Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Президент Асоціації адвокатів Україны виступила доповідачем на II Українсько – німецькому правничому дні.

Президент Асоціації адвокатів Україны виступила доповідачем на II Українсько – німецькому правничому дні.

Оплата членських внесків

25.06.2013

Президент Асоціації адвокатів Україны виступила доповідачем на II Українсько – німецькому правничому дні.

Президент Асоціації адвокатів Україны (ААУ) Ольга Дмитрієва виступила доповідачем на II Українсько-німецькому правничому дні, який відбувся 21 червня 2013 р. в готелі «Воздвиженський» (м. Київ). Захід був присвячений обговоренню питань пов’язаних з верховенством права в Україні, визначенням основних сфер, цілей для професійних об’єднань юристів, пошуком консенсусу з питання поліпшення іміджу України шляхом забезпечення розвитку незалежної, прозорої судової системи та приведенням основних законів у відповідність до міжнародних та європейських стандартів.

Під час виступу в рамках сесії «Положення про адвокатуру в Німеччині та Україні», Президент ААУ розповіла про структуру органів адвокатського самоврядування в Україні, їх принципах та завданнях. Також, Ольга Дмитрієва зупинилася на діяльності Вищого ревізійної комісії адвокатури України (ВРКА), яку вона очолює.

Пані Ольга звернула увагу на те, що ВРКА є абсолютно новим органом адвокатського самоврядування, створеним для здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю Національної асоціації адвокатів України та її органів.
Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ