Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбулась Конференція Асоціації адвокатів України «Актуальні проблеми податкового права: новий погляд»

Відбулась Конференція Асоціації адвокатів України «Актуальні проблеми податкового права: новий погляд»

Оплата членських внесків

29.04.2013

Відбулась Конференція Асоціації адвокатів України «Актуальні проблеми податкового права: новий погляд»

25 травня 2013 року в Національному педагогічному університеті імені П. М. Драгоманова відбулась Конференція Асоціації адвокатів України «Актуальні проблеми податкового права: новий погляд».

Організаторами заходу виступили секція податкового права Комітету з приватного та публічного права Асоціації адвокатів України та Юридична клініка Національного педологічного університету імені М. П. Драгоманова «Центр правової допомоги».

На конференції з доповідями виступили Слугіна Світлана Адольфівна (керуючий партнер консалтингової групи «Добсон»), тема доповіді: «Новий порядок оподаткування цінних паперів», Черналівський Євгеній Олександрович (приватний адвокат): тема доповіді: «Особливості кримінального провадження ухилення від сплати податків (ст. 212 КК України)» та Петрухіна Ольга Вікторівна (керівник юридичного напрямку Групи компаній «UHY Prostir») з темою доповіді: «Порядок адміністративного оскарження податкових повідомлень-рішень».

Під час гарячих та жвавих дискусій було розглянуто низка питань, що турбує адвокатську спільноту: дії адвоката під час кримінального провадження з питань ухилення від сплати податків, розглянуто зміни в податковому законодавстві, в тому числі - введення акцизного податку на операції з відчуження цінних паперів та дії адвокатів під час адміністративного оскарження податкових рішень-повідомлень.

В роботі Конференції приймали участь ряд адвокатів м. Києва, зокрема, О. Чонобай, М. Потоцький, І. Слинько та інші. В заході приймала участь Заслужений юрист АР Крим Валентина Миколаївна Боброва та ряд інших адвокатів з регіонів України та членів Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України.

Захід відбувся за сприяння Адвокатського об’єднання «Нацина Рачук».

За результатами заходу вирішено продовжити обговорення питань по темам, що були висвітлені доповідачами.Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ