Карта сайту > Головна> Попередні заходи

Минулі заходи

Відбувся воркшоп «ЗАХИСТ ПРАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: практичні рекомендації і стратегічні пропозиції» Відбувся воркшоп «ЗАХИСТ ПРАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: практичні рекомендації і стратегічні пропозиції»
12 червня 2017 року відбувся воркшоп «ЗАХИСТ ПРАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: практичні рекомендації і стратегічні пропозиції», одним з організаторів якого виступив Комітет ААУ з медичного і фармацевтичного права. У заході взяли участь близько 50 представників медичної і юридичної спільноти, в тому числі чимало адвокатів – членів ААУ.

Відбувся перший круглий стіл з циклу професійних зустрічей на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права” Відбувся перший круглий стіл з циклу професійних зустрічей на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права”
8 червня 2017 року відбувся перший круглий стіл з циклу професійних зустрічей на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права”. Перша зустріч із серії, ініційованної Комітетом Асоціації адвокатів України з інтелектуальної власності та її новим головою Марією Ортинською, була присвячена персонажам.

 Прес-конференція «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів” Прес-конференція «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів”
Запрошуємо вас взяти участь у прес-конференції на тему: «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів”, організованої спільно з Уповноваженим Президента України з прав дитини, Комітетом сімейного права Асоціації адвокатів України та Центром сімейно-правових досліджень.

Назва заходу:  Прес-конференція «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів”
Дата проведення:  26.05.2017 14:30:00
Місце проведення:  м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Ukraine Crisis Media Center

ТУРНІР з боулінгу для адвокатів ТУРНІР з боулінгу для адвокатів
Шановні колеги! Київське міське відділення ААУ та Клуб адвокатів ААУ запрошують на ТУРНІР З БОУЛІНГУ ДЛЯ АДВОКАТІВ!

Дата проведення:  04.02.2017
Місце проведення:  ТРЦ Gulliver, вул.Спортивна, 1А, 5 поверх

Круглий стіл «Нетрадиційні об’єкти авторського права» Персонаж: вигаданий, проте з реальними правами Круглий стіл «Нетрадиційні об’єкти авторського права» Персонаж: вигаданий, проте з реальними правами
Комітет Асоціації адвокатів України з інтелектуальної власності розпочинає цикл професійних зустрічей у форматі дискусії (круглого столу) на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права”.

Назва заходу:  Круглий стіл Цикл зустрічей «Нетрадиційні об’єкти авторського права» Персонаж: вигаданий, проте з реальними правами
Дата проведення:  08.06.2017 14:00:00
Місце проведення:  Cпілка Журналістів, Хрещатик, 27
Організатор:  ААУ

Відбулася Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?» Відбулася Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?»
Асоціація адвокатів України, Комітет Асоціації адвокатів України із захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, за підтримки Адвокатського об’єднання «Дмитрієва та Партнери» провели Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?».

За підтримки Асоціації адвокатів України 22-23 квітня 2017 року на базі Київського апеляційного адміністративного суду пройшов вже VIII Всеукраїнський турнір із класичних судових дебатів з земельного права. За підтримки Асоціації адвокатів України 22-23 квітня 2017 року на базі Київського апеляційного адміністративного суду пройшов вже VIII Всеукраїнський турнір із класичних судових дебатів з земельного права.

Ініціаторами проведення турніру та його організаторами стали учасники Департаменту Національних судових дебатів Дебат клубу юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та юристи «TOTUM LF».


Відбулася зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України Відбулася зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України
27 березня 2017 року в рамках Стратегічного плану розвитку медіації в Україні на 2017 рік відбулася зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України з метою обговорення пропозицій, підготовлених спільно практикуючими медіаторами та адвокатами ГО «Національна асоціація медіаторів України», Український центр медіації, Міський центр дитини та ВГУ «Асоціація адвокатів України», до Державного стандарту соціальної послуги посередництва (медіації), затвердженого 17.08.2016 року Наказом Міністерства соціальної політики України № 1243/29373.

Відбувся семінар, присвячений міжнародним договорам України з сімейно-правових питань Відбувся семінар, присвячений міжнародним договорам України з сімейно-правових питань
25 квітня 2017 року відбувся семінар на тему: «Міжнародні договори в правовій системі України: сімейно-правовий аспект», організований Секцією міжнародного сімейного права Комітету сімейного права Асоціації адвокатів України, Американським центром загального права Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Студією сучасного права та Центром сімейно-правових досліджень.

Відбувся Аграрний форум ААУ з правових питань Відбувся Аграрний форум ААУ з правових питань
20 квітня 2017 року в конференц-залі готелю «Русь Аккорд Готель» відбувся Аграрний форум ААУ з правових питань, що є знаковою подією для юристів, що практикують в аграрній сфері.

Участь у заході прийняли понад 100 учасників з різних регіонів України, серед яких адвокати, юристи, науковці, представники агробізнесу, народні депутати України, представники органів державної влади, міжнародні експерти.

29 квітня 2017 року у м. Запоріжжя відбувся тренінг «Е-декларації: як правильно читати та що робити далі» 29 квітня 2017 року у м. Запоріжжя відбувся тренінг «Е-декларації: як правильно читати та що робити далі»
29 квітня 2017 року у м. Запоріжжя відбувся тренінг «Е-декларації: як правильно читати та що робити далі», організований Фондом імені Фрідріха Еберта спільно з Запорізьким відділенням ВГО «Асоціація адвокатів України»

Святковий прийом на честь 10-ої річниці Асоціації адвокатів України Святковий прийом на честь 10-ої річниці Асоціації адвокатів України

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 12 травня 2016 року у самому серці столиці України - Музеї «Духовні скарби України» відбудеться святкування 10-річчя Асоціації адвокатів України.


Дата проведення:  12.05.2016
Місце проведення:  Музей «Духовні скарби України»

Лекція "Вступ до законодавства ЄС" Лекція "Вступ до законодавства ЄС"
Запрошуємо на лекцію на тему: "ВСТУП ДО ЗАКОНОДАВСТВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ".

Назва заходу:  Лекція
Дата проведення:  26.05.2016
Місце проведення:  м. Київ, вул.Володимирська, 60 (червоний корпус), аудиторія 236
Організатор:  ААУ

м.Рівне ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій" м.Рівне ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій"
Асоціація адвокатів України запрошує на тренінг: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій".


Назва заходу:  Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій
Дата проведення:  23.05.2016
Місце проведення:  Готель «Мир», вул. Міцкевича, 32, м.Рівне

м.Одеса ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій" м.Одеса ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій"

Асоціація адвокатів України запрошує на тренінг: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій".


Назва заходу:  Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій
Дата проведення:  20.05.2016
Місце проведення:  Готель «Олександрівський», проспект Олександрівський, 12, м.Одеса


Минулі заходи 46 — 60 з 370
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі
 
ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ