Карта сайту > Головна> Попередні заходи

Минулі заходи

IV Щорічний зимовий Форум ААУ  з кримінального права та процесу IV Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу

Асоціація адвокатів України має честь запросити на IV Щорічний форум ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 17 грудня 2014 року у готелі «Русь» (вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна, 01601).

Назва заходу:  IV Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу
Дата проведення:  17.12.2014
Місце проведення:  Готель «Русь» (вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна, 01601)
Організатор:  Асоціація адвокатів України

Засідання Секції інтелектуальної власності
Асоціація адвокатів України Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України запрошують прийняти участь в засіданні Секції інтелектуальної власності на тему: «ДОГОВОРИ У СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ: УКЛАДАННЯ, ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ, ОПОДАТКУВАННЯ».
Назва заходу:  Засідання Секції інтелектуальної власності
Дата проведення:  12.09.2012
Місце проведення:  Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України, вул. Боженка, 11, корп. 4, м. Київ
Організатор:  Секція інтелектуальної власності ААУ

Конференція на тему: Новий КПК - питання взаємодії суб'єктів кримінального процесу Конференція на тему: Новий КПК - питання взаємодії суб'єктів кримінального процесу
Асоціація адвокатів України спільно з Донецькою обласною КДКА запрошує Вас взяти участь у науково-практичній конференції на тему: «Новий КПК – питання взаємодії суб’єктів кримінального процесу», яка відбудеться 02 листопада 2012 року, на базі Донецького юридичного інституту МВС України.

Назва заходу:  Конференція на тему: Новий КПК - питання взаємодії суб'єктів кримінального процесу
Дата проведення:  02.11.2012
Місце проведення:  Конференц-зал Донецького юридичного інституту МВС України, м. Донецьк, вул. Засядька, б.13
Організатор:  Асоціація адвокатів України

Постійно діючий практичний семінар–тренінг
Асоціація адвокатів України розпочинає цикл постійно діючих практичних семінарів–тренінгів з обговорення в цільовій аудиторії практичних питань застосування статей нового Кримінально-процесуального Кодексу України, Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», надання вторинної безоплатної правової допомоги.
Назва заходу:  Постійно діючий практичний семінар–тренінг
Дата проведення:  25.10.2012
Місце проведення:  Конференц-зал Готелю «Санкт-Петербург» (01004 м. Київ, бул. Т. Шевченко, 4).
Організатор:  Асоціація адвокатів України

ІІ ЩОРІЧНИЙ ЗИМОВИЙ ФОРУМ З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ ІІ ЩОРІЧНИЙ ЗИМОВИЙ ФОРУМ З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація адвокатів України» має честь запросити на ІІ Щорічний зимовий форум ААУ з кримінального права та процесу.

Назва заходу:  ІІ ЩОРІЧНИЙ ЗИМОВИЙ ФОРУМ З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ
Дата проведення:  07.12.2012
Місце проведення:  Готель «Прем’єр Палац», Софіївський Гранд Хол, бул. Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29, Київ 01004, Україна
Організатор:  Асоціація адвокатів України

Реєстрація земельних ділянок та прав на нерухоме майно. Нововведення 2013 року Реєстрація земельних ділянок та прав на нерухоме майно. Нововведення 2013 року

22 листопада 2012 року у приміщенні Українського інституту розвитку фондового ринку (за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 64/1 (станція метро Шулявська) КНЕУ (вхід з вулиці Желябова) відбудеться семінар на тему:

«Реєстрація земельних ділянок та прав на нерухоме майно. Нововведення 2013 року»


Назва заходу:  Реєстрація земельних ділянок та прав на нерухоме майно. Нововведення 2013 року
Дата проведення:  22.11.2012
Місце проведення:  м. Київ, проспект Перемоги 64/1 (станція метро Шулявська) КНЕУ (вхід з вулиці Желябова)
Організатор:  СЕКЦІЯ ЗЕМЕЛЬНОГО ПРАВА КОМІТЕТУ З ПРИВАТНОГО ТА ПУБЛІЧНОГО ПРАВА АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

Семінар на тему: «Страхування в Україні. Страхування фінансових ризиків. Використання видів та механізмів страхової діяльності для оптимізації податкового навантаження.»

Семінар відбудеться у приміщенні ПрАТ «Гіпросільмаш», який розташований за адресою: м. Київ, бульвар Л.Українки, 26, 9-й поверх (станція метро «Печерська», орієнтир: вхід біля ресторану «МІЯНО»).


Назва заходу:  Семінар на тему: «Страхування в Україні. Страхування фінансових ризиків. Використання видів та механізмів страхової діяльності для оптимізації податкового навантаження.»
Дата проведення:  29.11.2012
Місце проведення:  У приміщенні Українського інституту розвитку фондового ринку за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 64/1
Організатор:  СЕКЦІЯ ФІНАНСОВОГО ПРАВА КОМІТЕТУ З ПРИВАТНОГО ТА ПУБЛІЧНОГО ПРАВА АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

Майстер-клас (тренінг) на тему «Комунікативна компетентність юриста: складові успіху»

Клуб майбутніх адвокатів ААУ запрошує членів Клубу та адвокатів на майстер-клас (тренінг) на тему «Комунікативна компетентність юриста: складові успіху», який відбудеться 07 листопада 2012 року о 18.00 на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9. ауд. 232, М.Університет).

У майстер-класі візьме участь Ірина Баранова, тренер тренінгового центру «Спікер» (м. Київ) - першої в Україні (з 2001 р.) школи ораторської та переговорної майстерності ( www.speaker.com.uahttp://www.speaker.com.ua/).


Назва заходу:  Майстер-клас (тренінг) на тему «Комунікативна компетентність юриста: складові успіху»
Дата проведення:  07.11.2012 18:00:00
Місце проведення:  Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9. ауд. 232, М.Університет).
Організатор:  Клуб майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України

«Критерії успішності сучасного українського адвоката: реалії української правової дійсності»
04 грудня 2012 року об 11.30 на базі факультету економіки, менеджменту та права Київського національного торговельно-економічного університету в рамках започаткованого проекту Клубу майбутніх адвокатів «Історії професійного успіху» відбудеться зустріч з адвокатом, керівником юридичної фірми «Дмитро Назарець та партнери» Назарцем Дмитром Анатолійовичем на тему: «Критерії успішності сучасного українського адвоката: реалії української правової дійсності».
Назва заходу:  «Критерії успішності сучасного українського адвоката: реалії української правової дійсності»
Дата проведення:  04.12.2012 11:30:00
Місце проведення:  м. Київ, М. Лісова, вул. Кіото, 19, корпус 1 (А), ауд. 227.
Організатор:  Асоціація адвокатів України

ІІ Всеукраїнський весняний форум з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА» ІІ Всеукраїнський весняний форум з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА»

Асоціація адвокатів України має честь запросити Вас на ІІ Всеукраїнський весняний форум з цивільного права та процесу.Дата проведення:   13 березня 2013 року
Місце проведення: Готель «Прем’єр Палац», Софіївський Гранд Хол
                                      бул. Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29
Час проведення:     09:00 - 18:00

Назва заходу:  ІІ Всеукраїнський весняний форум з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА»
Дата проведення:  13.03.2013
Місце проведення:  Готель «Прем’єр Палац», Софіївський Гранд Хол, бул. Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29, Київ 01004, Україна
Організатор:  Асоціація адвокатів України

Круглий стіл на тему: «Адвокатура України: історія і сучасність»
25 січня 2013 року в приміщенні Академії правових Наук України (м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 3) відбудеться круглий стіл на тему: «Адвокатура України: історія і сучасність», який стане підсумком конкурсу у рамках Всеукраїнського проекту «Історія адвокатури України».
Назва заходу:  Круглий стіл на тему: «Адвокатура України: історія і сучасність»
Дата проведення:  25.01.2013
Місце проведення:  в приміщенні Академії правових Наук України

Засідання Секції інтелектуальної власності на тему: «Охорона та захист незареєстрованих комерційних позначень» Засідання Секції інтелектуальної власності на тему: «Охорона та захист незареєстрованих комерційних позначень»

Асоціація адвокатів України спільно з Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України запрошують прийняти участь в засіданні Секції інтелектуальної власності на тему: «Охорона та захист незареєстрованих комерційних позначень». 
Захід відбудеться 14 лютого 2013 року, з 17:00 по 19:00 у приміщенні Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України за адресою: вул. Боженка, 11, корп. 4, м. Київ.

Назва заходу:  Засідання Секції інтелектуальної власності на тему: «Охорона та захист незареєстрованих комерційних позначень»
Дата проведення:  14.02.2013
Місце проведення:  Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України

КМА ААУ запрошує на святкування завершення зимової екзаменаційної сесії

Клуб майбутніх адвокатів ААУ вітає всіх членів Клубу – студентів вищих навчальних закладів з успішним завершенням зимової екзаменаційної сесії та запрошує     відсвяткувати   цю    подію      06  лютого 2013 року в  боулінг-клубі Торговельно-розважального центру «Sky Mall»  (проспект Генерала Ватутіна, 2-т, м. Київ)

Попередня реєстрація у заході обов’язкова до 03 лютого 2013 року за телефоном 097-401-33-21.

Назва заходу:  КМА ААУ запрошує на святкування завершення зимової екзаменаційної сесії
Дата проведення:  06.02.2013
Місце проведення:  боулінг-клуб Торговельно-розважального центру «Sky Mall»
Організатор:  Клуб майбутніх адвокатів

День юридичної кар’єри
Клуб майбутніх адвокатів запрошує всіх бажаючих долучитися до проведення на базі Клубу 15 квітня 2013 році Дня юридичної кар’єри.
Назва заходу:  День юридичної кар’єри
Дата проведення:  15.04.2013

Прес-брифінг: «Особливості реєстрації прав на земельні ділянки після 1 січня 2013 року»

6 лютого 2013 року в прес-центрі «ЛІГАБізнесІнформ» (вул. Т. Шамрила 23, м. Київ), компанія «ЛІГА: ЗАКОН» спільно з порталом http://3doma.ua/ проведуть прес-брифінг на тему: «Особливості реєстрації прав на земельні ділянки після 1 січня 2013 року ».
Час проведення: з 14:00 до 16:00

Назва заходу:  Прес-брифінг: «Особливості реєстрації прав на земельні ділянки після 1 січня 2013 року»
Дата проведення:  06.02.2013
Місце проведення:  прес-центр «ЛІГАБізнесІнформ»
Організатор:  компанія «ЛІГА: ЗАКОН»


Минулі заходи 376 — 390 з 423
Початок | Поперед. | 24 25 26 27 28 | Наст. | Кінець Всі
 
ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ