Карта сайту > Головна> Попередні заходи

Минулі заходи

Відбувся семінар, присвячений міжнародним договорам України з сімейно-правових питань Відбувся семінар, присвячений міжнародним договорам України з сімейно-правових питань
25 квітня 2017 року відбувся семінар на тему: «Міжнародні договори в правовій системі України: сімейно-правовий аспект», організований Секцією міжнародного сімейного права Комітету сімейного права Асоціації адвокатів України, Американським центром загального права Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Студією сучасного права та Центром сімейно-правових досліджень.

Відбувся Аграрний форум ААУ з правових питань Відбувся Аграрний форум ААУ з правових питань
20 квітня 2017 року в конференц-залі готелю «Русь Аккорд Готель» відбувся Аграрний форум ААУ з правових питань, що є знаковою подією для юристів, що практикують в аграрній сфері.

Участь у заході прийняли понад 100 учасників з різних регіонів України, серед яких адвокати, юристи, науковці, представники агробізнесу, народні депутати України, представники органів державної влади, міжнародні експерти.

29 квітня 2017 року у м. Запоріжжя відбувся тренінг «Е-декларації: як правильно читати та що робити далі» 29 квітня 2017 року у м. Запоріжжя відбувся тренінг «Е-декларації: як правильно читати та що робити далі»
29 квітня 2017 року у м. Запоріжжя відбувся тренінг «Е-декларації: як правильно читати та що робити далі», організований Фондом імені Фрідріха Еберта спільно з Запорізьким відділенням ВГО «Асоціація адвокатів України»

Святковий прийом на честь 10-ої річниці Асоціації адвокатів України Святковий прийом на честь 10-ої річниці Асоціації адвокатів України

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 12 травня 2016 року у самому серці столиці України - Музеї «Духовні скарби України» відбудеться святкування 10-річчя Асоціації адвокатів України.


Дата проведення:  12.05.2016
Місце проведення:  Музей «Духовні скарби України»

Лекція "Вступ до законодавства ЄС" Лекція "Вступ до законодавства ЄС"
Запрошуємо на лекцію на тему: "ВСТУП ДО ЗАКОНОДАВСТВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ".

Назва заходу:  Лекція
Дата проведення:  26.05.2016
Місце проведення:  м. Київ, вул.Володимирська, 60 (червоний корпус), аудиторія 236
Організатор:  ААУ

м.Рівне ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій" м.Рівне ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій"
Асоціація адвокатів України запрошує на тренінг: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій".


Назва заходу:  Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій
Дата проведення:  23.05.2016
Місце проведення:  Готель «Мир», вул. Міцкевича, 32, м.Рівне

м.Одеса ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій" м.Одеса ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій"

Асоціація адвокатів України запрошує на тренінг: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій".


Назва заходу:  Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій
Дата проведення:  20.05.2016
Місце проведення:  Готель «Олександрівський», проспект Олександрівський, 12, м.Одеса

м.Житомир ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій" м.Житомир ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій"

Асоціація адвокатів України 25.05.2016 запрошує на тренінг в Житомирі: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій".


Дата проведення:  25.05.2016
Місце проведення:  Готель «Reikartz» м. Житомир, Майдан Замковий 5/8

Міжнародна Літня школа
З 17 по 22 липня 2016 р. включно на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться Літня школа «Право охорони громадського здоров’я в Україні та Сполучених Штатах Америки», організована Навчально-науковим центром медичного права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Американським центром загального права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та Асоціацією адвокатів України.
Назва заходу:  Міжнародна Літня школа
Дата проведення:  17.07.2016 09:00:00
Місце проведення:  Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Круглий стіл Рівненського відділення ВГО "Асоціації адвокатів України" на тему: "Захист гарантій адвокатської діяльності"
Запрошуємо Вас прийняти участь у круглому столі Рівненського відділення ВГО "Асоціації адвокатів України" на тему: "Захист гарантій адвокатської діяльності
Назва заходу:  Круглий стіл Рівненського відділення ВГО "Асоціації адвокатів України" на тему: "Захист гарантій адвокатської діяльності"
Дата проведення:  29.07.2016
Місце проведення:  м. Рівне, вул. Міцкевича, 32, отель "Мир" (конф. зал)

Ранкова каву з головою комітету господарського права та процесу ААУ Владиславом Рєзніковим, партнером ЮФ “Trusted Advisors” Ранкова каву з головою комітету господарського права та процесу ААУ Владиславом Рєзніковим, партнером ЮФ “Trusted Advisors”

Запрошуємо Вас на Ранкову каву з головою комітету господарського права та процесу ААУ Владиславом Рєзніковим, партнером ЮФ “Trusted Advisors”


Дата проведення:  03.08.2016
Місце проведення:  Mille Miglia Ristorante & Enoteca. Radisson Blu Hotel, м.Київ, вул. Ярославів Вал, 22

Засідання Правління ААУ

Засідання Правління ААУ

Засідання Правління ААУ

Засідання Правління ААУ


Минулі заходи 61 — 75 з 377
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі
 
ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ