Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Загальні збори членів Київського міського відділення Асоціації Адвокатів України

Загальні збори членів Київського міського відділення Асоціації Адвокатів України

Оплата членських внесків

07.09.2012

Загальні збори членів Київського міського відділення Асоціації Адвокатів України

На 05.09.2012р. було заплановано проведення Загальних зборів членів Київського міського відділення Асоціації Адвокатів  України.

Згідно із Положенням про відділення ААУ  збори визнаються повноваженими, якщо в них буре участь не менше 1/3 загальної кількості членів відділення. Через те, що на заплановані збори не змогла прибути необхідна кількість адвокатів, ці збори були оголошені такими, які не відбулись.

У зв’язку із цим було оголошено про скликання повторних зборів членів Київського міського відділення ААУ на 13.09.2012р. на 19-00 в приміщенні готелю «Козацький» (Майдан Незалежності), зал. № 4, перший поверх., які будуть вважатись такими, що відбулись незалежно від кількості адвокатів, які візьмуть в них участь.

В той же час, незалежно від того, що призначені на 05.09.2012р. збори юридично не відбулись, це не зашкодило адвокатам поділитись актуальними думками  з приводу діяльності адвокатури в цілому і, головне – з приводу організації та проведення установчих конференцій по формування органів адвокатського самоврядування, що передбачено новим Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

За результатами жвавого обговорення положень названого закону, а також наявного в Україні процесу підготовки до установчих конференцій було вирішено винести на обговорення наступних зборів деякі питання тлумачення Закону про адвокатуру, а також  запропоновано Голові відділення – адвокату Чернобаю О.В. виступити з ініціативою перед керівними органами ААУ стосовно направлення звернення до організаційного комітету з проведення установчої конференції адвокатів м. Києва запиту відносно строків висування кандидатів до органів адвокатського самоврядування.

На повторних зборах  Київського міського відділення Асоціації Адвокатів  України будуть більш детально обговорені ці питання, а також інші питання, включені до порядку денного.


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ