Карта сайту > Головна> Новини партнерів

Новини партнерів

RSS

21 травня стартує CORPORATE LAWYER - двомісячний онлайн курс для корпоративних юристів. 22.05.2019 21 травня стартує CORPORATE LAWYER - двомісячний онлайн курс для корпоративних юристів.
21 травня стартує CORPORATE LAWYER - двомісячний онлайн курс для корпоративних юристів.
🎁 + юридична англійська в ПОДАРУНОК! 🎁
📚10 навчальних модулів - онлайн або в записі, де ми з вами пройдемося по всіх ключових питаннях корпоративного права. Реєструйтеся за посиланням https://bit.ly/2YHCWIX

Жіночій клуб ААУ дарує можливість відвідати грандіозну подію МАМА SUMMIT 5 зі знижкою – 50%! 08.04.2019 Жіночій клуб ААУ дарує можливість відвідати грандіозну подію МАМА SUMMIT 5 зі знижкою – 50%!
Дорогі жінки! Жіночій клуб Асоціації адвокатів України дарує можливість відвідати грандіозну подію МАМА SUMMIT 5 зі знижкою – 50%!

ВОДНИЙ ШЛЯХ Е40. НАВІЩО ПІДНІМАТИ РАДІАЦІЙНИЙ МУЛ З ДНА ПРИП'ЯТІ І ВЕЗТИ ЙОГО В КИЇВ? 01.04.2019 ВОДНИЙ ШЛЯХ Е40. НАВІЩО ПІДНІМАТИ РАДІАЦІЙНИЙ МУЛ З ДНА ПРИП'ЯТІ І ВЕЗТИ ЙОГО В КИЇВ?
Газета «Ділова столиця» і громадська організація «Чистий Дніпро» в рамках дискусійного клубу 9 квітня проведе дискусійну панель на тему «Водний шлях Е40. Навіщо піднімати радіаційний мул з дна Прип'яті і везти його в Київ?». Експерти та представники влади шукатимуть відповідь на питання, як знайти баланс між економічними вигодами і ризиками для людей і навколишнього середовища.

Інформаційний партнер ААУ запрошує на Український Бізнес Форум 2019 22.03.2019 Інформаційний партнер ААУ запрошує на Український Бізнес Форум 2019
Шановні колеги!
Інформаційний партнер ААУ запрошує на Український Бізнес Форум 2019, який відбудеться
24 вересня 2019 в Hilton Hotel в м. Києві.
Український Бізнес Форум проводиться з метою об’єднати представників середнього та великого бізнесу, провідних юридичних компаній, банків і професійних асоціацій в Україні, залучивши до діалогу щодо останніх змін законодавства, загальних економічних тенденцій та стратегій ведення бізнесу як в Україні, так і за кордоном.

Інформаційний партнер ААУ запрошує до участі в новому заході – COMPLIANCE`2019 16-го квітня в IQ  Business Center 22.03.2019 Інформаційний партнер ААУ запрошує до участі в новому заході – COMPLIANCE`2019 16-го квітня в IQ Business Center
Шановні колеги, Інформаційний партнер ААУ пропонує до Вашої уваги участь в новому заході – COMPLIANCE`2019, що відбудеться 16-го квітня в IQ Business Center.

Лише біля 40% адвокатів беруть участь в системі «електронний суд», - Микита Задорожний, адвокат ID Legal Group 19.03.2019 Лише біля 40% адвокатів беруть участь в системі «електронний суд», - Микита Задорожний, адвокат ID Legal Group
Днями в Києві відбувся ІІ Судовий форум. Організатором форуму виступила Асоціація адвокатів України. Юридичне об’єднання ID Legal Group було партнером заходу, а адвокат об’єднання Микита Задорожний взяв безпосередню участь у його роботі та поділився власним досвідом щодо роботи системи «Електронний суд».

Інноваційний проект OpenLex дозволяє знайти інвестиції для усіх випадків судових спорів 28.02.2019 Інноваційний проект OpenLex дозволяє знайти інвестиції для усіх випадків судових спорів
Взаємодія Інвестора та Позивача за посередництва кращих фахівців сфери права та фінансів збільшує шанси на успіх у тих судових справах, які ще вчора здавались безперспективними.

До команди ЮК "АМБЕР" приєднався новий співробітник - адвокат Маркіан Висоцький 22.02.2019 До команди ЮК "АМБЕР" приєднався новий співробітник - адвокат Маркіан Висоцький
Шановні колеги! Ми з радістю повідомляємо, що 18 лютого 2019 року команду юридичної компанії "АМБЕР" поповнив новий співробітник - адвокат Маркіан Васильович Висоцький.

Інноваційний проект OpenLexдозволяє знайти інвестиції для усіх випадків судових спорів. 21.02.2019 Інноваційний проект OpenLexдозволяє знайти інвестиції для усіх випадків судових спорів.
Взаємодія Інвестора та Позивача за посередництва кращих фахівців сфери права та фінансів збільшує шанси на успіх у тих судових справах, які ще вчора здавались безперспективними.

«Юридична Газета» проводить дослідження Ukrainian Women in Law 2019 14.02.2019 «Юридична Газета» проводить дослідження Ukrainian Women in Law 2019
Триває дослідження видання «Юридичної Газети» Ukrainian Women in Law 2019.
Мета: визначити найбільш успішних жінок-юристів, які своєю професійною, соціальною, громадською діяльністю вплинули на розвиток суспільства, сформували основні тенденції тих чи інших практик у певних галузях права, зробили значний вклад у стабілізацію не лише професійної сфери, але й громадянського та політичного життя країни.

На портаі ЛІГА:ЗАКОН опублікована стаття керуючого партнера IBC Legal Services - Генерального партнера ААУ! 11.02.2019 На портаі ЛІГА:ЗАКОН опублікована стаття керуючого партнера IBC Legal Services - Генерального партнера ААУ!
На портаі ЛІГА:ЗАКОН опублікована стаття Михайла Кочерова, к. ю. н., адвоката та керуючого партнера IBC Legal Services - Генерального партнера #ААУ на тему: "Обмеження та заборони в умовах ліберальної моделі валютного регулювання"
Ознайомитись з повним текстом можна за посиланням

Команда Arzinger захистила інтереси міжнародної компанії, однієї із ABCD-четвірки зернотрейдів, від шахрайських дій групи осіб на суму 40 млн. грн! 21.01.2019 Команда Arzinger захистила інтереси міжнародної компанії, однієї із ABCD-четвірки зернотрейдів, від шахрайських дій групи осіб на суму 40 млн. грн!
Команда Arzinger захистила інтереси міжнародної компанії, однієї із ABCD-четвірки зернотрейдів, від шахрайських дій групи осіб, які шляхом відкриття фейкового рахунку на ім’я контрагента, введення працівників клієнта в оману та використання фіктивних компаній намагались заволодіти грошовими коштами Клієнта у розмірі більше 40 млн. грн.

ADER HABER успішно захистила інтереси одного з лідерів національного кондитерського ринку у Верховному Суді в трудовому спорі! 10.01.2019 ADER HABER успішно захистила інтереси одного з лідерів національного кондитерського ринку у Верховному Суді в трудовому спорі!
ADER HABER успішно захистила інтереси одного з лідерів національного кондитерського ринку, що входить в трійку найбільших кондитерських компаній України за обсягами виробництва і в топ-100 світових компаній, у трудовому спорі про поновлення на роботі з колишнім Головним бухгалтером.

Юридична компанія «Амбер» 19 грудня 2018 року в День адвокатури України провела доброчинну акцію! 19.12.2018 Юридична компанія «Амбер» 19 грудня 2018 року в День адвокатури України провела доброчинну акцію!
Юридична компанія «Амбер» 19 грудня 2018 року в День адвокатури України провела доброчинну акцію - вручення грошової допомоги в розмірі 100 000 грн директору притулку для бездомних тварин благодійного фонду "Сіріус" Олександрі Мезіновій.

З нагоди Дня адвокатури України АО «Barristers» запрошує усіх бажаючих на відкриття знака пам’яті Івану Павловичу Бессарабову – юрисконсульту, вбитому внаслідок репресій 4 лютого 1938 року. 18.12.2018 З нагоди Дня адвокатури України АО «Barristers» запрошує усіх бажаючих на відкриття знака пам’яті Івану Павловичу Бессарабову – юрисконсульту, вбитому внаслідок репресій 4 лютого 1938 року.
З нагоди Дня адвокатури України генеральний партнер ААУ BARRISTERS запрошує на відкриття знака пам’яті Івану Павловичу Бессарабову – юрисконсульту, вбитому внаслідок репресій 4 лютого 1938 року.

Партнер АО Barristers, адвокат Алексей Шевчук презентовал собственную книгу «Dokaz. Відверто про державні органи України»! 13.12.2018 Партнер АО Barristers, адвокат Алексей Шевчук презентовал собственную книгу «Dokaz. Відверто про державні органи України»!
Партнер АО Barristers, адвокат Алексей Шевчук презентовал собственную книгу «Dokaz. Відверто про державні органи України». Это 33 откровенных разговора с украинскими политиками. Почему презентация проходит именно на PLS-2018? Отвечая на этот вопрос, г-н Шевчук отметил, что юридический рынок — это огромное количество талантливых людей, способных изменить страну, и они готовы сделать большой вклад в развитие нашего государства.

12.12.2018 Дивіться інтерв'ю з Олексієм Шевчуком, представником Генерального партнера ААУ - "Barristers"!
Олексій Шевчук, адвокат, телеведучий, партнер АО "Barristers", став гостем програми "М-Lойер"! Повне інтерв'ю за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=iXt5KDQzjOw&t=51s&fbclid=IwAR2Z_AgjImGmRDCtBP9SSAMBX...

17 грудня відбудеться презентація книги «Стратегія і тактика захисника в кримінальному процесі». 11.12.2018 17 грудня відбудеться презентація книги «Стратегія і тактика захисника в кримінальному процесі».
Партнери компанії EQUITY – Віктор Барсук, Ярослав Павлович Зейкан та Олександр Лисак презентують до уваги адвокатської спільноти командний доробок багатьох років досвіду судового захисту клієнтів у сфері white collar crime – книгу «Стратегія і тактика захисника в кримінальному процесі».

ADER HABER: LAW, RETAIL & MORE 10.12.2018 ADER HABER: LAW, RETAIL & MORE
27 листопада в зеленому залі ТЦ ЦУМ генеральний партнер ААУ ADER HABER у партнерстві з Асоціацією ритейлерів України провела workshop, присвячений реалізованим і прийдешнім реформам законодавства, а також бізнес-ризикам в ритейлі.

Команда Arzinger захистила інтереси міжнародної компанії, однієї із ABCD-четвірки зернотрейдів, від шахрайських дій групи осіб на суму 40 млн. грн.! 10.12.2018 Команда Arzinger захистила інтереси міжнародної компанії, однієї із ABCD-четвірки зернотрейдів, від шахрайських дій групи осіб на суму 40 млн. грн.!
Команда генерального партнера ААУ Arzinger захистила інтереси міжнародної компанії, однієї із ABCD-четвірки зернотрейдів, від шахрайських дій групи осіб, які шляхом відкриття фейкового рахунку на ім’я контрагента, введення працівників клієнта в оману та використання фіктивних компаній намагались заволодіти грошовими коштами Клієнта у розмірі більше 40 млн. грн.


Новости партнеров 1 — 20 з 164
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ