Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Відбувся Закарпатський форум Асоціації адвокатів України - Пост-реліз

Відбувся Закарпатський форум Асоціації адвокатів України - Пост-реліз

Оплата членських внесків

28.04.2012

Відбувся Закарпатський форум Асоціації адвокатів України - Пост-реліз

27 квітня 2012 року у прекрасному м. Ужгород Асоціація адвокатів України провела Закарпатський адвокатський форум. Особливістю стало те, що Форум відвідала надзвичайно велика кількість адвокатів – понад 100 осіб.

Адвокати обговорили проблематику застосування складних норм кримінального, цивільного законодавства. З доповідями на ці теми виступила Член правління Асоціації адвокатів України, Голова Комітету з кримінального права та процессу, адвокат, керівник практики кримінального права ЮФ «Гвоздій та Оберкович» Анжеліка Сицько, яка доповіла на тему: «Змагальність сторін на стадії досудового слідства у кримінальному процесі. Використання захистом судового контролю за дотриманням процесуальних прав на даній стадії. Проблеми та практика».

На тему «Робота з доказами в кримінальній справі. Збір, аналіз, проблематика, незаконні докази в кримінальній справі. Практичні аспекти» доповіла член Правління Асоціації адвокатів України, голова відділення Асоціації адвокатів України у Закарпатській області, адвокат Герасько Лариса Юхимівна.

Серед доповідачів Форуму були не лише представники адвокатської професії, а також судді Апеляційного суду Закарпатської області, прокурори із Прокуратури Закарпатської області, представники обласного управління Юстиції, наукові співробітники, а саме: Хаща Валентина Василівна, заступник начальника Головного управління юстиції у Закарпатської області; Молявко Олеся Михайлівна, к.ю.н., науковий співробітник відділу проблем цивільного, трудового та підприємницького права Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України; Кузан Віктор Васильович, Начальник відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Закарпатської області, радник юстиції; Горінецький Йосип Іванович, кандидат юридичних наук; Старцев Євгеній Геннадійович, адвокат, заступник голови Комітету з кримінального права Закарпатського відділення ААУ; Фазикош Ганна Василівна, суддя апеляційного суду Закарпатської області, кандидат юридичних наук, тема котрої викликала надзвичайно високий інтерес серед учасників,  потребує подальшого обговорення та буде продовжена на наступному форумі.

Окремою темою, яка викликала жвавий інтерес, стала тема безоплатної правової допомоги, а саме складнощі, з якими зіштовхнулися адвокати при подачі заяв для участі у конкурсі по відбору адвокатів для надання цієї допомоги населенню. Доповіддю на цю тему виступила представник обласного управління Юстиції, яка, між іншим, повідомила, що станом на 27 квітня 2012 року подано 37 заявок від адвокатів для участі в наданні безплатної правової допомоги.

Форум відвідав також Віце-президент Асоціації адвокатів України, адвокат, Керуючий партнер ЮФ "Гвоздій та Оберкович" Валентин Гвоздій, котрий презентував учасникам форуму новий проект ААУ «Історія адвокатури України» під патронатом К.Г. Маргулян. Враховуючи складну історію Закарпаття, як регіону – даний проект для цього регіону є важливим, оскільки саме в Закарпатті є багато артефактів на тему адвокатури, котрі потребують глибокого дослідження та вивчення.

Форум було проведено за підтримки КДКА Закарпатської області, Юридичного факультету Карпатського університету ім. Августина Волошина, котрий люб’язно надав приміщення для проведення Форуму та члена Правління Асоціації адвокатів України, голови відділення Асоціації адвокатів України у Закарпатській області Герасько Лариси Юхимівни.

Поряд із високою відвідуваністю, варто відмітити надзвичайно високий рівень організації заходу, за що Асоціація адвокатів України висловлює величезну подяку КДКА Закарпатської області, Карпатському університету ім. Августина Волошина та особисто Герасько Ларисі Юхимівні.

Кожен учасник Закарпатського адвокатського форуму мав змогу ознайомитися із випуском журналу «Український адвокат», котрий виступив Інформаційним партнером даного заходу.


Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ