Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Виступ спеціального гостя форуму – народного депутата України Сергія Тарути 26.10.2017 Виступ спеціального гостя форуму – народного депутата України Сергія Тарути
Виступ спеціального гостя на ІІ Фінансовому форумі ААУ  – народного депутата України Сергія Тарути з темою: «Механізм інвестиційної безпеки для збалансованого розвитку України».

Олександра Павленко, засновниця юридичної компанії Pavlenko Legal Group, відомий адвокат і фахівець у сфері government relations, виступить в якості експерта на II Фінансовому форумі ААУ 26.10.2017 Олександра Павленко, засновниця юридичної компанії Pavlenko Legal Group, відомий адвокат і фахівець у сфері government relations, виступить в якості експерта на II Фінансовому форумі ААУ
Олександра Павленко, засновниця юридичної компанії Pavlenko Legal Group, відомий адвокат і фахівець у сфері government relations, виступить в якості експерта на II Фінансовому форумі ААУ.

Видавничий дім «MediaPro» виступить інформаційним партнером II Фінансового форуму ААУ 26.10.2017 Видавничий дім «MediaPro» виступить інформаційним партнером II Фінансового форуму ААУ
«MediaPro» - одне з найбільших видавництв фахової періодики. Це сучасна динамічна компанія, яка крім друкованих видань пропонує своїм читачам електронні продукти - спеціалізовані портали, електронні системи та журнали.

Команда ААУ візьме участь в турнірі з міні-футболу на Кубок «Юридичної практики» 28.09.2017 Команда ААУ візьме участь в турнірі з міні-футболу на Кубок «Юридичної практики»
Команда Асоціації адвокатів України візьме участь в турнірі з міні-футболу на Кубок «Юридичної практики», присвяченому Дню юриста, що відбудеться 1 жовтня (неділя) у залі спорткомплексу Національного університету харчових технологій за адресою: проспект Науки, 29-а у м. Києві.

Підтримка кандидатур адвокатів Івана Старости та Петра Варишко у конкурсі з формування складу Ради громадського контролю при НАБУ 01.08.2016 Підтримка кандидатур адвокатів Івана Старости та Петра Варишко у конкурсі з формування складу Ради громадського контролю при НАБУ
Просимо підтримати кандидатуру адвоката Івана Старости та Петра Варишко у конкурсі з формування складу Ради громадського контролю при НАБУ.

05.11.2012 Прес-конференція-круглий стіл, присвячена консолідації адвокатської спільноти щодо реалізації проекту «Історія адвокатури України»

07 листопада 2012 року об 11:00 в прес-центрі «ЛігаБізнесІнформ» відбудеться прес-конференція у форматі круглого столу, присвячена обговоренню консолідації адвокатської спільноти щодо реалізації проекту «Історія адвокатури України».


01.11.2012 Відбудеться майстер-клас (тренінг) на тему «Комунікативна компетентність юриста: складові успіху»

Клуб майбутніх адвокатів ААУ запрошує членів Клубу та адвокатів на майстер-клас (тренінг) на тему «Комунікативна компетентність юриста: складові успіху», який відбудеться 07 листопада 2012 року о 18.00 на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9. ауд. 232, М.Університет).

У майстер-класі візьме участь Ірина Баранова, тренер тренінгового центру «Спікер» (м. Київ) - першої в Україні (з 2001 р.) школи ораторської та переговорної майстерності ( www.speaker.com.uahttp://www.speaker.com.ua/).

01.11.2012 Відбудеться установчий з’їзд адвокатів України

17-18 листопада 2012 року відбудеться установчий з’їзд адвокатів України. 

30.10.2012 Відбудеться семінар на тему: «Страхування в Україні. Страхування фінансових ризиків. Використання видів та механізмів страхової діяльності для оптимізації податкового навантаження.»

Семінар відбудеться у приміщенні ПрАТ «Гіпросільмаш», який розташований за адресою: м. Київ, бульвар Л.Українки, 26, 9-й поверх (станція метро «Печерська», орієнтир: вхід біля ресторану «МІЯНО»).

30.10.2012 Відбудеться семінар на тему: Реєстрація земельних ділянок та прав на нерухоме майно. Нововведення 2013 року

22 листопада 2012 року у приміщенні Українського інституту розвитку фондового ринку (за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 54/1 (станція метро Шулявська) КНЕУ (вхід з вулиці Желябова) відбудеться семінар на тему:

«Реєстрація земельних ділянок та прав на нерухоме майно. Нововведення 2013 року»

30.10.2012 Відбувся перший семінар-тренінг для адвокатів
25 жовтня 2012 року в приміщенні готелю «Санкт-Петербург» було проведено перший практичний семінар-тренінг для адвокатів, присвячений основним новелам нового Кримінально-процесуального Кодексу України, Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

18.10.2012 Акредитація представників ЗМІ на науково-практичну конференцію на тему: "Новий КПК - питання взаємодії суб'єктів кримінального процесу" (м. Донецьк)
Організаційний комітет науково практичної конференції на тему:  "Новий КПК - питання взаємодії суб'єктів кримінального процесу" оголошує про початок акредитації ЗМІ для висвітлення заходу.

Заявки на акредитацію ЗМІ прийматимуться до 26 жовтня 2012 року, до 17.00, на info@uaa.org.ua

18.10.2012 Підписано Меморандум про співробітництво між та Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності Національної академії правових наук України та Асоціацією адвокатів України
17 жовтня 2012 року відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності Національної академії правових наук України та ААУ.

18.10.2012 Підписано Меморандум про співробітництво між ААУ та Школою англійської мови «English School for Legal Analysis & Writing (ESLAW)»
17 жовтня 2012 року відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між Школою англійської мови «English School for Legal Analysis & Writing (ESLAW)» та ААУ.

17.10.2012 Вітаємо Тимченко Тетяну Анатоліїну з Днем народження!
Асоціація адвокатів України вітає адвоката, голову секції фінансового права Асоціації адвокатів України Тимченко Тетяну Анатоліїну з Днем народження!

11.10.2012 Декада правових знань ААУ
10 жовтня 2012 року в рамках Декади правових знань члени Асоціації адвокатів України адвокати Леся Дубчак, Микола Потоцький та Леся Прудивус, а також члени Клубу майбутніх адвокатів Лілія Погоріла і Тетяна Сабадош взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Правові проблеми взаємодії влади і громадянського суспільства».

08.10.2012 Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем юриста!
Шановні Колеги!
Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем юриста!

05.10.2012 Відбулась наукова конференція Асоціації адвокатів України на тему: «Експертизи в судовій практиці»
05 жовтня 2012 року у приміщенні Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренко було проведено наукову конференцію Асоціації адвокатів України на тему: «Експертизи в судовій практиці».

05.10.2012 Чергове засідання Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України
Запрошуємо на чергове засідання Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України.

03.10.2012 ШКОЛА АДВОКАЦІЇ РОЗПОЧИНАЄ СВОЮ РОБОТУ
У жовтні місяці цього року розпочинає свою роботу Школа Адвокації Асоціації адвокатів України.


Новости 1 — 20 з 88
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ