Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Тасліцький Герман, адвокат, директор Delta International Services виступить спікером  Kyiv Law&Trade Forum 22.04.2019 Тасліцький Герман, адвокат, директор Delta International Services виступить спікером Kyiv Law&Trade Forum
До команди спікерів нашого Kyiv Law&Trade Forum  приєднався  Тасліцький Герман, адвокат, керуючий партнер ЮК «Правозахист Україна». Тема доповіді: «Митний пост-аудит як основна форма митного контролю».

Курило Юлія, партнер корпоративної практики АО "Ctrl.law" – спікер Kyiv Law&Trade Forum  22.04.2019 Курило Юлія, партнер корпоративної практики АО "Ctrl.law" – спікер Kyiv Law&Trade Forum
Вітаємо спікера заходу Kyiv Law&Trade Forum Курило Юлію, члена Правління ААУ (2015-2017), партнера корпоративної практики Адвокатського об'єднання "Ctrl.law" Тема: KYC - чому це роблять не тільки банки?   

Олександр Дроздов розповість про мотивоване рішення та оцінку доказів при дозволі на обшук! 19.04.2019 Олександр Дроздов розповість про мотивоване рішення та оцінку доказів при дозволі на обшук!
Бажаєте дізнатись більше про мотивоване рішення та оцінку доказів при дозволі на обшук?
На це питання, в ракурсі співвідношення національної практики та правових позицій Європейського суду з прав людини, розповість
Олександр Дроздов, адвокат, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, заслужений юрист України, к.ю.н., доцент.
Виступ відбудеться в рамках ІІІ сесії Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який відбудеться 21 червня у м. Одеса.

Заступник Бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак прийме участь у Kyiv Law & Trade Forum 19.04.2019 Заступник Бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак прийме участь у Kyiv Law & Trade Forum
Щодня ми спостерігаємо, як змінюється Україна. Досить повільно, проте впевнено. Зміни відбуваються в усіх сферах економіки, це і є поштовхом до залучення інвестицій. Про інвестиційну привабливість України та прозорість ведення бізнесу нам розповість
Заступник бізнес-омбудсмена при Раді бізнес-омбудсмена в Україні Ярослав Грегірчак.

Володимир Михайлов, Генеральний Секретар Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) виступить експертом Kyiv Law & Trade Forum 19.04.2019 Володимир Михайлов, Генеральний Секретар Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) виступить експертом Kyiv Law & Trade Forum
До Дискусійній панелі  Kyiv Law & Trade Forum «Чи є майбутнє для трейдінгу в Україні? Огляд зі сторони бізнесу та правників» приєднався  Володимир Михайлов, Генеральний Секретар Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), Члена Світової Ради МТП. 

EQUITY виступить експертним партнером Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» 19.04.2019 EQUITY виступить експертним партнером Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»
Юридична компанія "EQUITY" виступить експертним партнером Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який відбудеться 21 червня в Одесі.
EQUITY — українська юридична компанія, яка надає юридичні послуги в основних практиках для найбільших українських та іноземних компаній.
Команда EQUITY — це провідні експерти в судовій практиці, а також у сфері банківського та фінансового права, виконавчого провадження, корпоративного права, реструктуризації та банкрутства, кримінального права та оподаткування.

Ірина Гловюк виступить модератором сесії, присвяченої правам людини та збору доказів 18.04.2019 Ірина Гловюк виступить модератором сесії, присвяченої правам людини та збору доказів
Не знаєте, як протидіяти слідчому та обгрунтувати скаргу до суду? Які аргументи зможуть переконати у наявності порушень прав під час слідчих дій?
Знайти відповіді на ці та інші питання, щодо процесуальних аспектів, Ви зможете під час Сесії 3 «Права людини vs збір доказів у кримінальному процесі — аналіз балансу в міжнародній та національній практиці».
Модератором обговорення виступить д.ю.н., доцент, адвокат, науковий радник АО «Barristers», член Науково-консультативної ради при Верховному Суді — Ірина Гловюк.


Новости 36 — 42 з 2441
Початок | Поперед. | 4 5 6 7 8 | Наст. | Кінець

 

Січень 2017

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ