Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Зустріч з головним спеціалістом судової палати з кримінальних справ Верховного Суду України Ільків Тетяною Василівною

Зустріч з головним спеціалістом судової палати з кримінальних справ Верховного Суду України Ільків Тетяною Василівною

Оплата членських внесків

01.03.2013

Зустріч з головним спеціалістом судової палати з кримінальних справ Верховного Суду України Ільків Тетяною Василівною

28 лютого 2013 року Клуб майбутніх адвокатів завітав до студентів – майбутніх юристів Інституту політології та права Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та провів зустріч з головним спеціалістом судової палати з кримінальних справ Верховного Суду України Ільків Тетяною Василівною. На зустріч були запрошені як адвокати, так і члени Клубу.         

Гостей Інституту привітав директор Інституту політології та права, проректор університету, професор Андрусишин Богдан Іванович та подарував представнику Верховного Суду ювілейні видання університету.         
           
Під час зустрічі Тетяна Василівна розповіла присутнім про те, як здійснювані в Україні з дня здобуття нею незалежності судові реформи змінювали статус і повноваження Верховного Суду України.                    
Багато питань в аудиторії викликали новели чинного Кримінального процесуального кодексу України: інститут присяжних, показання з чужих слів, заходи забезпечення кримінального провадження тощо.                 
Студенти поставили гості та керівнику Клубу Лесі Сергіївні Дубчак багато питань, які стосувалися в тому числі застосування практики Європейського суду з прав людини як джерела права, виконанню рішень Європейського суду, недолікам нового кримінально-процесуального законодавства.     
       
Завершилася зустріч оглядом стадії касаційного перегляду судових рішень, що здійснюється нині Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних та кримінальних справ.         
               
Зустріч пройшла цікаво та насичено, і отримала схвальні відгуки від присутніх.

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ