Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Радмилу Гревцову призначено Головою Комітету ААУ з права охорони здоров'я!

Радмилу Гревцову призначено Головою Комітету ААУ з права охорони здоров'я!

Оплата членських внесків

Радмилу Гревцову призначено Головою Комітету ААУ з права охорони здоров'я! 04.12.2018

Радмилу Гревцову призначено Головою Комітету ААУ з права охорони здоров'я!

Рішенням Правління ААУ від 29 листопада 2018 року Радмилу Гревцову, адвоката, керуючого партнера Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина» , призначено на посаду Голови Комітету ААУ з права охорони здоров’я.

Маючи широкий юридичний світогляд, пані Радмила майже 20 років займається адвокатської практикою у галузі охорони здоров’я.

Два роки поспіль  - у 2017 та 2018 році - Радмила Гревцова ставала переможцем професійного конкурсу «Адвокат року» в  номінації «Медичне і фармацевтичне право».

У 2017 та 2018 році пані Гревцова також увійшла до лідерів практики «Медичне право / Фармацевтика» за результатами дослідження  «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України», здійсненого «Юридичною Газетою».

Окрім юридичної практики, пані Радмила займається науково-викладацькою та громадською діяльністю. Має науковий ступінь кандидата юридичних наук та вчене звання доцента.

Радмила Гревцова є директором Навчально-наукового центру медичного права юридичного факультету та доцентом кафедри адміністративного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де викладає дисципліни «Медичне право», «Правове регулювання охорони громадського здоров’я» та «Адміністративне судочинство».

Пані Гревцова представляє Україну у складі Ради Директорів Всесвітньої Асоціації з медичного права.

Вона також очолює Українське відділення Міжнародної мережі відділень Кафедри ЮНЕСКО з біоетики (м. Хайфа).

Є автором понад 70 наукових праць з питань права охорони здоров’я. Член редакційної колегії міжнародних реферованих журналів «Medicine & Law» і «European Journal of Health Law» та науково-практичного журналу «Адміністративне право і процес».

Доповідала (в т.ч. у якості ключового спікера) на конгресах, конференціях, симпозіумах в Австрії, Азербайджані, Бельгії, Бразилії, Ізраїлі, Італії, Польщі, Португалії, Франції, Хорватії, Чехії тощо. Виступала модератором секцій, круглих столів та симпозіумів.

У 2007 році організувала разом з партнерами перший в Україні захід, на якому зібралися юристи і медики, - Перший Всеукраїнський конгрес з медичного права та соціальної політики. Організовувала конгреси (вже з міжнародною участю) у 2011 та 2012 році, конференції з питань медичного права у 2013, 2014 та 2016 т а 2017 роках.

Починаючи з 1999 року провела понад 80 практичних семінарів медико-правового спрямування для медичних і фармацевтичних працівників, менеджерів охорони здоров’я та адвокатів та інших юристів.

Пані Радмила є членом Громадської ради при МОЗ України. Має великий досвід законопроектної роботи.

Вільно володіє англійською мовою.

  

Щиро вітаємо пані Радмилу Гревцову з призначенням!
Бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів!

Запрошуємо адвокатів долучитись до роботи Комітету!

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ