Карта сайту > Головна> Новини ААУ> День адвокатської практики «Актуальні питання організації і ведення адвокатської діяльності у 2013 році»

День адвокатської практики «Актуальні питання організації і ведення адвокатської діяльності у 2013 році»

Оплата членських внесків

04.03.2013

День адвокатської практики «Актуальні питання організації і ведення адвокатської діяльності у 2013 році»

Інформуємо, що газета українських юристів «Юридическая практика» запрошує 14 березня 2013 року взяти участь у Дні адвокатської практики «Актуальні питання організації і ведення адвокатської діяльності у 2013 році», який за підтримки Національної асоціації адвокатів України відбудеться в рамках Дня юридичної практики.

Під час заходу наші експерти — відомі адвокати, члени Ради адвокатів України, Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів, працівники податкової служби, Державної реєстраційної служби України, Координаційного центру з надання правової допомоги — виступлять з доповідями і дадуть відповіді на запитання за такими темами:
— єдиний реєстр адвокатів України: зміни у правах і обов’язках адвокатів;
— гарантії адвокатської діяльності;
— відповідальність адвокатів та дисциплінарне провадження щодо адвокатів;
— нові Правила адвокатської етики;
— оподаткування доходів, отриманих від здійснення адвокатської діяльності;
— форми здійснення адвокатської діяльності;
— ведення адвокатської діяльності;
— особливості роботи адвокатів у системі безоплатної вторинної правової допомоги.

З детальною програмою Дня адвокатської практики можна ознайомитися на сайті газети у розділі «День ЮП» http://pravo.ua/ypday/#march14.

Місце проведення: конференц-зал Grand Hall бізнес-центру Arena City (м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 1-2/3).
Початок реєстрації учасників о 9:00. Початок роботи о 10:00.

Вартість участі: 500 грн.

Для участі у заході заповніть заявку на участь на сайті газети «Юридическая практика» або звертайтеся до редакції за телефоном: (044) 495-27-27.
Контактна особа — Ганна Пилипчук.

День юридичної практики — комплекс правових заходів для юристів за різними напрямами, які проводить газета «Юридическая практика» щорічно до дня виходу свого першого номера — 15 березня 1995 року.

Газета українських юристів «Юридическая практика» є провідним виданням для представників юридичної професії, яке на своїх шпальтах висвітлює правові, а також пов’язані з правовими ділові та соціальні явища і події, що відбуваються в Україні.

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ