Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Просимо допомогти дитині!

Просимо допомогти дитині!

Оплата членських внесків

31.05.2013

Просимо допомогти дитині!

До Асоціації адвокатів України звернувся Директор Святошинського дитячого будинку-інтернату Бескрестнов О.О з приводу нещасного випадку.

26 травня 2013 року відбувся нещасний випадок - вихованець інвалід з дитинства І групи Коваль Дмитро Геннадійович випав з вікна, у нього закритий перелом лівої стегнової кістки, перелом лівого надколінника. 

На даний момент хлопець перебуває в Київській міській клінічній лікарні №7 у відділенні політравми і йому планується другий етап дорого вартісної операції лівої стегнової кістки із установкою імплантатів (всі медичні довідки при необхідності надамо).

Лікування потребує певної суми грошей на проведення операції, закупки ліків, подальшої реабілітації Дмитра.

Асоціація не могла пройти осторонь такого зверення тому, що неодноразово проводила благодійні акції у даному закладі і деякі члени ААУ особисто знають багатьох дітей.

Впевнені, що серед членів Асоціації адвокатів України багато небайдужих, співчутливих людей.

Якщо хлопець не має родини, яка має піклуватись про нього, здоров’я, хоча б суспільство, люди які мають серце не  повинні залишитись осторонь.

Звертаємось до Вас з проханням допомогти по мірі можливості.

З приводу переводу коштів та надання допомоги дзвоніть Директору Святошинського дитячого будинку-інтернату Бескрестнову О.О за тел.: +38 044 450-82-59.Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ