Карта сайту > Головна> Новини ААУ> 23 травня 2013 року у всіх містах України пройде «Всеукраїнський день Pro bono»

23 травня 2013 року у всіх містах України пройде «Всеукраїнський день Pro bono»

Оплата членських внесків

21.05.2013

23 травня 2013 року у всіх містах України пройде «Всеукраїнський день Pro bono»

Проект «Всеукраїнський день Pro bono» має на меті розвиток культури надання недержавної безоплатної правової допомоги в Україні. В цей день юридичні компанії надаватимуть кваліфіковану правову консультацію тим, хто її найбільше потребує — малозабезпеченим особам, громадським, благодійним та іншим неприбутковим організаціям, а також суб’єктам малого підприємництва.

Також цього дня пройде у всіх регіонах України «День відкритих дверей». У Києві відбудеться зустріч присвячена розвитку та формуванню культури Pro Bono в Україні, за участі PR-ників юридичних організацій та партнерів проекту. «День відкритих дверей» Юридичних клінік для надання консультацій та можливої презентації сайту «Біржа Pro bono».

На сайті http://pravovadopomoga.org/ буде розміщений перелік компаній, що підтримують цю ініціативу, завдяки якому люди, що потребують допомоги адвокатів, зможуть отримати зворотній зв`язок від організації-учасника.

Партнерами «Всеукраїнського дня Pro bono» є Асоціація правників України, Асоціація адвокатів України, Міжнародний фонд «Відродження», Українська фундація правової допомоги, Українська Гельсінська спілка з прав людини, 

Довідково: Проект стартував у 2010 році за ініціативи Асоціації правників України, та кожного року знаходив відгук серед провідних адвокатських об’єднань та юридичних фірм по всій Україні. У сучасних реаліях існує проблема побудови дієвої та безперервної системи надання громадянам професійної правової допомоги. Важливу роль у цьому відіграють юридичні компанії, що надають в країні займає вагоме місце в роботі законотворців та юристів загалом.

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ