Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбулося чергове святкове засідання Клубу майбутніх адвокатів та останнє заняття Школи адвокації за участю Президента ААУ

Відбулося чергове святкове засідання Клубу майбутніх адвокатів та останнє заняття Школи адвокації за участю Президента ААУ

Оплата членських внесків

26.06.2013

Відбулося чергове святкове засідання Клубу майбутніх адвокатів та останнє заняття Школи адвокації за участю Президента ААУ

26 червня 2013 року відбулося чергове святкове засідання Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України та останнє заняття Психологічного курсу Школи адвокації ААУ. 

Захід розпочався з вітальної промови Президента Асоціації адвокатів України Ольги Дмитрієвої, у якій вона привітала членів Клубу майбутніх адвокатів та Школи адвокації. Подякувала активу КМА ААУ за участь в підготовці та проведенні заходів, які організовує Асоціація. Користуючись нагодою Ольга Леонідівна запросила всіх присутніх на майбутні заходи ААУ. Висловила особливу подяку керівнику КМА ААУ Лесі Дубчак. Привітала Ігоря Покотило, керівника Комітету ААУ з організації адвокатської діяльності, керівника ША ААУ із завершенням Психологічного курсу Школи адвокації ААУ.

Продовженням зустрічі стало обговорення присутніми актуальних питань і проблем організації та проходження стажування для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.
З великою зацікавленістю слухачі сприйняли майстер-клас адвоката, психолога Ігоря Покотило на тему: "Психологія переконання: можливості застосування в адвокатській діяльності".

Наприкінці зустрічі найактивніші члени Клубу майбутніх адвокатів, зокрема, Фетісов Денис та Сердюк Марія отримали подяки за допомогу у проведенні II Щорічного літнього форуму ААУ з публічного права та були нагороджені цінними подарунками.

Крім членів КМА та ААУ, захід відвідали також керівники та консультанти юридичних клінік Національного університету "Острозька академія" та Національної академії внутрішніх справ.
Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ