Карта сайту > Головна> Новини ААУ> На Авторському майстер-класі Ярослава Зейкана було розглянуто процедуру звернення до Європейського суду

На Авторському майстер-класі Ярослава Зейкана було розглянуто процедуру звернення до Європейського суду

Оплата членських внесків

26.03.2013

На Авторському майстер-класі Ярослава Зейкана було розглянуто процедуру звернення до Європейського суду

Негода не стала на заваді проведенню завершального семінару Авторського майстер-класу Ярослава Зейкана в рамках ексклюзивного курсу Постійно діючого семінару Асоціації адвокатів України, який відбувся 23 березня 2013 року в конференц-залі НПУ ім. М.П. Драгоманова. Тема майстер-класу: «Адвокат у цивільній справі: адвокат в суді апеляційної та касаційної інстанції; звернення до Європейського суду».

В ході семінару пан Зейкан розповів присутнім про підстави визнання заяви до Європейського суду прийнятною для прийняття до розгляду. Заява повинна бути подана не пізніше 6 місяців після вичерпання всіх національних способів захисту. При цьому, для подачі заяви до Європейського суду останнім національним способом захисту вважається розгляд справи касаційним судом.

Також, доповідач розповів про найпоширеніші випадки порушення прав людини, які розглядаються ЄС.Автор майстер-класу зазначив, що літератури, присвяченої зверненню до ЄС небагато та порадив адвокатам ознайомитися з посібником БущенкоА.П. та Юдківської Г.Ю «СТАНДАРТИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОНВЕНЦІЇ З ПРАВ ЛЮДИНИ В ПРАКТИЦІ АДВОКАТІВ». 

Ярослав Зейкан розповів, як заповнювати формуляр, що подається до ЄС, та які документи треба додавати до заяви в ЄС. Доповідач звернув увагу учасників, що не буде зайвим у заяві до ЄС послання на існуючу практику вирішення цим судом справ з аналогічних питань. 

Резюмуючи свою доповідь, пан Зейкан наголосив, що процедура звернення до ЄС досить проста.  

Наприкінці майстер-класу Ярослав Зейкан розібрав декілька цікавих кримінальних та цивільних справ, в яких брав участь в якості захисника та представника. 

По завершенню заходу, виконавчий директор Асоціації адвокатів України Аксьонова Анна від імені ААУ висловила вдячність Ярославу Зейкану за проведення майстер-класу та вручила Подяку ААУ. 

Особливу вдячність за допомогу в організації курсу Постійно-діючих семінарів Асоціація адвокатів України висловлює всім доповідачам, Лесі Дубчак – керівнику Клубу майбутніх адвокатів ААУ, Дашевській Юлії – члену Клуба майбутніх адвокатів ААУ.  

Асоціація адвокатів України запрошує всіх приймати участь у наступних заходах та поточних засіданнях тематичних секцій. Більш детальна інформація на сайті: http://www.uaa.org.ua/
Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ