Карта сайту > Головна> Попередні заходи

Минулі заходи

Відбувся Круглий стіл на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів» Відбувся Круглий стіл на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів»
22 жовтня 2015 року у залі вченої ради Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка відбувся Спільний круглий стіл Комітету сімейного права та майнових спорів Асоціації адвокатів України (далі – ААУ) та відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів», під час якого адвокати-практики, науковці, представники органів державної влади та медіатори обговорили різноманітні аспекти проблеми міжнародного викрадення дітей, приділивши особливу увагу питанням виконання Україною Гаазької конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей 1980 року (далі – Гаазька конвенція). 

Відбувся круглий стіл на тему: «Проблематика застосування персональних економічних санкцій» Відбувся круглий стіл на тему: «Проблематика застосування персональних економічних санкцій»
Асоціація адвокатів України запрошує на круглий стіл на тему «Проблематика застосування персональних економічних санкцій».

Відбувся круглий стіл  Комітету сімейного права ААУ та відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів Відбувся круглий стіл Комітету сімейного права ААУ та відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів

Відбувся Спільний круглий стіл Комітету сімейного права та майнових спорів Асоціації адвокатів України та відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів».


Відбувся VIІ З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України» Відбувся VIІ З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»
10 жовтня 2015 року у конференц-залі Готелю «Русь» (конференц-зал «Венеція»), за адресою: вул. Госпітальна, 4, Київ відбувся VIІ З’їзду Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».Відбувся Круглий стіл «Законодавче регулювання порядку укладення шлюбу з іноземцем, захисту особистих та майнових прав подружжя, один з яких є іноземцем» Відбувся Круглий стіл «Законодавче регулювання порядку укладення шлюбу з іноземцем, захисту особистих та майнових прав подружжя, один з яких є іноземцем»
Відбувся круглий стіл Комітету сімейного права та майнових спорів Асоціації адвокатів України  на тему: «Законодавче регулювання порядку укладення шлюбу з іноземцем, захисту особистих та майнових прав подружжя, один з яких є іноземцем».Відбулася презентація Комітету Міжнародного права ААУ  та обговорення законопроекту "Про реструктуризацію боргів фізичної особи або визнання її банкрутом" Відбулася презентація Комітету Міжнародного права ААУ та обговорення законопроекту "Про реструктуризацію боргів фізичної особи або визнання її банкрутом"

05 жовтня 2015 року Комітет Міжнародного права Асоціації адвокатів України в рамках своєї презентації провів обговорення законопроекту "Про реструктуризацію боргів фізичної особи або визнання її банкрутом" № 2353а. 


Назва заходу:  Презентація Комітету Міжнародного права
Дата проведення:  05.10.2015
Місце проведення:  КНУ ім. Шевченка, вул. Володимирська, 60, центральний корпус, аудиторія 202
Організатор:  ААУ

Відбулися Чергові загальні збори членів Київського міського відділення Асоціацї Адвокатів України
25 вересня 2015 року відбулися Чергові загальні збори членів Київського міського відділення Асоціацї Адвокатів України.
Назва заходу:  Чергові загальні збори членів Київського міського відділення Асоціацї Адвокатів України
Дата проведення:  25.09.2015
Місце проведення:  м.Київ, вул.Братська, 6, актова зала (3-й поверх).
Організатор:  КМВ ААУ

Відбудеться Круглий стіл Комітетів сімейного та банківського права ААУ на тему: «Проблематика розподілу коштів на банківських рахунках та кредитних зобов’язань при поділі подружнього майна» Відбудеться Круглий стіл Комітетів сімейного та банківського права ААУ на тему: «Проблематика розподілу коштів на банківських рахунках та кредитних зобов’язань при поділі подружнього майна»

Асоціація адвокатів України запрошує взяти участь у Круглому столі Комітетів сімейного та банківського права Асоціації адвокатів України на тему: «Проблематика розподілу коштів на банківських рахунках та кредитних зобов’язань при поділі подружнього майна».

Назва заходу:  Круглий стіл «Проблематика розподілу коштів на банківських рахунках та кредитних зобов’язань при поділі подружнього майна»
Дата проведення:  10.09.2015
Місце проведення:  Національна Спілка Журналістів України, Київ, вул. Хрещатик, 27-А, 2-й поверх.
Організатор:  ААУ

Відбулися вибори нового складу Виконавчої ради Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України
25 вересня 2015 року відбулися вибори нового складу Виконавчої ради Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України.

Відбувся Круглий стіл ААУ «Проблематика розподілу коштів на банківських рахунках та кредитних зобов’язань при поділі подружнього майна» Відбувся Круглий стіл ААУ «Проблематика розподілу коштів на банківських рахунках та кредитних зобов’язань при поділі подружнього майна»
10 вересня 2015 року в приміщенні Національної Спілки Журналістів України відбувся спільний круглий стіл Комітетів сімейного та банківського права Асоціації адвокатів України  на тему: «Проблематика розподілу коштів на банківських рахунках та кредитних зобов’язань при поділі подружнього майна».

Відбудеться круглий стіл на тему: «Транспортно – експедиторська  діяльність на автомобільному транспорті. Практика та Регулювання. Питання створення Реєстру експедиторів на автомобільному транспорті» Відбудеться круглий стіл на тему: «Транспортно – експедиторська діяльність на автомобільному транспорті. Практика та Регулювання. Питання створення Реєстру експедиторів на автомобільному транспорті»

Асоціація адвокатів Украіни запрошує прийняти участь у круглому столі на тему: «Транспортно – експедиторська діяльність на автомобільному транспорті. Практика та Регулювання. Питання створення Реєстру експедиторів на автомобільному транспорті». Захід організовується Комітетом з транспортного та митного права Асоціації адвокатів України (ААУ).


Назва заходу:  Круглий стіл на тему: «Транспортно – експедиторська діяльність на автомобільному транспорті. Практика та Регулювання. Питання створення Реєстру експедиторів на автомобільному транспорті»
Дата проведення:  02.09.2015 21:00:00
Місце проведення:  Національна Спілка Журналістів України, Київ, вул. Хрещатик, 27-А, 2-й поверх.
Організатор:  ААУ

Відбувся Майстер-клас для адвокатів та практикуючих юристів по просуванню юридичних послуг за допомогою мережі Інтернет Відбувся Майстер-клас для адвокатів та практикуючих юристів по просуванню юридичних послуг за допомогою мережі Інтернет
Запрошуємо Вас на майстер-клас для адвокатів та практикуючих юристів по просуванню юридичних послуг за допомогою мережі Інтернет.Відбувся II Регіональний форум ААУ на тему: «Пошук справедливості в Європейському суді з прав людини» Відбувся II Регіональний форум ААУ на тему: «Пошук справедливості в Європейському суді з прав людини»

15 серпня 2015 року у конференц-залі готелю «Оптіма» Асоціацією адвокатів України спільно з Херсонською Радою адвокатів було проведено ІІ Регіональний форумна тему: «Пошук справедливості в ЄСПЛ. Крим та Схід України: питання сьогодення».


Відбувся круглий стіл Асоціації адвокатів України на тему «Практичні аспекти підготовки та судового розгляду позовів про право на утримання»

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 23 квітня 2015 відбувся круглий стіл Асоціації адвокатів України на тему «Практичні аспекти підготовки та судового розгляду позовів про право на утримання».


Відбувся Круглий стіл «Сучасний стан та перспективи розвитку АПК. Проблеми, шляхи вирішення»

18 червня Запорізька ТПП України спільно з Комітетом підприємців АПК ТПП України за сприянням Запорізької ОДА проведе Круглий стіл «Сучасний стан та перспективи розвитку АПК. Проблеми, шляхи вирішення», партнером заходу виступить Асоціація адвокатів України.

Назва заходу:  Круглий стіл «Сучасний стан та перспективи розвитку АПК. Проблеми, шляхи вирішення»
Дата проведення:  17.06.2015 21:00:00
Місце проведення:  Запоріжжя
Організатор:  Запорізька ТПП України


Минулі заходи 346 — 360 з 467
Початок | Поперед. | 22 23 24 25 26 | Наст. | Кінець Всі
 
ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ