Карта сайту > Головна> Попередні заходи

Минулі заходи

Лекція ААУ «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху» Лекція ААУ «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху»
Шановні колеги, запрошуємо на лекцію «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху» , організованому Комітетом міжнародного права разом з Комітетом організації та маркетингу адвокатської діяльності Асоціації адвокатів України, яка відбудеться 30 травня 2017 року.

Дата проведення:  30.05.2017 15:30:00
Місце проведення:  вул. Хрещатик, 27-А (приміщення Спілка журналістів України)

Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?» Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?»
Асоціація адвокатів України, Комітет Асоціації адвокатів України із захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності проводить Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?»

Дата проведення:  08.06.2017 14:00:00

Круглий стіл ААУ на тему «Тимчасове обмеження волі в ході досудового розслідування» Круглий стіл ААУ на тему «Тимчасове обмеження волі в ході досудового розслідування»

Запрошуємо практикуючих адвокатів, державних службовців сфери юстиції, науковців та студентів юридичних факультетів взяти участь круглому столі ААУ на тему «Тимчасове обмеження волі в ході досудового розслідування», який буде проведено Комітетом кримінального права та процесу Асоціації Адвокатів України


Дата проведення:  29.06.2017 16:00:00
Місце проведення:  Тараса Шевченко 38/40

Семінар «Аналіз актуальної судової практики з питань трансфертного ціноутворення» Семінар «Аналіз актуальної судової практики з питань трансфертного ціноутворення»
30 червня 2017 року відбудеться семінар «Аналіз актуальної судової практики з питань трансфертного ціноутворення», організований Національною школою суддів України спільно з Асоціацією податкових радників, Всеукраїнською асоціацією адміністративних суддів, Вищим адміністративним судом України та Асоціацією адвокатів України

Дата проведення:  30.06.2017 09:30:00
Місце проведення:  м.Київ, вул.Московська 8, корп. 5, Вищий адміністративний суд України, конференц–зала

Відбувся майстер-клас ААУ «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху» Відбувся майстер-клас ААУ «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху»
30 травня 2017 р. відбувся майстер-клас ААУ на тему: «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху», який був організований Комітетом ААУ міжнародного права разом з Комітетом організації та маркетингу адвокатської діяльності.

Відбулась прес-конференція ААУ «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?» Відбулась прес-конференція ААУ «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?»

8 червня у прес-центрі «ЛІГА БІЗНЕС ІНФОРМ» Асоціація адвокатів України разом із Комітетом ААУ із захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності провели прес-конференцію ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?».


VI Всеукраїнський форум ААУ з публічного права VI Всеукраїнський форум ААУ з публічного права

Асоціація адвокатів України запрошує на VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ААУ З ПУБЛІЧНОГО ПРАВА захід, який слугує платформою для обговорення нагальних проблем у сфері взаємовідносин держави – адвокатури – бізнесу.

У фокусі цьогорічного форуму - питання судової реформи, останні рішення Європейського суду з прав людини, актуальні питання податкового права та інтелектуальної власності, реформи в сфері охорони здоров’я, освіти і пенсійну реформу.


Дата проведення:  16.06.2017
Місце проведення:  Готель «Русь» вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна.

VI Всеукраїнський форум ААУ з цивільного права та процесу “КИЇВСЬКА ВЕСНА» VI Всеукраїнський форум ААУ з цивільного права та процесу “КИЇВСЬКА ВЕСНА»

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь у VI Всеукраїнському весняному форумі з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА».


Дата проведення:  15.03.2017 09:00:00
Місце проведення:  Готель "Русь"

Аграрний Форум ААУ з правових питань Аграрний Форум ААУ з правових питань
Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь у Аграрному Форумі ААУ з правових питань, який відбудеться за адресою «Русь Аккорд Готель», м. Київ, вул. Госпітальна, 4.

Назва заходу:  Аграрний Форум ААУ з правових питань
Дата проведення:  20.04.2017 09:00:00
Місце проведення:  Готель "Русь"
Організатор:  ААУ

Відбувся воркшоп «ЗАХИСТ ПРАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: практичні рекомендації і стратегічні пропозиції» Відбувся воркшоп «ЗАХИСТ ПРАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: практичні рекомендації і стратегічні пропозиції»
12 червня 2017 року відбувся воркшоп «ЗАХИСТ ПРАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: практичні рекомендації і стратегічні пропозиції», одним з організаторів якого виступив Комітет ААУ з медичного і фармацевтичного права. У заході взяли участь близько 50 представників медичної і юридичної спільноти, в тому числі чимало адвокатів – членів ААУ.

Відбувся перший круглий стіл з циклу професійних зустрічей на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права” Відбувся перший круглий стіл з циклу професійних зустрічей на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права”
8 червня 2017 року відбувся перший круглий стіл з циклу професійних зустрічей на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права”. Перша зустріч із серії, ініційованної Комітетом Асоціації адвокатів України з інтелектуальної власності та її новим головою Марією Ортинською, була присвячена персонажам.

 Прес-конференція «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів” Прес-конференція «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів”
Запрошуємо вас взяти участь у прес-конференції на тему: «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів”, організованої спільно з Уповноваженим Президента України з прав дитини, Комітетом сімейного права Асоціації адвокатів України та Центром сімейно-правових досліджень.

Назва заходу:  Прес-конференція «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів”
Дата проведення:  26.05.2017 14:30:00
Місце проведення:  м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Ukraine Crisis Media Center

ТУРНІР з боулінгу для адвокатів ТУРНІР з боулінгу для адвокатів
Шановні колеги! Київське міське відділення ААУ та Клуб адвокатів ААУ запрошують на ТУРНІР З БОУЛІНГУ ДЛЯ АДВОКАТІВ!

Дата проведення:  04.02.2017
Місце проведення:  ТРЦ Gulliver, вул.Спортивна, 1А, 5 поверх

Круглий стіл «Нетрадиційні об’єкти авторського права» Персонаж: вигаданий, проте з реальними правами Круглий стіл «Нетрадиційні об’єкти авторського права» Персонаж: вигаданий, проте з реальними правами
Комітет Асоціації адвокатів України з інтелектуальної власності розпочинає цикл професійних зустрічей у форматі дискусії (круглого столу) на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права”.

Назва заходу:  Круглий стіл Цикл зустрічей «Нетрадиційні об’єкти авторського права» Персонаж: вигаданий, проте з реальними правами
Дата проведення:  08.06.2017 14:00:00
Місце проведення:  Cпілка Журналістів, Хрещатик, 27
Організатор:  ААУ

Відбулася Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?» Відбулася Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?»
Асоціація адвокатів України, Комітет Асоціації адвокатів України із захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, за підтримки Адвокатського об’єднання «Дмитрієва та Партнери» провели Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?».


Минулі заходи 46 — 60 з 379
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі
 
ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ