Карта сайту > Головна> Новини ААУ> «Негласні слідчі дії поширюють можливості сторони обвинувачення»

«Негласні слідчі дії поширюють можливості сторони обвинувачення»

Оплата членських внесків

04.03.2013

«Негласні слідчі дії поширюють можливості сторони обвинувачення»

2 березня, в конференц-залі НПУ ім. М.П. Драгоманова відбувся Авторський майстер-клас Ярослава Зейкана в рамках Постійно діючого семинару Асоціації адвокатів України.
              На семинарі Ярослав Зейкан зупинився на актуальних питаннях проведення слідчих дій і негласних слідчих дій, виступі захисника у дебатах.
             Доповідач зауважив, що негласні слідчі дії «поширюють можливості сторони обвинувачення». З одного боку, вони є законними діями, а з другого боку можна легко «сфабрикувати» злочин.
             Ярослав Зейкан пропонує захисниками писати заперечення на обвинувальні акти, називаючи їх поясненнями чи клопотаннями, оскільки, як зазначив доповідач: «Коли справа попадає до суду, то суддя бачить лише одну сторону – обвинувачення. На одне око дивитися – це одне, а обома очима – це вже зовсім інша картина». Особливо він радить це робити в складних справах, крім випадків, коли в адвоката є потреба «притримати козирі» до розгляду справи в суді.
             Розглядаючи питання виступу захисника в дебатах, Ярослав Павлович наголосив, що багато значить для справи вступ, який повинен привернути увагу присутніх та налаштувати їх на певний лад. Зазначене доповідач проілюстрував яскравими цитатами з промов видатних російських та радянських адвокатів і правозахисників.

Запрошуємо на наступний семинар, який відбудеться  16 березня на тему: «Адвокат у цивільній справі
         1. Методика розробки правової позиції у справі.
         2.Підготовка адвокатом доказової бази у цивільному процесі.
         3.Складання процесуальних документів.
         4.Адвокат у суді першої інстанції»
  Час проведення семинару:11:00-14:30
  Місце проведення
:вул. Пирогова 9, конференц-зал НПУ ім. М.П. Драгоманова                                                                                               Реєстрація за тел.:+38 (044) 491-69-71, + 38 (067) 239 86 90, + 38(095)505 36 89
  Попередня реєстрація обовязкова!
  Деталі на сайті: http://uaa.org.ua/postiyno-diyuchiy-seminar/

 

 

 

 


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ