Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Адвокатам необхідно запозичувати успішний досвід західних країн

Адвокатам необхідно запозичувати успішний досвід західних країн

Оплата членських внесків

18.03.2013

Адвокатам необхідно запозичувати успішний досвід західних країн

15 березня 2013, в конференц-залі НПУ ім. М.П. Драгоманова відбувся Постійно-діючий семінар ААУ на тему: "Актуальні питання закону« Про адвокатуру та адвокатську діяльність ».
             Доповідачами виступили: адвокат, керуючий партнер АО «Столичний адвокат» Костянтин Рибачковський та Олег Чернобай, адвокат, керуючий партнер юридичних фірм «Чорнобай і партнери», член Правління ААУ.
            Розглядаючи питання про Підвищеняі кваліфікації адвокатів, Олег Валерійович звернув увагу учасників семінару на те, що «Право - це« жива »матерія. У суспільстві, де з'являються нові форми відносин, все дуже швидко змінюється, і вимагає нових знань. Адвокат зобов'язаний постійно підвищувати свій професійний рівень ».
          Костянтин Рибачковський розповів про особливості форм організації адвокатської діяльності відповідно до положень чинного Законона України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Під час своєї доповіді він зробив акцент на відмінностях між формами адвокатської діяльності в Україні та на Заході (нагадаємо, що К.Рибачковскій пройшов програму підвищення кваліфікації "Юридичний бізнес в США. Управління юридичною фірмою" в Lincoln Law School of San Jose в Каліфорнії, США ).
          На думку доповідача, між співробітниками адвокатського об'єднання повинні бути встановлені трудові правовідносини, що є поширеним явищем в адвокатських фірмах США.
          Як зазначив Костянтин Рибачковський, в законопроекті «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» (№ 7051 від 09.02.2006 р.), прийнятому Верховною Радою України в першому читанні, існувала така організаційно-правовового форма, якої зараз не вистачає, як адвокатська фірма. Перевагою такої форми організації адвокатської діяльності є законодавчо передбачена (згідно зазначеного законопроекту) можливість роботи в адвокатській фірмі не тільки її учасників (парнерів), але й інших адвокатів. При цьому, всім працюючим в адвокатській фірмі адвокатам гарантується дотримання принципу незалежності при здійсненні ними своєї адвокатської діяльності. Подібні гарантії професійної незалежності є у українських суддів (cт.ст. 6, 47 Закону України "Про судоустрій і статус суддів"), судових експертів (cт. 4 Закону України "Про судову експертизу"), слідчих (ст. 40 КПК України) і прокурорів (ст. КПК України), що абсолютно не заважає їм працювати на підставі трудових договорів.
           Резюмуючи свою доповідь Костянтин Рибачковський акцентував увагу на необхідності запозичення успішного досвіду західних країн і внесення в законодавство України про адвокатуру відповідних змін, - для приведення його до реалій теперішнього часу.
Теми наступного семінару "Актуальні питання закону« Про адвокатуру та адвокатську діяльність »:
1.Адвокатське об’єднання 
2.Притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності
3.Зміст договору про надання правової допомоги
4.Адвокатське бюро
Доповідачі:
Рибачковський К.Е.- адвокат, керуючий партнер адвокатської фірми "Столичний адвокат", член Кваліфікаційної палати Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, згідно з дослідженням Ukrainian Law Firms 2012 визнан провідним українським фахівцем у сфері кримінального права. Пройшов програму підвищення кваліфікації "Юридичний бізнес в США. Управління юридичною фірмою” в Lincoln Law School of San Jose (у Каліфорнії, США
Савицька Світлана Леонідівна – адвокат, член ААУ, старший викладач кафедри правосуддя Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, здобувач кафедри кримінального процесу Національної академії внутрішніх справ.
Дата проведення: 20.03.2013
Час проведення :18:20-21:30
Реєстрація по тел.: +38 (044) 491-69, 38 (067) 239 86 90
Взяти участь можуть усі бажаючі


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ