Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському дні безоплатної правової допомоги–2012!

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському дні безоплатної правової допомоги–2012!

Оплата членських внесків

10.04.2012

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському дні безоплатної правової допомоги–2012!

Шановні колеги, запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнському дні безоплатної правової допомоги–2012, який пройде 25 травня 2012 року у всіх містах України.

Проект має на меті розвиток культури надання недержавної безоплатної правової допомоги в Україні. В цей день адвокати надаватимуть кваліфіковану правову допомогу тим, хто її найбільше потребує — малозабезпеченим особам, громадським, благодійним та іншим неприбутковим організаціям, а також суб’єктам малого підприємництва.

Також цього дня пройде круглий стіл з проблем побудови системи безоплатної правової допомоги за участі провідних правничих та благодійних організацій країни та партнерів проекту.

На сайті дня pravovadopomoga.org  буде розміщений перелік компаній, що підтримують цю ініціативу, завдяки якому люди, що потребують допомоги адвокатів, зможуть отримати зворотній зв`язок від організації-учасника.

Проект стартував у 2010 році за ініціативи Асоціації правників України, та кожного року знаходив відгук серед провідних адвокатських об’єднань та юридичних фірм по всій Україні. Наразі проблема побудови ефективної системи правової допомоги в країні займає вагоме місце в роботі законотворців та юристів загалом.

Партнерами «Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги–2012» є Асоціація правників України, Асоціація адвокатів України, Союз адвокатів України, Рада адвокатів України, Міжнародний фонд «Відродження», Українська Гельсінська спілка з прав людини та Українська фундація правової допомоги.

Правники, що бажають долучитись до проекту можуть надіслати листа на адресу: info@pravovadopomoga.org; або зателефонувати за номером +380 (44) 492-88-48. Контактна особа – Андрій Максімов.


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ