Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Президент Асоціації адвокатів України Ольга Дмитрієва виступить доповідачем на II Українсько – німецькому правничому дні.

Президент Асоціації адвокатів України Ольга Дмитрієва виступить доповідачем на II Українсько – німецькому правничому дні.

Оплата членських внесків

03.06.2013

Президент Асоціації адвокатів України Ольга Дмитрієва виступить доповідачем на II Українсько – німецькому правничому дні.

Ольга Дмитрієва, Президент Асоціації адвокатів України виступить доповідачем на II Українсько-німецькому правничому дні, який відбудеться 21 червня 2013 р. в готелі «Воздвиженський» (м. Київ).

За традицією, даний захід проводиться за ініціативою Німецько-українського союзу юристів.

Метою проведення заходу є обговорення питань пов’язаних з верховенством права в Україні, визначення основних сфер, цілей для професійних об’єднань юристів та пошук консенсусу з питання поліпшення іміджу України шляхом забезпечення розвитку незалежної, прозорої, відповідальної судової системи та приведення основних законів у відповідність до міжнародних та європейських стандартів.

В рамках заходу буде розглянута  можливість співробітництва між Німецькою федеральною колегією адвокатів та Асоціацією адвокатів України.

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ