Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

04.04.2014 Відбулися Загальні збори членів Київського міського відділення Всеукраїнської громадської організації "Асоціація адвокатів України"

03 квітня 2014 року відбулися Загальні збори членів Київського міського відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України». В Зборах прийняли участь президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України» Дмитрієва О. Л., Голова Київського міського відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України» Рачук О. О., керівники комітетів та секцій Асоціації Покотило І. М., Чорнобай О. В., Потоцький М. Ю., Павлова О. М., Тимченко Т. А., Ярош З. В. та ряд інших адвокатів – членів організації.

04.04.2014 Спільний круглий стіл на тему: «Форс-мажорні обставини та ускладнення при виконанні ЗЕД-контрактів. Практика підтвердження форс-мажору та рекомендації для бізнесу»

Асоціація адвокатів України запрошує всіх бажаючих взяти участь у спільному Круглому столі Відділення Асоціації адвокатів України в Запорізькій області, Відділення Асоціації правників України в Запорізькій області, Комітету АПУ з трудового права, за підтримки ЮА «Шевчук та партнери», на базі Класичного приватного університету на тему: «Форс-мажорні обставини та ускладнення при виконанні ЗЕД-контрактів. Практика підтвердження форс-мажору та рекомендації для бізнесу».

03.04.2014 Майстер-клас з відомими адвокатами

Клуб майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України інформує про те, що 04 квітня 2014 р. о 17:00 на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, к.231) за сприяння юридичної клініки університету відбудуться майстер-класи відомих адвокатів.

03.04.2014 Відбудеться робоче засідання Клубу майбутніх адвокатів ААУ

04 квітня 2014 року відбудеться робоче засідання за участю Президента, Віце-Президента та Виконавчої ради Клубу майбутніх адвокатів ААУ з метою популяризації спільної роботи Клубу майбутніх адвокатів та провідних юридичних фірм та адвокатських об’єднань.

03.04.2014 Відбувся круглий стіл, присвячений актуальним проблемам адвокатури

26 березня 2014 року в Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі відбувся круглий стіл, присвячений актуальним проблемам адвокатури.

02.04.2014 Відбувся ІІІ Всеукраїнський весняний форум ААУ з цивільного права та процесу «Київська весна»

28 березня 2014 року в приміщенні конференц-залу готелю «Русь» відбувся ІІІ Всеукраїнський весняний форум Асоціації адвокатів України з цивільного права і процесу «Київська весна».

01.04.2014 4 квітня відбудеться перше заняття психологічних курсів Школи адвокації ААУ на тему: "Психологія впливу: системний курс професійного вдосконалення"

Асоціація адвокатів України з великою приємністю повідомляє, що перше заняття Психологічних курсів в рамках Школи адвокації ААУ під керівництвом І.М. Покотило відбудеться 4 квітня о 12:00 в ресторані "Тюбетейка", за адресою: бул. Лесі Українки, 34 А.

01.04.2014 Запрошуємо до участі у Круглому столі

Асоціація адвокатів України, усвідомлюючи важливість, необхідність та актуальність пошуку ефективних, інноваційних шляхів реформування Державної реєстраційної служби України, запрошує усіх адвокатів взяти участь у Круглому столі Асоціації адвокатів України, який ми плануємо провести разом із Державною реєстраційною службою України, та надати свої пропозиції щодо можливих тем, які потребують обговорення та опрацювання.

31.03.2014 Всеукраїнська громадська організація «Асоціація адвокатів України» вітає Віце-президента ААУ Валентина Гвоздія з Днем народження!

Шановний Валентине Анатолійовичу!
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація адвокатів України» вітає Вас з Днем народження!
Ми високо цінуємо Ваш вклад у благородну справу розвитку адвокатури та бажаємо Вам міцного здоров’я творчого натхнення, професійних успіхів та втілення в життя найсміливіших задумів!
Щиро бажаємо, щоб Ваш творчий та професійний потенціал не вичерпувався!

28.03.2014 Повідомлення про повторне скликання загальних зборів Київського міського відділення ВГО «Асоціація адвокатів України»

Київське міське відділення ВГО «Асоціація адвокатів України» (далі – Відділення) повідомляє про проведення 03 квітня 2014 року о 19:00 загальних зборів відділення (далі – Збори), які відбудуться за адресою: Готель «Мир» м. Київ, пр-т 40-річчя Жовтня, 70 (пр-т Голосіївський).

27.03.2014 Відбувся майстер-клас Ірини Калінської «Психологічні аспекти медіації у роботі адвоката»

25 березня у приміщенні Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбувся майстер-клас Ірини Калінської на тему: «Психологічні аспекти медіації в роботі адвоката». Організатором заходу виступила Асоціація адвокатів України.

25.03.2014 Міністр юстиції України візьме участь у ІІІ Всеукраїнському весняному форумі ААУ з цивільного права та процесу «Київська весна»

Асоціація адвокатів України з великою приємністю повідомляє, що у ІІІ Всеукраїнському весняному форумі ААУ з цивільного права та процесу «Київська весна», з вступним словом виступить Міністр юстиції України - Петренко Павел Дмитрович.

25.03.2014 Ромовська З.В. виступить доповідачем на ІІІ Всеукраїнському весняному форумі ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА»

Ромовська Зорислава Василівна виступить доповідачем на ІІІ Всеукраїнському весняному форумі ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбудеться 28 березня 2014 року в м. Києві.


24.03.2014 Відбувся науково-практичний круглий стіл «Сучасний стан та перспективи розвитку екологічного оподаткування в Україні»

21 березня 2014 р. у Класичному приватному університеті за підтримки Інституту економіки промисловості Національної академії наук України, Запорізької філії Інституту економіки промисловості Національної академії наук України при Класичному приватному університеті, Запорізького відділення Асоціації адвокатів України, Асоціації українських правників, Науково-дослідного інституту фінансового права відбувся науково-практичний круглий стіл «Сучасний стан та перспективи розвитку екологічного оподаткування в Україні».

24.03.2014 Відкритий лист Асоціації адвокатів України

У зв’язку з останніми подіями навколо затримання адвоката Дениса Бугая Асоціація адвокатів України звернулась до адвокатської спільноти та представників засобів масової інформації з відкритим листом.

Асоціація адвокатів України глибоко обурена грубими порушенням норам права при затриманні адвоката, зіставленням адвоката з безпосередньою діяльністю його клієнта та переконані, що лише активна позиція адвокатської спільноти, а не пасивне споглядання, здатна призвести до позитивних зрушень у суспільстві.

Асоціація адвокатів України завжди буде стояти на захисті прав та інтересів адвокатів.

24.03.2014 Дацюк Віталій Анатолійович, адвокат з Криму візьме участь у ІІІ Всеукраїнському весняному форумі ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА»

Асоціація адвокатів України повідомляє, що у ІІІ Всеукраїнському весняному форумі ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбудеться 28 березня 2014 року в м. Києві, виступить Дацюк Віталій Анатолійович, адвокат з Криму,  на тему: «Крим - особливості ведення юридичного бізнесу за новими правилами».

21.03.2014 Представник Державної реєстраційної служби України візьме участь у ІІІ Всеукраїнському весняному форумі ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА»

Асоціація адвокатів України повідомляє, що у ІІІ Всеукраїнському весняному форумі ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбудеться 28 березня 2014 року в м. Києві, виступить Лещенко Анатолій Олексійович, заступник директора Департаменту реєстрації прав на нерухоме майно Реєстраційної служби, з доповіддю на тему:«Проблеми та новели реєстрації речових прав на нерухоме майно».

14.03.2014 Теличенко Валентина виступить з доповіддю на ІІІ Всеукраїнському весняному форумі ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА»

Асоціація адвокатів України повідомляє, що у ІІІ Всеукраїнському весняному форумі ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбудеться 28 березня 2014 року в м. Києві, виступить Валентина Теличенко, відомий український юрист, з доповіддю на тему: «Люстрація: концепція та наслідки».

12.03.2014 Вронська Ганна Олександрівна виступить з доповіддю на ІІІ Всеукраїнському весняному форумі ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА»

Асоціація адвокатів України повідомляє, що у ІІІ Всеукраїнському весняному форумі ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбудеться 28 березня 2014 року в м. Києві, виступить Вронська Ганна Олександрівна, адвокат, Керуючий партнер «Вронський, Вронська та Партнери», з доповіддю на тему: «Розподіл майна, набутого в цивільному шлюбі. Спори щодо спільної власності подружжя».

11.03.2014 Відбувся Круглий стіл на тему: «Адвокатське досьє»

05 березня 2014 року в приміщенні готелю «Салют», в рамках роботи Комітету організації адвокатської діяльності ААУ за участю голови Комітету Ігоря Покотило, Керівника Секції організації адвокатської діяльності ААУ Олексія Шевчука та за фінансової підтримки ЮА «Шевчук та Партнери» відбувся Круглий стіл на тему: «Адвокатське досьє».


Новости 1761 — 1780 з 2153
Початок | Поперед. | 87 88 89 90 91 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ