Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбувся авторський майстер-клас Ярослава Зейкана на тему:«Суд присяжних.Адвокат у цивільній справі»

Відбувся авторський майстер-клас Ярослава Зейкана на тему:«Суд присяжних.Адвокат у цивільній справі»

Оплата членських внесків

18.03.2013

Відбувся авторський майстер-клас Ярослава Зейкана на тему:«Суд присяжних.Адвокат у цивільній справі»

16 березня 2013 відбувся авторський майстер-клас Ярослава Зейкана в рамках Постійно діючого семінару Асоціації адвокатів України, на якому було розглянуто дві теми: «Суд присяжних» та  «Адвокат у цивільній справі: складання процесуальних документів, адвокат у суді першої інстанції».
              Розкриваючи першу тему семінару, пан Зейкан зазначив: "Нічого кращого, ніж суд присяжних людство не придумало. Щоб вирішити питання вини не треба юридичної освіти, для цього потрібні здоровий глузд, совість та життєвий досвід. Адвокатам потрібен суд присяжних".
              На прикладі промов видатних юристів: російського судового оратора Коні А.Ф. та радянського адвоката Арії С.Л., автор майстер-класу продемонстрував дієвість суду присяжних та важливість високої професійної майстерності захисника.
             Перейшовши до другої теми семінару, Ярослав Павлович розглянув питання підготовки доказової бази, достовірності та достатності доказів, складання процесуальних документів, допиту свідків в суді.
            Пан Зейкай зробив акцент на тому, що, дійшовши згоди укласти мирову угоду, сторони обов’язково повинні звернутися до суду з клопотанням постановити ухвалу про визнання мирової угоди (ч. 5 ст. 175 ЦПК) та просити суд внести до ухвали всі умови цієї угоди. В іншому випадку виконання мирової угоди може бути проблематичним.
           Наприкінці семинару Ярослав Павлович звернув увагу на те, що копії письмових доказів засвідчуються суддею (ст. 138 ЦПК).
Тема наступного семінару: «Адвокат у цивільній справі:
1.адвокат в суді апеляційної та касаційної інстанції;
2.зверенння до Європейського суду»
Дата проведення: 23.03.2013
Час проведення :11-00-14-15
Реєстрація за тел.: +38 (044) 491-69, 38 (067) 239 86 90
Більш детальна інформація на сайті: http://uaa.org.ua/postiyno-diyuchiy-seminar/
Взяти участь у заході можуть всі бажаючі.


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ