Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Вийшли в світ нові книги видавництва Юрінком інтер

Вийшли в світ нові книги видавництва Юрінком інтер

Оплата членських внесків

16.04.2013

Вийшли в світ нові книги видавництва Юрінком інтер

Вийшли в світ нові книги Юрінком інтер:
«Податкові пільги»
Збірник містить основні нормативно-правові акти, які встановлюють податкові пільги та регулюють порядок їх надання. Перелік податкових пільг наведений за Довідником податкових пільг № 64 станом на 1 січня 2013 року. Матеріал збірника допоможе правильно застосовувати відповідні норми законодавства України.
Видання буде корисним бухгалтерам, посадовим особам податкових органів, може використовуватися адвокатами та юристами у повсякденній практичній діяльності.
Автори:  уклад. В. С. Ковальський, О. С. Демський.
«Судові рішення Верховного Суду України в цивільних справах»
У збірнику вміщено постанови Верховного Суду України, прийняті протягом 2011 р. за наслідками розгляду заяв про перегляд судових рішень у цивільних справах з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах, які є обов’язковими для суб’єктів владних повноважень і всіх судів України, а також із підстави встановлення міжнародною судовою установою порушення Україною міжнародних зобов’язань при вирішенні справи судом. Ці постанови супроводжуються висновками Верховного Суду України про правильне застосування норм міжнародного права щодо спірних правовідносин. Крім того, до збірника включено прийняті в той же період постанови Верховного Суду України у справах, в яких не встановлено неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права.
Розрахований на суддів, адвокатів, прокурорів, науковців, викладачів і студентів юридичних навчальних закладів, усіх учасників цивільних правовідносин і тих, хто цікавиться судовою практикою.
Деталі за посиланням
http://www.yurincom.com/


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ