Карта сайту > Головна> Попередні заходи

Минулі заходи

Круглий стіл ААУ на тему «Тимчасове обмеження волі в ході досудового розслідування» Круглий стіл ААУ на тему «Тимчасове обмеження волі в ході досудового розслідування»

Запрошуємо практикуючих адвокатів, державних службовців сфери юстиції, науковців та студентів юридичних факультетів взяти участь круглому столі ААУ на тему «Тимчасове обмеження волі в ході досудового розслідування», який буде проведено Комітетом кримінального права та процесу Асоціації Адвокатів України


Дата проведення:  29.06.2017 16:00:00
Місце проведення:  Тараса Шевченко 38/40

Семінар «Аналіз актуальної судової практики з питань трансфертного ціноутворення» Семінар «Аналіз актуальної судової практики з питань трансфертного ціноутворення»
30 червня 2017 року відбудеться семінар «Аналіз актуальної судової практики з питань трансфертного ціноутворення», організований Національною школою суддів України спільно з Асоціацією податкових радників, Всеукраїнською асоціацією адміністративних суддів, Вищим адміністративним судом України та Асоціацією адвокатів України

Дата проведення:  30.06.2017 09:30:00
Місце проведення:  м.Київ, вул.Московська 8, корп. 5, Вищий адміністративний суд України, конференц–зала

Відбувся майстер-клас ААУ «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху» Відбувся майстер-клас ААУ «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху»
30 травня 2017 р. відбувся майстер-клас ААУ на тему: «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху», який був організований Комітетом ААУ міжнародного права разом з Комітетом організації та маркетингу адвокатської діяльності.

Відбулась прес-конференція ААУ «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?» Відбулась прес-конференція ААУ «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?»

8 червня у прес-центрі «ЛІГА БІЗНЕС ІНФОРМ» Асоціація адвокатів України разом із Комітетом ААУ із захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності провели прес-конференцію ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?».


VI Всеукраїнський форум ААУ з публічного права VI Всеукраїнський форум ААУ з публічного права

Асоціація адвокатів України запрошує на VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ААУ З ПУБЛІЧНОГО ПРАВА захід, який слугує платформою для обговорення нагальних проблем у сфері взаємовідносин держави – адвокатури – бізнесу.

У фокусі цьогорічного форуму - питання судової реформи, останні рішення Європейського суду з прав людини, актуальні питання податкового права та інтелектуальної власності, реформи в сфері охорони здоров’я, освіти і пенсійну реформу.


Дата проведення:  16.06.2017
Місце проведення:  Готель «Русь» вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна.

VI Всеукраїнський форум ААУ з цивільного права та процесу “КИЇВСЬКА ВЕСНА» VI Всеукраїнський форум ААУ з цивільного права та процесу “КИЇВСЬКА ВЕСНА»

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь у VI Всеукраїнському весняному форумі з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА».


Дата проведення:  15.03.2017 09:00:00
Місце проведення:  Готель "Русь"

Аграрний Форум ААУ з правових питань Аграрний Форум ААУ з правових питань
Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь у Аграрному Форумі ААУ з правових питань, який відбудеться за адресою «Русь Аккорд Готель», м. Київ, вул. Госпітальна, 4.

Назва заходу:  Аграрний Форум ААУ з правових питань
Дата проведення:  20.04.2017 09:00:00
Місце проведення:  Готель "Русь"
Організатор:  ААУ

Відбувся воркшоп «ЗАХИСТ ПРАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: практичні рекомендації і стратегічні пропозиції» Відбувся воркшоп «ЗАХИСТ ПРАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: практичні рекомендації і стратегічні пропозиції»
12 червня 2017 року відбувся воркшоп «ЗАХИСТ ПРАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: практичні рекомендації і стратегічні пропозиції», одним з організаторів якого виступив Комітет ААУ з медичного і фармацевтичного права. У заході взяли участь близько 50 представників медичної і юридичної спільноти, в тому числі чимало адвокатів – членів ААУ.

Відбувся перший круглий стіл з циклу професійних зустрічей на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права” Відбувся перший круглий стіл з циклу професійних зустрічей на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права”
8 червня 2017 року відбувся перший круглий стіл з циклу професійних зустрічей на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права”. Перша зустріч із серії, ініційованної Комітетом Асоціації адвокатів України з інтелектуальної власності та її новим головою Марією Ортинською, була присвячена персонажам.

 Прес-конференція «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів” Прес-конференція «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів”
Запрошуємо вас взяти участь у прес-конференції на тему: «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів”, організованої спільно з Уповноваженим Президента України з прав дитини, Комітетом сімейного права Асоціації адвокатів України та Центром сімейно-правових досліджень.

Назва заходу:  Прес-конференція «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів”
Дата проведення:  26.05.2017 14:30:00
Місце проведення:  м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Ukraine Crisis Media Center

ТУРНІР з боулінгу для адвокатів ТУРНІР з боулінгу для адвокатів
Шановні колеги! Київське міське відділення ААУ та Клуб адвокатів ААУ запрошують на ТУРНІР З БОУЛІНГУ ДЛЯ АДВОКАТІВ!

Дата проведення:  04.02.2017
Місце проведення:  ТРЦ Gulliver, вул.Спортивна, 1А, 5 поверх

Круглий стіл «Нетрадиційні об’єкти авторського права» Персонаж: вигаданий, проте з реальними правами Круглий стіл «Нетрадиційні об’єкти авторського права» Персонаж: вигаданий, проте з реальними правами
Комітет Асоціації адвокатів України з інтелектуальної власності розпочинає цикл професійних зустрічей у форматі дискусії (круглого столу) на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права”.

Назва заходу:  Круглий стіл Цикл зустрічей «Нетрадиційні об’єкти авторського права» Персонаж: вигаданий, проте з реальними правами
Дата проведення:  08.06.2017 14:00:00
Місце проведення:  Cпілка Журналістів, Хрещатик, 27
Організатор:  ААУ

Відбулася Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?» Відбулася Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?»
Асоціація адвокатів України, Комітет Асоціації адвокатів України із захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, за підтримки Адвокатського об’єднання «Дмитрієва та Партнери» провели Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?».

За підтримки Асоціації адвокатів України 22-23 квітня 2017 року на базі Київського апеляційного адміністративного суду пройшов вже VIII Всеукраїнський турнір із класичних судових дебатів з земельного права. За підтримки Асоціації адвокатів України 22-23 квітня 2017 року на базі Київського апеляційного адміністративного суду пройшов вже VIII Всеукраїнський турнір із класичних судових дебатів з земельного права.

Ініціаторами проведення турніру та його організаторами стали учасники Департаменту Національних судових дебатів Дебат клубу юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та юристи «TOTUM LF».


Відбулася зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України Відбулася зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України
27 березня 2017 року в рамках Стратегічного плану розвитку медіації в Україні на 2017 рік відбулася зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України з метою обговорення пропозицій, підготовлених спільно практикуючими медіаторами та адвокатами ГО «Національна асоціація медіаторів України», Український центр медіації, Міський центр дитини та ВГУ «Асоціація адвокатів України», до Державного стандарту соціальної послуги посередництва (медіації), затвердженого 17.08.2016 року Наказом Міністерства соціальної політики України № 1243/29373.


Минулі заходи 46 — 60 з 377
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі
 
ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ