Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбувся семинар ААУ на тему: «Участь захисника у кримінальному провадженні на підставі угод. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності слідчого, прокурора та слідчого».

Відбувся семинар ААУ на тему: «Участь захисника у кримінальному провадженні на підставі угод. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності слідчого, прокурора та слідчого».

Оплата членських внесків

06.03.2013

Відбувся семинар ААУ на тему: «Участь захисника у кримінальному провадженні на підставі угод. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності слідчого, прокурора та слідчого».

5 березня 2013 р., в конференц-залі НПУ ім. М.П. Драгоманова відбувся семинар Асоціації адвокатів України на тему:«Участь захисника у кримінальному провадженні на підставі угод.Оскарження рішень, дій чи бездіяльності слідчого, прокурора та слідчого», доповідачем якого виступила Олена Костюченко - адвокат, к.ю.н., доцент кафедри правосуддя юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченко. 
Стосовно угод, Олена Костюченко порадила присутнім ознайомитися з Листом Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 15.11.2012р. № 223-1679/0/4-12 "Про деякі питання здійснення кримінального провадження на підставі угод"; з Листом ВССУ від 09.11.2012 р. № 1640/0/4-12 "Про деякі питання порядку оскарження рішень, дій чи бездіяльності під час досудового розслідування". 
Розглядаючи питання оскарження рішень, дій чи бездіяльності слідчого, прокурора та слідчого судді, Олена Юріївна торкнулась питання відсутності в законі чіткого визначення понять "негайно" та "невідкладно", які були запозичені в Американській правовій системі. В результаті консультацій з американськими експертами, стало зрозуміло, що мається на увазі «в найкоротший можливий строк вчинення відповідної процесуальної дії певною особою, зокрема протягом одного робочого дня або в межах однієї доби, якщо мова йде про невідкладні слідчі дії»
Доповідач звернула увагу адвокатів на те, що згідно нового КПК касація без апеляції неможлива. Апеляційні скарги порадила писати коротко та по суті, формулювати свої вимоги з посиланням на конкретні докази. 
На прикінці семинару, Олена Костюченко обговорила з учасниками пропозиції щодо тем семинарів наступного курсу.


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ