Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбулось відкриття психологічного курсу «Школи адвокації» Асоціації адвокатів України

Відбулось відкриття психологічного курсу «Школи адвокації» Асоціації адвокатів України

Оплата членських внесків

08.04.2013

Відбулось відкриття психологічного курсу «Школи адвокації» Асоціації адвокатів України

6 квітня 2013 року розпочала роботу "Школа адвокації " – новий довгоочікуваний проект  Асоціації адвокатів України. 

Досвід психологічної науки, візуальна аналітика, концепція переговорів, управління часом, акторська майстерність, маркетингові інструменти в адвокатській діяльності – це та багато іншої корисної інформації й навичок пропонує адвокатам Школа адвокації

Однак цей захід, враховуючи його різнобічність, може бути цікавим не лише юристам, а й представникам інших професій, всім, хто в своїй роботі спілкується з людьми, кому доводиться само презентуватися, хто хоче використовувати час свого життя більш ефективно, змістовно та наповнено. 

На першому занятті Школи адвокації Ігор Покотило представив її викладачів:

Ігор Покотило - адвокат, психолог, Керівник комітету організації адвокатської діяльності Асоціації адвокатів України, член дисциплінарної палати Київської міської КДКА, виконавчий віце-президент Київського інституту буддизму і сходознавства; 

Юрій Романенко - доктор соціології, доцент Інституту міжнародних відносин Київського університету імені Т.Шевченко; 

Мар’яна Ангелова - завідувач науково-методичним центром тележурналистики Университету ім. Грінченка; 

Марта Логачова - актриса авангардного театру "Чорний квадрат", викладач Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого. 

В продовження семінару пан Покотило ознайомив учасників семінару з темами та графіком занять, розрахованих на триместр. 
Перший семінар-тренинг відбувся на тему: "Психологія особистості. Які ідеї, принципи, методи та їх поєднання допомагають зрозуміти реальність та поведінку людей". 


Тему семінару Ігор Миколайович проілюстрував уривками з художніх фільмів, які викликали у присутніх сильні різнопланові емоції. 

Адвокати отримали домашнє завдання ознайомитися з літературою та художніми фільмами по темі тренінгу. 

Також учасники мали змогу пройти тестування, головна мета якого виявити темперамент особистості. 

Продовжив роботу семінару-тренінгу Юрій Романенко темою: "Знаки зовнішності: про що може розповісти адвокату зовнішність людини і її візуалізації". 


Пан Романенко зазначив, що "на рівні візуалізації нічого випадкового не буває".  

Метою тренінгу викладач визначив оволодіння учасниками первинним багажем візуальної аналітики – певним інструментарієм, який дає можливість орієнтуватися за ознаками зовнішності.

Тренінг відбувся в формі дискусій. Викладач супроводжував семінар яскравими наочними прикладами. Матеріал тренінгу сприймався слухачами із захопленням, під час семінару точилися жваві дискусії. Учасники семінару уважно слідкували за ланцюгом міркувань викладача, активно обговорювали висунуті доповідачем тези, ділилися прикладами з власного досвіду, які розбиралися та аналізувалися викладачем спільно з учасниками тренінгу. До великого задоволення присутніх тренінг тривав довше запланованого часу. 

Тема наступного семінару-тренінгу, який відбудеться в середу, 10 квітня 2013 року: «Знаки зовнішності: про що може розповісти адвокату тіло та його зовнішні особливості», викладач Юрій Романенко; «Темперамент і характер», викладач Ігор Покотило.

  Місце проведення: пл. Бессарабська, 9 / 1, оф. 1 
  Реєстрація за тел.: +38 (044) 491-69, 38 (067) 239 86 90, 38 (095) 505 36 89 
  Більш детальна інформація на сайті: http://uaa.org.ua/postiyno-diyuchiy-seminar/
  Взяти участь у заході можуть всі бажаючі.

 

 


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ