Карта сайту > Головна> Новини партнерів

Новини партнерів

RSS

Командою адвокатів АО Клочков та партнери», на чолі з керівником Податкового департаменту, партнером Костянтином Сидоренком, було одержано знакову перемогу на користь клієнта адвокатського об'днання! 25.09.2018 Командою адвокатів АО Клочков та партнери», на чолі з керівником Податкового департаменту, партнером Костянтином Сидоренком, було одержано знакову перемогу на користь клієнта адвокатського об'днання!
Раді поділитись новиною, що командою адвокатів АО Клочков та партнери», на чолі з керівником Податкового департаменту, партнером Костянтином Сидоренком, було одержано знакову перемогу на користь клієнта адвокатського об'днання у спорі з органом Державної фіскальної служби України!

Партнер адвокатского объединения "Барристерс" Алексей Шевчук о политическом смысле создания в Украине полноформатного суда присяжных! 21.09.2018 Партнер адвокатского объединения "Барристерс" Алексей Шевчук о политическом смысле создания в Украине полноформатного суда присяжных!
Партнер адвокатского объединения "Барристерс" Алексей Шевчук о политическом смысле создания в Украине полноформатного суда присяжных

ADER HABER Open Season Grand Picnic: сезон открыт!  19.09.2018 ADER HABER Open Season Grand Picnic: сезон открыт!
15 сентября 2018 года команда ADER HABER открыла осенний бизнес-сезон вместе с лидерами юридического сообщества: в загородной резиденции KIDEV состоялся ADER HABER Open Season Grand Picnic.

Новий курс ВША: “Вступна промова та виступ у дебатах захисника в кримінальному провадженні” з Андрієм Левковцем! 10.09.2018 Новий курс ВША: “Вступна промова та виступ у дебатах захисника в кримінальному провадженні” з Андрієм Левковцем!
Під час курсу Андрія Левковця, партнер АО "Barristers", слухачі отримали наступну інформацію Вступна промова Поняття та мета вступної промови; Механізм проголошення вступної промови; Структура вступної промови Виступ захисника у дебатах Зміст промови захисника у дебатах Що варто враховувати при підготовці промови у дебатах; Рекомендації щодо проголошення промови у дебатах.

Адвокат АО “Barristers” Ірина Гловюк взяла участь у засіданні робочої групи міжнародного проекту «Суд, громадяни, суспільство, держава: співпраця заради змін». 03.09.2018 Адвокат АО “Barristers” Ірина Гловюк взяла участь у засіданні робочої групи міжнародного проекту «Суд, громадяни, суспільство, держава: співпраця заради змін».
Адвокат, науковий радник АО "Barristers" Ірина Гловюк взяла участь у засіданні робочої групи міжнародного проекту «Суд, громадяни, суспільство, держава: співпраця заради змін».

Компанія Bosco Conferenсe проводить VI щорічну B2C конференцію InvestPro Ukraine, Kyiv 2018 і запрошує Вас взяти в ній активну участь! 03.09.2018 Компанія Bosco Conferenсe проводить VI щорічну B2C конференцію InvestPro Ukraine, Kyiv 2018 і запрошує Вас взяти в ній активну участь!
Ваш бізнес успішно розвивається і Ви зацікавлені в розширенні ринку, або вкладеннях в нові сфери діяльності, у відкритті філії або представництва за межами України, залучення інвесторів у свою сферу, або інвестуванням в бізнес інших - на конференції InvestPro Ukraine, Kyiv 2018 ми обговоримо безліч тем, які допоможуть Вам в подальшому приймати правильні стратегічні рішення для успішної довгострокової перспективи.

Юридична компанія AVG святкує 4 роки з дня створення! 31.08.2018 Юридична компанія AVG святкує 4 роки з дня створення!
Юридична компанія AVG святкує 4 роки з дня створення. За цей час ми увійшли до 200 кращих юридичних компаній України, до 10 кращих у сімейному праві, долучились до законотворчої діяльності у сфері захисту прав дітей, керуючий партнер Катерина Власюк видала книгу "Розлучення.

30.08.2018 Запорізька торгово-промислова палата запрошує прийняти участь у семінарі «Оосбливості проведення бізнес (партнерської) медіації»!
Даний захід розповість про можливості застосування партнерської медіації на стадіях створення, формування та введення бізнесу, яка допоможе створити та зберегти стійкий партнерський бізнес, або при вирішенні припинити бізнес – допоможе зберегти Ваші відносини та ресурси.

АО Barristers открывает офис в Латвии! 29.08.2018 АО Barristers открывает офис в Латвии!
В связи с расширением международного сотрудничества, Адвокатское объединение Barristers, открывает офис в г. Риге (Латвия), который возглавит латвийский юрист Армандс Вискерс.

Офис расположен по адресу: ул. Лачплеса 61, Рига, Латвия (61 Lacplesa Str., Riga, Latvia), тел. + 371 26607777, факс. +371 67502507.

Адвокат АО «Barristers»:фінансові регулятори фактично самоусунулись від вирішення питання правового статусу криптовалют 22.08.2018 Адвокат АО «Barristers»:фінансові регулятори фактично самоусунулись від вирішення питання правового статусу криптовалют
Адвокат АО «Barristers» Вадим Колокольніков в інтерв’ю виданню Lойер розповів про нюанси правового регюлювання біткоїну в Україні, а також про судову практику, оподаткування та декларування криптовлют.

ЮK «АМБЕР» ПОПОЛНИЛ НОВЫЙ СОТРУДНИК ! 20.08.2018 ЮK «АМБЕР» ПОПОЛНИЛ НОВЫЙ СОТРУДНИК !
НАШУ КОМАНДУ ПОПОЛНИЛ НОВЫЙ СОТРУДНИК ! Тарас Владимирович Литавский имеет девятилетний опыт работы в сфере права, в том числе в органах прокуратуры и независимой адвокатской деятельности.

Партнер АО Barristers Алексей Шевчук принял участие в LHS Discussion Hub! 09.08.2018 Партнер АО Barristers Алексей Шевчук принял участие в LHS Discussion Hub!

LHS Discussion Hub: эксперты, среди которых партнер АО Barristers Алексей Шевчук, обсуждали резонансные уголовные производства.

08.08.2018 Ведущий проекта «ДокаZ» Алексей Шевчук прошел полиграф, чтобы развеять обвинения!
После того, как ряд СМИ обвинили ведущего проекта «ДокаZ» Алексея Шевчука в проплаченном эфире с бывшим председателем Государственной фискальной службы Украины Романом Насировым, журналист прошел проверку на детекторе лжи. Тем самым он доказал, что никаких взяток не брал, а телеканал ZIK готов отстаивать свое честное имя в суде, указывается на сайте канала.

АО «Barristers» и ООО «Юридическая консалтинговая компания Де-Юре» подписали меморандум о сотрудничестве! 03.08.2018 АО «Barristers» и ООО «Юридическая консалтинговая компания Де-Юре» подписали меморандум о сотрудничестве!
2 августа 2018 года ООО «Юридическая консалтинговая компания Де-Юре» и АО «Barristers» подписали меморандум о сотрудничестве, который дает старт реализации совместных проектов. В подписании документа принимали участие управляющий партнер ЮКК «Де-Юре», адвокат Григорий Трипульский, партнер АО «Barristers», адвокат Денис Пономаренко, а также новый член команды АО Barristers» Николай Пашковский.

НОВА РЕДАКЦІЯ #КПК ВІД «ЗіБ»! 01.08.2018 НОВА РЕДАКЦІЯ #КПК ВІД «ЗіБ»!
Шановні колеги!
Всім передплатникам медіа-партнера ААУ - Закон і Бізнес надійде НОВА РЕДАКЦІЯ #КПК ВІД «ЗіБ»!

Катерина Власюк виграла справу на користь телеведучої Сніжани Єговорої 23.07.2018 Катерина Власюк виграла справу на користь телеведучої Сніжани Єговорої
Катерина Власюк, керуючий партнер ЮК AVG та член Правління ААУ виграла справу на користь телеведучої Сніжани Єговорої у спорі з її колишнім чоловіком Антіном Мухарським.

В Академії Консалтингового Бізнесу стартує перша група спеціалізованого курсу для юристів з інтелектуальної власності - Intellectual Property! 20.07.2018 В Академії Консалтингового Бізнесу стартує перша група спеціалізованого курсу для юристів з інтелектуальної власності - Intellectual Property!
В Академії Консалтингового Бізнесу стартує перша група спеціалізованого курсу для юристів з інтелектуальної власності - Intellectual Property!

Партнер АО «Barristers», Денис Пономаренко представляє статтю "Тактика роботи зі слідчим"! 13.07.2018 Партнер АО «Barristers», Денис Пономаренко представляє статтю "Тактика роботи зі слідчим"!
До Вашої уваги, стаття партнера АО "Barristers", Голови Одеського відділення ААУ , Дениса Пономаренка на тему "Тактика роботи зі слідчим".

Керуючий партнер ЮК AVG Катерина Власюк відвідала міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID! 11.07.2018 Керуючий партнер ЮК AVG Катерина Власюк відвідала міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID!
Керуючий партнер ЮК AVG Катерина Власюк відвідала міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID,  який проходив 7 липня, у Каневі, на території музею Тараса Шевченка, До панельних дискусій в рамках форуму долучилися екс-міністерка фінансів Наталія Яресько, міністерка освіти Лілія Гриневич, посол Канади в Україні Роман Ващук, екс-посол США Джон Гербст, директор Офісу із залучення інвестицій Даніель Білан.

Партнер АО «Barristers», Віце-президент Федерації Джундокан України Денис Пономаренко взяв участь у відкритті Х Кубку світу з годзю-рю карате та кобудо! 11.07.2018 Партнер АО «Barristers», Віце-президент Федерації Джундокан України Денис Пономаренко взяв участь у відкритті Х Кубку світу з годзю-рю карате та кобудо!
6-7 липня 2018 р. у Палаці спорту міста Одеси відбувся Кубок Світу з годзю-рю карате і кобудо, участь у якому взяло більше 600 учасників з 15 країн: Азербайджан, Арменія, Білорусь, Грузія, Індія, Іран, Казахстан, Латвія, Молдова, Румунія, Словаччина, Таджикистан, Україна, Японія(Окінава).


Новости партнеров 21 — 40 з 155
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ