Карта сайту > Головна> Новини ААУ

Новини

Оплата членських внесків

RSS

White collar crime: як обрати правильну тактику та розробити стратегію захиснику в кримінальному провадженні? 23.05.2019 White collar crime: як обрати правильну тактику та розробити стратегію захиснику в кримінальному провадженні?
Під час Літнього форуму з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" Олександр Лисак поділиться досвідом судового захисту клієнтів, стратегіями захисту клієнтів в найгучніших судових провадженнях останніх років,
практичними кейсами, що супроводжує команда EQUITY; елементами практики, запозиченими в американському кримінальному процесуальному праві.

Чи можна оцінити шкоду завдану злочином? 23.05.2019 Чи можна оцінити шкоду завдану злочином?
Віталій Цвігун, керівник судової практики Адвокатського об’єднання «КФ «Домінанта» виступить на Форумі ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" поділиться рекомендаціями у вирішенні питань щодо відшкодування шкоди в ході кримінального провадження та власним досвідом захисту клієнтів від необґрунтованого арешту майна, застосованого для забезпечення цивільного позову.

АО «КФ «ДОМІНАНТА» виступить Партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» 23.05.2019 АО «КФ «ДОМІНАНТА» виступить Партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»
Адвокатське об’єднання «КФ «ДОМІНАНТА» — професійне об’єднання досвідчених фахівців у галузі права, висока кваліфікація яких є запорукою успіху в досягненні поставлених фірмою амбітних цілей щодо високого рівня захисту законних прав та інтересів клієнтів.

Дискусійний клуб "Legal practice and talk" 22.05.2019 Дискусійний клуб "Legal practice and talk"

Комітет ААУ з податкового права та юридичне об’єднання ID Legal Group запрошують всіх бажаючих на Дискусійний клуб «Legal Practice and Talk».
Захід відбудеться 29 травня 2019 року о 10:00
Місце проведення: Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil (вул. Братська, 17-19)
Кількість місць обмежена, реєстрація обов’язкова. Участь для членів ААУ безкоштовна.

Kyiv Law&Trade Forum: відбувся перший бізнес-форум від ААУ (фото) 17.05.2019 Kyiv Law&Trade Forum: відбувся перший бізнес-форум від ААУ (фото)
15 травня 2019 року пройшов перший бізнес-форум Асоціації адвокатів України, що об'єднав провідних адвокатів, корпоративних юристів, фінансистів та управлінців національних і міжнародних компаній – Kyiv Law&Trade Forum.

Секретний заповіт: в чому переваги і чому нотаріуси нечасто його застосовують? 16.05.2019 Секретний заповіт: в чому переваги і чому нотаріуси нечасто його застосовують?
22 травня на засіданні Комітету з спадкового права та спадкового планування в якості другого спікера долучилась гуру спадкового права – Шапченко Марія, держнотаріус, завідувач 16-ї Київської державної нотаріальної контори.
Нагадуємо, що тема засідання — "Секретний заповіт: в чому переваги і чому нотаріуси нечасто його застосовують".

Адвокати та судді обговорять останню практику кримінального законодавства 16.05.2019 Адвокати та судді обговорять останню практику кримінального законодавства
Поговоримо про динаміку перетворень та практичні аспекти кримінального процесу?
Модератором 2-ї сесії, присвяченої цьому питанню, виступить Володимир Рудниченко, адвокат, молодший партнер практики безпеки бізнесу АО Juscutum.

Круглий стіл «Особливості розляду виборчих спорів» 16.05.2019 Круглий стіл «Особливості розляду виборчих спорів»

Комітет ААУ з адміністративного права та процесу спільно із Комітетом ААУ з верховенства права та захисту прав людини планують 23 травня 2019 року проведення круглого столу на тему «Особливості розгляду виборчих спорів»

Продовження строків досудового розслідування – обмеження прав чи необхідність? 13.05.2019 Продовження строків досудового розслідування – обмеження прав чи необхідність?
Андрій Мазалов, старший партнер та керівник кримінальної практики АО «Мельник, Мазалов і партнери» поділиться власним поглядом на це питання та розповість про останню практику роботи слідчих суддів та адвокатів, зокрема, щодо строків досудового слідства.

Новий партнер Літнього форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» - АО Juscutum 13.05.2019 Новий партнер Літнього форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» - АО Juscutum
АО Juscutum - це команда експертів, яка практикує найсучаснішу юриспруденцію, де все націлене на результат, ефективність і якість. Консультує клієнтів як в Україні, так і за її межами. Партнерська мережа представлена в Великобританії (Лондон), США (Нью-Йорк), на Кіпрі (Нікосія).

Герман Тасліцький, адвокат, директор Delta International Services виступить модератором на Kyiv Law&Trade Forum 11.05.2019 Герман Тасліцький, адвокат, директор Delta International Services виступить модератором на Kyiv Law&Trade Forum

До команди модераторів ААУ Kyiv Law&Trade Forum приєднався Герман  Тасліцький  адвокат, директор Delta International Services . Сесія - «Правові  засади зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД),  міжнародна  торгівля».

Про призначення та виконання судово-медичних експертиз поговоримо на Форумі ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" 10.05.2019 Про призначення та виконання судово-медичних експертиз поговоримо на Форумі ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"
Про те, як попередити проблеми, пов'язані з призначенням та виконанням судово-медичних експертиз, на Форумі з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», розповість лікар-судово-медичний експерт вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, завідувач відділом чергових судово-медичних експертів Одеського обласного бюро СМЕ Борис Яворський.

Відбулось перше засідання Комітету ААУ зі спадкового права та планування 10.05.2019 Відбулось перше засідання Комітету ААУ зі спадкового права та планування
25 квітня 2019 р. під керівництвом Олександра Онуфрієнко, партнера юридичної фірми Asters відбулось перше засідання Комітету ААУ зі спадкового права та планування. Його учасники обговорили концепцію діяльності Комітету та орієнтовний План роботи Комітету на 2019 р. Після обговорення були ухвалені рішення про затвердження Концепції та Плану роботи, про доцільність створення робочих органів Комітету.

Асоціація адвокатів України вітає з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 09.05.2019 Асоціація адвокатів України вітає з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Асоціація адвокатів України вітає з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Компанія "Дмитрієва та Партнери"- Експертний партнер нового заходу ААУ Kyiv Law&Trade Forum 09.05.2019 Компанія "Дмитрієва та Партнери"- Експертний партнер нового заходу ААУ Kyiv Law&Trade Forum
Вітайте "Експертного партнера"  Kyiv Law&Trade Forum – одну з провідних та авторитетних компаній на ринку юридичних та бухгалтерських послуг як в Україні, так і за її межами, - «Дмитрієва та Партнери».        

Ольга Дмитрієва, керуючий партнер «Дмитрієва та Партнери» - спікер  нового заходу ААУ Kyiv Law&Trade Forum 09.05.2019 Ольга Дмитрієва, керуючий партнер «Дмитрієва та Партнери» - спікер нового заходу ААУ Kyiv Law&Trade Forum

Вітаємо спікера Kyiv Law&Trade Forum, Керуючого партнера АО «Дмитрієва та Партнери» Ольгу Дмитрієву, адвоката, Голову Наглядової ради ААУ, Голову Вищої ревізійної комісії адвокатури України, члена Громадської ради при Антимонопольному комітеті України. Тема доповіді: "Судова практика розгляду спорів щодо оскарження податкових рішень з донарахувань податків при репатріації доходів нерезидентам".   

Зустрічайте новий випуск видання ААУ «Бюлетень»! 08.05.2019 Зустрічайте новий випуск видання ААУ «Бюлетень»!
Переговори — швидкий шлях вирішення конфліктів. Як підвищити ефективність роботи, завдяки налагодженню комунікації між сторонами, — читайте у свіжому номері «Бюлетень ААУ» №39.

Ерік Найман,  керуючий партнер Capital Times спікер Kyiv Law&Trade Forum 06.05.2019 Ерік Найман, керуючий партнер Capital Times спікер Kyiv Law&Trade Forum
До команды спікерів діскусійній панелі Kyiv Law & Trade Forum   «Чи є майбутнє для трейдингу в Україні? Огляд зі сторони бізнесу та правників» приєднався Ерік Найман, керуючий партнер Capital Times. Долучайтеся до обговорення та дискусії, буде цікаво. Більше інформації на сайті: https://www.forum.uaa.org.ua/

Kyiv Law & Trade Forum підтримає Група Компаній «Нові Продукти» 06.05.2019 Kyiv Law & Trade Forum підтримає Група Компаній «Нові Продукти»
Kyiv Law & Trade Forum, що відбудеться 15 травня в IQ Business Center, підтримає Група Компаній «Нові Продукти». Протягом усього дня учасники заходу матимуть змогу поласувати продукцією українського виробництва, що вже встигла стати взірцем європейської якості.

Спікери сесії «Правові засади зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД), міжнародна торгівля» на  Kyiv Law&Trade Forum 06.05.2019 Спікери сесії «Правові засади зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД), міжнародна торгівля» на Kyiv Law&Trade Forum
Зустрічайте зіркових спікерів сесії «Правові засади зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД), міжнародна торгівля» та долучайтеся до дискусії, буде цікаво та корисно. Більше інформації на сайті:https://www.forum.uaa.org.ua/


Новости 1 — 20 з 2443
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ