Карта сайту > Головна> Новини партнерів

Новини партнерів


Практикумы от ЛІГА:ЗАКОН

Досудебное расследование по экономическим преступлениям | тактика и стратегия защиты

Проводится 19.02.2019, место проведения - Бизнес-Центр «ЛІГА», г.Киев


Постачання програмної продукції: реальність нереального договору

Проводится 20.02.2019, место проведения - Бизнес-Центр «ЛІГА», г.Киев


Правовое регулирование продаж через интернет

Проводится 22.02.2019, место проведения - Бизнес-Центр «ЛІГА», г.Киев


Английский для юриста за 1 день: минимальный минимум для эффективной работы!

Проводится 23.02.2019, место проведения - Бизнес-Центр «ЛІГА», г.Киев


Структурирование бизнеса с целью защиты от рейдерских атак

Проводится 25.02.2019, место проведения - Бизнес-Центр «ЛІГА», г.КиевЗакон і Бізнес

18.02.2019

В Одесі суд припинив роботу через повідомлення про бомбу

В Одесі із Малиновського районного суду евакуювали відвідувачів та працівників суду через повідомлення про замінування.


18.02.2019

Судам заборонять застосовувати Конституцію замість законів, які видаються неконституційними

Суди не зможуть самостійно ігнорувати норми законів, навіть якщо вони є неконституційними. Адже це є зазіханням на юрисдикцію Конституційного Суду.


18.02.2019

У ВС обговорили застосування практики ЄСПЛ при здійсненні судочинства

У Верховному Суді 15 лютого відбувся навчальний семінар для помічників суддів Великої Палати ВС на тему «Проблемні питання врахування практики Європейського суду при здійсненні судочинства. Відновлення провадження у зв'язку з прийняттям рішення ЄвропейськКоментарі до:


Юридическая Практика: Новости

18.02.2019

LHS Discussion Hub: юристы позитивно оценивают перспективы развития спортивного права в Украине

Сегодня в Legal High School состоялся Discussion Hub на тему «Спортивное право в Украине: как юристу взойти на пьедестал». Модератором выступил главный редактор сайта pravo.ua, директор IT-проектов издательства «Юридической практики» Сергей Саченко. Он отметил, что спортивное право — это terra incognita, многие юристы скептически относятся к такому словосочетанию, как «спортивное право», специалистов на этом рынке не так уж и много. Есть ли перспективы у этой отрасли права?


18.02.2019

Фигурант «дела Гандзюк» вернулся на работу

Глава Херсонского облсовета Владислав Мангер, который подозревается в организации убийства активистки Екатерины Гандзюк, вернулся на работу. Об этом сообщает «РБК-Украина» со ссылкой на Facebook Херсонского областного совета.


18.02.2019

НБУ сомневается в исполнимости решения ВС относительно ликвидированного банка

Национальный банк Украины выражает обеспокоенность решением Верховного Суда от 5 февраля 2019 года. Об этом сказано на сайте регулятора. Данным решением было признано неправомерным решение НБУ от 13 февраля 2015 года об отнесении ПАО «Златобанк» к категории неплатежеспособных.RSS новин

18.02.2019

Олександр Саєнко: Нова державна служба дозволяє міністерствам бути центрами ухвалення рішень, а не виконавцями постанов 50-річної давнини

Реформа державного управління та державної служби базується на принципах системності, незворотності й орієнтації на громадянина та його інтереси. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV 18 лютого. «Ми вперше системно підійшли до реформи державного управління. Ми прибираємо наслідки радянського минулого, формуємо справжній, аналітичний, самостійний центр прийняття якісних урядових рішень, що критично важливо для проведення цих реформ. І сьогодні міністерства, які, на жаль, довго працювали по постановах 50-річної давнини, перетворюються в сучасні центри прийняття рішень», - сказав він. Міністр підкреслив, що у реформі державного управління також важливий принцип, коли людина та її інтереси знаходяться в центрі уваги держави, і чиновник розуміє, що державний службовець має служити людям. «Ми вперше запровадили конкурсну процедуру, і якщо раніше на державну службу намагались попасти через зв’язки, то сьогодні це виключно прозорий конкурс. Більш того, сьогодні кожна людина може подати документи на конкурс на державну службу виключно онлайн, не відвідуючи державну установу», - додав Олександр Саєнко. Він повідомив, що якщо два роки тому конкурс на посаду державної служби складав дві людини на місце, сьогодні понад - 30. «Крім того, ми бачимо омолодження, молодь приходить на державну службу, ми створюємо відповідні соціальні ліфти, коли охочий реалізувати свої ідеї приходить на державну службу і займається реформами», - резюмував Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.


18.02.2019

Ми нікому не дамо образити українців, але закликаємо владу на місцях бути так само відповідальною, – Глава Уряду

Уряд України у своїй діяльності керується інтересами українців, веде політику підтримки та зміцнення регіонів, але закликає місцеву владу бути так само відповідальною і займатися модернізацією інфраструктури та муніципального господарства. Про це в ефірі «Свободи слова» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи питання різниці в комунальних тарифах у різних населених пунктах. Глава Уряду нагадав, що рішенням Уряду вже оновлено норми споживання ресурсів для домогосподарств без лічильників та є зобов’язання НАК «Нафтогаз України» забезпечити споживачів пристроями обліку. «Ми нікого не дамо образити. Але з Києва не завжди видно проблеми кожного міста. І мер – на місці - має знати, хто і де потребує допомоги», - сказав Володимир Гройсман. Він наголосив, що комунальні системи і мережі – це пряма відповідальність міської влади. І саме місцева влада має дбати про оновлення господарства, інфраструктури і, таким чином, формувати справедливі тарифи і справедливі обсяги споживання, які будуть прийнятні для громадян.


18.02.2019

Ми не робимо щось на місяць чи два, ми приймаємо системні рішення, – Володимир Гройсман на «Свободі слова»

Уряд України протягом останніх років проводить фундаментальні реформи, які формують нову систему побудови країни. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі «Свободи слова» на телеканалі ICTV. Темою програми став звіт Уряду за 2018 рік та плани на 2019 рік. Але, починаючи свій виступ Глава Уряду вшанував пам’ять героїв Небесної сотні Майдану, які віддали свої життя під час подій Революції Гідності, та українських героїв, які загинули на фронті на Сході. «Я розумію, як важко сьогодні рідним і близьким. Цей біль не загоїться. Єдине, що треба пам’ятати – все було недаремно», - сказав Володимир Гройсман. Говорячи про звіт по роботі Уряду, Прем’єр-міністр наголосив, що цифри – це не бравада, а зріз життя країни за рік та результат урядових рішень, пов’язаних в тому числі з вирішенням проблем, які стояли перед країною роками. «Ми домоглися макроекономічної стабілізації, далі плануємо економічне зростання, - сказав Володимир Гройсман. – Ми не робимо щось на місяць чи два. Ми робимо системні рішення». Такими системними рішеннями Глава Уряду назвав реформу децентралізації, запровадження політики енергоефективності тощо.
ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ