Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбувся Круглий стіл на тему «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів»

Відбувся Круглий стіл на тему «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів»

Оплата членських внесків

Відбувся Круглий стіл на тему «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» 28.02.2019

Відбувся Круглий стіл на тему «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів»


Модератором заходу виступив співголова Комітету кримінального права та процесу Андрій Тригуб.

Захід розпочався із виступу адвоката Назара Кульчицького. На думку фахівця, в питанні захисту прав власника майна, щодо якого вирішено або вирішується питання про передачу в управління АРМА, найголовніше – це домогтися скасування арешту майна. Адвокат поділився роздумами на тему, чи узгоджується практика вилучення майна з практикою ЄСПЛ. Також пан Назар розповів про випадок притягнення судді до дисциплінарної відповідальності за порушення закону при вирішенні питання про передачу в майна управління.

Суддя Печерського районного суду м. Києва Олеся Батрин розповіла учасником круглого столу про нюанси вирішення клопотань сторони обвинувачення про передачу майна в управління або на реалізацію через призму роботи слідчого судді. На переконання пані Олесі, розгляд таких клопотань слід здійснювати із викликом власника майна навіть попри ризик певного порушення процесуального строку їхнього розгляду.

Продовжив дискусію начальник управління з питань менеджменту активами Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів Віталій Різник. Гість розповів присутнім про проблемні моменти повернення майна у разі скасування його арешту та надання відповіді на запит власника, чи передане його майно в управління агентству. Також пан Віталій відповів на питання адвокатів щодо особи, яка несе витати на утримання майна та сплату податків до моменту передання його в управління, відбору управителів та майданчика для реалізації майна.

У свою чергу, начальник управління з виявлення та розшуку активів Агентства Філіп Пронін порадив адвокатам активніше використовувати можливість ініціювання в інтересах потерпілих отримання слідчим відомостей про активи підозрюваних з метою їхнього подальшого арешту. Пан Філіп розповів, яким чином та в яких реєстрах АРМА проводить такий пошук як в Україні, так і за межами. За інформацією гостя, на сьогодні в Агентства налагоджена співпраця із аналогічними установами у 192 країнах світу.

Слідкуйте за нашими анонсами!

 


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ