Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

17.07.2014 Віталій Власюк, працівник Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, радник юридичної фірми "єПраво" виступить доповідачем у І Регіональному Форумі, присвяченому актуальним проблемам Криму та Південно-східної УкраїниВіталій Власюк, працівник Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, радник юридичної фірми "єПраво", юрист-міжнародник, аспірант і викладач кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка виступить доповідачем у І Регіональному Форумі, присвяченому актуальним проблемам Криму та Південно-східної України.

17.07.2014 ЮФ «єПраво» виступить партнером І Регіонального Форуму, присвяченому актуальним проблемлемам Криму та Південно-східної України


ЮФ «єПраво» виступить партнером І Регіонального Форуму, присвяченому актуальним проблемам Криму та Південно-східної України, який відбудеться 16 серпня 2014 року в Конференц - залі готелю «Оптіма» (м. Херсон, пр-т. Ушакова, 43, 73000, Україна).

17.07.2014 Дроздов Олександр Михайлович, голова Науково-консультативної ради Національної асоціації адвокатів України, адвокат виступить доповідачем у І Регіональному Форумі, присвяченому проблемам Криму та Південно-східної УкраїниАсоціація адвокатів України повідомляє про участь у І Регіональному Форумі, присвяченому проблемам Криму та Південно-східної України Дроздова Олександра Михайловича, адвоката, Голову Науково-консультативної ради Національної асоціації адвокатів України, к.ю.н., доцента.

17.07.2014 Мокіна Інна Володимирівна, Голова Херсонського відділення Асоціації адвокатів України, Голова Ради адвокатів Херсонської області виступить у І Регіональному Форумі, присвяченому проблемам Криму та Південно-східної України у якості модератора

З приємністю повідомляємо, що Інна Володимирівна Мокіна, Голова Херсонського відділення Асоціації адвокатів України, Голова Ради адвокатів Херсонської області, Голова адвокатського об’єднання «Херсонська колегія адвокатів» виступить модератором І Регіонального Форуму, присвяченого проблемам Криму та Південно-східної України, який відбудеться відбудеться 16 серпня 2014 року в Конференц - залі готелю «Оптіма» (м. Херсон, пр-т. Ушакова, 43, 73000, Україна).

17.07.2014 ЮФ «Дмитрієва та Партнери» виступить партнером І Регіонального Форуму з актуальних проблем Криму та Південно-східної України


ЮФ «Дмитрієва та Партнери» виступить партнером І Регіонального Форуму з актуальних проблем Криму та Південно-східної України, який відбудеться 16 серпня 2014 року в Конференц - залі готелю «Оптіма» (м. Херсон, пр-т. Ушакова, 43, 73000, Україна).

16.07.2014 Асоціація адвокатів України вітає з Днем бухгалтера!


Шановні бухгалтери, вітаємо вас із професійним святом! 
Важко уявити собі підприємство чи організацію, які б могли функціонувати без вашої відповідальної праці, безцінного досвіду та знань.

16.07.2014 Спеціальна пропозиція для учасників IV Щорічного осіннього Форуму ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ»!


Асоціація адвокатів України надає унікальну можливість першим 10 учасникам IV Щорічного осіннього Форуму ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ», які зареєструються до 1 серпня 2014 року.

15.07.2014 Відбудеться І Регіональний Форум з актуальних проблем Криму та Південно-східної України

16 серпня у м. Херсон відбудеться І Регіональний форум з актуальних проблем Криму та Південно-східної України. 
Організатори Форуму: Асоціація адвокатів України, Рада адвокатів Херсонської області.
Партнери Форуму: юридична фірма «єПраво», юридична фірма "Дмитрієва та партнери", адвокатське об'єднання "Фортіс".
Мета Форуму: звернути увагу правників та суспільства на актуальні виклики, що виникають у зв’язку з анексією Криму та проведенням АТО у Донецькій та Луганській областях.

14.07.2014 Президент ААУ Олег Чернобай виступить з вітальною промовою на Круглому столі у Рівному

Президент ААУ Олег Чернобай візьме участь у Другому Круглому столі на тему: «Стратегічне планування посилення діяльності адвоката у кримінальному процесі та посилення принципу змагальності сторін».

14.07.2014 Відбудеться практикум на тему «Медіатори і юристи: чи можлива співпраця?»

Спільна зустріч Асоціації адвокатів України та Українського Центру Медіації на тему: «Медіатори і юристи: чи можлива співпраця?»

Ви знаєте що таке фасилітація? Ви адвокат, який з пересторогою відноситься до переговорів чи навпаки, активно застосовуєте їх у своїй практиці? Ви неодноразово чули термін «медіація», але не знаєте як використовувати її в своїй роботі? Ви медіатор, який не розуміє адвокатів, які відмовляються радити своїм клієнтам процедуру медіації або навпаки, активно співпрацює з ними? Тоді ця зустріч саме для Вас!

13.07.2014 Вітаємо з Днем народження Олексія Шевчука


Асоціація адвокатів України щиро вітає Олексія Шевчука з Днем народження!

11.07.2014 Вітаємо з народженням дитини!

Асоціація адвокатів України вітає Голову Полтавського відділення Асоціації адвокатів України, директора Полтавського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дзюбенка Олександра Леонідовича з народженням дитини!

10.07.2014 Відбудеться Другий Круглий стіл на тему: «Стратегічне планування посилення діяльності адвоката у кримінальному процесі та посилення принципу змагальності сторін»

Асоціація адвокатів України інформує про проведення 17-18 липня 2014 р. у місті Рівне (вул. Соборна 112, Готель Україна, 11 поверх) Другого Круглого столу на тему: «Стратегічне планування посилення діяльності адвоката у кримінальному процесі та посилення принципу змагальності сторін».

10.07.2014 Щиро вітаємо нових членів Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України
Рішенням Правління ААУ від 8 липня 2014 року до Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України приєдналися наступні учасники:

10.07.2014 Щиро вітаємо нових членів Асоціації адвокатів України
Рішенням Правління ААУ від 8 липня 2014 року до лав Асоціації адвокатів України приєдналися наступні адвокати:

09.07.2014 Руслана Сидоровича призначено головою Львівського відділення ВГО «Асоціація адвокатів України»!
Рішенням Правління від 8 липня 2014 року Сидоровича Руслана Михайловича призначено Головою Львівського відділення ВГО «Асоціація адвокатів України».

09.07.2014 Станіслава Скіця призначено головою Черкаського відділення ВГО «Асоціація адвокатів України»!
Рішенням Правління від 8 липня 2014 року Скіця Станіслава Миколайовича призначено Головою Черкаського відділення ВГО «Асоціація адвокатів України».

09.07.2014 Наталію Коваленко призначено головою Харківського відділення ВГО «Асоціація адвокатів України»!
Рішенням Правління від 8 липня 2014 року Коваленко Наталію Олександрівну призначено Головою Харківського відділення ВГО «Асоціація адвокатів України».

09.07.2014 Відбулося чергове засідання Правління ААУ
8 липня 2014 року відбулося чергове засідання Правління ААУ, участь у якому взяли Президент ААУ Олег Чернобай, віце-президент Олег Рачук, члени Правління ААУ Микола Пашинський, Тетяна Тимченко, Олексій Шевчук, Ігор Потокило, Олена Павлова.

09.07.2014 Привітання Асоціації адвокатів України адвокатської компанії «Маршаллєр і партнери» з річницею
Асоціація адвокатів України вітає адвокатську компанію «Маршаллєр і партнери» з річницею!


Новости 1761 — 1780 з 2287
Початок | Поперед. | 87 88 89 90 91 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ