Карта сайту > Головна> Новини партнерів

Новини партнерів

RSS

18.05.2016 Торгово-промислова палата України за підтримки Бюро Верітас Сертифікейшн та юридичної фірми «Sofiya» запрошує відвідати конференцію на тему «Сертифікація підприємств харчової промисловості: організаційні та правові аспекти».

Торгово-промислова палата України за підтримки Бюро Верітас Сертифікейшн та юридичної фірми «Sofiya» запрошує відвідати конференцію на тему «Сертифікація підприємств харчової промисловості: організаційні та правові аспекти».

Відбудеться II-й щорічний форум – «Медіація і право» у м.Одеса 18.05.2016 Відбудеться II-й щорічний форум – «Медіація і право» у м.Одеса
Запрошуємо Вас взяти участь у Другому щорічному форумі – «Медіація і право», який відбудеться 03 червня 2016 року у м. Одесі.
Даний Форум проводиться Українською академією медіації і Радою адвокатів Одеської області, за підтримки Німецького фонду міжнародного правового співробітництва IRZ та при участі Одеської обласної групи медіації, Національної асоціації медіаторів України. 

Запрошуємо на майстер-клас для юристів "Технологія створення вірусного юридичного контенту або як змусити "працювати" кожну експертну статтю" 17.05.2016 Запрошуємо на майстер-клас для юристів "Технологія створення вірусного юридичного контенту або як змусити "працювати" кожну експертну статтю"

Пропонуємо Вашій увазі майстер-клас для юристів "Технологія створення вірусного юридичного контенту або як змусити" працювати "кожну експертну статтю" від Ірини Горбунової

Запрошуюємо  Вас взяти участь в міжгалузевому відкритому більярдному турнірі «Фарма vs Феміда» 10.05.2016 Запрошуюємо Вас взяти участь в міжгалузевому відкритому більярдному турнірі «Фарма vs Феміда»
Компанія «Агентство медичного маркетингу», спільно з Юридичною компанією «Правовий Альянс», запрошують Вас відстояти честь професії, взявши участь в міжгалузевому відкритому більярдному турнірі «Фарма vs Феміда».

Запрошуємо на Практичний бізнес-тренінг "Тайм-менеджмент за один день" 06.05.2016 Запрошуємо на Практичний бізнес-тренінг "Тайм-менеджмент за один день"
Відбудеться Практичний бізнес-тренінг "Тайм-менеджмент за один день". Ціль заходу: Навчити ефективній системі планування, яка дозволить Вам встигати більше, вести справи без поспіху, повноцінно відпочивати, приділяти належну увагу коханим і близьким людям, реалізувати себе, свої мрії і досягти заповітних цілей.

20.04.2016 Відбудеться Міжнародна конференція інновацій для юридичного бізнесу LEGAL TECH KYIV 2016
25 травня 2016 року в Києві пройде Міжнародна конференція інновацій для юридичного бізнесу LEGAL TECH KYIV 2016, під час якої будуть розібрані основні тенденції, глобальні тренди і перспективи юридичної професії.

Запрошуємо на майстер-клас "Інтелектуальна власність від юриста юристам" 19.04.2016 Запрошуємо на майстер-клас "Інтелектуальна власність від юриста юристам"
Пропонуємо Вашій увазі майстер-клас "Інтелектуальна власність від юриста юристам", що відбудеться 25 квітня 2016 о 19:00.

Платформа фінансування судових спорів OpenLex 05.04.2016 Платформа фінансування судових спорів OpenLex
12 квітня о 12.00 год. у прес-центрі ІА «ЛігаБізнесІнформ» відбудеться презентація першого в Україні проекту для інвестування в судові процеси – краудфандингової платформи OpenLex.

Бізнес-сніданок «Бренд власника & Бренд компанії» 01.04.2016 Бізнес-сніданок «Бренд власника & Бренд компанії»

Бізнес-сніданок «Бренд власника & Бренд компанії» 6 квітня, Київ

«Скляренко, Сидоренко та Партнери» повідомляють про розширення партнерського складу і сфер спеціалізації адвокатського об’єднання 23.03.2016 «Скляренко, Сидоренко та Партнери» повідомляють про розширення партнерського складу і сфер спеціалізації адвокатського об’єднання
Адвокатське об'єднання «Скляренко, Сидоренко та Партнери» з приємністю повідомляє про розширення партнерського складу компанії та приєднання нового Асоційованого партнера - Юлії Стусенко.

 VII Всеукраїнського турніру з судових дебатів  із земельного права 23.03.2016 VII Всеукраїнського турніру з судових дебатів із земельного права
Департамент національних судових дебатів Дебат клубу юридичного факультету КНУ імені Т.Г. Шевченка за підтримки адміністрації університету, ААУ, ЮФ "Пронін та партнери" та ПФ "Софія" оголошує проведення  "VII Всеукраїнського турніру з судових дебатів  із земельного права".

До уваги адвокатів! Нова програма з питань застосування Кримінально-процесуального кодексу! 15.03.2016 До уваги адвокатів! Нова програма з питань застосування Кримінально-процесуального кодексу!
Запрошуємо на  практикум з питань застосування Кримінально-процесуального кодексу! Дата  проведення: 17 травня 2016.
Час проведення: 10:00-17:00.

 Практикум з розвитку юридичного бізнесу 11.03.2016 Практикум з розвитку юридичного бізнесу
Тріває набір в оновлену тренінгову програму-практікум з розвитку та масштабування юридичного бізнесу LEGAL PRO, що стартує 16 березня 2016 року.

Відбудеться спільний майстер-клас Олександра Липського та Олексія Кравченка "Юридичний бізнес в кризу або як залучити клієнтів" 11.03.2016 Відбудеться спільний майстер-клас Олександра Липського та Олексія Кравченка "Юридичний бізнес в кризу або як залучити клієнтів"
19 березня 2016 року в 10:00 в Києві відбудеться спільний майстер-клас Олександра Липського та Олексія Кравченка "Юридичний бізнес в кризу або як залучити клієнтів".

09.03.2016 Как правильно и выгодно купить сельхозземлю?
Организатор семинара: Ассоциация «Земельный союз Украины».

Практикум «Покроковий алгоритм купівлі  "первинного" житла: Як не втратити власні гроші» 02.03.2016 Практикум «Покроковий алгоритм купівлі "первинного" житла: Як не втратити власні гроші»
23 березня 2016 року Правова група «Домініон» запрошує на правовий лікбез усіх, хто хоче знати трохи більше про те, що рекламує популярний забудовник.

Запрошуємо на відкриту лекцію «Верховенство права та реформа судівництва: слід виходити з міжнародних стандартів чи застосовувати особливі підходи?» 01.03.2016 Запрошуємо на відкриту лекцію «Верховенство права та реформа судівництва: слід виходити з міжнародних стандартів чи застосовувати особливі підходи?»
02 березня 2016 року Проект USAID «Справедливе правосуддя» спільно з Центром з верховенства права Українського католицького університету у Львові проведуть шостий захід у серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя».

Model European Union Kyiv 2016 26.02.2016 Model European Union Kyiv 2016
Умови та порядок реєстрації: https://hackpad.com/Model-European-Union-08yr39SFHwA

Правова група "Домініон" оголошує про злиття компаній 24.02.2016 Правова група "Домініон" оголошує про злиття компаній

Дві юридичні фірми України оголосили про злиття Київ - 18 лютий 2016 р. Адвокатське об'єднання "Правова група "Домініон" (Київ) і Юридична фірма "Ксьонзенко партнерс" (Київ) прийняли рішення об'єднати компанії і підписали договір про злиття.

Як юристу перемагати в переговорах + Нетворкінг 16.02.2016 Як юристу перемагати в переговорах + Нетворкінг
Школа юрмаркетінгу запрошує юристів і адвокатів на практичний майстер-клас, що відбудеться 20 лютого 2016 о 10:00 в Києві.


Новости партнеров 141 — 160 з 163
Початок | Поперед. | 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ