІТО» виступить Генеральним партнером ІІ Турніру ААУ з боулінгу між адвокатами! 19.02.2018 ЮК «ЮВІТО» виступить Генеральним партнером ІІ Турніру ААУ з боулінгу між адвокатами!
Турнір відбудеться 24 лютого  2018 р. у ТРЦ Gulliver.
Участь безкоштовна, кількість учасників обмежена.
Три команди отримають  призові місця.

«Законопроект № 7518 – як запорука початку функціонування Тимчасового реєстру та повернення бюджетного відшкодування «старих» періодів» 19.02.2018 «Законопроект № 7518 – як запорука початку функціонування Тимчасового реєстру та повернення бюджетного відшкодування «старих» періодів»
Асоціація адвокатів України та комітет ААУ з податкового права (Голова комітету- Городецька Антоніна, адвокат КМ Партнери) запрошують всіх 22 лютого на круглий стіл "«Законопроект № 7518 – як запорука початку функціонування Тимчасового реєстру та повернення бюджетного відшкодування «старих» періодів»"

Вітаємо Костюченко Олену, члена Правління ААУ з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! 19.02.2018 Вітаємо Костюченко Олену, члена Правління ААУ з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
Асоціація Адвокатів України щиро вітає Костюченко Олену Юріївну, члена Правління ААУ, партнера АО "Дмітрієва та Партнери", доцента кафедри правосуддя КНУ ім. Т.Г.Шевченка з Днем народження!
Шановна, Олено Юріївно, прийміть найщиріші привітання з Днем народження.

Володимир Ващенко, адвокат, партнер VB PARTNERS розповість про проблеми доказування та нові процесуальні можливості! 19.02.2018 Володимир Ващенко, адвокат, партнер VB PARTNERS розповість про проблеми доказування та нові процесуальні можливості!
Володимир Ващенко, адвокат, партнер компанії VB PARTNERS виступить спікером І Судового форуму ААУ на тему: «Проблеми доказування та нові процесуальні можливості. Як приклад - якщо акціонера не впустили на Загальні збори».

Вітамо Ярослава Лисенко, Голову Комітету ААУ з митного права з Днем народження! 19.02.2018 Вітамо Ярослава Лисенко, Голову Комітету ААУ з митного права з Днем народження!
Асоціація адвокатів України вітає Ярослава Лисенко, Голову Комітету ААУ з митного права, керуючого партнера АО "Адвокатська Сім'я Лисенко" з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя; щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод.

Олександра Яновська доповідач сесії "По обидві сторони реформи: у пошуках виходу" 16.02.2018 Олександра Яновська доповідач сесії "По обидві сторони реформи: у пошуках виходу"
Олександра Яновська, д.ю.н., професор, суддя Великої Палати Верховного Суду виступить на І Судовому форумі ААУ, який відбудеться 16 березня 2018 р.. Пані Яновська виступить на тему: "Судочинство перехідного періоду: ТОП-5 здобутків, прорахунків та подальших очікувань".

 Про зустрічне забезпечення на І Судовому форумі ААУ розповість керуючий партнер ESQUIRES 16.02.2018 Про зустрічне забезпечення на І Судовому форумі ААУ розповість керуючий партнер ESQUIRES

Олександр Шкелебей, керуючий партнер ESQUIRES роповість на І Судовому форумі ААУ про зустрічне забезпечення.
Виступ пана Шкелебея відбудеться під час сесії "Перший досвід застосування процесуальних новел", яка передбачає доповіді спікерів та професійне обговорення кожної тематики за участю запрошеного суддівського ложе.

16.02.2018 Вібудеться VIII Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів!
Успішні, професійні, чарівні та харизматичні! Хто це? Спікери VIII Школи кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ. 
Напередодні Міжнародного жіночого дня Клуб майбутніх адвокатів вирішив сформувати команду спікерів з представниць прекрасної половини людства й розвінчати міф, стереотип щодо того, що адвокатура – «нежіноча» професія.
Захід відбудеться 3 березня 2018 року, за підтримки Генерального партнера КМА ААУ - АО "Dmitrieva & Partners"

Конкурс "Адвокат Року 2018" та церемонія нагородження переможців 15.02.2018 Конкурс "Адвокат Року 2018" та церемонія нагородження переможців
Асоціація адвокатів України оголошує про нові масштаби та правила проведення Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу “Адвокат року – 2018”!

Підтримуємо кандидата від Асоціації до Громадської ради! 15.02.2018 Підтримуємо кандидата від Асоціації до Громадської ради!
Шановні колеги!
Просимо підтримати кандидата від Асоціації адвокатів України - Віталія Власюка, який приймає участь в конкурсі члена Громадської ради при Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.
Віталій Власюк, кандидат юридичних наук, викладач, співголова Комітету з міжнародного права Асоціації адвокатів України.
Голосування за посиланням: http://voting.arma.gov.ua/

Суддя Вищого адміністративного суду України розповість про перший «процесуальний квартал» 2018 року 15.02.2018 Суддя Вищого адміністративного суду України розповість про перший «процесуальний квартал» 2018 року
Наталія Блажівська, суддя Вищого адміністративного суду України, к.ю.н, віце–президент громадської організації “Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів” виступить на І Судовому форумі ААУ. Під час останньої сесії, експертом якої виступить пані Блажівська, планується розглянути перший «процесуальний квартал» 2018 року.

Дмитро Луспеник виступить на I Судовому Форумі ААУ. 15.02.2018 Дмитро Луспеник виступить на I Судовому Форумі ААУ.
Дмитро Луспеник, секретар Пленуму Верховного Суду, Суддя-спікер Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, кандидат юридичних наук, доцент виступатиме в першій сесії на I Судовому Форумі ААУ. Формат Сесії №1 передбачає виступи Public talk, «По обидві сторони реформи: у пошуках виходу», відомих адвокатів, враховуючи виступи колишніх суддів, а нині адвокатів та виступи суддів, враховуючи виступи колишніх адвокатів – суддів тепер, серед яких і Дмитро Луспеник. 

Відкритий лист ААУ та АПУ до директора ДБР щодо непрозорості утворення конкурсних комісій 14.02.2018 Відкритий лист ААУ та АПУ до директора ДБР щодо непрозорості утворення конкурсних комісій
Асоціація адвокатів України та Асоціація правників України звернулись із відкритим листом до Директора Державного бюро розслідувань Романа Труби, а також до Кабінету Міністрів України та Міністерства юстиції, в якому висловили занепокоєння щодо закритості та непрозорості утворення складу конкурсних комісій для призначення на посади у Державному бюро розслідувань та закликали вчинити ряд дій.

Олексій Кот прийме участь у "Public talks: По обидві сторони судової реформи: у пошуках виходу" 14.02.2018 Олексій Кот прийме участь у "Public talks: По обидві сторони судової реформи: у пошуках виходу"

Олексій Кот, д.ю.н., член Ради з питань судової реформи, керуючий партнер “Юридична фірма “АНТІКА” виступить на першій сесії І Судового форуму ААУ та прийме участь у дискусії "Судочинство перехідного періоду: ТОП-5 здобутків, прорахунків та подальших очікувань". Формат даної сесії передбачає виступи Public talk відомих адвокатів, враховуючи виступи колишніх суддів, а нині адвокатів та виступи суддів, враховуючи виступи колишніх адвокатів – суддів тепер.

Сергій Боярчуков виступить модератором І Судового форуму ААУ 14.02.2018 Сергій Боярчуков виступить модератором І Судового форуму ААУ
Сергій Боярчуков, керуючий партнер Юридичної компанії «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» виступить модератором Сесії, присвяченої першому «процесуальному кварталу» 2018 року та отриманому досвіду. Четверта сесія І Судового форуму ААУ передбачає колективну відкриту дискусію за участю адвокатів, суддів та представників бізнесу на основі їх першого досвіду в нових процесуальних реаліях.

Вітаємо Олександра Лещенка, керуючого партнера в АО«Лещенко, Дорошенко і партнери» з Днем народження! 14.02.2018 Вітаємо Олександра Лещенка, керуючого партнера в АО«Лещенко, Дорошенко і партнери» з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає Олександра Лещенка, керуючого партнера в Адвокатське об'єднання «Лещенко, Дорошенко і партнери» з Днем народження!
Нехай сьогодні Вам посміхається удача, збуваються всі загадані бажання. Бажаємо Вам здоров'я, везіння, бадьорості і багато приводів для того, щоб відчути себе щасливою людиною.


Звернення ААУ щодо неприпустимості порушення прав адвокатів 13.02.2018 Звернення ААУ щодо неприпустимості порушення прав адвокатів
Асоціація адвокатів України та Комітет захисту професійних прав та гарантій адвокатської діяльності Асоціації адвокатів України звернулися з листом до Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України, Служби безпеки України, Апеляційного суду Сумської області, Зарічного районного суду міста Суми, Прокуратури Сумської області, Управління СБУ в Сумській області, щодо захисту прав та гарантій адвокатської діяльності Наума Віталія Миколайовича.

Процесуальний "стрес-тест" 13.02.2018 Процесуальний "стрес-тест"
Тему "Забезпечення позову. Інструмент захисту чи рейдерства?" розкриє на І Судовому форумі ААУ Олександра Павленко, керуючий партнер Pavlenko Legal Group.
Виступ відбуватиметься в рамках Сесії 3: «Процесуальний «стрес-тест». Нові реалії застосування історично проблемних процесуальних інститутів». 

Розширення можливостей для адвоката у звязку із застосуванням "електронного суду" 13.02.2018 Розширення можливостей для адвоката у звязку із застосуванням "електронного суду"
Про те, як адвокати пройшли перший процесуальний "стрес-тест", дізнаєтесь на першому судовому форумі який проходіть після судової реформи. Григорій Тріпульський розкриє тему розширення можливостей для адвоката у звязку із застосуванням "електронного суду".

Асоціація адвокатів України має честь представити нового Генерального партнера 2018 року - провідну юридичну фірму ETERNA LAW! 12.02.2018 Асоціація адвокатів України має честь представити нового Генерального партнера 2018 року - провідну юридичну фірму ETERNA LAW!
12 лютого 2018 року Президент ААУ Зоя Ярош та Андрій Астапов, керуючий партнер ETERNA LAW підписали Меморандум про співпрацю!


Новости 81 — 100 з 1882
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ