Карта сайту > Головна> Новини партнерів

Новини партнерів

RSS

Телепроект “Законні підстави”: інформація про час виходу випусків! 21.03.2018 Телепроект “Законні підстави”: інформація про час виходу випусків!
На Першому міському стартував телепроект «Законні підстави», автором та ведучим якого являється партнер АО «Barristers» Пономаренко Денис.

До команди АО "Клочков і партнери" приєдналась в якості радника - Євгенія Рябека! 20.03.2018 До команди АО "Клочков і партнери" приєдналась в якості радника - Євгенія Рябека!
До команди АО "Клочков та партнери" в якості радника приєдналась висококваліфікований та супер професійний адвокат Євгенія Рябека.

Вийшла друком книга «Тактичні питання захисту в кримінальному провадженні» партнера АО «Barristers» Пономаренка Дениса! 05.03.2018 Вийшла друком книга «Тактичні питання захисту в кримінальному провадженні» партнера АО «Barristers» Пономаренка Дениса!
У Пономаренка Дениса, партнер АО «Barristers» вийшла перша книга «Тактичні питання захисту в кримінальному провадженні» .

Перша в Україні спеціалізована програма про системну побудову корпоративної безпеки 05.03.2018 Перша в Україні спеціалізована програма про системну побудову корпоративної безпеки
Шановні колеги! 15 березня 2018 року розпочинається Перша в Україні спеціалізована програма про системну побудову корпоративної безпеки.

  У КИЄВІ СТАРТУЄ V МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС  З КОМЕРЦІЙНОГО АРБІТРАЖУ! 28.02.2018 У КИЄВІ СТАРТУЄ V МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З КОМЕРЦІЙНОГО АРБІТРАЖУ!
13 березня 2018 року в Києві стартують усні дебати ювілейного V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, що традиційно проводить Європейська арбітражна палата (www.chea-taic.be) серед студентів юридичних факультетів українських ВНЗ.

АО “Barristers” представлено на чемпионате Киева по волейболу “Столичная Лига”! 26.02.2018 АО “Barristers” представлено на чемпионате Киева по волейболу “Столичная Лига”!
АО “Barristers” в лице нашего партнера Андрея Левковца представлено на чемпионате Киева по волейболу “Столичная Лига”

АО “Barristers” выступило спонсором Чемпионата Одесской области по годзю-рю карате и кобудо! 26.02.2018 АО “Barristers” выступило спонсором Чемпионата Одесской области по годзю-рю карате и кобудо!
Адвокатское объединение "Barristers", как партнер Всеукраинской Федерации Джундокан,  выступило спонсором Чемпионата Одесской области по годзю-рю карате и кобудо, которые проходят 25 февраля 2018 года в г. Одесса!


Адвокатське об'єднання  " Клочков і партнери" представили нового радника! 20.02.2018 Адвокатське об'єднання " Клочков і партнери" представили нового радника!
З гордістю ділимося з Вами новиною, що до Команди Адвокатського об'єднання «Клочков та партнери» в якості радника приєдналась Козятник Людмила.

"Юридична Газета" розпочала щорічне дослідження Ukrainian Women in Law 2018. 19.02.2018 "Юридична Газета" розпочала щорічне дослідження Ukrainian Women in Law 2018.
Метою дослідження є визначити найбільш успішних жінок-юристів, які своєю професійною, соціальною, громадською діяльністю вплинули на розвиток суспільства, сформували основні тенденції в певних галузях права, зробили вклад у стабілізацію не лише професійної сфери, але й громадянського та політичного життя країни.

Національна конференція з юридичної психології 19.02.2018 Національна конференція з юридичної психології
3 - 4 березня 2018 року у місті Харків відбудеться Національна конференція з юридичної психології, організатором якої є ELSA (The European Law Students’ Association.

Партнёр АО “Barristers” Новиков Илья выступил в Верховном Суде РФ по иску Ксении Собчак о снятии с выборов В. Путина 19.02.2018 Партнёр АО “Barristers” Новиков Илья выступил в Верховном Суде РФ по иску Ксении Собчак о снятии с выборов В. Путина
Партнёр АО “Barristers” Новиков Илья выступил в Верховном Суде РФ по иску Ксении Собчак о снятии с выборов В. Путина.
"В Верховном суде по иску Ксении Собчак о снятии с выборов Путина сегодня все развлекались как могли. Предсказуемость результата иногда провоцирует юристов искать отдушину в чем-то кроме прений."

Вводный семинар «Технологии публичного выступления» 15.02.2018 Вводный семинар «Технологии публичного выступления»
ЦА: Адвокаты, юристы, преподаватели юриспруденции
Место проведения: Академия труда, социальных отношений и туризма.
Адресс: Окружная дорога, 3А.
Дата и время проведения: 1.03.2018, 18:30
Количество участников: 50-70 чел.
Продолжительность: 2-3 часа


15.02.2018 Новый инструмент для привлечения клиентов в юридический бизнес
Уважаемые адвокаты и юристы!
Информационный партнер ААУ разработал для вас новый продукт, который поможет привлекать клиентов в юридический бизнес.
Мобильное приложение Legalmap (https://legalmap.net/) - это Uber для юристов

Партнера АО “Barristers “Пономаренка Дениса визнано одним із кращих авторів «Юридичного Вісника України» 2017 року. 15.02.2018 Партнера АО “Barristers “Пономаренка Дениса визнано одним із кращих авторів «Юридичного Вісника України» 2017 року.
Публікація «Blockchaine та відкрите суспільство: чи готова Україна до змін?» провідного фахівця НДЛ з правових та організаційно-тактичних проблем ОРД, к.ю.н., старшого наукового співробітника ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Олексія Бочкового в номінації «Творче висвітлення складних питань правозастосування» отримала відзнаку як краща публікація року.

Розширення команди  ЮК «Амбер» 08.02.2018 Розширення команди ЮК «Амбер»
Юридична компанія «Амбер» з приємністю повідомляє, що з метою надання широкого спектру юридичних послуг до нашої команди приєднався Іванін Вадим Вікторович, адвокат та магістр права.

Детективні послуги від «Шериф» - гарантія надійності персоналу! 08.02.2018 Детективні послуги від «Шериф» - гарантія надійності персоналу!

За статистикою крадіжки, вчинені персоналом - реалії, що стали, на жаль, нормою. І це відбувається незалежно від масштабів бізнесу (малий, середній чи великий). Щорічно підприємці самі того не підозрюючи втрачають частину прибутку через недобросовісних співробітників, які таємно наживаються на своєму роботодавці.

AVG ввійшла в ТОП- 10 кращих компаній в практиці «сімейне право» за версією «Юридичної газети» 01.02.2018 AVG ввійшла в ТОП- 10 кращих компаній в практиці «сімейне право» за версією «Юридичної газети»
У кінці 2017 року юридична компанія AVG ввійшла в ТОП- 10 кращих компаній в практиці «сімейне право» за версією «Юридичної газети». Та не залишилась непоміченою в рейтингу найкращих юридичних компаній України. Таких результатів можливо досягти лише за рахунок професійного колективу та відданим довірителям.
Ці визнання для AVG стимул для розвитку та нових звершень. ADER HABER Law Firm представила нового Радника 25.01.2018 ADER HABER Law Firm представила нового Радника
Рішенням Ради партнерів ADER HABER старшого юриста Андрія Гвоздецького було призначено Радником фірми.

Знижка для адвокатів на навчання в Legal High School! 19.12.2017 Знижка для адвокатів на навчання в Legal High School!
Шановні пані та панове!
До Дня адвокатури, тільки з 19 по 22 грудня діє спеціальна пропозиція для адвокатів!
Маючи на меті наблизити якісну освіту та сучасні знання до найбільшої кількості правників,  партнер ААУ - Legal High School оголошує акційну ціну - знижку 20% - на навчання у перших блоках шкіл:

Форум з непрямого оподаткування 13.10.2017 Форум з непрямого оподаткування

Шановні колеги та всі зацікавлені в найактуальніших питаннях справляння непрямих податків в Україні! Запрошуємо Вас на Форум з непрямого оподаткування, який відбудеться 20 жовтня 2017 року в IQ Business Center, що знаходиться за адресою: вул. Болсуновська, 13-15, м. Київ. Новости партнеров 1 — 20 з 75
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ