Карта сайту > Головна> Попередні заходи> Минулі заходи

Минулі заходи

Херсонський Форум "Таврійські зорі" Херсонський Форум "Таврійські зорі"
Асоціація адвокатів України, Рада адвокатів Херсонської області запрошує всіх бажаючих на IV Регіональний форум ААУ «Таврійські зорі».

Назва заходу:  Херсонський Форум "Таврійські зорі"
Дата проведення:  18.08.2017 09:00:00

Відбувся Щорічний всеукраїнський конкурс ААУ «Адвокат року»! Відбувся Щорічний всеукраїнський конкурс ААУ «Адвокат року»!
16 грудня 2016 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Щорічного всеукраїнського конкурсу Асоціації адвокатів України «Адвокат року».  

Турнір з пляжного волейболу між адвокатами України Турнір з пляжного волейболу між адвокатами України
Київське міське відділення ААУ, АО «АРТІУС» ТА ЮФ "ЮВІТО" запрошують на Турнір з пляжного волейболу між адвокатами України

"Як бачу так і читаю: особливості правового захисту назви твору, слогану та шрифту" "Як бачу так і читаю: особливості правового захисту назви твору, слогану та шрифту"
Цикл зустрічей “Нетрадиційні об'єкти авторського права”

Комітет Асоціації адвокатів України з інтелектуальної власності продовжує цикл професійних зустрічей у форматі дискусії (круглого столу) на загальну тему «Нетрадиційні об'єкти авторського права».

Після обговорення особливостей правового захисту результатів творчості письменників, сценаристів та художників, що причетні до створення персонажів, експерти вирішили зупинитися на результатах діяльності маркетологів, копірайтерів та дизайнерів. А саме — назви твору, слогани та шрифти.


Назва заходу:  "Судові експертизи в сфері інтелектуальної власності"
Дата проведення:  25.07.2017 15:27:00
Організатор:  ААУ

Круглий стіл "Конфлікт на Донбасі"
Назва заходу:  Круглий стіл "Конфлікт на Донбасі"
Дата проведення:  11.07.2017 11:00:00
Місце проведення:  ВРУ
Організатор:  ААУ, Ас-я МДОАТО

Запрошуємо на святкову зустріч Клубу адвокатів ААУ Запрошуємо на святкову зустріч Клубу адвокатів ААУ
Асоціація адвокатів України запрошує усіх членів ААУ на один з найцікавіших неформальних заходів цього літа – святкування 4-ї річниці роботи Клубу адвокатів Асоціації адвокатів України.

Відбувся круглий стіл Конфлікт на Донбасі: виклики, загрози і їх правове врегулювання Відбувся круглий стіл Конфлікт на Донбасі: виклики, загрози і їх правове врегулювання
11 липня 2017 року у Верховній Раді України відбувся круглий стіл "Конфлікт на Донбасі: виклики, загрози і їх правове врегулювання", організований Асоціацією адвокатів України спільно з міжфракційним об'єднанням "Сприяння захисту прав і соціальної реабілітації учасників АТО", Всеукраїнською асоціацією адміністративних суддів, Асоціацією податкових радників.

Справедливість в суспільстві. Які рішення суддів будуть справедливими? Справедливість в суспільстві. Які рішення суддів будуть справедливими?
Бажання створити "справедливий суд" де суддями прийматимуться "справедливі рішення" - були однією із тих передумов, які рухали проведення судової реформи.

Дата проведення:  20.04.2017 10:00:00
Місце проведення:  Пресс-центр ИА «ЛИГАБизнесИнформ» ул. Тимофея Шамрыла, 23. БЦ "ЛИГА"

Круглий стіл: «Новели проекту Кодексу адміністративного судочинства України» Круглий стіл: «Новели проекту Кодексу адміністративного судочинства України»

Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів, Асоціація адвокатів України запрошує на Круглий стіл на тему: «Новели проекту Кодексу адміністративного судочинства України».


Дата проведення:  27.04.2017 09:20:00
Місце проведення:  Прес-центр "ЛІГА Бізнес Інформ" (вул.Т. Шамрило, 23).

Благодійний прийом Президента ААУ
Назва заходу:  Благодійний прийом Президента ААУ
Дата проведення:  10.05.2017 16:37:00
Місце проведення:  уточнюється
Організатор:  ААУ

Засідання Правління ААУ

Круглий стіл на тему: «Діяльність адвоката у роботі з судовими та правоохоронним органами: війна і мир» Круглий стіл на тему: «Діяльність адвоката у роботі з судовими та правоохоронним органами: війна і мир»

Шановні колеги! Запрошуємо прийняти активну участь у круглому столі Комітету ААУ захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності на тему: «Діяльність адвоката у роботі з судовими та правоохоронними органами: війна і мир».


Дата проведення:  24.02.2017
Місце проведення:  Прес-центр «ЛІГАБізнесІнформ», що знаходиться за адресою: вул. Тимофія Шамрила, 23.

Круглий стіл «Специфіка діяльності НАБУ» Круглий стіл «Специфіка діяльності НАБУ»

Шановні панове, запрошуємо адвокатів, юристів та студентів взяти участь у круглому столі «Специфіка діяльності НАБУ», який буде організовано та проведено комітетом з кримінального права та процесу.


Дата проведення:  23.03.2017
Місце проведення:  м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 38/40 (Центральні залізничні каси; конференц-зал «Блакитний»)

ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ДЛЯ АДВОКАТІВ! ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ДЛЯ АДВОКАТІВ!
Шановні колеги!
Київське міське відділення ААУ та Юридична фірма
"ЮВІТО" запрошують 25.03.2017 на ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ДЛЯ АДВОКАТІВ! ПЕРЕМОЖЦІ ОТРИМУЮТЬ ДИПЛОМИ ТА ПРИЗИ!

Назва заходу:  ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ДЛЯ АДВОКАТІВ!
Дата проведення:  25.03.2017 09:00:00
Місце проведення:  ДК "Більшовик"
Організатор:  ААУ

Круглий стіл Комітету з податкового права ААУ  «Зміни у податковому законодавстві. Чого чекати в 2017 році» Круглий стіл Комітету з податкового права ААУ «Зміни у податковому законодавстві. Чого чекати в 2017 році»

Податковий комітет ААУ запрошує Вас взяти участь у Круглому столі на тему «Зміни у податковому законодавстві. Чого чекати в 2017 році» для обговорення аналізу змін до Податкового кодексу України та практичних аспектів їх застосування.


Дата проведення:  05.04.2017 10:00:00
Місце проведення:  м. Київ, вул. Тимофія Шамрила, 23, Бізнес-Центр «ЛІГА».
Організатор:  Комітет з податкового права Асоціації Адвокатів України


Минулі заходи 61 — 75 з 411
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі
 
ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ