Карта сайту > Головна> Попередні заходи

Минулі заходи

Kyiv Law&Trade Forum: відбувся перший бізнес-форум від ААУ (фото) Kyiv Law&Trade Forum: відбувся перший бізнес-форум від ААУ (фото)
15 травня 2019 року пройшов перший бізнес-форум Асоціації адвокатів України, що об'єднав провідних адвокатів, корпоративних юристів, фінансистів та управлінців національних і міжнародних компаній – Kyiv Law&Trade Forum.

Kyiv Law & Trade Forum Kyiv Law & Trade Forum

Kyiv Law & Trade Forum brings together corporate lawyers, lawyers, financiers and businessmen.

The modern world changed the rules of the game, now on the main value is the time. Guided by this rule, we have developed a new format that unites the world of corporate lawyers, lawyers, financiers and businessmen — Kyiv Law & Trade Forum.


Назва заходу:  Kyiv Law & Trade Forum
Дата проведення:  15.05.2019
Місце проведення:  IQ Business Center

Kyiv Law & Trade Forum Kyiv Law & Trade Forum

Практикуєте в міжнародному торговому праві, арбітражі, чи валютному регулюванні? Бажаєте отримати нові знання, поради, чи просто провести час у колі колег? Новий захід ААУ- Kyiv Law&Trade Forum саме для Вас! Назва заходу:  Kyiv Law & Trade Forum
Дата проведення:  15.05.2019 09:00:00
Місце проведення:  IQ Business Center, Київ, вул. Болсуновська, 13-15

Банкрутство за новими правилами Банкрутство за новими правилами
15 квітня 2019 року Президент України підписав Кодекс України з процедур банкрутства. Очікується, що процедура банкрутства має запрацювати по-новому, запроваджено інститут банкрутства фізичних осіб, посилені норми щодо покладення відповідальності на керівників та власників підприємств у зв’язку з доведенням до банкрутства тощо.

Назва заходу:  Банкрутство за новими правилами
Дата проведення:  25.04.2019 15:30:00
Місце проведення:  Cпілка Журналістів, Хрещатик, 27
Організатор:  Комітет ААУ з господарського права

Круглий стіл «Стягнення аліментів через суд» Круглий стіл «Стягнення аліментів через суд»
Комітет ААУ з сімейного права запрошує Вас 19 квітня 2019 року о 16:00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А (Національна спілка журналістів України) на засідання круглого столу на тему: «Стягнення аліментів через суд».

Назва заходу:  Круглий стіл «Стягнення аліментів через суд»
Дата проведення:  19.04.2019
Місце проведення:  Cпілка Журналістів, Хрещатик, 27
Організатор:  Власюк К.П.

Семінар "Правовий вимір академічної доброчесності" Семінар "Правовий вимір академічної доброчесності"
Шановні пані та панове, запрошуємо взяти участь у семінарі на тему: «Правовий вимір академічної доброчесності», організованому Комітетом з юридичної освітньої політики та Комітетом інтелектуальної власності ВГО «Асоціація адвокатів України» спільно з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Американськими Радами з міжнародної освіти та ГО «Студія сучасного права».

Назва заходу:  Правовий вимір академічної доброчесності
Дата проведення:  17.04.2019
Місце проведення:  м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, 36/1, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка
Організатор:  Комітет з юридичної освітньої політики ААУ

Засідання Жіночого Клубу ААУ Засідання Жіночого Клубу ААУ
Петрова Тетяна Валентинівна, лікар-косметолог з 29 річним стажем роботи. Засновник Всеукраїнської асоціації спеціалістів з прикладної естетики. У період з 2001 по 2005 обіймала посаду віце- президента Асоціації. 
09 квітня 2019 року з 10:00 до 12:00 вул. Велика Васильківська,32 (ресторан "SPEZZO")

Назва заходу:  ЖК тема: "Як зберегти молодість шкіри на довгі роки"
Дата проведення:  09.04.2019 10:00:00
Місце проведення:  Велика Васильківська,32 (ресторан "SPEZZO")
Організатор:  Власюк К.П.

«Кредитні інструменти та бюджетна підтримка як основа фінансової стабільності аграріїв» «Кредитні інструменти та бюджетна підтримка як основа фінансової стабільності аграріїв»
Шановні колеги! Запрошуємо всіх на Круглий стіл на тему: «Кредитні інструменти та бюджетна підтримка як основа фінансової стабільності аграріїв»

Назва заходу:  «Кредитні інструменти та бюджетна підтримка як основа фінансової стабільності аграріїв»
Дата проведення:  04.04.2019 10:00:00
Місце проведення:  pin Київський прес-клуб, вул. Хрещатик, 27-А
Організатор:  Комітет ААУ з аграрного права

Засідання Комітету з судової експертизи ААУ "Експертиза об’єктів інтелектуальної власності"

Шановні колеги, запрошуємо  взяти участь у засіданні Комітету з судової експертизи Асоціації адвокатів України, яке відбудеться 27 березня 2019 року о 10:00. 
Тема зустрічі: "Експертиза об’єктів інтелектуальної власності. Вирішення актуальних питань в сфері судової експертизи шляхом внесення відповідних змін до законодавства".

Перевірки медичних закладів 2019. Хто, де, коли може вас перевірити? Перевірки медичних закладів 2019. Хто, де, коли може вас перевірити?
Запрошуємо на Семінар-практикум "Перевірки медичних закладів 2019. Хто,  де, коли може вас перевірити?"

Назва заходу:  Семінар-практикум
Дата проведення:  28.03.2019 14:14:00
Місце проведення:  Grape HUB, вул. Верхний Вал 2А.
Організатор:  Комітет ААУ з права охорони здоров’я

Круглий стіл ААУ «Відшкодування судових витрат у справах щодо об’єктів права ІВ» Круглий стіл ААУ «Відшкодування судових витрат у справах щодо об’єктів права ІВ»
21 березня у IQ Business Center, всі зацікавлені мали змогу послухати, подискутувати та поставити найболючіші питання про відшкодування судових витрат у спорах щодо об’єктів прав ІВ.

Круглий стіл ААУ «Відшкодування судових витрат у справах щодо об’єктів права ІВ» Круглий стіл ААУ «Відшкодування судових витрат у справах щодо об’єктів права ІВ»
21 березня відбудеться Круглий стіл ААУ «Відшкодування судових витрат у справах щодо об’єктів права ІВ».   

«Кредитні інструменти та бюджетна підтримка як основа фінансової стабільності аграріїв» «Кредитні інструменти та бюджетна підтримка як основа фінансової стабільності аграріїв»
Шановні колеги! Запрошуємо всіх на Круглий стіл на тему: «Кредитні інструменти та бюджетна підтримка як основа фінансової стабільності аграріїв»

Відбувся семінар-практикум на тему «Перевірки медичних закладів 2019. Хто, де, коли може вас перевірити?» Відбувся семінар-практикум на тему «Перевірки медичних закладів 2019. Хто, де, коли може вас перевірити?»
28 березня в рамках роботи Комітет ААУ з права охорони здоров'я відбувся семінар-практикум на тему «Перевірки медичних закладів 2019. Хто, де, коли може вас перевірити?»

Відбулось засідання Комітету ААУ із судової експертизи Відбулось засідання Комітету ААУ із судової експертизи
27 березня 2019 р. у Київському  Прес-клубі відбулось засідання Комітету ААУ із судової експертизи, в якому взяли участь адвокати та судові експерти. Доповідачами виступили Геннадій Пампуха, голова комітету, керуючий партнер Незалежного інституту судових експертиз, президент Європейської арбітражної палати, а також Олександр Дорошенко, судовий експерти, заступник директора НДІ ІВ НАПрН України з експертної роботи.

У Києві відбувся II Судовий Форум ААУ! У Києві відбувся II Судовий Форум ААУ!
10 годин, 4 сесії та 4 бутік-конференції, 81 спікер, 52 тематики, 534 відвідувача, 32 запитання із залу, що знайшли свою відповідь — цифри, що говорять про ІІ Судовий форум Асоціації адвокатів України більше, ніж будь-які слова. Минулої п'ятниці, 15 березня 2019 року, в Українському домі відбулася чи не найбільша зустріч весни для правників з усіх куточків України. Серед спікерів та учасників були як представники судової гілки влади, так і адвокати, народні депутати, науковці, представники міністерств та відомств, а також громадськості.  

Круглий стіл ААУ «Відшкодування судових витрат у справах щодо об’єктів права ІВ» Круглий стіл ААУ «Відшкодування судових витрат у справах щодо об’єктів права ІВ»
21 березня відбудеться Круглий стіл ААУ «Відшкодування судових витрат у справах щодо об’єктів права ІВ».   

ЕКСКУРСІЯ в Шостий апеляційний адміністративний суд
Друзі! Запрошуємо вас на ЕКСКУРСІЮ в Шостий апеляційний адміністративний суд! 👨‍🎓
Подія відбудеться 19.03.2019 року, прибути потрібно об 11:50 (не пізніше, оскільки видаватимуться перепустки), з паспортом!
Місцезнаходження суду: вул. Московська, 8, корпус 30.

Запрошуємо на круглий стіл «Кредитні інструменти в аграрному бізнесі» Запрошуємо на круглий стіл «Кредитні інструменти в аграрному бізнесі»
Аграрний комітет Асоціації адвокатів України запрошує адвокатів, правників та агровиробників прийняти участь у круглому столі на тему «Кредитні інструменти в аграрному бізнесі», що відбудеться 01 березня 2019 року (м. Київ).

Назва заходу:  круглий стіл «Кредитні інструменти в аграрному бізнесі»
Дата проведення:  01.03.2019 10:33:00
Місце проведення:  Cпілка Журналістів, Хрещатик, 27
Організатор:  ААУ

Практична дискусія «Коригування митної вартості» Практична дискусія «Коригування митної вартості»
Ви адвокат, підприємець, брокер? Бажаєте знати все про коригування митної вартості та повернення сплачених платежів. У зв’язку з останніми тенденціями прийняття рішень про коригування митної вартості, ми вирішили не стояти осторонь, а розібратись в причинах таких коригувань митними органами та в їх необґрунтованість.

Назва заходу:  Коригування митної вартості
Дата проведення:  26.02.2019 16:00:00
Місце проведення:  Торгово-промислова палата України м. Київ, вул. Стрітенська, 33, 3 поверх, ауд. 335
Організатор:  Комітет ААУ з митного права

II Судовий форум ААУ! II Судовий форум ААУ!
Запрошуємо Вас на II Судовий форум ААУ!
II Судовий форум ААУ – це масштабна та професійна подія, яка сприяє public discussion сучасного стану та перспектив судової системи України.

Назва заходу:  II Судовий форум ААУ
Дата проведення:  15.03.2019
Місце проведення:  Український дім, вул. Хрещатик, 2

Дискусійний клуб «Практика та актуальні питання в трансфертному ціноутворенні» - новація від Податкового комітету ААУ Дискусійний клуб «Практика та актуальні питання в трансфертному ціноутворенні» - новація від Податкового комітету ААУ
Податковий комітет Асоціації адвокатів України розпочинає серію заходів під назвою Дискусійний клуб. Про це повідомив голова комітету, партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Олег ДобровольськийКруглий стіл «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» Круглий стіл «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів»
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь круглому столі на тему «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», який буде проведено Комітетом кримінального права та процесу Асоціації Адвокатів України.Назва заходу:  «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів»
Дата проведення:  27.02.2019
Місце проведення:  01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 27-а (2 поверх) Прес-центр Національної спілки журналістів України
Організатор:  Комітет кримінального права та процесу

Практична дискусія «Коригування митної вартості» Практична дискусія «Коригування митної вартості»
Ви адвокат, підприємець, брокер? Бажаєте знати все про коригування митної вартості та повернення сплачених платежів. У зв’язку з останніми тенденціями прийняття рішень про коригування митної вартості, ми вирішили не стояти осторонь, а розібратись в причинах таких коригувань митними органами та в їх необґрунтованість.

Назва заходу:  Коригування митної вартості
Дата проведення:  26.02.2019 16:00:00
Місце проведення:  Торгово-промислова палата України м. Київ, вул. Стрітенська, 33, 3 поверх, ауд. 335
Організатор:  Комітет ААУ з митного права

Запрошуємо на ІІІ ТУРНІР З БОУЛІНГУ МІЖ АДВОКАТАМИ! Запрошуємо на ІІІ ТУРНІР З БОУЛІНГУ МІЖ АДВОКАТАМИ!
Шановні колеги! Віталій Мацелюх та ААУ запрошує на ІІІ ТУРНІР З БОУЛІНГУ МІЖ АДВОКАТАМИ! Генеральний партнер Турніру з боулінгу: АО «Артіус»
Офіційний партнер: ЮФ «Тотум»
Партнери: АО «Клочков та Партнери», АО «Монітум», АО «ЕВЕРЛІҐАЛ»
Ексклюзивні партнери: Корпорація «Оболонь», ХОП «ШЕРИФ»

Назва заходу:  ІІІ ТУРНІР З БОУЛІНГУ МІЖ АДВОКАТАМИ!
Дата проведення:  24.02.2019 17:19:00
Місце проведення:  ТРЦ Gulliver
Організатор:  ААУ

Круглий стіл «Виїзд дітей за кордон без згоди одного з батьків» Круглий стіл «Виїзд дітей за кордон без згоди одного з батьків»
Комітет ААУ з сімейного права запрошує Вас 22 лютого 2019 року о 16:00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А (Національна спілка журналістів України) на перше засідання - Круглий стіл на тему: «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків».Назва заходу:  Круглий стіл «Виїзд дітей за кордон без згоди одного з батьків»
Дата проведення:  22.02.2019
Місце проведення:  Cпілка Журналістів, Хрещатик, 27
Організатор:  Власюк К.П. Голова Комітету ААУ з сімейного права

Установчі збори Податкового комітету ААУ Установчі збори Податкового комітету ААУ
15 лютого 2019 року о 10:00 відбудуться установчі збори Податкового комітету Асоціації адвокатів України. Про це повідомив Голова комітету, партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Олег Добровольський.

Назва заходу:  Установчі збори Податкового комітету ААУ
Дата проведення:  15.02.2019 10:05:00
Місце проведення:  вул. Г. Сковороди, 5а
Організатор:  ID Legal Group

Засідання Комітету з судової експертизи ААУ Засідання Комітету з судової експертизи ААУ
Шановні колеги, запрошуємо усіх бажаючих доєднатися до роботи Комітету з судової експертизи Асоціації адвокатів України та взяти участь у Установчих зборах і першому засіданні комітету, які відбудеться 14 лютого 2019 р. о 10:30.

Назва заходу:  Засідання Комітету з судової експертизи ААУ
Дата проведення:  14.02.2019 10:30:00
Місце проведення:  Конференц-зал Незалежного інституту судових експертиз (вул. Маршала Тимошенка, 21, корпус 3, офіс 7).
Організатор:  Комітету з судової експертизи ААУ

Робоча зустріч комітетів ААУ офіс TOTUM
Назва заходу:  Робоча зустріч комітетів ААУ офіс TOTUM
Дата проведення:  11.02.2019
Місце проведення:  Переулок Тараса Шевченко, 16.
Організатор:  ААУ

Ярмарок проектів ААУ Ярмарок проектів ААУ
Шановні колеги! Запрошуємо Вас1 лютого 2019 року на захід – «Ярмарок проектів ААУ 2019»!

Назва заходу:  Ярмарка проектов ААУ
Дата проведення:  01.02.2019 11:39:00
Місце проведення:  IQ Business Center
Організатор:  ААУ

Профорієнтаційна зустріч «Кар'єра в міжнародному праві: як визначитись зі спеціалізацією?»

Круглий стіл «Таємні агенти та провокація злочину» Круглий стіл «Таємні агенти та провокація злочину»
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь круглому столі на тему «Таємні агенти та провокація злочину», який буде проведено Комітетом кримінального права та процесу Асоціації Адвокатів України.


Назва заходу:  Круглий стіл «Таємні агенти та провокація злочину»
Дата проведення:  21.11.2018
Місце проведення:  ПеремогаSpace Зал Museum м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 62
Організатор:  Комітет кримінального права та процесу

II Податковий Форум ААУ II Податковий Форум ААУ

II Податковий Форум ААУ - захід, який дає можливість представникам влади, суддям та адвокатам України обговорити проблемні питання реформування податкової служби, долі Служби фінансових розслідувань, блокування податкових накладних, ПДВ та податок на виведений капітал та інші важливі питання.


Назва заходу:  II Податковий Форум ААУ
Дата проведення:  09.11.2018
Місце проведення:  IQ Business Center
Організатор:  ААУ

Круглий стіл «Лікар, професійна спільнота, влада: правові засади взаємодії» Круглий стіл «Лікар, професійна спільнота, влада: правові засади взаємодії»

Комітет ААУ з медичного і фармацевтичного права та  Кафедра іадмінстративного права ЮФ КНУ та ННЦ медичного права ЮФ КНУ запрошують всіх на Круглий стіл
«Лікар, професійна спільнота, влада: правові засади взаємодії».


Назва заходу:  «Лікар, професійна спільнота, влада: правові засади взаємодії»
Дата проведення:  05.11.2018
Місце проведення:  КНУ імені Тараса Шевченка
Організатор:  Комітет ААУ з медичного і фармацевтичного права

Подвійні стандарти правосуддя у сфері ІВ Подвійні стандарти правосуддя у сфері ІВ

Поки правосуддя у сфері інтелектуальної власності в Україні знаходиться на роздоріжжі і Вищий суд з питань інтелектуальної власності ще не функціонує, саме час поговорити про найбільш важливі питання цієї галузі. "Подвійні стандарти" - це не лише про проблеми, а й про особливості здійснення правосуддя. Ми зібрали для вас компетентних експертів з різним практичним досвідом у сфері інтелектуальної власності щоб поговорити лише про важливе.


Назва заходу:  Подвійні стандарти правосуддя у сфері ІВ
Дата проведення:  25.10.2018 10:40:00
Місце проведення:  UNDERHUB · Киев, вул. Мечникова, 3
Організатор:  ААУ

8-th Kyiv Criminal Law Forum 8-th Kyiv Criminal Law Forum
Захід акредитовано! 

Актуальні питання КПК, корупція та НСРД. Цікаво?

Тоді 7 грудня 2018 року ми запрошуємо Вас на VIII Щорічний форум ААУ з кримінального права та процесу.

Назва заходу:  Форум з кримінального права та процесу
Дата проведення:  07.12.2018
Місце проведення:  Конференц-хол "ДЕПО", вул. Антоновича, 50
Організатор:  ААУ

X Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ! X Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ!
Ти молодий юрист, який прагне підкорювати нові вершини в юриспруденції? Так?
Тоді запрошуємо тебе 24 листопада 2018 року на X Ювілейну Школу кар’єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ!

Назва заходу:  X Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ!
Дата проведення:  24.11.2018

НАРАДЧА PRO – новоий судово-дискусійний формат відкритих засідань Комітету з судової практики ААУ та органів судової влади! НАРАДЧА PRO – новоий судово-дискусійний формат відкритих засідань Комітету з судової практики ААУ та органів судової влади!
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас на перше засідання НАРАДЧА PRO – нового судово-дискусійного формату відкритих засідань Комітету з судової практики Асоціації адвокатів України та органів судової влади!

Назва заходу:  НАРАДЧА PRO
Дата проведення:  21.11.2018 10:47:00
Місце проведення:  Актова зала Господарського суду міста Києва, вул. Б. Хмельницького, 44-Б

Відбувся 8th Kyiv Criminal Law Forum! Відбувся 8th Kyiv Criminal Law Forum!
7 грудня 2018 року у конференц-холі «ДЕПО» відбувся VIII Щорічний форум з кримінального права та процесу «8th Kyiv Criminal Law Forum»!

Асоціація адвокатів України щиро вітає з Днем адвокатури! Асоціація адвокатів України щиро вітає з Днем адвокатури!
Шановні адвокати, вітаємо з професійним святом з Днем адвокатури! Бажаємо великого потенціалу, міцної хватки, розсудливості та холодного серця. Нехай у кожній справі вам вдається виявляти впевненість і наполегливість, щоб кожен день приносив безперечну перемогу і справжній успіх, щоб життя було сповнене великих можливостей та перспективних ідей.

Круглий стіл "Банківська система: готовність до запровадження плану BEPS та нового валютного законодавства" Круглий стіл "Банківська система: готовність до запровадження плану BEPS та нового валютного законодавства"
Комітет ААУ з валютного регулювання та інвестування запрошує на Круглий стіл "Банківська система: готовність до запровадження плану BEPS та нового валютного законодавства". 

Дата проведення:  30.11.2018 16:31:00
Місце проведення:  IQ Business Center

Проект "Парламенти світу. Міжнародні установи" - осіння Європа (Страсбург, Женева, Берлін, Нюрнберг) Проект "Парламенти світу. Міжнародні установи" - осіння Європа (Страсбург, Женева, Берлін, Нюрнберг)
Комітет ААУ з питань верховенства права та захисту прав людини та Академія "Грушевського, 5" запрошує Вас долучитися до проекту "Парламенти світу. Міжнародні установи" - стажування в Європейських інституціях.

Назва заходу:  Проект "Парламенти світу. Міжнародні установи" - осіння Європа (Страсбург, Женева, Берлін, Нюрнберг)
Дата проведення:  14.10.2018 14:47:00
Організатор:  ААУ

LvivCriminalLawForum LvivCriminalLawForum
Асоціація адвокатів України запрошує взяти участь у LvivCriminalLawForum, який відбудеться 19 жовтня 2018 у Premier Hotel Dnister м. Львів.


Назва заходу:  Львівський Форум ААУ з кримінального права та процесу
Дата проведення:  19.10.2018 09:30:00
Місце проведення:  Готель Дністер, м. Львів
Організатор:  ААУ

Чергове засідання Жіночого Клубу ААУ! Чергове засідання Жіночого Клубу ААУ!
Запрошуємо на чергове засідання Жіночого Клубу ААУ!
До нас завітає Баженова Яна - візажист салону преміум класу з 11 річним досвідом роботи в сфері клієнтського макіяжу, зйомок, показів UFW, а також візажист проекту «Поверніть мені красу» канал 1+1.

Назва заходу:  Засідання ЖК
Дата проведення:  16.10.2018 10:00:00
Місце проведення:  ресторан Амстер Дамстер
Організатор:  ААУ

Всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року – 2018” Всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року – 2018”

Асоціація адвокатів України оголошує про старт Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу “Адвокат року – 2018”, який цього року збільшує масштаби та презентує нові правила проведення.


Назва заходу:  Всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року – 2018”
Дата проведення:  15.05.2018

Політико-Правовий форум "Перспективи та стратегії для України на 2019 рік" Політико-Правовий форум "Перспективи та стратегії для України на 2019 рік"

28 вересня 2018 року, у готелі "Хрещатик", проходитиме Політико-Правовий форум "Перспективи та стратегії
для України на 2019 рік", співорганізатором якого виступає Асоціація адвокатів України. 

Осінній форум ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! Осінній форум ААУ "Адвокатура. Формула успіху"!
Бажаєте дізнатись формулу успіху? Запрошуємо на Осінній форум ААУ «Адвокатура. Формула успіху». Вже по традиції Асоціація адвокатів України проводить форум «Адвокатура. Формула успіху», адже це саме той майданчик, на якому ми говоримо про інновації, тенденції та нові стратегії будування власного бренду в юридичному бізнесі!

Назва заходу:  Осінній форум ААУ "Адвокатура. Формула успіху"
Дата проведення:  20.09.2018
Місце проведення:  конференц-хол "Депо", вулиця Антоновича, 50

Круглий стіл: Ліцензування і акредитація медичної практики: що нового і на що чекати?
Запрошуємо на круглий стіл:"Ліцензування і акредитація медичної практики: що нового і на що чекати?, організований  Комітетом ААУ з медичного і фармацевтичного права.
Назва заходу:  Ліцензування і акредитація медичної практики: що нового і на що чекати?
Дата проведення:  18.09.2018 14:00:00
Місце проведення:  Національна спілка журналістів України (м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А (2-й поверх)
Організатор:  Комітет ААУ з медичного і фармацевтичного права

Засідання Жіночого Клубу ААУ Засідання Жіночого Клубу ААУ
Шановні колеги!
11 вересня 10.00 запрошуємо Вас у ресторан Амстер Дамстер на засідання Жіночого Клубу ААУ.Назва заходу:  Засідання ЖК
Дата проведення:  11.09.2018 10:00:00
Місце проведення:  ресторан Амстер Дамстер
Організатор:  ААУ

Засідання комітету, присвячене особливостям охорони і захисту прав інтелектуальної власності за кордоном Засідання комітету, присвячене особливостям охорони і захисту прав інтелектуальної власності за кордоном
Комітет з інтелектуальної власності ААУ України запрошує відвідати засідання комітету, присвячене особливостям охорони і захисту прав інтелектуальної власності за кордоном.

Назва заходу:  Засідання комітету, присвячене особливостям охорони і захисту прав інтелектуальної власності за кордоном
Дата проведення:  07.09.2018 10:00:00
Місце проведення:  Бізнес конференс хол «Інверія», вул. Володимирська, 49А
Організатор:  Комітет з інтелектуальної власності ААУ

IІ Турнір ААУ з пляжного волейболу між адвокатами! IІ Турнір ААУ з пляжного волейболу між адвокатами!
Шановні колеги!
Київське міське відділення ААУ та Клуб адвокатів ААУ запрошують 19.08.2018 на IІ Турнір ААУ з пляжного волейболу між адвокатами!

V Регіональний форум ААУ «Таврійські зорі»! V Регіональний форум ААУ «Таврійські зорі»!
Асоціація адвокатів України запрошує на традиційний V Регіональний форум ААУ «Таврійські зорі», який відбудеться у Херсоні вже 18 серпня.

Круглий стіл «Проблеми участі у судових справах. Практичні аспекти»! Круглий стіл «Проблеми участі у судових справах. Практичні аспекти»!
Запрошуємо на Круглий стіл ААУ "Проблеми участі у судових справах. Практичні аспекти", організатором якого є Комітет ААУ з господарського права та процесу. 

 Зустріч з суддею Європейського суду з прав людини Ганною Юдківською! Зустріч з суддею Європейського суду з прав людини Ганною Юдківською!
Комітет з питань верховенства права і захисту прав людини Асоціації адвокатів України запрошує 31 липня 2018 року на Зустріч адвокатів з суддею Європейського суду з прав людини Ганною Юдківською для обговорення актуальних практичних питань застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики ЄСПЛ!

Відбудеться чергова зустріч Жіночого Клубу ААУ Відбудеться чергова зустріч Жіночого Клубу ААУ
Шановні колеги! 31 липня о 10.00 відбудеться зустріч Жіночого Клубу ААУ у ресторані Амстер Дамстер, що на вул. Велика Васильківська 111/113.

Назва заходу:  Зустріч Жіночого Клубу ААУ
Дата проведення:  31.07.2018 10:00:00
Місце проведення:  Ресторан Амстер Дамстер
Організатор:  ААУ

Одеський форум ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" Одеський форум ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"
Асоціація адвокатів України запрошує прийняти участь у Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", який відбудеться в м. Одеса, 06 липня 2018 року в приміщенні Національного університету «Одеська юридична академія».
Програма Форуму передбачає не лише презентацію практичного досвіду адвокатів, представників інститутів процесуального права, але й має на меті підштовхнути учасників Форуму до пошуку власних рішень для найглобальніших проблем в галузі кримінального права та процесу. 
Слідкуйте за нашими анонсами!

Назва заходу:  Одеський форум ААУ з кримінального права
Дата проведення:  06.07.2018

Відбувся податковий форум ААУ Tax&Business Talks Відбувся податковий форум ААУ Tax&Business Talks
24 листопада 2017 року відбувся масштабний захід у податковій сфері Перший податковий форум ААУ Tax&Business Talks. КМ Партнери стала ініціатором та генеральним партнером заходу.

 Як цифрове середовище змінить право інтелектуальної власності? Як цифрове середовище змінить право інтелектуальної власності?
У вівторок, 3 липня, відбулося засідання Асоціації адвокатів України, під час якого провідні спеціалісти галузі обговорили основні виклики захисту інтелектуальної власності у газузі віртуальної реальності.«Як цифрове середовище змінить право інтелектуальної власності?» «Як цифрове середовище змінить право інтелектуальної власності?»
3 липня 2018 року комітет з інтелектуальної власності Асоаціації адвокатів запрошує на засідання комітету, присвячене питанню:  «Як цифрове середовище змінить право інтелектуальної власності?»

Назва заходу:  «Як цифрове середовище змінить право інтелектуальної власності?»
Дата проведення:  03.07.2018
Місце проведення:  Спілка Журналістів м. Київ, вул. Хрещатик, 27-а
Організатор:  ААУ

Практикум «Захист у корупційних злочинах» Практикум «Захист у корупційних злочинах»
Комітет ААУ з кримінального права та процесу, в особі Анастасії Гурської, співголови Комітету, адвоката, партнера Адвокатського об’єднання «Клочков та партнери», запрошує на Практикум «Захист у корупційних злочинах» 26 червня 2018 року.

Назва заходу:  Практикум «Захист у корупційних злочинах»
Дата проведення:  26.06.2018 16:00:00

Круглий стіл з онлайн-трансляцією ААУ на тему: «Незаконність арештів ПДВ- рахунків» Круглий стіл з онлайн-трансляцією ААУ на тему: «Незаконність арештів ПДВ- рахунків»
25 червня 2018 року о 10:00 в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛігаБізнесІнформ (Київ, вул. Парково-Сирецька, 23) відбудеться круглий стіл з онлайн-трансляцією ААУ на тему: «Незаконність арештів ПДВ-рахунків».

Назва заходу:  Круглий стіл
Дата проведення:  25.06.2018 10:00:00
Місце проведення:  Ліга
Організатор:  ААУ

Профорієнтаційна зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях Профорієнтаційна зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях
22 червня 2018 року проходитиме Профорієнтаційна зустріч "Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях". Зустріч передбачає можливість безпосереднього спілкування з юристами-міжнародниками, які вже досягли успіху в тих сферах, де на юристів-міжнародників існує величезний попит.

Назва заходу:  Профорієнтаційна зустріч «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях
Дата проведення:  22.06.2018 18:00:00
Місце проведення:  Вул. Мельникова, 36/1

 Практикум «Кримінальна відповідальність за порушення у сфері інтелектуальної власності» Практикум «Кримінальна відповідальність за порушення у сфері інтелектуальної власності»
Асоціація адвокатів України запрошує взяти участь у практикумі «Кримінальна відповідальність за порушення у сфері інтелектуальної власності»

Назва заходу:  Кримінальна відповідальність за порушення в сфері інтелектуальної власності
Дата проведення:  22.06.2018 13:33:00

VII Всеукраїнський форум з публічного права VII Всеукраїнський форум з публічного права

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на VII Всеукраїнський форум ААУ з публічного права, який відбудеться 15 червня 2018 року!

Даний форум виступає платформою для обговорення таких важливих галузей, як захист бізнесу, міжнародний арбітраж, міжнародне право, виконавче провадження, фінансово-банківські питання, тощо.


Назва заходу:  VII Всеукраїнський форум з публічного права
Дата проведення:  15.06.2018
Місце проведення:  IQ Business center, вул. Болсуновська, 13 - 15
Організатор:  ААУ

4 Засідання Жіночого клубу ААУ 4 Засідання Жіночого клубу ААУ
Анонсуємо четверту зустріч Жіночого клубу ААУ «Бажаю щастя в особистому житті. Маркетинг», вона вудбудеться 12 червня, о 10 годині. Місце зустрічі залишається незмінним: ресторан Amster Damster, що на вул. Велика Васильківська 111/113.

Назва заходу:  4 Засідання Жіночого клубу ААУ
Дата проведення:  12.06.2018
Місце проведення:  ресторан Амстер Дамстер
Організатор:  ААУ

Всеукраїнський турнір ААУ серед адвокатів з швидких шахів «Адвокатська тура»! Всеукраїнський турнір ААУ серед адвокатів з швидких шахів «Адвокатська тура»!
9 червня 2018 року в м.Одеса відбудеться Всеукраїнський турнір ААУ серед адвокатів з швидких шахів «Адвокатська тура», організований Одеським обласним відділенням ААУ спільно з Радою адвокатів Одеської області.

Назва заходу:  Всеукраїнський турнір ААУ серед адвокатів з швидких шахів «Адвокатська тура»!
Дата проведення:  09.06.2018 10:00:00
Місце проведення:  НУ "ОЮА", Фонтанська дорога, 23

Круглий стіл: Витрати на правову допомогу у господарських справах. Практичні аспекти відшкодування. Круглий стіл: Витрати на правову допомогу у господарських справах. Практичні аспекти відшкодування.
Запрошуємо всіх 06 червня на Круглий стіл: Витрати на правову допомогу у господарських справах. Практичні аспекти відшкодування. Захід буде організовано Комітетом ААУ з господарського права та процесу. Слідкуйте за нашими анонсами.

Назва заходу:  Витрати на правову допомогу у господарських справах. Практичні аспекти відшкодування.
Дата проведення:  06.06.2018
Місце проведення:  уточнюється
Організатор:  Комітет ААУ з господарського права та процесу.

Засідання Правління ААУ! Засідання Правління ААУ!
24 травня 2018 р. у приміщенні офісу МЮФ Integrites відбудеться чергове засідання Правління ААУ.
Час: 15:00- 17:30.
Під час засідання заплановано розгляд важливих для діяльності ААУ питань, серед яких: організація та проведення майбутніх заходів ААУ, проміжні підсумки роботи комітетів та регіональних відділень ААУ, розвиток співпраці з інформаційними партнерами та багато інших важливих питань.

Назва заходу:  Засідання Правління ААУ!
Дата проведення:  24.05.2018 15:00:00
Місце проведення:  вул. Добровольчих батальйонів, 1, Київ

III Засідання Жіночого Клубу III Засідання Жіночого Клубу
22 травня  о 10.00 у ресторані "Amster Damster" (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 111/113) відбудеться третя зустріч Жіночого клубу ААУ.

Назва заходу:  Сам себе финансист. Финансы: просто о сложном
Дата проведення:  22.05.2018 10:02:00
Місце проведення:  ресторан Амстер Дамстер
Організатор:  ААУ

IX Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ! IX Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ!
19 травня 2018 року відбудеться IX Школа кар’єрного росту майбтніх адвокатів КМА ААУ, за підтримки генерального партнера КМА – ЮФ «Дмитрієва і партнери».


«Закон про ТОВ: чи стане легше захищатись від рейдерства?» «Закон про ТОВ: чи стане легше захищатись від рейдерства?»
Шановні колеги! 15 травня 2018 р. відбудеться круглий стіл на тему «Закон про ТОВ: чи стане легше захищатись від рейдерства?», організований Комітетом Асоціації адвокатів України з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів.

Назва заходу:  Круглий стіл «Закон про ТОВ: чи стане легше захищатись від рейдерства?»
Дата проведення:  15.05.2018 16:00:00
Місце проведення:  Спілка Журналістів
Організатор:  ААУ

Регіональна конференція ААУ "Право&Бізнес" у Запоріжжі Регіональна конференція ААУ "Право&Бізнес" у Запоріжжі
Запрошуємо всіх 27 квітня 2018 року на Регіональну конференцію ААУ«Право&Бізнес» у Запоріжжі.

Назва заходу:  Регіональна конференція ААУ
Дата проведення:  27.03.2018 16:34:00
Місце проведення:  Конференц-зал Виставковий Центр «Козак Палац», вул. Перемоги, 70-Б, м. Запоріжжя
Організатор:  ААУ

IV Турнір ААУ з настільного тенісу між адвокатами IV Турнір ААУ з настільного тенісу між адвокатами
Шановні колеги! 
Київське міське відділення ААУ та Клуб адвокатів ААУ запрошують 21.04.2018 на IV Турнір ААУ з настільного тенісу між адвокатами 
Дата проведення: Субота  21.04.2018 року
Місце проведення: ДК "Більшовик" (проспект Перемоги, 38, Київ)
Початок об 14:00 год.
Орієнтовний час завершення турніру: 17:30 год.Семінар «Захист бізнесу 2018». Перевірки, обшуки, арешт майна. Семінар «Захист бізнесу 2018». Перевірки, обшуки, арешт майна.
21 квітня 2018 року в м. Одеса відбудеться семінар-практикум «Захист бізнесу 2018» присвячений актуальним питанням взаємодії бізнесу і державних органів, які здійснюють контрольно-наглядові функції.
В рамках семінару будуть обговорюватись нововведення в процедурі проведення обшуків, проблеми повернення арештованого майна, особливості проведення податкових перевірок та оскарження штрафів інспекції Держпраці.

Круглий стіл «Про валюту і криптовалюту» Круглий стіл «Про валюту і криптовалюту»
ЮК «Амбер» спільно з Асоціацією адвокатів України 19 квітня 2018 року проводить Круглий стіл «Про валюту і криптовалюту в Україні. Сучасність і перспективи».

Дата проведення:  19.04.2018 10:00:00

Практикум "Новели кримінального процесу. Чи зміниться життя?"! Практикум "Новели кримінального процесу. Чи зміниться життя?"!
Запрошуємо на перший захід Комітету ААУ з кримінального праву та процесу у 2018 році на тему «Новели кримінального процесу. Чи зміниться життя?»

Жіночий клуб ААУ. Етикет для ділової жінки. Жіночий клуб ААУ. Етикет для ділової жінки.
17 квітня о 10.00 у ресторані "Amster Damster" (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 111/113) відбудеться друга зустріч Жіночого клубу ААУ.

Назва заходу:  Жіночий клуб ААУ. Етикет для ділової жінки.
Дата проведення:  17.04.2018 10:00:00
Місце проведення:  Амстер Дамстер - Amster Damster
Організатор:  ААУ

Відбулась Регіональна конференція ААУ «Право&Бізнес» у Запоріжжі! Відбулась Регіональна конференція ААУ «Право&Бізнес» у Запоріжжі!

27 квітня 2018 року, у Запорізькій Торгово-промисловій палаті відбулась Регіональна конференція ААУ «Право&Бізнес», організаторами якого виступили Асоціація адвокатів України спільно з ЮК «Кошовий і партнери», Запорізька Рада адвокатів та Запорізька Торгово-промислова палата. Партнером заходу виступила ЮК «Майстро і Беженар».


Семінар «Захист бізнесу 2018». Перевірки, обшуки, арешт майна. Семінар «Захист бізнесу 2018». Перевірки, обшуки, арешт майна.
21 квітня 2018 року в м. Одеса відбудеться семінар-практикум «Захист бізнесу 2018» присвячений актуальним питанням взаємодії бізнесу і державних органів, які здійснюють контрольно-наглядові функції.
В рамках семінару будуть обговорюватись нововведення в процедурі проведення обшуків, проблеми повернення арештованого майна, особливості проведення податкових перевірок та оскарження штрафів інспекції Держпраці.

Відбувся Практикум ААУ "Новели кримінального процесу. Чи зміниться життя?"! Відбувся Практикум ААУ "Новели кримінального процесу. Чи зміниться життя?"!
17 квітня в IQ Business Center відбувся Практикум Комітету ААУ з кримінального права та процесу «Новели кримінального процесу. Чи зміниться життя?», організаторам якого виступив Комітет ААУ з кримінального права та процесу, в особі співголів Комітету - Анастасії Гурської, адвоката, партнера АО «Клочков та партнери» та Володимира Рудниченка, адвоката, керівника практики криміналного права ЮФ «INTEGRITES».

Відбувся Всеукраїнський Аграрний форум ААУ Відбувся Всеукраїнський Аграрний форум ААУ
13 квітня відбувся Всеукраїнський аграрний форум ААУ. Протягом дня представники аграрної, юридичної та бізнес-спільноти ділилися з аудиторією своїм досвідом вирішення актуальних для агросфери проблем.

Аграрний Форум ААУ Аграрний Форум ААУ

13 квітня 2018 року запрошуємо всіх на Аграрний Форум ААУ з правових питань для обговорення актуальних і найгостріших проблем Агробізнесу та законодавчого забезпечення Аграрної реформи.


Назва заходу:  Аграрний Форум ААУ з правових питань
Дата проведення:  13.04.2018
Місце проведення:  Торгово-промислова палата України, вул. Велика Житомирська, буд.33, м. Київ

Відбулося чергове засідання Правління ААУ! Відбулося чергове засідання Правління ААУ!

29 березня 2018 року в Юридичній компанії Pavlenko Legal Group відбулося засідання Правління ААУ!


Відбувся I Судовий форум ААУ! Відбувся I Судовий форум ААУ!
16 березня 2018 року в МВЦ «Український Дім» відбувся довгоочікуваний I Судовий форум ААУ, на якому у форматі відкритої дискусії судді, адвокати та представники бізнесу обговорювали виклики, промахи і плюси проведеної судової реформи.

І СУДОВИЙ ФОРУМ ААУ І СУДОВИЙ ФОРУМ ААУ

З приємністю повідомляємо, що вперше у вітчизняній правничій історії на всеукраїнському рівні адвокатська спільнота проведе Судовий форум, на якому обговорюватимуться актуальні питання судоустрою та судочинства.


Назва заходу:  І СУДОВИЙ ФОРУМ ААУ
Дата проведення:  16.03.2018
Місце проведення:  Київ

Перша зустріч Жіночого клубу ААУ Перша зустріч Жіночого клубу ААУ
Ви відчуваєте психологічне вигорання? Думаєте про те, як зменшити вплив негативу ? Хочете в приватному житті абстрагуватись від роботи? Мрієте знайти час та сили для себе?

Назва заходу:  Перша зустріч Жіночого клубу ААУ
Дата проведення:  06.03.2018
Місце проведення:  ресторан Бесарабія (м.Київ, Бессарабська площа, 7)
Організатор:  ААУ

Вібудеться VIII Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів!
Успішні, професійні, чарівні та харизматичні! Хто це? Спікери VIII Школи кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ.
Напередодні Міжнародного жіночого дня Клуб майбутніх адвокатів вирішив сформувати команду спікерів з представниць прекрасної половини людства й розвінчати міф, стереотип щодо того, що адвокатура – «нежіноча» професія.
Назва заходу:  VIII Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів
Дата проведення:  03.03.2018 10:05:00
Місце проведення:  Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, вул. Пирогова, 9, м.Київ

ІІ Турнір ААУ з боулінгу між адвокатами ІІ Турнір ААУ з боулінгу між адвокатами
Шановні колеги! Київське міське відділення ААУ та Клуб адвокатів ВГО "Асоціація адвокатів України" запрошують на ТУРНІР З БОУЛІНГУ МІЖ АДВОКАТАМИ!
АО «АРТІУС» та ЮК «ЮВІТО» виступають Генеральними партнерами Турніру з боулінгу!
РЕГЛАМЕНТ ТУРНІРУ.
Суббота 24.02.18 року (реєстрація о 9:30)
Місце проведення: ТРЦ Gulliver

Назва заходу:  ІІ Турнір ААУ з боулінгу між адвокатами
Дата проведення:  24.02.2018 10:03:00
Місце проведення:  ТРЦ Gulliver
Організатор:  Київське міське відділення ААУ та Клуб адвокатів ААУ

I Судовий форум ААУ! I Судовий форум ААУ!
16 березня 2018 року в МВЦ «Український Дім» відбувся довгоочікуваний I Судовий форум ААУ, на якому у форматі відкритої дискусії судді, адвокати та представники бізнесу обговорювали виклики, промахи і плюси проведеної судової реформи.

Дата проведення:  16.03.2018
Місце проведення:  МВЦ "Українький Дім", вул. Хрещатик, 2

ІІ Турнір ААУ з боулінгу між адвокатами ІІ Турнір ААУ з боулінгу між адвокатами
Шановні колеги! Київське міське відділення ААУ та Клуб адвокатів ВГО "Асоціація адвокатів України" запрошують на ТУРНІР З БОУЛІНГУ МІЖ АДВОКАТАМИ!
АО «АРТІУС» та ЮК «ЮВІТО» виступають Генеральними партнерами Турніру з боулінгу!
РЕГЛАМЕНТ ТУРНІРУ.
Суббота 24.02.18 року (реєстрація о 9:30)
Місце проведення: ТРЦ Gulliver

Дата проведення:  24.02.2018 10:03:00
Місце проведення:  ТРЦ Gulliver

«Ярмарок проектів ААУ» «Ярмарок проектів ААУ»

Асоціація адвокатів України щиро вітає всіх та запрошує розпочати 2018 рік новим заходом ААУ «Ярмарок проектів ААУ».


Назва заходу:  Новий проект «Ярмарок проектів ААУ»
Дата проведення:  07.02.2018 15:00:00
Місце проведення:  Готель "Русь"
Організатор:  ААУ

Щорічний всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року - 2017”! Щорічний всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року - 2017”!
Асоціація адвокатів України оголошує про початок проведення Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу “Адвокат року - 2017”!Назва заходу:  Щорічний всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року - 2017”!
Дата проведення:  15.12.2017
Місце проведення:  Premier Hotel Rus (м.Київ, вул. Госпитальна, 4)
Організатор:  ААУ

Форум з кримінального права та процесу/ Адвокат року 2017 нагородження Форум з кримінального права та процесу/ Адвокат року 2017 нагородження

Асоціація адвокатів України має честь запросити на VІ Щорічний зимовий форум ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року у Premier Hotel Rus (вул. Госпитальна, 4, м.Київ).
Час заходу: 9:00- 18:10.


Назва заходу:  Форум з кримінального права та процесу/ Адвокат року 2017 нагородження
Дата проведення:  15.12.2017
Місце проведення:  Premier Hotel Rus (м.Київ, вул. Госпитальна, 4)
Організатор:  ААУ

Відбудеться IX З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України» Відбудеться IX З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»
Рішенням Правління ААУ від 31 серпня 2017 року затверджено скликання та проведення чергового IX З’їзду Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».

Дата проведення – 11 листопада 2017 року.

Час проведення – 10.00 – 14.00.

Назва заходу:  IX З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»
Дата проведення:  11.11.2017 09:00:00
Місце проведення:  IQ Business Center
Організатор:  ААУ

Набуття чинності Угоди про асоціацію з ЄС — готовність України та перші підсумки Набуття чинності Угоди про асоціацію з ЄС — готовність України та перші підсумки
Асоціація адвокатів України та Комітет з інтелектуальної власності ААУ запрошують всіх бажаючих 14 листопада 2017 року відвідати Міжнародну конференцію під назвою" Набуття чинності Угоди про асоціацію з ЄС — готовність України та перші підсумки", яка відбудеться в приміщенні Червоного корпусу КНУ ім. Т.Г. Шевченка, ауд. 329.Назва заходу:  Міжнародна конференція
Дата проведення:  14.11.2017
Місце проведення:  Київ, вул Володимирська, 60 Червоний корпус КНУ ім. Т.Г. Шевченка, ауд. 329
Організатор:  ААУ

Запрошуємо на авторський тренінг Олесі Сергієнко «Основи успішної юридичної практики» Запрошуємо на авторський тренінг Олесі Сергієнко «Основи успішної юридичної практики»
Шановні адвокати! Запрошуємо прийняти участь в авторському тренінгу адвоката, члена ААУ  Олесі Сергієнко «Основи успішної юридичної практики». Запрошений Спікер: Наталія Романенко, організаційний коуч, президент ECF Ukraine. Власник ТМ HR-LAND, засновник агентства «Коучинг-Центр 100%».  

Організатор:  ААУ

Перший податковий форум ААУ Tax&Business Talks Перший податковий форум ААУ Tax&Business Talks
Асоціація адвокатів України запрошує вас на перший податковий форум Tax&Business Talks, що відбудеться 24 листопада 2017 року в IQ Business Center, м. Київ.

Назва заходу:  Перший форум ААУ Tax&Business Talks
Дата проведення:  24.11.2017
Місце проведення:  IQ Business Center
Організатор:  ААУ та КМ Партнери

ІІ ФІНАНСОВИЙ ФОРУМ ААУ ІІ ФІНАНСОВИЙ ФОРУМ ААУ
ЩО? ІІ ФІНАНСОВИЙ ФОРУМ ААУ
ДЕ? IQ Business Center
КОЛИ? 27 жовтня 2017 року
Асоціація адвокатів України запрошує на ІІ Фінансовий форум ААУ!
ЗАХІД АКРЕДИТОВАНИЙ!

ПРОГРАМА

Назва заходу:  ІІ ФІНАНСОВИЙ ФОРУМ ААУ
Дата проведення:  27.10.2017
Місце проведення:  IQ Business Center

Набуття чинності Угоди про асоціацію з ЄС — готовність України та перші підсумки Набуття чинності Угоди про асоціацію з ЄС — готовність України та перші підсумки
Асоціація адвокатів України та Комітет з інтелектуальної власності ААУ запрошують всіх бажаючих 14 листопада 2017 року відвідати Міжнародну конференцію під назвою" Набуття чинності Угоди про асоціацію з ЄС — готовність України та перші підсумки", яка відбудеться в приміщенні Червоного корпусу КНУ ім. Т.Г. Шевченка, ауд. 329.


Початок формування Вищого спецсуду з питань інтелектуальної власності в Україні Початок формування Вищого спецсуду з питань інтелектуальної власності в Україні
Комітет ААУ з інтелектуальної власності вирішив провести тематичну професійну зустріч для висвітлення та дискусії над процесом створення нового Спецсуду та яким чином можливо вдосконалити систему з врахуванням досвіду інших країн.

Назва заходу:  Початок формування Вищого спецсуду з питань інтелектуальної власності в Україні
Дата проведення:  06.10.2017
Місце проведення:  Спілка Журналістів
Організатор:  Комітет ААУ з інтелектуальної власності

Круглий стіл на тему: «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?»

Шановні панове, запрошуємо взяти участь у круглому столі на тему: «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?», організованому Комітетом з юридичної освітньої політики та Комітетом інтелектуальної власності ВГО «Асоціація адвокатів України» спільно з Американським центром загального права та Кафедрою інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка, ГО «Студія сучасного права» та Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України.


Дата проведення:  21.09.2017 14:00:00
Місце проведення:  Київський національний університет ім. Т. Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60 (Червоний корпус), ауд. 329)

«Міжнародні та національні правові проблеми, що виникають при реалізації програм допоміжних репродуктивних технологій» «Міжнародні та національні правові проблеми, що виникають при реалізації програм допоміжних репродуктивних технологій»
Запрошуємо взяти участь у Міжнародній конференції «Міжнародні та національні правові проблеми, що виникають при реалізації програм допоміжних репродуктивних технологій»

Назва заходу:  Міжнародна конференція «Актуальні міжнародні проблеми при взаємодії норм сімейного та медичного права: міжнародне усиновлення, сурогатне материнство, запобігання торгівлі людьми»
Місце проведення:  Американський Дім, м. Київ, вул. Пимоненка, 6
Організатор:  ААУ

Відбудеться Конференція «Теорія і практика судової експертизи в сфері інтелектуальної власності в епоху реформ» Відбудеться Конференція «Теорія і практика судової експертизи в сфері інтелектуальної власності в епоху реформ»
Комітетом інтелектуальної власності Асоціації адвокатів України спільно з Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності Національної академії правових наук України та Комітет інтелектуальної власності Асоціації правників України, за підтримки АО «Арцінгер» запрошує вас долучитись до теоретичних та практичних питань судової експертизи у сфері інтелектуальної власності в епоху змін і перетворень.    

«Основні зміни до Господарського процесуального кодексу –публічне обговорення» «Основні зміни до Господарського процесуального кодексу –публічне обговорення»

Шановні колеги!
Запрошуємо практикуючих адвокатів, державних службовців сфери юстиції, науковців та студентів юридичних факультетів взяти участь круглому столі на тему «Основні зміни до Господарського процесуального кодексу –публічне обговорення», який буде проведено Комітетом господарського права та процесу Асоціації Адвокатів України.

 


Дата проведення:  05.10.2017 16:00:00
Місце проведення:  Київ, бульвар Т.Шевченко, 38/40

Круглий стіл «Проблемні питання обшуків»
Запрошуємо практикуючих адвокатів, державних службовців сфери юстиції, науковців та студентів юридичних факультетів взяти участь круглому столі на тему «Проблемні питання обшуків», який буде проведено Комітетом кримінального права та процесу Асоціації Адвокатів України.
Дата проведення:  18.10.2017 16:00:00
Місце проведення:  : м. Київ, бульвар. Тараса Шевченка, 38/40

Круглий стіл «Проблемні питання обшуків» Круглий стіл «Проблемні питання обшуків»
Запрошуємо практикуючих адвокатів, державних службовців сфери юстиції, науковців та студентів юридичних факультетів взяти участь круглому столі на тему «Проблемні питання обшуків», який буде проведено Комітетом кримінального права та процесу Асоціації Адвокатів України.   

Круглий стіл ААУ «Практика вирішення корпоративних спорів: останні тенденції та проблеми» Круглий стіл ААУ «Практика вирішення корпоративних спорів: останні тенденції та проблеми»
Комітет з корпоративного права Асоціації адвокатів України запрошує на Круглий стіл на тему: «Практика вирішення корпоративних спорів: останні тенденції та проблеми».

Дата проведення: 20 жовтня 2017 року.

Час: 10-00 - 12-00.

Місце проведення: Прес-центр Інформаційного агентства "ЛІГАБізнесІнформ", що знаходиться за адресою: вул.Тимофія Шамрила, 23.

Серія науково-практичних семінарів на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку ювенальної юстиції в Україні»(м.Львів)
Шановні студенти – магістри, аспіранти, судді, адвокати та прокурори м. Львова та Львівської області, запрошуємо взяти участь у серії науково-практичних семінарів на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку ювенальної юстиції в Україні», організованого Комітетом сімейного права Асоціації адвокатів України, кафедрою кримінального процесу та криміналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, Центром сімейно-правових досліджень.

Початок формування Вищого спецсуду з питань інтелектуальної власності в Україні Початок формування Вищого спецсуду з питань інтелектуальної власності в Україні
Комітет ААУ з інтелектуальної власності вирішив провести тематичну професійну зустріч для висвітлення та дискусії над процесом створення нового Спецсуду та яким чином можливо вдосконалити систему з врахуванням досвіду інших країн.

Назва заходу:  Початок формування Вищого спецсуду з питань інтелектуальної власності в Україні
Дата проведення:  06.10.2017
Місце проведення:  Спілка Журналістів
Організатор:  Комітет ААУ з інтелектуальної власності

Відбувся VІ Щорічний зимовий Форум Асоціації адвокатів України з кримінального права та процесу Відбувся VІ Щорічний зимовий Форум Асоціації адвокатів України з кримінального права та процесу
16 грудня 2016 року в Premier Hotel Rus відбувся VІ Щорічний зимовий Форум Асоціації адвокатів України з кримінального права та процесу.


ІІ Фінансовий форум ААУ розкрив нові горизонти для адвокатів та бізнесу
27 жовтня 2017 року в IQ Business Center відбувся ІІ Фінансовий форум ААУ – непересічна подія, яка зібрала кращих доповідачів та експертів в галузі банківського права та фінансових ринків.

Відбулася Конференція «Теорія і практика судової експертизи в сфері інтелектуальної власності в епоху реформ» Відбулася Конференція «Теорія і практика судової експертизи в сфері інтелектуальної власності в епоху реформ»
Комітетом інтелектуальної власності Асоціації адвокатів України спільно з Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності Національної академії правових наук України та Комітет інтелектуальної власності Асоціації правників України, за підтримки АО «Арцінгер» запрошує вас долучитись до теоретичних та практичних питань судової експертизи у сфері інтелектуальної власності в епоху змін і перетворень.  

Відбувся круглий стіл на тему: «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?» Відбувся круглий стіл на тему: «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?»
21 вересня 2017 року Комітет з юридичної освітньої політики та Комітет інтелектуальної власності Асоціації адвокатів України (далі – ААУ), Американський центр загального права та Кафедра інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Студія сучасного права та Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України (далі – НДІ ІВ НАПрН України) провели круглий стіл на тему: «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?».

«ФОРМУЛА УСПІХУ: СТАНДАРТИ АДВОКАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» «ФОРМУЛА УСПІХУ: СТАНДАРТИ АДВОКАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

Осінній форум ААУ, присвячений питанням організації та стандартів адвокатської діяльності, тенденціям розвитку юридичних послуг, адвокатській етиці, партнерству та фінансам в адвокатській практиці, захисту прав адвокатів, розвитку адвокатури в Україні.


Назва заходу:  VІI Щорічний осінній форум ААУ
Дата проведення:  15.09.2017
Місце проведення:  Готель «Русь» вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна.

Майстер-клас «Медичне право: реалії практики в Україні і зарубіжних країнах»
Медичне право стає все більш популярною сферою юридичної практики. Та, попри це, інформації, яка дає можливість розвиватися, все ще небагато. А тим більше інформації, яка ґрунтується на вітчизняній практиці і зарубіжному досвіді. Саме такий контент ви зможете отримати під час Майстер-класу Голови Комітету ААУ з медичного і фармацевтичного права Радмили Гревцової.
Назва заходу:  Майстер-клас «Медичне право: реалії практики в Україні і зарубіжних країнах»
Дата проведення:  29.08.2017
Місце проведення:  Національна спілка журналістів України (м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А (2-й поверх)
Організатор:  ААУ

Круглий стіл "Нетрадиційні об'єкти авторського права"

Херсонський Форум "Таврійські зорі" Херсонський Форум "Таврійські зорі"
Асоціація адвокатів України, Рада адвокатів Херсонської області запрошує всіх бажаючих на IV Регіональний форум ААУ «Таврійські зорі».

Назва заходу:  Херсонський Форум "Таврійські зорі"
Дата проведення:  18.08.2017 09:00:00

Відбувся Щорічний всеукраїнський конкурс ААУ «Адвокат року»! Відбувся Щорічний всеукраїнський конкурс ААУ «Адвокат року»!
16 грудня 2016 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Щорічного всеукраїнського конкурсу Асоціації адвокатів України «Адвокат року».  

Турнір з пляжного волейболу між адвокатами України Турнір з пляжного волейболу між адвокатами України
Київське міське відділення ААУ, АО «АРТІУС» ТА ЮФ "ЮВІТО" запрошують на Турнір з пляжного волейболу між адвокатами України

"Як бачу так і читаю: особливості правового захисту назви твору, слогану та шрифту" "Як бачу так і читаю: особливості правового захисту назви твору, слогану та шрифту"
Цикл зустрічей “Нетрадиційні об'єкти авторського права”

Комітет Асоціації адвокатів України з інтелектуальної власності продовжує цикл професійних зустрічей у форматі дискусії (круглого столу) на загальну тему «Нетрадиційні об'єкти авторського права».

Після обговорення особливостей правового захисту результатів творчості письменників, сценаристів та художників, що причетні до створення персонажів, експерти вирішили зупинитися на результатах діяльності маркетологів, копірайтерів та дизайнерів. А саме — назви твору, слогани та шрифти.


Назва заходу:  "Судові експертизи в сфері інтелектуальної власності"
Дата проведення:  25.07.2017 15:27:00
Організатор:  ААУ

Круглий стіл "Конфлікт на Донбасі"
Назва заходу:  Круглий стіл "Конфлікт на Донбасі"
Дата проведення:  11.07.2017 11:00:00
Місце проведення:  ВРУ
Організатор:  ААУ, Ас-я МДОАТО

Запрошуємо на святкову зустріч Клубу адвокатів ААУ Запрошуємо на святкову зустріч Клубу адвокатів ААУ
Асоціація адвокатів України запрошує усіх членів ААУ на один з найцікавіших неформальних заходів цього літа – святкування 4-ї річниці роботи Клубу адвокатів Асоціації адвокатів України.

Відбувся круглий стіл Конфлікт на Донбасі: виклики, загрози і їх правове врегулювання Відбувся круглий стіл Конфлікт на Донбасі: виклики, загрози і їх правове врегулювання
11 липня 2017 року у Верховній Раді України відбувся круглий стіл "Конфлікт на Донбасі: виклики, загрози і їх правове врегулювання", організований Асоціацією адвокатів України спільно з міжфракційним об'єднанням "Сприяння захисту прав і соціальної реабілітації учасників АТО", Всеукраїнською асоціацією адміністративних суддів, Асоціацією податкових радників.

Справедливість в суспільстві. Які рішення суддів будуть справедливими? Справедливість в суспільстві. Які рішення суддів будуть справедливими?
Бажання створити "справедливий суд" де суддями прийматимуться "справедливі рішення" - були однією із тих передумов, які рухали проведення судової реформи.

Дата проведення:  20.04.2017 10:00:00
Місце проведення:  Пресс-центр ИА «ЛИГАБизнесИнформ» ул. Тимофея Шамрыла, 23. БЦ "ЛИГА"

Круглий стіл: «Новели проекту Кодексу адміністративного судочинства України» Круглий стіл: «Новели проекту Кодексу адміністративного судочинства України»

Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів, Асоціація адвокатів України запрошує на Круглий стіл на тему: «Новели проекту Кодексу адміністративного судочинства України».


Дата проведення:  27.04.2017 09:20:00
Місце проведення:  Прес-центр "ЛІГА Бізнес Інформ" (вул.Т. Шамрило, 23).

Благодійний прийом Президента ААУ
Назва заходу:  Благодійний прийом Президента ААУ
Дата проведення:  10.05.2017 16:37:00
Місце проведення:  уточнюється
Організатор:  ААУ

Засідання Правління ААУ

Круглий стіл на тему: «Діяльність адвоката у роботі з судовими та правоохоронним органами: війна і мир» Круглий стіл на тему: «Діяльність адвоката у роботі з судовими та правоохоронним органами: війна і мир»

Шановні колеги! Запрошуємо прийняти активну участь у круглому столі Комітету ААУ захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності на тему: «Діяльність адвоката у роботі з судовими та правоохоронними органами: війна і мир».


Дата проведення:  24.02.2017
Місце проведення:  Прес-центр «ЛІГАБізнесІнформ», що знаходиться за адресою: вул. Тимофія Шамрила, 23.

Круглий стіл «Специфіка діяльності НАБУ» Круглий стіл «Специфіка діяльності НАБУ»

Шановні панове, запрошуємо адвокатів, юристів та студентів взяти участь у круглому столі «Специфіка діяльності НАБУ», який буде організовано та проведено комітетом з кримінального права та процесу.


Дата проведення:  23.03.2017
Місце проведення:  м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 38/40 (Центральні залізничні каси; конференц-зал «Блакитний»)

ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ДЛЯ АДВОКАТІВ! ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ДЛЯ АДВОКАТІВ!
Шановні колеги!
Київське міське відділення ААУ та Юридична фірма
"ЮВІТО" запрошують 25.03.2017 на ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ДЛЯ АДВОКАТІВ! ПЕРЕМОЖЦІ ОТРИМУЮТЬ ДИПЛОМИ ТА ПРИЗИ!

Назва заходу:  ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ДЛЯ АДВОКАТІВ!
Дата проведення:  25.03.2017 09:00:00
Місце проведення:  ДК "Більшовик"
Організатор:  ААУ

Круглий стіл Комітету з податкового права ААУ «Зміни у податковому законодавстві. Чого чекати в 2017 році» Круглий стіл Комітету з податкового права ААУ «Зміни у податковому законодавстві. Чого чекати в 2017 році»

Податковий комітет ААУ запрошує Вас взяти участь у Круглому столі на тему «Зміни у податковому законодавстві. Чого чекати в 2017 році» для обговорення аналізу змін до Податкового кодексу України та практичних аспектів їх застосування.


Дата проведення:  05.04.2017 10:00:00
Місце проведення:  м. Київ, вул. Тимофія Шамрила, 23, Бізнес-Центр «ЛІГА».
Організатор:  Комітет з податкового права Асоціації Адвокатів України

Семінар секції Міжнародного сімейного права Комітету сімейного права Семінар секції Міжнародного сімейного права Комітету сімейного права
Запрошуємо взяти участь у семінарі на тему: «Міжнародні договори в правовій системі України: сімейно-правовий аспект», організованому Секцією міжнародного сімейного права Комітету сімейного права Асоціації адвокатів України спільно з Американським центром загального права Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Студією сучасного права та Центром сімейно-правових досліджень.

Дата проведення:  25.04.2017

Круглий стіл на тему: «СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА МАЙНО, ПРАВО ВЛАСНОСТІ АБО ПРАВО КОРИСТУВАННЯ ЯКИМ МАЄ ДИТИНА» Круглий стіл на тему: «СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА МАЙНО, ПРАВО ВЛАСНОСТІ АБО ПРАВО КОРИСТУВАННЯ ЯКИМ МАЄ ДИТИНА»
Запрошуємо взяти участь у роботі Круглого столу на тему: «СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА МАЙНО, ПРАВО ВЛАСНОСТІ АБО ПРАВО КОРИСТУВАННЯ ЯКИМ МАЄ ДИТИНА», організованого Комітетом сімейного права Асоціації адвокатів України, Адвокатським об’єднанням «Адвокатська сім’я Лисенко», Центром сімейно-правових досліджень.

Назва заходу:  Круглий стіл на тему: «СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА МАЙНО, ПРАВО ВЛАСНОСТІ АБО ПРАВО КОРИСТУВАННЯ ЯКИМ МАЄ ДИТИНА»
Дата проведення:  17.05.2017 14:30:00
Місце проведення:  : Національна спілка журналістів України (м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А (2-й поверх)

Лекція ААУ «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху» Лекція ААУ «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху»
Шановні колеги, запрошуємо на лекцію «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху» , організованому Комітетом міжнародного права разом з Комітетом організації та маркетингу адвокатської діяльності Асоціації адвокатів України, яка відбудеться 30 травня 2017 року.

Дата проведення:  30.05.2017 15:30:00
Місце проведення:  вул. Хрещатик, 27-А (приміщення Спілка журналістів України)

Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?» Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?»
Асоціація адвокатів України, Комітет Асоціації адвокатів України із захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності проводить Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?»

Дата проведення:  08.06.2017 14:00:00

Круглий стіл ААУ на тему «Тимчасове обмеження волі в ході досудового розслідування» Круглий стіл ААУ на тему «Тимчасове обмеження волі в ході досудового розслідування»

Запрошуємо практикуючих адвокатів, державних службовців сфери юстиції, науковців та студентів юридичних факультетів взяти участь круглому столі ААУ на тему «Тимчасове обмеження волі в ході досудового розслідування», який буде проведено Комітетом кримінального права та процесу Асоціації Адвокатів України


Дата проведення:  29.06.2017 16:00:00
Місце проведення:  Тараса Шевченко 38/40

Семінар «Аналіз актуальної судової практики з питань трансфертного ціноутворення» Семінар «Аналіз актуальної судової практики з питань трансфертного ціноутворення»
30 червня 2017 року відбудеться семінар «Аналіз актуальної судової практики з питань трансфертного ціноутворення», організований Національною школою суддів України спільно з Асоціацією податкових радників, Всеукраїнською асоціацією адміністративних суддів, Вищим адміністративним судом України та Асоціацією адвокатів України

Дата проведення:  30.06.2017 09:30:00
Місце проведення:  м.Київ, вул.Московська 8, корп. 5, Вищий адміністративний суд України, конференц–зала

Відбувся майстер-клас ААУ «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху» Відбувся майстер-клас ААУ «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху»
30 травня 2017 р. відбувся майстер-клас ААУ на тему: «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху», який був організований Комітетом ААУ міжнародного права разом з Комітетом організації та маркетингу адвокатської діяльності.

Відбулась прес-конференція ААУ «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?» Відбулась прес-конференція ААУ «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?»

8 червня у прес-центрі «ЛІГА БІЗНЕС ІНФОРМ» Асоціація адвокатів України разом із Комітетом ААУ із захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності провели прес-конференцію ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?».


VI Всеукраїнський форум ААУ з публічного права VI Всеукраїнський форум ААУ з публічного права

Асоціація адвокатів України запрошує на VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ААУ З ПУБЛІЧНОГО ПРАВА захід, який слугує платформою для обговорення нагальних проблем у сфері взаємовідносин держави – адвокатури – бізнесу.

У фокусі цьогорічного форуму - питання судової реформи, останні рішення Європейського суду з прав людини, актуальні питання податкового права та інтелектуальної власності, реформи в сфері охорони здоров’я, освіти і пенсійну реформу.


Дата проведення:  16.06.2017
Місце проведення:  Готель «Русь» вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна.

VI Всеукраїнський форум ААУ з цивільного права та процесу “КИЇВСЬКА ВЕСНА» VI Всеукраїнський форум ААУ з цивільного права та процесу “КИЇВСЬКА ВЕСНА»

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь у VI Всеукраїнському весняному форумі з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА».


Дата проведення:  15.03.2017 09:00:00
Місце проведення:  Готель "Русь"

Аграрний Форум ААУ з правових питань Аграрний Форум ААУ з правових питань
Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь у Аграрному Форумі ААУ з правових питань, який відбудеться за адресою «Русь Аккорд Готель», м. Київ, вул. Госпітальна, 4.

Назва заходу:  Аграрний Форум ААУ з правових питань
Дата проведення:  20.04.2017 09:00:00
Місце проведення:  Готель "Русь"
Організатор:  ААУ

Відбувся воркшоп «ЗАХИСТ ПРАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: практичні рекомендації і стратегічні пропозиції» Відбувся воркшоп «ЗАХИСТ ПРАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: практичні рекомендації і стратегічні пропозиції»
12 червня 2017 року відбувся воркшоп «ЗАХИСТ ПРАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: практичні рекомендації і стратегічні пропозиції», одним з організаторів якого виступив Комітет ААУ з медичного і фармацевтичного права. У заході взяли участь близько 50 представників медичної і юридичної спільноти, в тому числі чимало адвокатів – членів ААУ.

Відбувся перший круглий стіл з циклу професійних зустрічей на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права” Відбувся перший круглий стіл з циклу професійних зустрічей на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права”
8 червня 2017 року відбувся перший круглий стіл з циклу професійних зустрічей на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права”. Перша зустріч із серії, ініційованної Комітетом Асоціації адвокатів України з інтелектуальної власності та її новим головою Марією Ортинською, була присвячена персонажам.

 Прес-конференція «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів” Прес-конференція «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів”
Запрошуємо вас взяти участь у прес-конференції на тему: «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів”, організованої спільно з Уповноваженим Президента України з прав дитини, Комітетом сімейного права Асоціації адвокатів України та Центром сімейно-правових досліджень.

Назва заходу:  Прес-конференція «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів”
Дата проведення:  26.05.2017 14:30:00
Місце проведення:  м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Ukraine Crisis Media Center

ТУРНІР з боулінгу для адвокатів ТУРНІР з боулінгу для адвокатів
Шановні колеги! Київське міське відділення ААУ та Клуб адвокатів ААУ запрошують на ТУРНІР З БОУЛІНГУ ДЛЯ АДВОКАТІВ!

Дата проведення:  04.02.2017
Місце проведення:  ТРЦ Gulliver, вул.Спортивна, 1А, 5 поверх

Круглий стіл «Нетрадиційні об’єкти авторського права» Персонаж: вигаданий, проте з реальними правами Круглий стіл «Нетрадиційні об’єкти авторського права» Персонаж: вигаданий, проте з реальними правами
Комітет Асоціації адвокатів України з інтелектуальної власності розпочинає цикл професійних зустрічей у форматі дискусії (круглого столу) на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права”.

Назва заходу:  Круглий стіл Цикл зустрічей «Нетрадиційні об’єкти авторського права» Персонаж: вигаданий, проте з реальними правами
Дата проведення:  08.06.2017 14:00:00
Місце проведення:  Cпілка Журналістів, Хрещатик, 27
Організатор:  ААУ

Відбулася Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?» Відбулася Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?»
Асоціація адвокатів України, Комітет Асоціації адвокатів України із захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, за підтримки Адвокатського об’єднання «Дмитрієва та Партнери» провели Прес-конференція ААУ на тему: «Порушення прав адвокатів: Випадковість чи системний рецидив?».

За підтримки Асоціації адвокатів України 22-23 квітня 2017 року на базі Київського апеляційного адміністративного суду пройшов вже VIII Всеукраїнський турнір із класичних судових дебатів з земельного права. За підтримки Асоціації адвокатів України 22-23 квітня 2017 року на базі Київського апеляційного адміністративного суду пройшов вже VIII Всеукраїнський турнір із класичних судових дебатів з земельного права.

Ініціаторами проведення турніру та його організаторами стали учасники Департаменту Національних судових дебатів Дебат клубу юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та юристи «TOTUM LF».


Відбулася зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України Відбулася зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України
27 березня 2017 року в рамках Стратегічного плану розвитку медіації в Україні на 2017 рік відбулася зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України з метою обговорення пропозицій, підготовлених спільно практикуючими медіаторами та адвокатами ГО «Національна асоціація медіаторів України», Український центр медіації, Міський центр дитини та ВГУ «Асоціація адвокатів України», до Державного стандарту соціальної послуги посередництва (медіації), затвердженого 17.08.2016 року Наказом Міністерства соціальної політики України № 1243/29373.

Відбувся семінар, присвячений міжнародним договорам України з сімейно-правових питань Відбувся семінар, присвячений міжнародним договорам України з сімейно-правових питань
25 квітня 2017 року відбувся семінар на тему: «Міжнародні договори в правовій системі України: сімейно-правовий аспект», організований Секцією міжнародного сімейного права Комітету сімейного права Асоціації адвокатів України, Американським центром загального права Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Студією сучасного права та Центром сімейно-правових досліджень.

Відбувся Аграрний форум ААУ з правових питань Відбувся Аграрний форум ААУ з правових питань
20 квітня 2017 року в конференц-залі готелю «Русь Аккорд Готель» відбувся Аграрний форум ААУ з правових питань, що є знаковою подією для юристів, що практикують в аграрній сфері.

Участь у заході прийняли понад 100 учасників з різних регіонів України, серед яких адвокати, юристи, науковці, представники агробізнесу, народні депутати України, представники органів державної влади, міжнародні експерти.

29 квітня 2017 року у м. Запоріжжя відбувся тренінг «Е-декларації: як правильно читати та що робити далі» 29 квітня 2017 року у м. Запоріжжя відбувся тренінг «Е-декларації: як правильно читати та що робити далі»
29 квітня 2017 року у м. Запоріжжя відбувся тренінг «Е-декларації: як правильно читати та що робити далі», організований Фондом імені Фрідріха Еберта спільно з Запорізьким відділенням ВГО «Асоціація адвокатів України»

Святковий прийом на честь 10-ої річниці Асоціації адвокатів України Святковий прийом на честь 10-ої річниці Асоціації адвокатів України

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 12 травня 2016 року у самому серці столиці України - Музеї «Духовні скарби України» відбудеться святкування 10-річчя Асоціації адвокатів України.


Дата проведення:  12.05.2016
Місце проведення:  Музей «Духовні скарби України»

Лекція "Вступ до законодавства ЄС" Лекція "Вступ до законодавства ЄС"
Запрошуємо на лекцію на тему: "ВСТУП ДО ЗАКОНОДАВСТВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ".

Назва заходу:  Лекція
Дата проведення:  26.05.2016
Місце проведення:  м. Київ, вул.Володимирська, 60 (червоний корпус), аудиторія 236
Організатор:  ААУ

м.Рівне ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій" м.Рівне ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій"
Асоціація адвокатів України запрошує на тренінг: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій".


Назва заходу:  Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій
Дата проведення:  23.05.2016
Місце проведення:  Готель «Мир», вул. Міцкевича, 32, м.Рівне

м.Одеса ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій" м.Одеса ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій"

Асоціація адвокатів України запрошує на тренінг: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій".


Назва заходу:  Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій
Дата проведення:  20.05.2016
Місце проведення:  Готель «Олександрівський», проспект Олександрівський, 12, м.Одеса

м.Житомир ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій" м.Житомир ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій"

Асоціація адвокатів України 25.05.2016 запрошує на тренінг в Житомирі: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій".


Дата проведення:  25.05.2016
Місце проведення:  Готель «Reikartz» м. Житомир, Майдан Замковий 5/8

Міжнародна Літня школа
З 17 по 22 липня 2016 р. включно на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться Літня школа «Право охорони громадського здоров’я в Україні та Сполучених Штатах Америки», організована Навчально-науковим центром медичного права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Американським центром загального права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та Асоціацією адвокатів України.
Назва заходу:  Міжнародна Літня школа
Дата проведення:  17.07.2016 09:00:00
Місце проведення:  Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Круглий стіл Рівненського відділення ВГО "Асоціації адвокатів України" на тему: "Захист гарантій адвокатської діяльності"
Запрошуємо Вас прийняти участь у круглому столі Рівненського відділення ВГО "Асоціації адвокатів України" на тему: "Захист гарантій адвокатської діяльності
Назва заходу:  Круглий стіл Рівненського відділення ВГО "Асоціації адвокатів України" на тему: "Захист гарантій адвокатської діяльності"
Дата проведення:  29.07.2016
Місце проведення:  м. Рівне, вул. Міцкевича, 32, отель "Мир" (конф. зал)

Ранкова каву з головою комітету господарського права та процесу ААУ Владиславом Рєзніковим, партнером ЮФ “Trusted Advisors” Ранкова каву з головою комітету господарського права та процесу ААУ Владиславом Рєзніковим, партнером ЮФ “Trusted Advisors”

Запрошуємо Вас на Ранкову каву з головою комітету господарського права та процесу ААУ Владиславом Рєзніковим, партнером ЮФ “Trusted Advisors”


Дата проведення:  03.08.2016
Місце проведення:  Mille Miglia Ristorante & Enoteca. Radisson Blu Hotel, м.Київ, вул. Ярославів Вал, 22

Засідання Правління ААУ

Засідання Правління ААУ

Засідання Правління ААУ

Засідання Правління ААУ

Засідання Правління ААУ

ІІІ Регіональний Форум ААУ «Таврійські зорі» ІІІ Регіональний Форум ААУ «Таврійські зорі»

Асоціація адвокатів України, Рада адвокатів Херсонської області запрошує всіх бажаючих на ІІІ Регіональний форум ААУ «Таврійські зорі».


Назва заходу:  ІІІ Регіональний Форум ААУ «Таврійські зорі»
Дата проведення:  27.08.2016
Місце проведення:  Конференц-зал Готельного комплексу «Fregate»
Організатор:  ААУ

Круглий стіл «Юридичні аспекти здійснення процесуальних дій щодо адвокатів» Круглий стіл «Юридичні аспекти здійснення процесуальних дій щодо адвокатів»
Запрошуємо практикуючих адвокатів, працівників юридичних компаній, аспірантів та студентів юридичних факультетів взяти участь круглому столі на тему «Юридичні аспекти здійснення процесуальних дій щодо адвокатів», який буде проведено Комітетом кримінального права та процесу Асоціації Адвокатів України.

Назва заходу:  Круглий стіл «Юридичні аспекти здійснення процесуальних дій щодо адвокатів»
Дата проведення:  22.09.2016
Місце проведення:  м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 38/40 (Центральні залізничні каси; конференц-зал «Блакитний»)
Організатор:  Комітет кримінального права та процесу ААУ

Семінар-практикум «Міжнародний захист прав адвокатів» Семінар-практикум «Міжнародний захист прав адвокатів»
Запрошуємо адвокатів, юристів та студентів взяти участь у семінарі практикумі «Міжнародний захист прав адвокатів», який буде організовано та проведено комітетом з міжнародного права Асоціації Адвокатів України за підтримки Американського центру загального права Юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка.

Назва заходу:  Семінар-практикум «Міжнародний захист прав адвокатів»
Дата проведення:  28.10.2016 09:53:00
Місце проведення:  Американський центр загального права КНУ ім. Т. Шевченка
Організатор:  ААУ

Стратегічна дискусія на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» Стратегічна дискусія на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів»
Проект «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні», ГО Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд», Асоціація адвокатів України, Асоціація правників України запрошують на першу Стратегічну дискусію на тему «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» у м. Запоріжжя.

Назва заходу:  Стратегічна дискусія на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» у м. Запоріжжя
Дата проведення:  20.09.2016 12:00:00
Місце проведення:  Готель «Театральний», вул. вул. Троїцька (Чекістів), 23, м. Запоріжжя.
Організатор:  ААУ

Стратегічна дискусія на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» Стратегічна дискусія на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів»
Проект «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні», ГО Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд», Асоціація адвокатів України, Асоціація правників України запрошують на першу Стратегічну дискусію на тему «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» у м. Черкаси.

Назва заходу:  Стратегічна дискусія на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» у м. Запоріжжя
Дата проведення:  22.09.2016 12:00:00
Місце проведення:  м. Черкаси, вул. Фрунзе, 13, конференц-зала готелю «Дніпро»
Організатор:  ААУ

Стратегічна дискусія на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» Стратегічна дискусія на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів»
Проект «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні», ГО Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд», Асоціація адвокатів України, Асоціація правників України запрошують на першу Стратегічну дискусію на тему «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» у м. Рівне.

Назва заходу:  Стратегічна дискусія на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» у м. Запоріжжя
Дата проведення:  27.09.2016 12:00:00
Місце проведення:  м. Рівне, вул. Соборна 112
Організатор:  ААУ

Стратегічна дискусія на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» Стратегічна дискусія на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів»
Проект «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні», ГО Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд», Асоціація адвокатів України, Асоціація правників України запрошують на першу Стратегічну дискусію на тему «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» у м. Луцьк.

Назва заходу:  Стратегічна дискусія на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» у м. Запоріжжя
Дата проведення:  28.09.2016 12:00:00
Місце проведення:  м. Луцьк, м. Луцьк, Готель Світязь, вул. Набережна, 4
Організатор:  ААУ

Семінар-практикум Школи адвокації на тему: «По слідах Форуму «Формула успіху в юридичному бізнесі»,  або про адвокатську етику, договір і як визначати ціну «питання», «години чи кваліфікації» Семінар-практикум Школи адвокації на тему: «По слідах Форуму «Формула успіху в юридичному бізнесі», або про адвокатську етику, договір і як визначати ціну «питання», «години чи кваліфікації»
Запрошуємо на семінар-практикум Школи адвокації на тему: «По слідах Форуму «Формула успіху в юридичному бізнесі», або про адвокатську  етику,  договір і як визначати  ціну «питання», години чи кваліфікації».

Дата проведення:  13.10.2016 16:00:00
Місце проведення:  Бульвар Шевченка, 36А, 3й поверх. Галерея "Такеши Куросава"

Стратегічна дискусія у Львові: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» Стратегічна дискусія у Львові: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів»
Проект ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні», ГО Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд», Асоціація адвокатів України та Асоціація правників України запрошують на першу Стратегічну дискусію на тему «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» у м. Львів.

Назва заходу:  Стратегічна дискусія у Львові: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів»
Дата проведення:  30.09.2016
Місце проведення:  м. Львів, пр. Шевченка 27
Організатор:  ААУ

Харків: Стратегічна дискусія на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів»
Проект ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні», ГО Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд», Асоціація адвокатів України та Асоціація правників України запрошують на першу Стратегічну дискусію на тему «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» у м. Харків.
Назва заходу:  Харків: Стратегічна дискусія на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів»
Дата проведення:  12.10.2016
Місце проведення:  Готель Кірофф, м. Харків, вулиця Молочна, 14А

Стратегічна дискусія «Захист прав адвокатів та гарантій їх професії" Полтава Стратегічна дискусія «Захист прав адвокатів та гарантій їх професії" Полтава
Проект ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні», ГО Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд», Асоціація адвокатів України та Асоціація правників України запрошують на сьому стратегічну дискусію на тему «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» 11 жовтня 2016 у м. Полтава. Захід акредитовано, учасники семінару отримають сертифікати з підвищення кваліфікації.

Назва заходу:  Стратегічня дискусія «Захист прав адвокатів та гарантій їх професії" Полтава

Стратегічна дискусія «Захист прав адвокатів та гарантій їх професії у м. Миколаїв
Проект ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні», ГО Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд», Асоціація адвокатів України та Асоціація правників України запрошують на сьому стратегічну дискусію на тему «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» 19 жовтня 2016 у м. Миколаїв.
Назва заходу:  Стратегічна дискусія «Захист прав адвокатів та гарантій їх професії у м. Миколаїв
Дата проведення:  19.10.2016 16:59:00
Місце проведення:  Миколаїв

Проект ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні» у м. Херсоні Проект ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні» у м. Херсоні
Проект ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні», ГО Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд», Асоціація адвокатів України та Асоціація правників України запрошують на першу Стратегічну дискусію на тему «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» 20 жовтня у м. Херсон.

Назва заходу:  Проект ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні»

Стратегічна дискусія «Захист прав адвокатів та гарантій їх професії у м. Миколаїв
Проект ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні», ГО Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд», Асоціація адвокатів України та Асоціація правників України запрошують на сьому стратегічну дискусію на тему «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» 19 жовтня 2016 у м. Миколаїв.
Назва заходу:  Стратегічна дискусія «Захист прав адвокатів та гарантій їх професії у м. Миколаїв
Дата проведення:  19.10.2016 16:59:00
Місце проведення:  Миколаїв

Стратегічна дискусія «Захист прав адвокатів та гарантій їх професії у м.Чернівці Стратегічна дискусія «Захист прав адвокатів та гарантій їх професії у м.Чернівці
Проект ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні», ГО Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд», Асоціація адвокатів України та Асоціація правників України запрошують на сьому стратегічну дискусію на тему «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» 16 листопада 2016 у м. Чернівці.

Назва заходу:  Стратегічна дискусія «Захист прав адвокатів та гарантій їх професії у м.Чернівцях
Дата проведення:  16.11.2016 12:00:00
Місце проведення:  Чернівці

Науково-практична конференція з міжнародною участю «ПРАВОВІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАСАДИ ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ В УКРАЇНІ»
Назва заходу:  Науково-практична конференція з міжнародною участю «ПРАВОВІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАСАДИ ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ В УКРАЇНІ»
Дата проведення:  11.11.2016 10:00:00

Стратегічна дискусія «Захист прав адвокатів та гарантій їх професії у м. Хмельницький Стратегічна дискусія «Захист прав адвокатів та гарантій їх професії у м. Хмельницький
Проект ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні», ГО Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд», Асоціація адвокатів України та Асоціація правників України запрошують на сьому стратегічну дискусію на тему «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» 02 листопада 2016 у м. Хмельницький.

Назва заходу:  Стратегічна дискусія «Захист прав адвокатів та гарантій їх професії у м. Хмельницький
Дата проведення:  02.11.2016
Місце проведення:  Готель Поділля, вул. Шевченка, 34

Стратегічна дискусія на тему: Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів.Тернопіль Стратегічна дискусія на тему: Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів.Тернопіль
Запрошуємо 1 листопада 2016 року на Стратегічну дискусію на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів». Готельно-ресторанний комплекс Avalon Palace, просп. Степана Бандери 2, м. Тернопіль.

Назва заходу:  Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів.Тернопіль
Дата проведення:  01.11.2016
Місце проведення:  Готельно-ресторанний комплекс Avalon Palace, просп. Степана Бандери 2, м. Тернопіль

Круглий стіл «Кращі практики асоціацій правників щодо вдосконалення якості та підтримки розвитку правничої освіти»
Асоціація правників України запрошує усіх бажаючих взяти участь в круглому столі, присвяченому обговоренню кращих практик асоціацій правників розвинених країн стосовно вдосконалення якості та підтримки розвитку правничої освіти, організаторами якого виступають Комісія Асоціації правників України з питань вдосконалення юридичної освіти, Програма USAID «Нове правосуддя» та Асоціація адвокатів України.
Назва заходу:  Круглий стіл «Кращі практики асоціацій правників щодо вдосконалення якості та підтримки розвитку правничої освіти»

Міждисциплінарна конференція на тему: «Місце дитини в українському суспільстві»

Шановні панове, запрошуємо взяти участь у Міждисциплінарній конференції на тему: «Місце дитини в українському суспільстві», присвяченій Всесвітньому дню дитини. Захід організований Комітетом сімейного права та Комітетом з трудового права Асоціації адвокатів України, Офісом Уповноваженого Президента України з прав дитини, Міжрегіональною Академією управління персоналом і Центром сімейно-правових досліджень.


Дата проведення:  18.11.2016
Місце проведення:  Міжрегіональна Академія управління персоналом (м. Київ, вул. Фрометівська, 2, корпус 7, ауд. 303)

Семінар-практикум Школи адвокації на тему: «По слідах Форуму «Формула успіху в юридичному бізнесі», або про адвокатську етику, договір і як визначати ціну «питання», години чи кваліфікації»

Асоціація адвокатів України повідомляє про розвиток нашою Школою адвокації тонкощів «гонорарних» аспектів професії після Форуму «Формула успіху в юридичному бізнесі». Ми розглянемо систему адвокатської етики як складову безпеки практики, а не її «обтяження», обговоримо формулу ціни «питання», години чи кваліфікації».


Дата проведення:  03.12.2016 11:00:00
Місце проведення:  м.Харків, площа Конституції, 26 Оф. 308 поверх 3. СК «Планета Страхування»

«Круглий стіл» Школи адвокації на тему: «ПСИХОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА: «Хто є Хто» і як знайти досвідченого експерта »

Запрошуємо на «Круглий стіл» Школи адвокації на тему: «ПСИХОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА: «Хто є Хто» і як знайти досвідченого експерта»


Дата проведення:  15.11.2016 15:00:00
Місце проведення:  Бібліотека факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка пр.Глушкова, 2а

Перший регіональний Східноукраїнський судовий форум ААУ Перший регіональний Східноукраїнський судовий форум ААУ
Асоціація адвокатів України та Харківське регіональне відділення ААУ запрошують до участі у І СХІДНОУКРАЇНСЬКОМУ РЕГІОНАЛЬНОМУ СУДОВОМУ ФОРУМІ ААУ, який відбудеться 09 грудня 2016 року у Kharkiv Palace Premier Hotel за адресою: Пр. Незалежності, 2, Харьків 61058, Україна.

Назва заходу:  Перший регіональний Східноукраїнський судовий форум ААУ
Дата проведення:  09.12.2016 15:07:00
Місце проведення:  Premier Palace Hotel Kharkiv, Пр. Независимости, 2, Харьков 61058, Украина
Організатор:  ААУ

«Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» у м. Ужгороді.

Проект ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні»,  ГО Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд»), Асоціація адвокатів України та Асоціація правників України запрошують на п`ятнадцяту стратегічну дискусію на тему «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів» у м. Ужгороді.


Дата проведення:  21.11.2016
Місце проведення:  м. Ужгород, вул. Електрозаводська, 29, Готель «Унгварьський».

27 березня 2017 року в рамках Стратегічного плану розвитку медіації в Україні на 2017 рік відбулася зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України 27 березня 2017 року в рамках Стратегічного плану розвитку медіації в Україні на 2017 рік відбулася зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України
27 березня 2017 року в рамках Стратегічного плану розвитку медіації в Україні на 2017 рік відбулася зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України.

Відбувся круглий стіл з онлайн-трансляцією "Діяльність адвоката в роботі з судовими та правоохоронними органами: війна і мир" Відбувся круглий стіл з онлайн-трансляцією "Діяльність адвоката в роботі з судовими та правоохоронними органами: війна і мир"

24 лютого відбувся круглий стіл з онлайн-трансляцією "Діяльність адвоката в роботі з судовими та правоохоронними органами: війна і мир", який був організований Комітетом захисту прав та гарантій адвокатської діяльності Асоціація адвокатів України.Відбувся Круглий стіл на тему: «Діяльність адвоката у роботі з судовими та правоохоронними органами: війна і мир» Відбувся Круглий стіл на тему: «Діяльність адвоката у роботі з судовими та правоохоронними органами: війна і мир»

Шановні колеги! Запрошуємо прийняти активну участь у круглому столі Комітету ААУ захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності на тему: «Діяльність адвоката у роботі з судовими та правоохоронними органами: війна і мир».


Екскурсія до Музею МВС України Екскурсія до Музею МВС України

Асоціація адвокатів України та Клуб майбутніх адвокатів ААУ запрошують шановних колег на екскурсію до Музею МВС України, яка відбудеться 15 лютого 2017 року за участі директора музею Довбня В.А.


Дата проведення:  15.02.2017
Місце проведення:  м.Київ, пл.Соломянська, 1

Відбувся ТУРНІР з боулінгу для адвокатів Відбувся ТУРНІР з боулінгу для адвокатів

Шановні колеги! Київське міське відділення ААУ та Клуб адвокатів ВГО "Асоціація адвокатів України" запрошують на ТУРНІР З БОУЛІНГУ ДЛЯ АДВОКАТІВ!


Відбулася презентація Комітету ААУ захисту професійних прав та гарантій адвокатської діяльності Відбулася презентація Комітету ААУ захисту професійних прав та гарантій адвокатської діяльності

Під час VІ Щорічного зимового Форуму Асоціації адвокатів України з кримінального права та процесу, який відбувся 16 грудня 2016 р., було представлено роботу Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Асоціації адвокатів України.


Відбулося засідання Наглядової ради ААУ Відбулося засідання Наглядової ради ААУ

22 грудня 2016 року в форматі бізнес-сніданку відбулося засідання членів Наглядової ради Асоціації адвокатів України. Під час засідання члени Наглядової ради підвели підсумки роботи Асоціації за 2016 рік та обговорили плани роботи на наступний рік.


Відбувся круглий стіл Комітету сімейного права ААУ та відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів

Шановні панове, запрошуємо взяти участь у Спільному круглому столі Комітету сімейного права та майнових спорів Асоціації адвокатів України та відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів».


Назва заходу:  Круглий стіл
Дата проведення:  22.10.2015
Місце проведення:  Інститут міжнародних відносин, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1, поверх 3 .
Організатор:  ААУ

Відбувся круглий стіл на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів»
Назва заходу:  Круглий стіл на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів»
Дата проведення:  22.10.2015 12:05:00
Місце проведення:  Київ
Організатор:  ААУ

Відбувся І Всеукраїнський турнір із судових дебатів з екологічного права. Відбувся І Всеукраїнський турнір із судових дебатів з екологічного права.
На базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 21-22 листопада 2016 року вперше пройшов І Всеукраїнський турнір із судових дебатів з екологічного права.

Відбувся мастер-клас на тему: «Межі активності суду у з'ясуванні обставин кримінального провадження під час судового розгляду» Відбувся мастер-клас на тему: «Межі активності суду у з'ясуванні обставин кримінального провадження під час судового розгляду»
17 грудня 2016 року відбувся майстер-клас на тему: «Межі активності суду у з'ясуванні обставин кримінального провадження під час судового розгляду», організованого Комітетом сімейного права ААУ, кафедрою кримінального процесу та криміналістики юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, Центром сімейно-правових досліджень.

Закритий круглий стіл ААУ

Круглий стіл з обговорення законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" Круглий стіл з обговорення законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"
Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь в круглому столі, присвяченому обговоренню законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", організаторами якого виступає Асоціація адвокатів України.


Назва заходу:  Круглий стіл з обговорення законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"
Дата проведення:  02.11.2016
Місце проведення:  Ліга
Організатор:  ААУ

Круглий стіл "Альтернативні форми шлюбних відносин в Україні та світі" Круглий стіл "Альтернативні форми шлюбних відносин в Україні та світі"
Запрошуємо на Круглий стіл на тему: "Альтернативні форми шлюбних відносин в Україні та світі".

Назва заходу:  Круглий стіл "Альтернативні форми шлюбних відносин в Україні та світі"
Дата проведення:  24.05.2016
Місце проведення:  Національна спілка журналістів України, вул. Хрещатик, 27-А (2-й поверх)
Організатор:  ААУ

Круглий стіл «Юридичні аспекти негласних слідчих дій у кримінальних провадженнях» Круглий стіл «Юридичні аспекти негласних слідчих дій у кримінальних провадженнях»
Запрошуємо всіх взяти участь круглому столі на тему «Юридичні аспекти негласних слідчих дій у кримінальних провадженнях», який буде проведено Комітетом кримінального права та процесу Асоціації Адвокатів України.

Дата проведення:  05.07.2016
Місце проведення:  Центральні залізничні каси (Український центр по обслуговуванню пасажирів на залізничному транспорті) конференц-зал «Блакитний». Адреса: м. Київ, бульвар. Тараса Шевченка, 38/40.

Запрошуємо на тренінг "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій"
14 червня у Запоріжжі експерти проекту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції" Марк Сегал та Оксана Цимбрівська, керівник проекту "Відкритий суд" Станіслав Батрин, головний редактор журналу "Адвокат" Леонід Лазебний проведуть тренінг "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій".

Запрошуємо на II Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Розвиток медичного права України в контексті євроінтеграційних та глобалізаційних процесів»
Запрошуємо взяти участь у II Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Розвиток медичного права України в контексті євроінтеграційних та глобалізаційних процесів», яка відбудеться 3 листопада 2016 року. Організатори - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, юридичний факультет, навчально-науковий центр медичного права, кафедра адміністративного права та Асоціація адвокатів України, Комітет з медичного і фармацевтичного права ААУ.

Реєстрація о 09:30
Початок конференції о 10:00

Назва заходу:  Конференція «Розвиток медичного права України в контексті євроінтеграційних та глобалізаційних процесів»
Дата проведення:  03.11.2016
Місце проведення:  м. Київ, вул. Володимирська, 60

VІ ЩОРІЧНИЙ ОСІННІЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. ФОРМУЛА УСПІХУ» VІ ЩОРІЧНИЙ ОСІННІЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. ФОРМУЛА УСПІХУ»

Запрошуємо на VІ ЩОРІЧНИЙ ОСІННІЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. ФОРМУЛА УСПІХУ»


Дата проведення:  16.09.2016
Місце проведення:  Готель «Русь» вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна.

I Фінансовий Форум ААУ I Фінансовий Форум ААУ

Запрошуємо на I ФІНАНСОВИЙ ФОРУМ ААУ –  унікальний захід, який служить платформою для обговорення та вирішення проблем у сфері фінансів – адвокатури та бізнесу, обговоренню фінансово – правових аспектів, питань реструктуризації та оподаткування.


Назва заходу:  I Фінансовий Форум ААУ
Дата проведення:  21.10.2016
Місце проведення:  Готель "Русь"
Організатор:  ААУ

VII Школа кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ
3 грудня 2016 року, в рамках Всеукраїнського тижня права, відбудеться VII Школа кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ.
Назва заходу:  VII Школа кар'єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ
Дата проведення:  03.12.2016
Місце проведення:  Київський національний торгово-економічний університет, вул. Кіото, 19, м. Київ (М.Лісова), корпус А, 4 поверх, ауд.420, КНТЕУ
Організатор:  ААУ

Майстер-клас на тему: «Межі активності суду у з'ясуванні обставин кримінального провадження під час судового розгляду»

Шановні студенти – магістри, юристи та адвокати м. Львова та Львівської області, запрошуємо взяти участь у майстер-класі на тему: «Межі активності суду у з'ясуванні обставин кримінального провадження під час судового розгляду», організованого Комітетом сімейного права Асоціації адвокатів України, кафедрою кримінального процесу та криміналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, Центром сімейно-правових досліджень.


Дата проведення:  17.12.2016 13:00:00
Місце проведення:  юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (м Львів, вул. Січових Стрільців, 14) аудиторія № 214.

У Харкові відбувся І Східноукраїнський регіональний судовий форум ААУ У Харкові відбувся І Східноукраїнський регіональний судовий форум ААУ
9 грудня 2016 р. у Харкові відбувся І Східноукраїнський регіональний судовий форум ААУ.  З вітальними словами до учасників форуму звернулись голова Харківського відділення ААУ, партнер АО «Вілеон», адвокат Людмила Гаврилова, президент Асоціації адвокатів України, керуючий партнер «Oleh Rachuk Law firm» адвокат Олег Рачук, голова Ради адвокатів Харківської області, адвокат Вікторія Гайворонська, голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, президент Спілки адвокатів України, адвокат Олександр Дроздов.

Круглий стіл «Фінансова реструктуризація, проблеми впровадження» Круглий стіл «Фінансова реструктуризація, проблеми впровадження»
Запрошуємо на круглий стіл «Фінансова реструктуризація, проблеми впровадження», який організований Комітетом фінансового права.

Дата проведення:  09.12.2016
Місце проведення:  Зал «Chamber Media», м.Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Відбувся ІІ Всеукраїнський турнір класичних судових дебатів із кримінального права на честь професора Станіслава Сергійовича Яценка
27 та 28 жовтня 2016 року на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за сприяння юридичної компанії FCLEX та Асоціації адвокатів України відбувся Другий всеукраїнський турнір класичних судових дебатів із кримінального права на честь професора Станіслава Сергійовича Яценка.

Відбулася Міждисциплінарна конференція: «Місце дитини в українському суспільстві» Відбулася Міждисциплінарна конференція: «Місце дитини в українському суспільстві»
18 листопада 2016 року відбулася Міждисциплінарна конференція «Місце дитини в українському суспільстві», присвячена Всесвітньому дню дитини. Захід був організований Комітетом сімейного права та Комітетом з трудового права Асоціації адвокатів України, Офісом Уповноваженого Президента України з прав дитини, Міжрегіональною Академією управління персоналом і Центром сімейно-правових досліджень.

Відбулося підписання меморандуму ААУ з НУ «Острозька академія»
09 листопада 2016 року відбулася запланована зустріч Президента ВГО «Асоціації адвокатів України» Олега Рачука, Голови Рівненського відділення ВГО «Асоціації адвокатів України» Олесі Сергієнко з в.о. ректором Національного університету «Острозької академії» Кралюк П.М.

Відбулася екскурсія членів КМА ААУ до ВССУ з розгляду цивільних і кримінальних справ
Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 23.11.2016 року відбулася екскурсія членів КМА ААУ до Вищого спецiалiзованого суду України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ.

Відбувся I Фінансовий форум Асоціації адвокатів України Відбувся I Фінансовий форум Асоціації адвокатів України
21 жовтня 2016 року в Premier Hotel Rus відбувся I Фінансовий Форум Асоціації адвокатів України.    

Відбулася робоча зустріч між Керівником Національної поліції України Хатіею Деканоідзе і Президентом ГО "Асоціація адвокатів України" Олегом Рачуком Відбулася робоча зустріч між Керівником Національної поліції України Хатіею Деканоідзе і Президентом ГО "Асоціація адвокатів України" Олегом Рачуком

19 жовтня в Центральному офісі Національної поліції відбулася робоча зустріч між Керівником Національної поліції України Хатіею Деканоідзе і Президентом ГО "Асоціація адвокатів України" Олегом Рачуком.


Відбувся закритий Круглий стіл ААУ із захисту прав та гарантій адвокатської діяльності
26 жовтня 2016 року відбувся закритий Круглий стіл ААУ із захисту прав та гарантій адвокатської діяльності.

Відбувся семінар ААУ та Національного університету «Острозька академія» «Застосування медіації в особистій практиці адвоката»
Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 09 листопада 2016 року відбувся спільний семінар ВГО «Асоціації адвокатів України» та Національного університету «Острозька академія» на тему: «Застосування медіації в особистій практиці адвоката».

І Всеукраїнський турнір з судових дебатів із екологічного права І Всеукраїнський турнір з судових дебатів із екологічного права
Кафедра екологічного права юридичного факультету КНУ імені Т.Г. Шевченка та Департамент національних судових дебатів Дебатклубу юридичного факультету КНУ імені Т.Г. Шевченка 21-22 листопада 2016 проводять I Всеукраїнський турнір з судових дебатів із екологічного права. 

Відбувся закритий Круглий стіл ААУ із захисту прав та гарантій адвокатської діяльності
26 жовтня 2016 року відбувся закритий Круглий стіл ААУ із захисту прав та гарантій адвокатської діяльності.

 Відбувся Круглий стіл «Кращі практики асоціацій правників щодо вдосконалення якості та підтримки розвитку правничої освіти» Відбувся Круглий стіл «Кращі практики асоціацій правників щодо вдосконалення якості та підтримки розвитку правничої освіти»
Асоціація правників України та Асоціація адвокатів України 2 листопада 2016 року з 14:00 до 16:30 запрошують усіх бажаючих взяти участь в круглому столі, присвяченому обговоренню кращих практик асоціацій правників розвинених країн стосовно вдосконалення якості та підтримки розвитку правничої освіти, організаторами якого виступають Комісія Асоціації правників України з питань вдосконалення юридичної освіти, Програма USAID «Нове правосуддя» та Асоціація адвокатів України.

 Відбувся Круглий стіл «Кращі практики асоціацій правників щодо вдосконалення якості та підтримки розвитку правничої освіти» Відбувся Круглий стіл «Кращі практики асоціацій правників щодо вдосконалення якості та підтримки розвитку правничої освіти»
Асоціація правників України та Асоціація адвокатів України 2 листопада 2016 року з 14:00 до 16:30 запрошують усіх бажаючих взяти участь в круглому столі, присвяченому обговоренню кращих практик асоціацій правників розвинених країн стосовно вдосконалення якості та підтримки розвитку правничої освіти, організаторами якого виступають Комісія Асоціації правників України з питань вдосконалення юридичної освіти, Програма USAID «Нове правосуддя» та Асоціація адвокатів України.

Відбувся круглий стіл "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" Відбувся круглий стіл "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"
2 листопада 2016 року у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ відбувся круглий стіл ААУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", в ході якого адвокати і народні депутати обговорили пропозиції та зауваження щодо законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".

Відбулася II Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток медичного права України в контексті євроінтеграційних та глобалізаційних процесів» Відбулася II Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток медичного права України в контексті євроінтеграційних та глобалізаційних процесів»
Запрошуємо взяти участь у II Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Розвиток медичного права України в контексті євроінтеграційних та глобалізаційних процесів», яка відбудеться 3 листопада 2016 року.

 Відбувся Круглий стіл з обговорення законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" Відбувся Круглий стіл з обговорення законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"
Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь в круглому столі, присвяченому обговоренню законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", організаторами якого виступає Асоціація адвокатів України.

Нові можливості ІТ- інструментів для трудових відносин Нові можливості ІТ- інструментів для трудових відносин
Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі: «НОВІ МОЖЛИВОСТІ ІТ-ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН», який проводиться Комітетом з трудового права Асоціації адвокатів України.

Назва заходу:  Круглий стіл
Дата проведення:  12.10.2016 16:00:00
Місце проведення:  Chasopys EduSpace (Велика Васильківська, буд. 30, м. Київ)
Організатор:  Комітет з трудового права

Круглий стіл на тему: «Насильство в сім’ї: як захиститися?»
Запрошуємо взяти участь у роботі Круглого столу на тему: «Насильство в сім’ї: як захиститися?», організованого Комітетом сімейного права та майнових спорів Асоціації адвокатів України, Національною асоціацією адвокатів України, Офісом Уповноваженого Президента України з прав дитини, Державним університетом інфраструктури та технологій та Центром сімейно-правових досліджень.
Назва заходу:  Круглий стіл на тему: «Насильство в сім’ї: як захиститися?»
Дата проведення:  06.10.2016 14:30:00
Місце проведення:  Державний університет інфраструктури та технологій (м. Київ, вул. Кирилівська (до перейменування – Фрунзе), 9, ауд. 110)
Організатор:  ААУ

Відбувся VI Щорічний осінній форум Асоціації адвокатів України «Адвокатура України. Формула Успіху» Відбувся VI Щорічний осінній форум Асоціації адвокатів України «Адвокатура України. Формула Успіху»

16 вересня 2016 року в Premier Hotel Rus відбувся VI Щорічний осінній форум Асоціації адвокатів України «Адвокатура України. Формула Успіху»


VІ Школа кар'єрного росту майбутнього адвоката VІ Школа кар'єрного росту майбутнього адвоката
Відбудеться VІ Школа кар'єрного росту майбутнього адвоката   Асоціація адвокатів України, Клуб майбутніх адвокатів ААУ запрошує всіх бажаючих прийняти участь у Шостій (осінній) Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката.

Назва заходу:  VІ Школа кар'єрного росту майбутнього адвоката
Дата проведення:  01.10.2016
Місце проведення:  уточнюється
Організатор:  ААУ КМА

VІ Школа кар'єрного росту майбутнього адвоката
Назва заходу:  VІ Школа кар'єрного росту майбутнього адвоката
Дата проведення:  01.10.2016 10:38:00
Місце проведення:  01601, м.Київ, вул. Пирогова, 9
Організатор:  КМА

Відбулася презентація першої книги відомого українського адвоката Катерини Власюк Відбулася презентація першої книги відомого українського адвоката Катерини Власюк
10 серпня у творчому просторі Арт Причал відбулася презентація першої книги відомого українського адвоката Катерини Власюк. Презентацію відвідав Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, видавець «Самміт-книга» Іван Степурін, Голова Асоціації адвокатів України Олег Рачук та віце-президент Асоціації Зоя Ярош.

Віце-президент ААУ Зоя Ярош представила Асоціацію адвокатів України під час засідання керівного комітету проекту ЄС підтримка реформ у сфері юстиціі в Україні Віце-президент ААУ Зоя Ярош представила Асоціацію адвокатів України під час засідання керівного комітету проекту ЄС підтримка реформ у сфері юстиціі в Україні
8 липня 2016 р. в Міністерстві юстиції України відбулося IV засідання Керівного комітету в рамках Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні». Команда Проекту ЄС разом з національними партнерами зібралися, щоб підсумувати досягнення за перше півріччя 2016 року. Участь у засіданні взяла Віце-президент Асоціації адвокатів України Зоя Ярош.

Ранкова кава з головою комітету господарського права та процесу ААУ Владиславом Рєзніковим, партнером ЮФ “Trusted Advisors” Ранкова кава з головою комітету господарського права та процесу ААУ Владиславом Рєзніковим, партнером ЮФ “Trusted Advisors”

Запрошуємо Вас на Ранкову каву з головою комітету господарського права та процесу ААУ Владиславом Рєзніковим, партнером ЮФ “Trusted Advisors”


Відбувся круглий стіл Рівненського відділення ВГО "Асоціації адвокатів України" в місті Рівному на тему: «Захист гарантій адвокатської діяльності» Відбувся круглий стіл Рівненського відділення ВГО "Асоціації адвокатів України" в місті Рівному на тему: «Захист гарантій адвокатської діяльності»
29 липня 2016 року об 11.00 годині в місті Рівному, отелі «Мир» відбувся круглий стіл Рівненського відділення ВГО «Асоціації адвокатів України на тему: «Захист гарантій адвокатської діяльності».

Відбулася Літня школа «Інтелектуальна власність: базовий курс» Відбулася Літня школа «Інтелектуальна власність: базовий курс»
28 липня 2016 року Керівник Комітету ААУ з інтелектуальної власності ААУ, партнер Агенції «Синергія» Анна Кравчук провела лекцію про стратегію захисту в доменних спорах в Україні для студентів Літньої школи «Інтелектуальна власність: базовий курс».

Дубчак Леся Сергіївна, член Правління ААУ взяла участь у прес-конференції органів адвокатського самоврядування м. Києва Дубчак Леся Сергіївна, член Правління ААУ взяла участь у прес-конференції органів адвокатського самоврядування м. Києва
02 cерпня 2016 року Дубчак Леся Сергіївна, адвокат, член Правління ААУ, кандидат юридичних наук, член Правління Асоціації адвокатів України, член Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м.Києва, взяла участь у прес-конференції органів адвокатського самоврядування м. Києва, присвяченій стану сучасної української адвокатури напередодні введення адвокатської монополії.

Відбудеться презентація книги Катерина Власюк "Розлучення. Сповідь адвоката" Відбудеться презентація книги Катерина Власюк "Розлучення. Сповідь адвоката"
Запрошую на презентацію моєї книги "Розлучення. Сповідь адвоката" яка відбудеться 10 серпня (середа) о 19.00 у "Арт причал" (вул. Набережно Хрещатицька - Причал #2. Поруч з р естораном Хуторок).

Відбувся V Всеукраїнський форум ААУ з публічного права Відбувся V Всеукраїнський форум ААУ з публічного права
Першого липня 2016 року відбувся П’ятий Всеукраїнський форум Асоціації адвокатів України з публічного права. Захід відвідали понад 150 учасників з різних регіонів нашої держави.

Круглий стіл на тему: «Нове у проведенні експертизи комп'ютерної техніки, телекомунікаційних систем та засобів» Круглий стіл на тему: «Нове у проведенні експертизи комп'ютерної техніки, телекомунікаційних систем та засобів»

Запрошуємо на круглий стіл Комітету з кримінального права та процесу Асоціації адвокатів України на тему: "Нове у проведенні експертизи комп'ютерної техніки, телекомунікаційних систем та засобів"


Дата проведення:  28.04.2016
Місце проведення:  (Центральні залізничні каси; конференц-зал «Блакитний»)

Відбувся Аграрний Форум ААУ Відбувся Аграрний Форум ААУ
 22 квітня 2016 року відбувся ІІ Всеукраїнський Аграрний форум Асоціації адвокатів України.                 

Круглий стіл: «Ключові питання реформування інституту адвокатури» Круглий стіл: «Ключові питання реформування інституту адвокатури»

Асоціація адвокатів України в рамках громадського обговорення Проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» запрошує взяти участь у круглому столі: «Ключові питання реформування інституту адвокатури».


Дата проведення:  26.04.2016
Місце проведення:  Прес-центр «ЛІГАБізнесІнформ»

Круглий стіл на тему: "Актуальні правові проблеми застосування допоміжних репродуктивних технологій" Круглий стіл на тему: "Актуальні правові проблеми застосування допоміжних репродуктивних технологій"

Асоціація адвокатів України запрошує взяти участь у спільному Круглому столі Комітетів медичного та сімейного права ААУ на тему: "Актуальні правові проблеми застосування допоміжних репродуктивних технологій".


Дата проведення:  26.04.2016 16:30:00
Місце проведення:  Національна спілка журналістів України, м. Київ, вул. Хрещатик 27-А

V Школа кар. росту майбутнього адвоката на базі НПУ імені Драгоманова
Відбудеться V Школа кар. росту майбутнього адвоката на базі НПУ імені Драгоманова (вул.Пирогова, 9) 23.04.2016 р.
Назва заходу:  V Школа кар. росту майбутнього адвоката на базі НПУ імені Драгоманова
Дата проведення:  23.04.2016
Місце проведення:  НПУ імені Драгоманова (вул.Пирогова, 9)
Організатор:  ААУ

Аграрний Форум ААУ Аграрний Форум ААУ

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь у Аграрному Форумі ААУ, який відбудеться 22 квітня 2016 року в «Русь Аккорд Готель», м. Київ, вул. Госпітальна, 4.


Назва заходу:  Аграрний Форум ААУ
Дата проведення:  22.04.2016
Місце проведення:  «Русь Аккорд Готель», м.Київ, вул. Госпітальна, 4
Організатор:  ААУ

Круглий стіл «Перспективи та очікування від Угоди про асоціацію в частині працевлаштування іноземців в Україні та українців у країнах ЄС» Круглий стіл «Перспективи та очікування від Угоди про асоціацію в частині працевлаштування іноземців в Україні та українців у країнах ЄС»

Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі «Перспективи та очікування від Угоди про асоціацію в частині працевлаштування іноземців в Україні та українців у країнах ЄС»


Дата проведення:  14.04.2016
Місце проведення:  Національна спілка журналістів України, м. Київ, вул. Хрещатик 27-А

Тренінг: Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій Тренінг: Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій

Відбудеться тренінг: Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій. 7 квітня 2016 м. Ужгород, Етно-велнес готель "УнгварЪскій", Закарпатська область,  м. Ужгород,  вул.  Електрозаводська,  29.


Назва заходу:  Тренінг: Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій
Дата проведення:  07.04.2016
Місце проведення:  Етно-велнес готель "УнгварЪскій", Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Електрозаводська, 29.
Організатор:  ААУ

Презентація КМА в Академії муніципального управління
Відбдеться презентація КМА в Академії муніципального управління (виступить Покотило Ігор) (12:00)
Назва заходу:  Презентація КМА в Академії муніципального управління
Дата проведення:  06.04.2016
Місце проведення:  Академії муніципального управління
Організатор:  ААУ

Круглий стіл на тему: «Захист адвокатської таємниці. Порушення адвокатської таємниці помічниками, механізми притягнення до відповідальності винних» Круглий стіл на тему: «Захист адвокатської таємниці. Порушення адвокатської таємниці помічниками, механізми притягнення до відповідальності винних»

Асоціація адвокатів України запрошує на круглий стіл організований комітетом організації та маркетингу адвокатської діяльності разом з Комітетом транспортного та митного права ААУ на тему: «Захист адвокатської таємниці. Порушення адвокатської таємниці помічниками, механізми  залучення до відповідальності винних»


Дата проведення:  19.04.2016
Місце проведення:  Національна спілка журналістів України, м. Київ, вул. Хрещатик 27-А

Презентація КМА в Київському національному економічному університеті імені В.Гетьмана
Відбудеться презентація КМА в Київському національному економічному університеті імені В.Гетьмана (13:00) (виступить адвокат, к.ю.н. Духовна Оксана)
Назва заходу:  Презентація КМА в Київському національному економічному університеті імені В.Гетьмана
Дата проведення:  15.04.2016
Місце проведення:  В Київському національному економічному університеті імені В.Гетьмана
Організатор:  ААУ

Круглий стіл «Останні тенденції у практиці розгляду справ Європейським судом з прав людини» Круглий стіл «Останні тенденції у практиці розгляду справ Європейським судом з прав людини»
Запрошуємо на Круглий стіл «Останні тенденції у практиці розгляду справ Європейським судом з прав людини».

Назва заходу:  Круглий стіл «Останні тенденції у практиці розгляду справ Європейським судом з прав людини»
Дата проведення:  08.04.2016
Місце проведення:  Національна спілка журналістів України, м. Київ, вул. Хрещатик 27-А
Організатор:  ААУ

  Палкі дискусії та поради експертів на семінарі «Розробка та використання програмного забезпечення: договірна та податкова модель роботи» Палкі дискусії та поради експертів на семінарі «Розробка та використання програмного забезпечення: договірна та податкова модель роботи»
Асоціація адвокатів України та Асоціація правників України 24 березня 2016 р. провели спільний семінар на тему:«Розробка та використання програмного забезпечення: договірна та податкова модель роботи».

Відбувся Круглий стіл: «Договірні схеми купівлі нерухомості у забудовника» Відбувся Круглий стіл: «Договірні схеми купівлі нерухомості у забудовника»
Комітет нерухомості та будівництва ААУ спільно із Правовою групою «Домініон»  в рамках круглого столу ініціює обговорення актуальної теми купівлі нерухомості на первинному ринку в розрізі існування великої кількості договірних схем придбання таких об’єктів, пов’язаними із ними ризиками для покупців.

Відбувся семінар «Практика міжнародного податкового планування: холдинги, торгівля, захист активів, рахунки в іноземних банках. Огляд останніх змін в Україні та світі» Відбувся семінар «Практика міжнародного податкового планування: холдинги, торгівля, захист активів, рахунки в іноземних банках. Огляд останніх змін в Україні та світі»
25 березня 2016 року в приміщенні Національної спілки журналістів України відбувся семінар на тему «Практика міжнародного податкового планування: холдинги, торгівля, захист активів, рахунки в іноземних банках. Огляд останніх змін в Україні та світі»

Cемінар на тему «Практика міжнародного податкового планування: холдинги, торгівля, захист активів, рахунки в іноземних банках. Огляд останніх змін в Україні та світі» Cемінар на тему «Практика міжнародного податкового планування: холдинги, торгівля, захист активів, рахунки в іноземних банках. Огляд останніх змін в Україні та світі»

Шановні панове, запрошуємо керуючих партнерів та старших юристів юридичних компаній взяти участь у семінарі на тему «Практика міжнародного податкового планування: холдинги, торгівля, захист активів, рахунки в іноземних банках. Огляд останніх змін в Україні та світі», який буде організовано та проведено комітетом з міжнародного права Асоціації Адвокатів України та юридичною фірмою «ICF Legal Service».


Дата проведення:  25.03.2016
Місце проведення:  Національна спілка журналістів України, м. Київ, вул. Хрещатик 27-А

Семінар на тему: «Розробка та використання програмного забезпечення: договірна та податкова модель роботи» Семінар на тему: «Розробка та використання програмного забезпечення: договірна та податкова модель роботи»

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі на тему: «Розробка та використання програмного забезпечення: договірна та податкова модель роботи».


Дата проведення:  24.03.2016 10:00:00
Місце проведення:  м.Київ, вул. Хрещатик, 27-А (2-й поверх)

V Всеукраїнський Форум з цивільного права та процесу "Київська весна" V Всеукраїнський Форум з цивільного права та процесу "Київська весна"

Асоціація адвокатів України має честь запросити на V Щорічний весняний форум ААУ з цивільного права та процесу, який відбудеться 18 березня 2016 року у готелі «Русь» (вул. Госпітальна, 4, м.Київ, Україна, 01601).


Назва заходу:  V Всеукраїнський Форум з цивільного права та процесу "Киівська весна"
Дата проведення:  18.03.2016
Місце проведення:  Готель "Русь"
Організатор:  ААУ

Харків Тренінг: Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій Харків Тренінг: Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій

 Асоціація адвокатів України має честь запросити на ТРЕНІНГ: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій". Дата проведення: 15 березня 2016. Місце проведення Готель "Харьків" 61022, м. Харкiв, пл. Свободи,7.


Назва заходу:  ТРЕНІНГ: Здійснення адвокатської діяльності в епоху епоху цифрових та відеотехнологій
Дата проведення:  15.03.2016
Місце проведення:  Харків
Організатор:  ААУ та Національний експерт Проект ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»

Полтава Тренінг: Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій Полтава Тренінг: Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій

 Асоціація адвокатів України має честь запросити на ТРЕНІНГ: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій".


Назва заходу:  ТРЕНІНГ: Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій
Дата проведення:  14.03.2016
Місце проведення:  Полтава
Організатор:  ААУ та Національний експерт Проект ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»

Перший тенісний турнір серед юристів - Tennis Legal Cup
Назва заходу:  Перший тенісний турнір серед юристів - Tennis Legal Cup

Перший тенісний турнір серед юристів - Tennis Legal Cup
Назва заходу:  Перший тенісний турнір серед юристів - Tennis Legal Cup

Відбувся ТРЕНІНГ: Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій Відбувся ТРЕНІНГ: Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь у ТРЕНІНГУ: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій ".  Дата проведення: 14-15 березня.  2016 - Полтава (14. 03. 2016 року),  Харків (15. 03. 2016 року)


Тренінг «Новації у зверненні до Європейського Суду» Тренінг «Новації у зверненні до Європейського Суду»

Шановні панове, запрошуємо взяти участь у тренінгу «Новації у зверненні до Європейського Суду», який буде проведено Комітетом з міжнародного права ААУ.


Дата проведення:  04.03.2016

В ДСІВУ відбувся круглий стіл для обговорення питань експертизи заявок на знаки для товарів і послуг В ДСІВУ відбувся круглий стіл для обговорення питань експертизи заявок на знаки для товарів і послуг
03 березня 2016 за ініціативою Асоціації адвокатів України (ААУ) в Державній службі інтелектуальної власності (ДСІВУ) відбувся круглий стіл з метою обговорення деяких питань експертизи заявок на знаки для товарів і послуг.

Відбувся майстер-клас ААУ«Як досягти цілей у 2016 році або тайм-менеджмент для адвокатів» Відбувся майстер-клас ААУ«Як досягти цілей у 2016 році або тайм-менеджмент для адвокатів»

1 березня 2016 року відбувся майстер-клас ААУ, проведений спільно з компанією BogushTime «Як досягти цілей у 2016 році або тайм-менеджмент для адвокатів», на якому учасники отримали практичні рекомендації ведення при-цельного тайм-менеджменту.Відбувся Майстер-клас «Як досягти цілей у 2016 році або тайм-менеджмент для адвокатів» Відбувся Майстер-клас «Як досягти цілей у 2016 році або тайм-менеджмент для адвокатів»
Комітет організації та маркетингу адвокатської діяльності ААУ запрошує на практичний майстер-клас, організований спільно з компанією BogushTime «Як досягти цілей у 2016 році або тайм-менеджмент для адвокатів». Тільки важлива інформація та корисні поради.

Майстер-клас «Як досягти цілей у 2016 році або тайм-менеджмент для адвокатів». Майстер-клас «Як досягти цілей у 2016 році або тайм-менеджмент для адвокатів».

Комітет організації та маркетингу адвокатської діяльності запрошує на практичний майстер-клас, організований спільно з компанією BogushTime «Як досягти цілей у 2016 році або тайм-менеджмент для адвокатів».


Дата проведення:  01.03.2016
Місце проведення:  Національна спілка журналістів України, що знаходиться за адресою: вул. Хрещатик, 27-А (2-й поверх).

Відбувся круглий стіл: "Законодавче врегулювання встановлення опіки (піклування) над дітьми, усиновлення та інших форм влаштування дітей до сімей громадян" Відбувся круглий стіл: "Законодавче врегулювання встановлення опіки (піклування) над дітьми, усиновлення та інших форм влаштування дітей до сімей громадян"

Відбувся Круглий стіл Комітету сімейного права та майнових спорів Асоціації адвокатів України на тему: «Законодавче врегулювання встановлення опіки (піклування) над дітьми, усиновлення та інших форм влаштування дітей до сімей громадян».


Відбувся Семінар-практикум Школи адвокації «ВСІ СЕКРЕТИ ДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРОВАДЖЕНЬ, або адвокатська етика, дос’є, договір, ціна питання» Відбувся Семінар-практикум Школи адвокації «ВСІ СЕКРЕТИ ДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРОВАДЖЕНЬ, або адвокатська етика, дос’є, договір, ціна питання»
Асоціація адвокатів України повідомляє про перше в цьому році «чаювання» у нашій Школі адвокації на тему: «ВСІ СЕКРЕТИ ДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРОВАДЖЕНЬ, або адвокатська етика, дос’є, договір, ціна питання».

Відбулось перше «чаювання» у Школі адвокації на тему: «ВСІ СЕКРЕТИ ДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРОВАДЖЕНЬ, або адвокатська етика, дос’є, договір, ціна питання»
12 лютого 2016 відбулось перше в цьому році «чаювання» у нашій Школі адвокації на тему: «ВСІ СЕКРЕТИ ДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРОВАДЖЕНЬ, або адвокатська етика, дос’є, договір, ціна питання».

В Запоріжжі відбулася Національна Аграрна Юридична Конференція В Запоріжжі відбулася Національна Аграрна Юридична Конференція

17 лютого 2016 року в  ВЦ «Козак Палац», вул. Перемоги, 70-Б, м. Запоріжжя відбулася Національна Аграрна Юридична Конференція, яка була організована ААУ, ЮК «Кошовий і Партнери» та Експо-центром «Метеор».


Відбудеться круглий стіл:"Законодавче врегулювання встановлення опіки (піклування) над дітьми, усиновлення та інших форм влаштування дітей до сімей громадян" Відбудеться круглий стіл:"Законодавче врегулювання встановлення опіки (піклування) над дітьми, усиновлення та інших форм влаштування дітей до сімей громадян"
Запрошуємо взяти участь у Круглому столі Комітету сімейного права та майнових спорів Асоціації адвокатів України на тему: «Законодавче врегулювання встановлення опіки (піклування) над дітьми, усиновлення та інших форм влаштування дітей до сімей громадян».

Назва заходу:  Круглий стіл
Дата проведення:  23.02.2016
Місце проведення:  Головний корпус НПУ ім. М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9)
Організатор:  Комітет сімейного права та майнових спорів ААУ

В Запоріжжі відбудеться Національна Юридична Аграрна Конференція В Запоріжжі відбудеться Національна Юридична Аграрна Конференція
Асоціація адвокатів України має честь запросити на Національну Юридичну Аграрну Конференцію, яка відбудеться 17 лютого 2016 року в конференц-залі Запорізького виставочного центру «Козак Палац», вул. Перемоги, 70-Б, м. Запоріжжя.

Назва заходу:  Конференція
Дата проведення:  17.02.2016
Місце проведення:  Конференц зал "Козак Палац" Експо центру "Метеор", вул. Перемоги, 70-Б, м. Запоріжжя
Організатор:  ААУ

Семінар-практикум Школи адвокації «ВСІ СЕКРЕТИ ДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРОВАДЖЕНЬ, або адвокатська етика, дос’є, договір, ціна питання»

Асоціація адвокатів України повідомляє про перше в цьому році «чаювання» у нашій Школі адвокації на тему: «ВСІ СЕКРЕТИ ДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРОВАДЖЕНЬ, або адвокатська етика, дос’є, договір, ціна питання».


Назва заходу:  Семінар-практикум Школи адвокації на тему: «ВСІ СЕКРЕТИ ДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРОВАДЖЕНЬ, або адвокатська етика, дос’є, договір, ціна питання»
Дата проведення:  02.02.2016
Місце проведення:  SpartaBox г.КИЕВ, ВЕРХНИЙ ВАЛ, 24
Організатор:  Ігор Покотило, адвокат, психолог, Керівник Школи адвокації ААУ

Відбувся УРОЧИСТИЙ захід ААУ Щорічний всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року - 2015” Відбувся УРОЧИСТИЙ захід ААУ Щорічний всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року - 2015”

Відбувся УРОЧИСТИЙ захід Асоціації адвокатів України з нагоди святкування Дня адвокатури та підведення підсумків Щорічного всеукраїнського незалежного публічного конкурсу “Адвокат року - 2015”


Назва заходу:  Урочистий захід ААУ Щорічний всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року - 2015”
Дата проведення:  24.12.2015
Місце проведення:  HOTEL KYIV (вул.Грушевського, 26/1)

Відбулося розширене засідання Правління ААУ.
Шановні колеги! 
Інформуємо Вас, що 28 січня 2016 року (четвер) відбудеться розширене засідання Правління ААУ. Час проведення засідання: 13:00 - 16:00.
Місце проведення: Національна спілка журналістів України, що знаходиться за адресою: вул. Хрещатик, 27-А (2-й поверх).

Відбувся тренінг «Захист права власності в Європейському суді з прав людини» Відбувся тренінг «Захист права власності в Європейському суді з прав людини»
Відбувся  тренінг "Захист права власності в Європейському суді з прав людини".

Круглий стіл "ПРАВА ЛЮДИНИ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я"
Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 22 грудня 2015 року, 14.00 відбудеться Круглий стіл «ПРАВА ЛЮДИНИ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я: питання удосконалення законодавства і правозастосовної практики».
Назва заходу:  Круглий стіл
Дата проведення:  22.12.2015
Місце проведення:  Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Організатор:  ААУ

Круглий стіл «Законодавство про національну поліцію: перша практика застосування. Нове у здійсненні кримінальних проваджень у «корупційних» справах» Круглий стіл «Законодавство про національну поліцію: перша практика застосування. Нове у здійсненні кримінальних проваджень у «корупційних» справах»
Комітет кримінального права та процесу Асоціації адвокатів України запрошує на круглий стіл «Законодавство про національну поліцію: перша практика застосування. Нове у здійсненні кримінальних проваджень у «корупційних» справах».

Назва заходу:  Круглий стіл «Законодавство про національну поліцію: перша практика застосування. Нове у здійсненні кримінальних проваджень у «корупційних» справах»
Дата проведення:  17.12.2015
Місце проведення:  м. Київ, бульв. Тараса Шевченка, 38/40. Український центр по обслуговуванню пасажирів на залізничному транспорті (Центральні залізничні каси), Конференц-зал «Блакитний»
Організатор:  ААУ

Відбудеться круглий стіл на тему «Податкові спори в Україні: підсумки року та нові очікування» Відбудеться круглий стіл на тему «Податкові спори в Україні: підсумки року та нові очікування»

Асоціація адвокатів України запрошує взяти участь у круглому столі на тему: «Податкові спори в Україні: підсумки року та нові очікування».
Захід відбудеться 16 грудня 2015 року, з 10:00 - 12:00 в Прес-центрі Інформаційного агентства «ЛІГАБізнесІнформ» (Київ, вул. Шамрило, 23).


 Марину Саєнко обрано членом Громадської ради при Міністерстві фінансів України Марину Саєнко обрано членом Громадської ради при Міністерстві фінансів України

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 20 серпня 2015 року рішенням установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві фінансів України, Марину Саєнко, голову Комітету банківського права ААУ обрано членом Громадської Ради при Міністерстві фінансів України.

Олену Костюченко обрано до складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України Олену Костюченко обрано до складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України
Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що рішенням Загальних зборів Ініціативної групи Костюченко Олену Юріївну обрано до нового складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України.

Член Правління ААУ прийняв участь у Громадській раді при Міністерстві фінансів України

Член Правління ААУ Пашинський Микола Миколайович 16 жовтня 2015 року прийняв участь у Громадській раді при Міністерстві фінансів України з обговорення концепції податкової реформи.

ВІДБУЛАСЯ УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ ААУ У ЗАСІДАННІ КЕРІВНОГО КОМІТЕТУ ЗА ПРОЕКТОМ ЄС «ПІДТРИМКА РЕФОРМ У СФЕРІ ЮСТИЦІЇ В УКРАЇНІ»
24 листопада 2015 року відбулося засідання Керівного комітету за проектом ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», в якому взяли участь керуючий партнер АК «Маршаллєр і партнери», віце-президент Асоціації адвокатів України Зоя Ярош та член правління Асоціації адвокатів України Олена Костюченко.

Підписано Меморандум між Асоціацією адвокатів України та Академією муніципального управління Підписано Меморандум між Асоціацією адвокатів України та Академією муніципального управління

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 17 листопада 2015 року  в Академії муніципального управління (м. Київ) відбулося двохстороннє підписання Меморандуму про співпрацю Академії муніципального управління з Асоціацією адвокатів України.


Відбувся урочистий захід ААУ з нагоди святкування Дня адвокатури та підведення підсумків Щорічного конкурсу “Адвокат року - 2015
24 грудня 2015 року відбувся урочистий захід Асоціації адвокатів України з нагоди святкування Дня адвокатури та підведення підсумків Щорічного всеукраїнського незалежного публічного конкурсу “Адвокат року - 2015”.

Відбувся УРОЧИСТИЙ захід ААУ Щорічний всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року - 2015” Відбувся УРОЧИСТИЙ захід ААУ Щорічний всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року - 2015”

Запрошуємо на УРОЧИСТИЙ захід Асоціації адвокатів України з нагоди святкування Дня адвокатури та підведення підсумків Щорічного всеукраїнського незалежного публічного конкурсу “Адвокат року - 2015”


Леся Дубчак взяла участь в зустрічі з суддею Європейського суду з прав людини Ангелікою Нуссбергер Леся Дубчак взяла участь в зустрічі з суддею Європейського суду з прав людини Ангелікою Нуссбергер
18 грудня 2015 року член Правління Асоціації адвокатів України, адвокат, к.ю.н. Дубчак Леся Сергіївна взяла участь в зустрічі з суддею Європейського суду з прав людини від Німеччини Ангелікою Нуссбергер, яка прочитала публічну лекцію на тему: «Права людини як навігаційна система»

Відбувся круглий стіл «ПРАВА ЛЮДИНИ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» Відбувся круглий стіл «ПРАВА ЛЮДИНИ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»
Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 22 грудня 2015 року, 14.00 відбудеться Круглий стіл «ПРАВА ЛЮДИНИ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я: питання удосконалення законодавства і правозастосовної практики».


Відбувся Круглий стіл на тему : «Податкові спори в Україні, підсумки року та нові очікування» Відбувся Круглий стіл на тему : «Податкові спори в Україні, підсумки року та нові очікування»

16 грудня 2015 року в Прес-центрі Інформаційного агентства «ЛІГАБізнесІнформ» відбувся Круглий стіл на тему: «Податкові спори в Україні, підсумки року та нові очікування». Юридичним партнером заходу виступила ЮФ «Trusted Advisors».


Відбувся Круглий стіл: «Законодавство про національну поліцію: перша практика застосування. Нове у здійсненні кримінальних проваджень у «корупційних» справах»
17 грудня 2015 року відбувся Круглий стіл Комітету кримінального права та процесу на тему: «Законодавство про національну поліцію: перша практика застосування. Нове у здійсненні кримінальних проваджень у «корупційних» справах».

Відбувся круглий стіл на тему «Податкові спори в Україні: підсумки року та нові очікування» Відбувся круглий стіл на тему «Податкові спори в Україні: підсумки року та нові очікування»
Асоціація адвокатів України запрошує взяти участь у круглому столі на тему: «Податкові спори в Україні: підсумки року та нові очікування». Захід відбудеться 16 грудня 2015 року, з 10:00 - 12:00 в Прес-центрі Інформаційного агентства «ЛІГАБізнесІнформ» (Київ, вул. Шамрило, 23).

Відбувся круглий стіл «Законодавство про національну поліцію: перша практика застосування» Відбувся круглий стіл «Законодавство про національну поліцію: перша практика застосування»
Комітет кримінального права та процесу Асоціації адвокатів України  
17 грудня 2015 року проводить круглий стіл «Законодавство про національну поліцію: перша практика застосування. Нове у здійсненні кримінальних проваджень у «корупційних» справах».

ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З ПРАВ ЛЮДИНИ

9 ГРУДНЯ 2015 р. В КИЇВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ПРАВА НАН УКРАЇНИ ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З ПРАВ ЛЮДИНИ.

ИТОГИ ДИСКУССИИ НА ТЕМУ ДОМЕННЫХ СПОРОВ В УКРАИНЕ ИТОГИ ДИСКУССИИ НА ТЕМУ ДОМЕННЫХ СПОРОВ В УКРАИНЕ
10 декабря Комитетом интеллектуальной собственности Ассоциации адвокатов Украины во главе с партнером агентства «Синергия» Анной Кравчук был проведен семинар-дискуссия на тему «Доменный спор: правовладелец, владелец домена, регистратор – кто лишний в цепи?!». В обсуждении приняло участие более 40 юристов-практиков, благодаря которым обсуждение получилось живым и посвященным действительно реальным проблемам.

Члени Правління ААУ прийняли участь у заході на тему: «Стан та перспективи реформування адвокатури в Україні» Члени Правління ААУ прийняли участь у заході на тему: «Стан та перспективи реформування адвокатури в Україні»
15 жовтня 2015 члени Правління ААУ Костюченко Олена Юріївна, Пашинський Микола Миколайович та Ярош Зоя Володимирівна  прийняли активну участь у дискусії під час роботи Круглого столу на тему: «Стан та перспективи реформування адвокатури в Україні», організованого забезпечення балансу повноважень органів адвокатського самоврядування».

Семінар "Доменний спір: правовласник, власник домену, реєстратор – хто зайвий в ланцюгу?!
Асоціація адвокатів України запрошує прийняти участь у семінарі "Доменний спір: правовласник, власник домену, реєстратор – хто зайвий в ланцюгу?!", організованим Комітетом інтелектуальної власності ААУ.
Назва заходу:  Семінар
Дата проведення:  10.12.2015 16:00:00
Місце проведення:  Європейська площа, Готель "Дніпро" зал "Візантія"
Організатор:  ААУ

Відбувся Міжнародний Форум з прав людини Відбувся Міжнародний Форум з прав людини
Запрошуємо юристів-практиків, вчених та представників гомадськості взяти участь у Міжнародному форумі з питань прав людини, який відбудеться 9 грудня 2015 р. в Київському університеті права НАН України за адресою: м. Київ, вул. Академіка Доброхотова 7-а.

Відбулася екскурсія Клубу адвокатів та КМА ААУ на виставку «Шедеври світової пластики» в Мистецькому арсеналі Відбулася екскурсія Клубу адвокатів та КМА ААУ на виставку «Шедеври світової пластики» в Мистецькому арсеналі
05 грудня 2015 року відбулася екскурсія Клубу адвокатів  та КМА ААУ на виставку «Шедеври світової пластики», яка представлена в Мистецькому арсеналі.

Дубчак Леся взяла участь у тренінгу з питань Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та Європейського суду з прав людини Дубчак Леся взяла участь у тренінгу з питань Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та Європейського суду з прав людини
6 грудня 2015 року член Правління Асоціації адвокатів України, член Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, к.ю.н. Дубчак Леся Сергіївна взяла участь у тренінгу з питань Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та Європейського суду з прав людини.

Відбувся V Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу Відбувся V Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу

04 грудня 2015 року м. Києві відбувся ювілейний V Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу.  Місцем проведення традиційно став Готель «Русь».
Організатором форму виступила Асоціація адвокатів України за підтримки своїх партнерів та генеральних партнерів в особі юридичних компаній, адвокатських об’єднань та правничих засобів масової інформації, Ради адвокатів міста Києва.


Відбувся тренінг з невербальної комунікації для адвокатів від Марка Сегаля Відбувся тренінг з невербальної комунікації для адвокатів від Марка Сегаля
Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що за підсумками зустрічі Президента ААУ Олега Рачука з представниками Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», відбудеться тренінг з невербальної комунікації для адвокатів від Марка Сегаля.

Відбувся V Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу Відбувся V Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу

Асоціація адвокатів України має честь запросити на V Щорічний зимовий форум ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 04 грудня 2015 року у готелі «Русь» (вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна, 01601).


Назва заходу:  V Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу
Дата проведення:  04.12.2015
Місце проведення:  Готель «Русь» (вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна, 01601)
Організатор:  ААУ

Реклама та адвокатська етика-як знайти компроміс?

26 листопада 2015 року відбувся Круглий стіл ААУ на тему: «Адвокатська етика та реклама адвокатської діяльності - тонкі грані співіснування». Захід відкрила Любов Ігнатова – адвокат, керівник Комітету організації та маркетингу адвокатської діяльності Асоціації адвокатів України, старший юрист ЮФ «Дмитрієва та Партнери».

 


Відбудеться тренінг «Захист права власності в Європейського суді з прав людини» Відбудеться тренінг «Захист права власності в Європейського суді з прав людини»
Шановні панове, запрошуємо взяти участь у тренінгу «Захист права власності в Європейського суді з прав людини», який буде проведено Комітетом з міжнародного права ААУ.

Назва заходу:  Тренінг «Захист права власності в Європейського суді з прав людини»
Дата проведення:  27.11.2015 14:30:00
Місце проведення:  Уточнюється
Організатор:  ААУ

Відбувся Круглий стіл «Законодавче регулювання порядку укладення шлюбу з іноземцем, захисту особистих та майнових прав подружжя, один з яких є іноземцем»

Відбувся круглий стіл Комітету сімейного права та майнових спорів Асоціації адвокатів України на тему: «Законодавче регулювання порядку укладення шлюбу з іноземцем, захисту особистих та майнових прав подружжя, один з яких є іноземцем».


Назва заходу:  Круглий стіл «Законодавче регулювання порядку укладення шлюбу з іноземцем, захисту особистих та майнових прав подружжя, один з яких є іноземцем»
Дата проведення:  29.09.2015
Місце проведення:  Конференц-зал Головного корпусу Університету ім. М. Драгоманова
Організатор:  ААУ

Круглий стіл на тему:«Адвокатська етика та реклама адвокатської діяльності - тонкі грані співіснування»
Комітет організації та маркетингу адвокатської діяльності ААУ запрошує на круглий стіл на тему:«Адвокатська етика та реклама адвокатської діяльності - тонкі грані співіснування»

Дата проведення: 26.11.2015. 
Час проведення:  15.00 - 17.00. 
Місце проведення: м. Київ, вул. Пирогова, 9 (приміщення Національного університету ім. М.П. Драгоманова).

Організатор:  ААУ

Відбувся круглий стіл «Адвокатська етика та реклама адвокатської діяльності - тонкі грані співіснування» Відбувся круглий стіл «Адвокатська етика та реклама адвокатської діяльності - тонкі грані співіснування»
Шановні панове! Запрошуємо на круглий стіл "Адвокатська етика та реклама адвокатської діяльності - тонкі грані співіснування".

Дата проведення: 26.11.2015. 
Час проведення:  15.00 - 17.00. 
Місце проведення: м. Київ, вул. Пирогова, 9 (приміщення Національного університету ім. М.П. Драгоманова).

Спільний захід Асоціації Адвокатів України та Асоціації Правників України Спільний захід Асоціації Адвокатів України та Асоціації Правників України
Запрошуємо на зустріч із суддею Адміністративного суду міста Берліна (ФРН) Йоргом Пуделка

Назва заходу:  Спільний захід Асоціації Адвокатів України та Асоціації Правників України
Дата проведення:  24.11.2015
Місце проведення:  м. Київ, вулиця Саксаганського 1г, «Північний» вхід на НСК «Олімпійський»
Організатор:  ААУ - НААУ

Відбувся спільний захід Асоціації Адвокатів України та Асоціації Правників України Відбувся спільний захід Асоціації Адвокатів України та Асоціації Правників України
Відбулася зустріч із суддею Адміністративного суду міста Берліна (ФРН) Йоргом Пуделка. Асоціація адвокатів України висловлює щиру вдячність адвокату, члену Правління ААУ Юлії Курило за сприяння у проведенні даної зустрічі.Відбувся V Щорічний осінній форум ААУ на тему: «Формула успіху юридичного бізнесу» Відбувся V Щорічний осінній форум ААУ на тему: «Формула успіху юридичного бізнесу»
18 вересня 2015 року в конференц-залі готелю «Русь» відбувся V Щорічний осінній форум ААУ «Адвокатура України «Київські дзвони» на тему «Формула успіху юридичного бізнесу».

Відбулося робоче засідання Виконавчої Ради Клубу майбутніх адвокатів ААУ Відбулося робоче засідання Виконавчої Ради Клубу майбутніх адвокатів ААУ
19 листопада 2015 року відбулося робоче засідання Виконавчої Ради Клубу майбутніх адвокатів ААУ за участю Президента Лесі Дубчак та Віце-Президента Анни Старченко.

Відбувся круглий стіл: "Актуальні питання проведення експертиз у цивільних і кримінальних справах (провадженнях)"
Шановні панове, запрошуємо взяти участь у СПІЛЬНОМУ заході суддів Апеляційного суду м. Києва, місцевих районних судів міста Києва, адвокатів Асоціації адвокатів України та представників експертних установ на тему: "Актуальні питання проведення експертиз у цивільних і кримінальних справах (провадженнях)".
Назва заходу:  Круглий стіл
Дата проведення:  30.10.2015
Місце проведення:  Апеляційний суд м. Києва, вул. Солом'янська, 2 А, поверх 2 (велика зала).

Відбувся круглий стіл на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів» Відбувся круглий стіл на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів»

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 22 жовтня 2015 року відбувся Спільний круглий стіл Комітету сімейного права та майнових спорів Асоціації адвокатів України та відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів».


Засідання Правління ААУ
Назва заходу:  Засідання Правління ААУ
Дата проведення:  03.11.2015
Місце проведення:  Офіс ДМП
Організатор:  ААУ

Відбувся Круглий стіл на тему: «Проблематика застосування персональних економічних санкцій» Відбувся Круглий стіл на тему: «Проблематика застосування персональних економічних санкцій»
29  жовтня 2015 року Асоціація адвокатів України за сприяння ЮФ «TrustedAdvisors» провели круглий стіл на тему: «Проблематика застосування персональних економічних санкцій».  У заході взяли участь юристи, кваліфіковані експерти, а також представники РНБО, Генпрокуратури та Мінінфраструктури України.

Відбувся перший семінар Рівненського відділення ААУ в місті Кузнецовську «Медіація - ефективний спосіб вирішення правових спорів» Відбувся перший семінар Рівненського відділення ААУ в місті Кузнецовську «Медіація - ефективний спосіб вирішення правових спорів»
30 жовтня 2015 року об 12.00 годин в приміщенні Приватного підприємства юридичної фірми «Компроміс-Право» відбувся семінар Рівненського відділення ВГО «Асоціації адвокатів України.

Відбувся VII З’їзд Всеукраїнської громадської організації “Асоціація адвокатів України».
10  жовтня 2015 року відбувся VII З’їзд Всеукраїнської громадської організації “Асоціація адвокатів України».
Назва заходу:  VII З’їзд Всеукраїнської громадської організації “Асоціація адвокатів України»
Дата проведення:  10.10.2015 09:56:00
Організатор:  ААУ

Відбувся захід для адвокатів та ЗМІ на реалізацію Декларації щодо захисту людини у кримінальному провадженні Відбувся захід для адвокатів та ЗМІ на реалізацію Декларації щодо захисту людини у кримінальному провадженні
У Запоріжжі відбувся комунікаційний захід для адвокатів та ЗМІ на реалізацію Декларації щодо захисту людини у кримінальному провадженні

Відбувся круглий стіл «Проблематика обрання особі запобіжного заходу, а також особливості надання правової допомоги клієнту, який перебуває в СІЗО та інших місцях попереднього ув’язнення» Відбувся круглий стіл «Проблематика обрання особі запобіжного заходу, а також особливості надання правової допомоги клієнту, який перебуває в СІЗО та інших місцях попереднього ув’язнення»

Запрошуємо взяти участь у круглому столі «Проблематика обрання особі запобіжного заходу, а також особливості надання правової допомоги клієнту, який перебуває в СІЗО та інших місцях попереднього ув’язнення».

Організатором заходу виступає Комітет з кримінального та процесуального права Асоціації адвокатів України.

Назва заходу:  Круглий стіл«Проблематика обрання особі запобіжного заходу, а також особливості надання правової допомоги клієнту, який перебуває в СІЗО та інших місцях попереднього ув’язнення»
Дата проведення:  04.06.2015
Місце проведення:  м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 38/40, Готель «Експрес», конференц-зал «Блакитний»
Організатор:  ААУ Комітет з кримінального права

Відбувся круглий стіл на тему «Єдиний соціальний внесок. Останні зміни, особливості нарахування та оплати адвокатами» Відбувся круглий стіл на тему «Єдиний соціальний внесок. Останні зміни, особливості нарахування та оплати адвокатами»

Запрошуємо Вас відвідати круглий стіл на тему «Єдиний соціальний внесок. Останні зміни, особливості нарахування та оплати адвокатами», організований комітетом Трудового права ААУ.

Назва заходу:  Круглий стіл на тему «Єдиний соціальний внесок. Останні зміни, особливості нарахування та оплати адвокатами»
Дата проведення:  31.03.2015
Місце проведення:  м. Київ-53, Львівська пл., 8.(Приміщення ДФС України)
Організатор:  Комітет Трудового права ААУ

Відбулася вітальна зустріч з новими членами ААУ Відбулася вітальна зустріч з новими членами ААУ

Асоціація адвокатів України запрошує на вітальну зустріч з новими та діючими членами ААУ, яка відбудеться 30 жовтня 2015 р. Захід відбудеться за участю Президента ААУ Рачука О.О.


Відбувся круглий стіл: "Актуальні питання проведення експертиз у цивільних і кримінальних справах (провадженнях)"
Нагадуємо вам, що завтра, 30 жовтня, відбудеться СПІЛЬНИЙ захід суддів Апеляційного суду м. Києва, місцевих районних судів міста Києва, адвокатів Асоціації адвокатів України та представників експертних установ на тему: "Актуальні питання проведення експертиз у цивільних і кримінальних справах (провадженнях)".

 Олеся Сергієнко виступила на семінарі Рівненського відділення ААУ: «Особливості проведення бізнес-медіації» Олеся Сергієнко виступила на семінарі Рівненського відділення ААУ: «Особливості проведення бізнес-медіації»
Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що Олеся Сергієнко виступить на першому семінарі Рівненського відділення ААУ 30 жовтня 2015 року на тему : «Особливості проведення бізнес-медіації».

Відбувся семінар Рівненського відділення ААУ «Медіація – ефективний спосіб вирішення правових спорів» Відбувся семінар Рівненського відділення ААУ «Медіація – ефективний спосіб вирішення правових спорів»
Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 30 жовтня 2015 року відбудеться перший семінар Рівненського відділення ААУ (Голова - Олеся Сергієнко ) на тему: «Медіація – ефективний спосіб вирішення правових спорів».

Відбувся майстер-клас від комітету банківського права ААУ на тему «Стратегія ефективної боротьби з шахрайством у банківській сфері» Відбувся майстер-клас від комітету банківського права ААУ на тему «Стратегія ефективної боротьби з шахрайством у банківській сфері»

Запрошуємо Вас відвідати майстер-клас на тему «Стратегія ефективної боротьби з шахрайством у банківській сфері», організований комітетом банківського права ААУ.

Назва заходу:  Майстер-клас комітету банківського права ААУ на тему «Стратегія ефективної боротьби з шахрайством у банківській сфері»
Дата проведення:  22.04.2015
Місце проведення:  Національна Спілка Журналістів України, м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А, 2-й поверх.
Організатор:  ААУ Комітет банківського права

Участь у ІII Школі кар’єрного росту майбутнього адвоката

Клуб майбутніх адвокатів ААУ запрошує Вас до участі у ІII Школі кар’єрного росту майбутнього адвоката, що відбудеться 16 травня 2015 року в м. Києві на базі Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Назва заходу:  Участь у ІII Школі кар’єрного росту майбутнього адвоката
Дата проведення:  16.05.2015
Організатор:  КМА

Відбувся круглий стіл «Актуальні питання по податковим спорам», організований Комітетом податкового права Асоціації адвокатів України Відбувся круглий стіл «Актуальні питання по податковим спорам», організований Комітетом податкового права Асоціації адвокатів України

Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі на тему: «Актуальні проблеми по податковим спорам». Захід організований Комітетом з податкового права Асоціації адвокатів України.

Назва заходу:  Круглий стіл «Актуальні питання по податковим спорам»
Дата проведення:  19.05.2015
Місце проведення:  м. Київ-53, Львівська пл., 8 Державна фіскальна служба України
Організатор:  Комітетом з податкового права ААУ

Відбувся семінар «Позасудове врегулювання сімейних спорів та застосування медіації адвокатами»

Асоціація адвокатів України повідомляє, що 6 червня відбувся семінар  Асоціації адвокатів України та Ради адвокатів Одеської області та Української академії медіації на тему «Позасудове врегулювання сімейних спорів та застосування медіації адвокатами»  

Назва заходу:  Семінар «Позасудове врегулювання сімейних спорів та застосування медіації адвокатами», організований Комітетом сімейного права ААУ та Радой адвокатів ААУ Одеської області
Дата проведення:  06.06.2015
Місце проведення:  Impact HUB ODESSA, вул. Грецька, 1-а, м. Одеса

Відбувся ІV ЩОРІЧНИЙ ЛІТНІЙ ФОРУМ ААУ З ПУБЛІЧНОГО ПРАВА Відбувся ІV ЩОРІЧНИЙ ЛІТНІЙ ФОРУМ ААУ З ПУБЛІЧНОГО ПРАВА

Асоціація адвокатів запрошує на ІV ЩОРІЧНИЙ ЛІТНІЙ ФОРУМ ААУ З ПУБЛІЧНОГО ПРАВА - унікальний захід, який служить платформою для обговорення та вирішення проблем у сфері взаємовідносин держави – адвокатури - бізнесу, обговоренню економіко – правових аспектів організації та оподаткування підприємництва. Майданчиком для пошуку шляхів щодо податкового компромісу, питань боротьби з корупцією, реформ у сфері юстиції, виборчого права, конкуренції, електронного урядування, правового забезпечення євроінтеграції та інших питань.


Назва заходу:  ІV ЩОРІЧНИЙ ЛІТНІЙ ФОРУМ ААУ З ПУБЛІЧНОГО ПРАВА
Дата проведення:  19.06.2015
Місце проведення:  Готель «Русь» вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна.
Організатор:  ААУ

Відбувся круглий стіл на тему:«Мораторій на проведення податкових перевірок. Практика застосування». Відбувся круглий стіл на тему:«Мораторій на проведення податкових перевірок. Практика застосування».

Асоціація адвокатів Украіни запрошує 15 липня 2015 року о 16.00 прийняти участь у круглому столі на тему: «Мораторій на проведення податкових перевірок. Практика застосування». 

Захід організовується Комітетом з податкового права Асоціації адвокатів України (ААУ).


Назва заходу:  Круглий стіл
Дата проведення:  15.07.2015 16:00:00
Місце проведення:  Національна Спілка Журналістів України, Київ, вул. Хрещатик, 27-А, 2-й поверх
Організатор:  ААУ Комітет податкового права

Відбудеться V ЩОРІЧНИЙ ОСІННІЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ» Відбудеться V ЩОРІЧНИЙ ОСІННІЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ»

Асоціація адвокатів України запрошує на V ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ» - унікальний захід, який буде присвячений питанням просування юридичного бізнесу, формуванню правильної стратегії розвитку, cпособам залучення нових клієнтів, маркетингу та PR юридичних послуг, а також новим ресурсам та можливостям для адвокатів.


Назва заходу:  V ЩОРІЧНИЙ ОСІННІЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ»
Дата проведення:  18.09.2015
Місце проведення:  Готель «Русь» вул. Госпітальна, 4, Київ
Організатор:  ААУ

Вибори нового складу Виконавчої Ради Клубу майбутніх адвокатів ААУ

25 вересня 2015 року о 16:00 відбудеться звітування членів Виконавчої Ради КМА про роботу у 2014-2015 рр. та вибори нового складу Виконавчої Ради Клубу майбутніх адвокатів ААУ.


Назва заходу:  Вибори нового складу Виконавчої Ради Клубу майбутніх адвокатів ААУ
Дата проведення:  25.09.2015
Організатор:  КМА ААУ

Відбудеться Круглий стіл на тему:«Реєстрація речових прав на землю: зміни в законодавстві та правозастосовна практика» Відбудеться Круглий стіл на тему:«Реєстрація речових прав на землю: зміни в законодавстві та правозастосовна практика»

Асоціація адвокатів України запрошує взяти участь у заході Комітету земельного та аграрного права ААУ на тему:«Реєстрація речових прав на землю: зміни в законодавстві та правозастосовна практика».


Назва заходу:  Круглий стіл на тему:«Реєстрація речових прав на землю: зміни в законодавстві та правозастосовна практика»
Дата проведення:  01.10.2015
Місце проведення:  м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А, 2-й поверх (прес-центр Національної Спілки журналістів України)
Організатор:  ААУ

Відбудеться ІV Школа кар'єрного росту майбутнього адвоката Відбудеться ІV Школа кар'єрного росту майбутнього адвоката

03 жовтня 2015 року відбудеться Четверта (осіння) Школа кар'єрного росту майбутнього адвоката на базі Київського кооперативного інституту бізнесу і права. 


Назва заходу:  ІV Школа кар'єрного росту майбутнього адвоката
Дата проведення:  03.10.2015
Місце проведення:  Корпоративний інститут бізнесу та права, ауд. № 807 6 м. Київ, вул. Ломоносова, 18.
Організатор:  КМА та Адвокатського об’єднання «Нацина Рачук»

Спільний захід комітетів банківського та податкового права ААУ
Назва заходу:  Спільний захід комітетів банківського та податкового права ААУ
Дата проведення:  09.10.2015
Організатор:  ААУ

Відбудеться VIІ З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України» Відбудеться VIІ З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»

Шановні члени Асоціації адвокатів України!

Цим повідомляємо про скликання чергового VIІ З’їзду Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».


Назва заходу:  VIІ З’їзд ААУ
Дата проведення:  10.10.2015
Місце проведення:  Конференц-зал «Русь» (конференц-зал «Венеція»),вул. Госпітальна, 4, Київ,
Організатор:  ААУ

Відбудеться Круглий стіл на тему:«Кредитування АПК: нові можливості чи старі проблеми?»

Асоціація адвокатів Украіни запрошує прийняти участь у Круглому столі на тему: «Кредитування АПК: нові можливості чи старі проблеми?». Захід організовується Комітетом банківського права та Комітетом земельного та аграрного права Асоціації адвокатів України (ААУ).


Назва заходу:  Круглий стіл «Кредитування АПК: нові можливості чи старі проблеми?»
Дата проведення:  15.10.2015
Місце проведення:  м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А, 2-й поверх (прес-центр Національної Спілки журналістів України)
Організатор:  ААУ

Відбулися вибори нового складу Виконавчої ради Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України
25 вересня 2015 року відбулися вибори нового складу Виконавчої ради Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України.

Відбулися вибори нового складу Виконавчої Ради Клубу майбутніх адвокатів ААУ Відбулися вибори нового складу Виконавчої Ради Клубу майбутніх адвокатів ААУ

25 вересня 2015 року о 16:00 відбудеться звітування членів Виконавчої Ради КМА про роботу у 2014-2015 рр. та вибори нового складу Виконавчої Ради Клубу майбутніх адвокатів ААУ.

Відбувся круглий стіл «Проблематика обрання особі запобіжного заходу, а також особливості надання правової допомоги клієнту, який перебуває в СІЗО та інших місцях попереднього ув’язнення» Відбувся круглий стіл «Проблематика обрання особі запобіжного заходу, а також особливості надання правової допомоги клієнту, який перебуває в СІЗО та інших місцях попереднього ув’язнення»

Відбувся круглий стіл «Проблематика обрання особі запобіжного заходу, а також особливості надання правової допомоги клієнту, який перебуває в СІЗО та інших місцях попереднього ув’язнення». 

Організатором заходу виступив Комітет з кримінального та процесуального права Асоціації адвокатів України.

Відбувся "Кулінарний батл"

25 квітня 2015 року на території ВДНХ зустрілися представники двох клубів, КМА и ААУ, для участи у щорічному весняному кулінарному змаганні "Кулінарний батл".

Відбудеться круглий стіл «Проблематика застосування персональних економічних санкцій»
Захід відбудеться 29 жовтня 2015 року, з 10:00 -12:00 в Прес-центрі Інформаційного агенства Ліга БізнесІнформ (м. Київ, вул. Шамрило, 23).
Назва заходу:  Круглий стіл
Дата проведення:  29.10.2015
Місце проведення:  Прес-центрі Інформаційного агенства Ліга БізнесІнформ (м. Київ, вул. Шамрило, 23).
Організатор:  ААУ

Відбувся Круглий стіл на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів» Відбувся Круглий стіл на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів»
22 жовтня 2015 року у залі вченої ради Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка відбувся Спільний круглий стіл Комітету сімейного права та майнових спорів Асоціації адвокатів України (далі – ААУ) та відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів», під час якого адвокати-практики, науковці, представники органів державної влади та медіатори обговорили різноманітні аспекти проблеми міжнародного викрадення дітей, приділивши особливу увагу питанням виконання Україною Гаазької конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей 1980 року (далі – Гаазька конвенція). 

Відбувся круглий стіл на тему: «Проблематика застосування персональних економічних санкцій» Відбувся круглий стіл на тему: «Проблематика застосування персональних економічних санкцій»
Асоціація адвокатів України запрошує на круглий стіл на тему «Проблематика застосування персональних економічних санкцій».

Відбувся круглий стіл Комітету сімейного права ААУ та відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів Відбувся круглий стіл Комітету сімейного права ААУ та відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів

Відбувся Спільний круглий стіл Комітету сімейного права та майнових спорів Асоціації адвокатів України та відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів».


Відбувся VIІ З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України» Відбувся VIІ З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»
10 жовтня 2015 року у конференц-залі Готелю «Русь» (конференц-зал «Венеція»), за адресою: вул. Госпітальна, 4, Київ відбувся VIІ З’їзду Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».Відбувся Круглий стіл «Законодавче регулювання порядку укладення шлюбу з іноземцем, захисту особистих та майнових прав подружжя, один з яких є іноземцем» Відбувся Круглий стіл «Законодавче регулювання порядку укладення шлюбу з іноземцем, захисту особистих та майнових прав подружжя, один з яких є іноземцем»
Відбувся круглий стіл Комітету сімейного права та майнових спорів Асоціації адвокатів України  на тему: «Законодавче регулювання порядку укладення шлюбу з іноземцем, захисту особистих та майнових прав подружжя, один з яких є іноземцем».Відбулася презентація Комітету Міжнародного права ААУ та обговорення законопроекту "Про реструктуризацію боргів фізичної особи або визнання її банкрутом" Відбулася презентація Комітету Міжнародного права ААУ та обговорення законопроекту "Про реструктуризацію боргів фізичної особи або визнання її банкрутом"

05 жовтня 2015 року Комітет Міжнародного права Асоціації адвокатів України в рамках своєї презентації провів обговорення законопроекту "Про реструктуризацію боргів фізичної особи або визнання її банкрутом" № 2353а. 


Назва заходу:  Презентація Комітету Міжнародного права
Дата проведення:  05.10.2015
Місце проведення:  КНУ ім. Шевченка, вул. Володимирська, 60, центральний корпус, аудиторія 202
Організатор:  ААУ

Відбулися Чергові загальні збори членів Київського міського відділення Асоціацї Адвокатів України
25 вересня 2015 року відбулися Чергові загальні збори членів Київського міського відділення Асоціацї Адвокатів України.
Назва заходу:  Чергові загальні збори членів Київського міського відділення Асоціацї Адвокатів України
Дата проведення:  25.09.2015
Місце проведення:  м.Київ, вул.Братська, 6, актова зала (3-й поверх).
Організатор:  КМВ ААУ

Відбудеться Круглий стіл Комітетів сімейного та банківського права ААУ на тему: «Проблематика розподілу коштів на банківських рахунках та кредитних зобов’язань при поділі подружнього майна» Відбудеться Круглий стіл Комітетів сімейного та банківського права ААУ на тему: «Проблематика розподілу коштів на банківських рахунках та кредитних зобов’язань при поділі подружнього майна»

Асоціація адвокатів України запрошує взяти участь у Круглому столі Комітетів сімейного та банківського права Асоціації адвокатів України на тему: «Проблематика розподілу коштів на банківських рахунках та кредитних зобов’язань при поділі подружнього майна».

Назва заходу:  Круглий стіл «Проблематика розподілу коштів на банківських рахунках та кредитних зобов’язань при поділі подружнього майна»
Дата проведення:  10.09.2015
Місце проведення:  Національна Спілка Журналістів України, Київ, вул. Хрещатик, 27-А, 2-й поверх.
Організатор:  ААУ

Відбулися вибори нового складу Виконавчої ради Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України
25 вересня 2015 року відбулися вибори нового складу Виконавчої ради Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України.

Відбувся Круглий стіл ААУ «Проблематика розподілу коштів на банківських рахунках та кредитних зобов’язань при поділі подружнього майна» Відбувся Круглий стіл ААУ «Проблематика розподілу коштів на банківських рахунках та кредитних зобов’язань при поділі подружнього майна»
10 вересня 2015 року в приміщенні Національної Спілки Журналістів України відбувся спільний круглий стіл Комітетів сімейного та банківського права Асоціації адвокатів України  на тему: «Проблематика розподілу коштів на банківських рахунках та кредитних зобов’язань при поділі подружнього майна».

Відбудеться круглий стіл на тему: «Транспортно – експедиторська діяльність на автомобільному транспорті. Практика та Регулювання. Питання створення Реєстру експедиторів на автомобільному транспорті» Відбудеться круглий стіл на тему: «Транспортно – експедиторська діяльність на автомобільному транспорті. Практика та Регулювання. Питання створення Реєстру експедиторів на автомобільному транспорті»

Асоціація адвокатів Украіни запрошує прийняти участь у круглому столі на тему: «Транспортно – експедиторська діяльність на автомобільному транспорті. Практика та Регулювання. Питання створення Реєстру експедиторів на автомобільному транспорті». Захід організовується Комітетом з транспортного та митного права Асоціації адвокатів України (ААУ).


Назва заходу:  Круглий стіл на тему: «Транспортно – експедиторська діяльність на автомобільному транспорті. Практика та Регулювання. Питання створення Реєстру експедиторів на автомобільному транспорті»
Дата проведення:  02.09.2015 21:00:00
Місце проведення:  Національна Спілка Журналістів України, Київ, вул. Хрещатик, 27-А, 2-й поверх.
Організатор:  ААУ

Відбувся Майстер-клас для адвокатів та практикуючих юристів по просуванню юридичних послуг за допомогою мережі Інтернет Відбувся Майстер-клас для адвокатів та практикуючих юристів по просуванню юридичних послуг за допомогою мережі Інтернет
Запрошуємо Вас на майстер-клас для адвокатів та практикуючих юристів по просуванню юридичних послуг за допомогою мережі Інтернет.Відбувся II Регіональний форум ААУ на тему: «Пошук справедливості в Європейському суді з прав людини» Відбувся II Регіональний форум ААУ на тему: «Пошук справедливості в Європейському суді з прав людини»

15 серпня 2015 року у конференц-залі готелю «Оптіма» Асоціацією адвокатів України спільно з Херсонською Радою адвокатів було проведено ІІ Регіональний форумна тему: «Пошук справедливості в ЄСПЛ. Крим та Схід України: питання сьогодення».


Відбувся круглий стіл Асоціації адвокатів України на тему «Практичні аспекти підготовки та судового розгляду позовів про право на утримання»

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 23 квітня 2015 відбувся круглий стіл Асоціації адвокатів України на тему «Практичні аспекти підготовки та судового розгляду позовів про право на утримання».


Відбувся Круглий стіл «Сучасний стан та перспективи розвитку АПК. Проблеми, шляхи вирішення»

18 червня Запорізька ТПП України спільно з Комітетом підприємців АПК ТПП України за сприянням Запорізької ОДА проведе Круглий стіл «Сучасний стан та перспективи розвитку АПК. Проблеми, шляхи вирішення», партнером заходу виступить Асоціація адвокатів України.

Назва заходу:  Круглий стіл «Сучасний стан та перспективи розвитку АПК. Проблеми, шляхи вирішення»
Дата проведення:  17.06.2015 21:00:00
Місце проведення:  Запоріжжя
Організатор:  Запорізька ТПП України

Відбувся Круглий стіл податкового комітету Торгово-промислової палати України, Міжнародного союзу польських підприємців в Україні (МСППУ) та Комітету з податкового права Асоціації адвокатів України Відбувся Круглий стіл податкового комітету Торгово-промислової палати України, Міжнародного союзу польських підприємців в Україні (МСППУ) та Комітету з податкового права Асоціації адвокатів України
Відбудеться спільний Круглий стіл податкового комітету Торгово-промислової палати України, Міжнародного союзу польських підприємців в Україні (МСППУ) та Комітету з податкового права Асоціації адвокатів України.
Тема круглого столу:
1) Останні зміни в законодавстві (ПДВ-рахунки, РРО, ТЦО): обговорення практичних наслідків для бізнесу; 
2) Перспективні законопроекти та ідеї в рамках концепції реформування податкової системи (удосконалення в податок на прибуток, реформа оподаткування ПДФО та ЄСВ, адміністрування). 

Відбувся круглий стіл на тему: «Мораторій на проведення податкових перевірок. Практика застосування» Відбувся круглий стіл на тему: «Мораторій на проведення податкових перевірок. Практика застосування»

15 липня 2015 р. у місті Києві відбувся круглий стіл на тему «Мораторій на проведення податкових перевірок. Практика застосування», організований Комітетом з податкового права Асоціації адвокатів України.


Відбувся круглий стіл Комітету банківського права Асоціації адвокатів України на тему «Актуальні проблеми взаємовідносин клієнтів з банками. Підсумки 2014 року та прогнози на 2015 рік»

12 лютого 2015 року відбувся круглий стіл Комітету банківського права Асоціації адвокатів України на тему «Актуальні проблеми взаємовідносин клієнтів з банками. Підсумки 2014 року та прогнози на 2015 рік».

Відбувся майстер-клас на тему «Стратегія ефективної боротьби з шахрайством у банківській сфері»

22 квітня 2015 року відбувся майстер-клас на тему «Стратегія ефективної боротьби з шахрайством у банківській сфері», організований Комітетом банківського права ААУ.

Відбувся круглий стіл «Використання криптовалюти в Україні: нові можливості чи додаткові ризики?» Відбувся круглий стіл «Використання криптовалюти в Україні: нові можливості чи додаткові ризики?»

24 червня 2015 року у місті Києві відбувся круглий стіл на тему «Використання криптовалюти в Україні: нові можливості чи додаткові ризики?», організований спільно Комітетом банківського правата Комітетом податкового права Асоціації адвокатів України.  

Назва заходу:  Круглий стіл «Використання криптовалюти в Україні: нові можлив
Дата проведення:  24.06.2015 10:04:00
Місце проведення:  Національна Спілка Журналістів України, Київ, вул. Хрещатик, 27-А, 2-й поверх
Організатор:  ААУ

Відбувся IV Щорічний форум ААУ з публічного права

19 червня 2015 року в конференц-залі «Premier Hotel Rus» відбувся IV Щорічний форум ААУ з публічного права.

Відбувся Круглий стіл «Сучасний стан та перспективи розвитку АПК. Проблеми, шляхи вирішення»

18 червня Запорізька ТПП України спільно з Комітетом підприємців АПК ТПП України за сприянням Запорізької ОДА проведе Круглий стіл «Сучасний стан та перспективи розвитку АПК. Проблеми, шляхи вирішення», партнером заходу виступить Асоціація адвокатів України.

Відбувся Круглий стіл "Чи є податкові спори індикаторами економічної свободи в Україні?" Відбувся Круглий стіл "Чи є податкові спори індикаторами економічної свободи в Україні?"

Запрошуємо на Круглий стіл «Чи є податкові спори індикаторами економічної свободи в Україні?», перший захід в рамках циклу круглих столів "Pro and contra", запланованих Окружним адмінсудом міста Києва для обговорення актуальних правових питань.

Відбувся Круглий стіл «Сучасний стан та перспективи розвитку АПК. Проблеми, шляхи вирішення»

18 червня Запорізька ТПП України спільно з Комітетом підприємців АПК ТПП України за сприянням Запорізької ОДА проведе Круглий стіл «Сучасний стан та перспективи розвитку АПК. Проблеми, шляхи вирішення», партнером заходу виступить Асоціація адвокатів України.

Відбулося святкування ІІ річниці Клубу адвокатів України Асоціації адвокатів України у Сімейному кінному клубі «Dergachov» Відбулося святкування ІІ річниці Клубу адвокатів України Асоціації адвокатів України у Сімейному кінному клубі «Dergachov»

Відбулося святкування ІІ річниці Клубу адвокатів України ААУ.

Відбувся спільний семінар (практикум) ААУ, Ради адвокатів Одеської області та Української академії медіації «Позасудове врегулювання сімейних спорів та застосування медіації адвокатами»

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 06 червня 2015 відбувся спільний семінар (практикум) Асоціації адвокатів України, Ради адвокатів Одеської області та Української академії медіації на тему «Позасудове врегулювання сімейних спорів та застосування медіації адвокатами».

Відбувся Круглий стіл Комітету кримінального права та процесу на тему: «Проблематика обрання особі запобіжного заходу, а також особливості надання правової допомоги клієнту, який перебуває в СІЗО та інших місцях попереднього ув’язнення»

Відбувся Круглий стіл Комітету кримінального права та процесу на тему: «Проблематика обрання особі запобіжного заходу, а також особливості надання правової допомоги клієнту, який перебуває в СІЗО та інших місцях попереднього ув’язнення»

Відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми по податковим спорам» Відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми по податковим спорам»

19 травня відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми по податковим спорам». Захід був організований Комітетом з податкового права Асоціації адвокатів України.

Назва заходу:  Круглий стіл «Актуальні проблеми по податковим спорам». Захід організований Комітетом з податкового права Асоціації адвокатів України
Дата проведення:  19.05.2015
Місце проведення:  м. Київ-53, Львівська пл., 8 Державна фіскальна служба України
Організатор:  ААУ

Відбувся семінар «Практичні аспекти вирішення господарських спорів з іноземним елементом», організований Комітетом господарського права ААУ Відбувся семінар «Практичні аспекти вирішення господарських спорів з іноземним елементом», організований Комітетом господарського права ААУ

Комітет господарського права та процесу Асоціації адвокатів України запрошує на черговий захід – семінар на тему «Практичні аспекти вирішення господарських спорів з іноземним елементом».

Назва заходу:  Семінар «Практичні аспекти вирішення господарських спорів з іноземним елементом», організований Комітет господарського права та процесу ААУ
Дата проведення:  28.05.2015
Місце проведення:  КиЇв, вул. Шота Руставеллі, 38, Преміум відділення ПАО "УкрСиббанк"
Організатор:  Комітет господарського права та процесу ААУ

Відбулася екскурсія до Верховної ради України Відбулася екскурсія до Верховної ради України

 7 травня 2015 року відбулась екскурсія до єдиного законодавчого органу держави – Верховної Ради України, організована Асоціацією адвокатів України та Клубом майбутніх адвокатів ААУ.  

Відбулася ІІІ Школа кар'єрного росту майбутнього адвоката

16 травня відбулася Третя (весняна) Школа кар'єрного росту майбутнього адвоката на базі Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Організатором даного заходу виступив Клуб майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України за фінансової підтримки Адвокатського об’єднання «Нацина Рачук», в особі керуючого партнера адвоката Рачука Олега Олександровича та Президента клубу майбутніх адвокатів, адвоката Дубчак Лесі Сергіївни.

Відбувся круглий стіл на тему: "ВІДКРИТІСТЬ РЕЄСТРІВ: ЗА І ПРОТИ"

28 квітня 2015 року Асоціація адвокатів України спільно з Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України провела Круглий стіл на тему: Відкритість реєстрів: за і проти.

Назва заходу:  Круглий стіл на тему: "ВІДКРИТІСТЬ РЕЄСТРІВ: ЗА І ПРОТИ"
Дата проведення:  28.04.2015
Місце проведення:  Верховна Рада України, вул. Грушевського, 18/2, к. 12
Організатор:  ААУ та Рада підприємців

Відбувся кулінарний батл ААУ! Відбувся кулінарний батл ААУ!

Шановні колеги!

Клуб майбутніх адвокатів ААУ запрошує членів КМА ААУ та членів Асоціації адвокатів України взяти участь у кулінарному змаганні між двома командами (командами КМА та ААУ).

Ви можете прийняти участь у якості учасника команди або члена журі.

Назва заходу:  Кулінарний батл ААУ!
Дата проведення:  25.04.2015
Місце проведення:  Шашличне містечко «Колиба» (Україна, м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1. НК «Експоцентр України»). Станція метро «Виставковий центр».
Організатор:  ААУ та КМА

Відбувся семінар «Особливості ліквідації суб’єктів господарювання за рішенням власників: перспектива банкрутства»

16.04.2015 року Комітет господарського права та процесу та Комітет корпоративного права Асоціації адвокатів України провели свій першій спільний захід :семінар «Ліквідація юридичної особи за рішенням власника: перспектива банкрутства». До проведення семінару долучилися співорганізатори Адвокатське об’єднання «СК ГРУП» та Адвокатська фірма «IMGPartners».

Дата проведення:  16.04.2015 12:31:00

Відбувся круглий стіл «Адміністративне оскарження охоронних документів на промислові зразки та корисні моделі»

Запрошуємо взяти участь в круглому столі на тему: «Адміністративне оскарження охоронних документів на промислові зразки та корисні моделі».

Назва заходу:  Круглий стіл «Адміністративне оскарження охоронних документів на пр
Дата проведення:  23.04.2015
Місце проведення:  приміщенні юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська 60, ауд. 331)

Відбувся круглий стіл Комітету сімейного права та майнових спорів ААУ на тему: «Проблематика та практичні аспекти позовів про право на утримання (стягнення аліментів)» Відбувся круглий стіл Комітету сімейного права та майнових спорів ААУ на тему: «Проблематика та практичні аспекти позовів про право на утримання (стягнення аліментів)»

Запрошуємо взяти участь у круглому столі Комітету сімейного права та майнових спорів ААУ на тему: «Проблематика та практичні аспекти позовів про право на утримання (стягнення аліментів)».

Назва заходу:  Круглий стіл Комітету сімейного права та майнових спорів ААУ на тему «Практичні аспекти підготовки та судового розгляду позовів про право на утримання»
Дата проведення:  23.04.2015
Місце проведення:  Головний корпус НПУ ім. М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пірогова, 9), аудиторія 232
Організатор:  ААУ Комітет сімейного права

Ігнатова Любов виступила модератором круглого столу ААУ «Єдиний соціальний внесок: останні зміни, особливості нарахування та оплати адвокатами»

Адвокат, старший юрист ЮФ "Дмитрієва та Партнери", керівник комітету Трудового права ААУ, Ігнатова Любов виступила модератором круглого столу ААУ «Єдиний соціальний внесок: останні зміни, особливості нарахування та оплати адвокатами», який відбувся 31 березня 2015 року у приміщенні ДФС України.

Відбудеться круглий стіл - "Практичні питання роботи адвоката у справах по ДТП" та по злочинах проти власності" Відбудеться круглий стіл - "Практичні питання роботи адвоката у справах по ДТП" та по злочинах проти власності"

Запрошуємо Вас до участі у круглому столі Комітету кримінального права та процесу AAУ на тему: "Практичні питання роботи адвоката у справах по ДТП та по злочинах проти власності".

Назва заходу:  Круглий стіл - Практичні питання роботи адвоката у справах по ДТП та про злочинах проти власності"
Дата проведення:  12.03.2015
Організатор:  Комітет Кримінального права ААУ

Відбудеться семінар «Особливості ліквідації суб’єктів господарювання за рішенням власників: перспектива банкрутства» Відбудеться семінар «Особливості ліквідації суб’єктів господарювання за рішенням власників: перспектива банкрутства»

Запрошуємо Вас до участі у спільному семінарі комітетів з господарського права та корпоративного права ААУ на тему: «Особливості ліквідації суб’єктів господарювання за рішенням власників: перспектива банкрутства».

Назва заходу:  Cемінар «Особливості ліквідації суб’єктів господарювання за рішенням власників: перспектива банкрутства»
Дата проведення:  16.04.2015
Місце проведення:  Бізнес-центр Гулівер, пл. Спортивна, 1-А, 17 поверх
Організатор:  Комітети з господарського права та корпоративного та конкурсного права ААУ

Засідання Правління ААУ

30 січня 2015 року відбудеться чергове засідання Правління ААУ.
Початок о 16:00.

Назва заходу:  Засідання Правління ААУ
Дата проведення:  30.01.2015
Організатор:  Асоціація адвокатів України

Святкова зустріч до дня святого Валентина
Назва заходу:  Святкова зустріч до дня святого Валентина
Дата проведення:  14.02.2015 12:00:00
Місце проведення:  Боулинг клуб Gulliver
Організатор:  Клуб адвокатів ААУ

Психологія сім’ї та розлучень

Асоціація адвокатів України запрошує на чергове засідання Комітету сімейного права та майнових спорів на тему: «Психологія сім’ї та розлучень».

Назва заходу:  Психологія сім’ї та розлучень
Дата проведення:  27.01.2015
Організатор:  Асоціація адвокатів України

ІІ Щорічний турнір з настільного тенісу

Запрошуємо на ІІ Щорічний турнір з настільного тенісу !

Асоціація Адвокатів України, Клуб адвокатів Асоціації ААУ запрошує усіх бажаючих на ІІ Щорічний турнір з настільного тенісу. 
Генеральний партнер турніру ЮА «Шевчук та Партнери». 

Призовий фонд 2000 грн (за фінансової підтримки ЮА «Шевчук та партнери»).


Назва заходу:  ІІ Щорічний турнір з настільного тенісу
Дата проведення:  24.01.2015
Місце проведення:  ТРЦ Блокбастер, м. Київ, Московский проспект, 34В (2 поверх)
Організатор:  Асоціація Адвокатів України

Асоціація адвокатів України запрошує на I Черкаський юридичний аграрний форум ААУ
Назва заходу:  Асоціація адвокатів України запрошує на I Черкаський юридичний аграрний форум ААУ
Дата проведення:  20.02.2015 09:00:00
Місце проведення:  Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького
Організатор:  Регіональне відділення Черкаси

Практичні поради та проблеми, що виникають зі спорів про позбавлення батьківських прав

Асоціація адвокатів України запрошує на засідання Комітету сімейного права та майнових спорів на тему: «Практичні поради та проблеми, що виникають зі спорів про позбавлення батьківських прав».Під час зустрічі будуть обговорені причини, підстави та наслідки позбавлення батьківських прав. Окремо будуть висвітлені питання, що виникають при розгляді судами справ, пов’язаних з позбавленням батьківських прав (визначення належного органу опіки та піклування, врахування думки дитини та інші). Також буде представлена проблематика надання висновків та участі органів опіки та піклування у судових справах про позбавлення батьківських прав.


Назва заходу:  Практичні поради та проблеми, що виникають зі спорів про позбавлення батьківських прав
Дата проведення:  17.02.2015
Організатор:  Асоціація адвокатів України

Відбувся І Черкаський юридичний аграрний форум
20 лютого 2015 року Черкаським відділенням Асоціації адвокатів України за підтримки Національної асоціації адвокатів України на базі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького проведено І Черкаський юридичний аграрний форум. В обговоренні наболілих питань аграрного сектору взяли участь понад 60 представників фермерських сільськогосподарських підприємств та адвокатів Черкаської області.

Відбувся Круглий стіл Комітету кримінального права та процесу ААУ на тему: «Практичні питання роботи адвоката у справах по ДТП та по злочинах проти власності»

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 12 березня 2015 року відбувся Круглий стіл Комітету кримінального права та процесу на тему: «Практичні питання роботи адвоката у справах по ДТП та по злочинах проти власності».

Назва заходу:  Відбувся Круглий стіл Комітету кримінального права та процесу ААУ на тему: «Практичні питання роботи адвоката у справах по ДТП та по злочинах проти власності»

Відбувся IV Всеукраїнський форум з цивільного права та процесу «Київська весна»

13 березня 2015 року в конференц-залі готелю «Русь» відбувся IV Всеукраїнський форум з цивільного права та процесу «Київська весна», організатором якого виступила Асоціація Адвокатів України (ААУ) спільно з Національною асоціацією адвокатів України (НААУ).

Актуальні проблеми взаємовідносин з банками. Підсумки 2014 року та прогнози на 2015 рік

Засідання Комітету банківського права ААУ

Назва заходу:  Актуальні проблеми взаємовідносин з банками. Підсумки 2014 року та прогнози на 2015 рік
Дата проведення:  12.02.2015
Організатор:  Асоціація адвокатів України

Можливості комунікації між адвокатурою та судом

Засідання Комітету організації адвокатської діяльності та маркетингу адвокатських послуг ААУ

Назва заходу:  Можливості комунікації між адвокатурою та судом
Дата проведення:  06.02.2015
Організатор:  Асоціація адвокатів України

Семінар "Кримінально- правовий захист прав інтелектуальноі власності (проблеми питання правозастосовної практики) права та процесу

Семінар "Кримінально-правовий та адміністратвний захист прв інтелектуальноі власності (проблеми питання правозастосовноі практики)

Назва заходу:  Семінар "Кримінально- правовий захист прав інтелектуальноі власності (проблеми питання правозастосовної практики) права та процесу
Дата проведення:  11.02.2015
Місце проведення:  Боженко,11 Інстітут Патона
Організатор:  Асоціація адвокатів України

Відбудеться ІV Всеукраїнський весняний форум ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА» Відбудеться ІV Всеукраїнський весняний форум ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА»

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь у ІV Всеукраїнському весняному форумі з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА».

Назва заходу:  ІV Всеукраїнський весняний форум ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА»
Дата проведення:  13.03.2015
Місце проведення:  вул. Госпітальна, 4, Київ, Конференц-зал «Венеція» Готелю «Русь Аккорд»
Організатор:  Асоціація адвокатів України

Семінар Конвенційний механізм захисту прав людини і заборона дискримінації


Назва заходу:  Семінар Конвенційний механізм захисту прав людини і заборона дискримінації
Дата проведення:  27.02.2015
Місце проведення:  м. Житомир, площадь Замковая 5/8, конференц зал готелю "Reikartz"
Організатор:  Ради Європи та Асоціація адвокатів за підтримкою ЮФ "Дмитрієва та Партнери"" Украіни за підтримки ЮФ "Дмитрієва та Партнери".".

Повідомлення про скликання загальних зборів Київського міського відділення ВГО «Асоціація адвокатів України»

Київське міське відділення ВГО «Асоціація адвокатів України» (далі – Відділення) повідомляє про проведення 13 лютого 2014 року о 19:00 загальних зборів відділення (далі – Збори), які відбудуться за адресою:Готель «Мир» м. Київ, пр-т 40-річчя Жовтня, 70 (пр-т Голосіївський).

Назва заходу:  Повідомлення про скликання загальних зборів Київського міського відділення ВГО «Асоціація адвокатів України»
Дата проведення:  13.02.2014
Місце проведення:  Готель «Мир» м. Київ, пр-т 40-річчя Жовтня, 70 (пр-т Голосіївський)

Відбудеться ІІІ Всеукраїнський весняний форум ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА»

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь у ІІІ Всеукраїнському весняному форумі з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА».

Дата проведення:

28 березня 2014 року

Час проведення:   

09:00 - 18:00

Місце проведення: 

Русь Аккорд Готель, що знаходиться за адресою: вул. Госпітальна, 4,

Київ, Україна, 01601.


Назва заходу:  Відбудеться ІІІ Всеукраїнський весняний форум ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА»
Дата проведення:  28.03.2014
Місце проведення:  Русь Аккорд Готель, що знаходиться за адресою: вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна, 01601.

Відбудеться робоче засідання Клубу майбутніх адвокатів ААУ

04 квітня 2014 року відбудеться робоче засідання за участю Президента, Віце-Президента та Виконавчої ради Клубу майбутніх адвокатів ААУ з метою популяризації спільної роботи Клубу майбутніх адвокатів та провідних юридичних фірм та адвокатських об’єднань.

Назва заходу:  Відбудеться робоче засідання Клубу майбутніх адвокатів ААУ
Дата проведення:  04.04.2014
Місце проведення:  м.Київ, вул.Пирогова, 9, ауд.232 (НПУ імені М.П.Драгоманова)

Спільний круглий стіл на тему: «Форс-мажорні обставини та ускладнення при виконанні ЗЕД-контрактів. Практика підтвердження форс-мажору та рекомендації для бізнесу»

Асоціація адвокатів України запрошує всіх бажаючих взяти участь у спільному Круглому столі Відділення Асоціації адвокатів України в Запорізькій області, Відділення Асоціації правників України в Запорізькій області, Комітету АПУ з трудового права, за підтримки ЮА «Шевчук та партнери», на базі Класичного приватного університету на тему: «Форс-мажорні обставини та ускладнення при виконанні ЗЕД-контрактів. Практика підтвердження форс-мажору та рекомендації для бізнесу».

Назва заходу:  Спільний круглий стіл на тему: «Форс-мажорні обставини та ускладнення при виконанні ЗЕД-контрактів. Практика підтвердження форс-мажору та рекомендації для бізнесу»
Дата проведення:  23.04.2014
Місце проведення:  м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б, ауд. 124 (І поверх головного корпусу)

Круглий стіл на тему «Електронний бізнес в Україні: інфраструктура майбутнього»

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих на круглий стіл на тему: «Електронний бізнес в Україні: інфраструктура майбутнього»

Дата проведення: 15 квітня 22014 року
Час: 15:30 - 18:00
Місце проведення: 6 корпус НТУУ “КПІ”, м. Київ, проспект Перемоги, 37

Відбудеться VI З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».

Згідно рішення Правління ААУ від 23 грудня 2013 року, черговий VI З’їзду відбудеться 17 травня 2014 року в конференц-залі Готельного комплексу «Русь», за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 4.


Назва заходу:  Відбудеться VI З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».
Дата проведення:  17.05.2014
Місце проведення:  Конференц-зал Готельного комплексу «Русь», за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 4

Відбудеться семінар на тему: «Актуальні питання вирішення податкових спорів»

Запорізьке обласне відділення ВГО «Асоціація адвокатів України» та Незалежний центр правових досліджень та ініціатив запрошують прийняти участь у семінарі «Актуальні питання вирішення податкових спорів», який відбудеться 23 травня 2014 року о 14.00 в м. Запоріжжя.

Назва заходу:  Відбудеться семінар на тему: «Актуальні питання вирішення податкових спорів»
Дата проведення:  23.05.2014
Місце проведення:  м. Запоріжжя, малий конференц-зал готелю Театральний. Адреса: 69063, м. Запоріжжя, вул. Чекістів, 23 (зупинка транспорту «Музично-драматичний театр ім. В.Г. Магара»)

Бізнес сніданок «Права медичних закладів в спорах з клієнтом в досудовому та судовому порядку»

20 травня 2014 року Адвокатське об’єднання «НацинаРачук» спільно з Асоціацією Адвокатів України проводять бізнес-сніданок, основною темою якого є: «Права медичних закладів в спорах з клієнтом в досудовому та судовому порядку».

Семінар-практикум на тему: «Практика застосування органами АМК України законодавства про поширення інформації, яка вводить в оману в сфері виробництва та реалізації харчової продукції»

СЕМІНАР – ПРАКТИКУМ на тему: «Практика застосування органами АМК України законодавства про поширення інформації, яка вводить в оману в сфері виробництва та реалізації харчової продукції (ст. 151 ЗУ «Про захист від недобросовісної конкуренції»)»


Назва заходу:  Семінар-практикум на тему: «Практика застосування органами АМК України законодавства про поширення інформації, яка вводить в оману в сфері виробництва та реалізації харчової продукції»
Дата проведення:  30.05.2014
Місце проведення:  м. Київ, Торгово-промислова палата України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала, 4-й поверх)

Лекція у гімназії на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх»

28 травня 2014 року о 12:00 у гімназії № 136 м. Києва за ініціативи Асоціації адвокатів України буде проведено лекцію на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», під час якої школярі на практичних прикладах зможуть усвідомити всю важливість такої суспільної проблеми.

Назва заходу:  Лекція у гімназії на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх»
Дата проведення:  28.05.2014

Семінар-практикум на тему: «Позасудове вирішення спорів з питань сім’ї (сімейна медіація)»

Дата проведення:  17 червня 2014 року
Час проведення:  19:00 – 20:30
Місце проведення:    Національний університет імені М.П. Драгоманова

Організатори:  Асоціація адвокатів України спільно з юридичною клінікою НПУ імені М.П.Драгоманова та громадською організацією "Феміда разом з Українським центром медіації.

Відвідання Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній»

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь в неформальній зустрічі Клуба адвокатів України – одноденної поїздки до одного з найкрасивіших міст України – Чернігова, яка відбудеться у суботу,  07 червня 2014 року.

Відбудеться ІІІ Щорічний літній форум ААУ з публічного права

Асоціація адвокатів України щиро запрошує Вас взяти участь в одному з найбільших заходів Асоціації - ІІІ Щорічному літньому форумі ААУ з публічного права

Форум відбудеться:         20 червня 2014 року (п’ятниця).
Час проведення Форуму: 09:00 - 18:00
Місце проведення:          Конференц-зал готелю «Русь», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 4.

Назва заходу:  Відбудеться ІІІ Щорічний літній форум ААУ з публічного права
Дата проведення:  20.06.2014
Місце проведення:  Конференц-зал готелю «Русь», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 4

Запрошуємо на святкову зустріч Клубу адвокатів ААУ!

Асоціація адвокатів України запрошує усіх членів ААУ на один з найцікавіших неформальних заходів цього літа – святкування 1-ї річниці роботи Клубу адвокатів Асоціації адвокатів України.

Назва заходу:  Запрошуємо на святкову зустріч Клубу адвокатів ААУ!
Дата проведення:  21.06.2014
Місце проведення:  Кінно-спортивному клубі «Dergachov» (Київська область, Обухівський район, с. Веремій, вул. Каштанова, 15)

Відбудеться консультаційний захід: «Особливості регулювання земельних відносин в Німеччині»

Запрошуємо Вас відвідати консультаційний захід: «Особливості регулювання земельних відносин в Німеччині», який відбудеться 18 червня 2014 року о 11.00 в Національному університеті біоресурсів та природокористування України (м. Київ, вул. Васильківська, 17, ауд. 222).

Святкове засідання Клубу майбутніх адвокатів ААУ

Шановні члени Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України!

Запрошуємо Вас взяти участь у святковому виїзному засіданні Клубу майбутніх адвокатів ААУ за участю керівництва Клубу, яке відбудеться 22 червня 2014 року, приурочене до закінчення навчального року.

Відбудеться семінар - практикум на тему: "Залучення незалежного медіатора, як ефективний інструмент діяльності адвоката"

Повідомляємо про проведення семінару-практикуму Секції альтернативного вирішення спорів Асоціації адвокатів України спільно з Українським центром медіації.

Дата проведення:      8 липня 2014 року
Час проведення:       19-00 – 21-00
Місце проведення:    уточнюється

Відбудеться семінар - практикум на тему: «Основні інструменти маркетингу юридичних послуг»

Повідомляємо про проведення семінару-практикуму засновника Школи юрмаркетингу, керівника ЮК “Profit-Consul” – Олексієм Кравченком.

Дата проведення:      24 червня 2014 року
Час проведення:       19-00 – 21-00
Місце проведення:    Національний університет ім.Драгоманова

Екскурсія до Апеляційного суду м. Києва

Шановні члени Асоціації адвокатів України та Клубу майбутніх адвокатів ААУ!

Запрошуємо вас взяти участь у відвідуванні клубом Апеляційного суду м. Києва, яке відбудеться 26 червня 2014 року.

Назва заходу:  Екскурсія до Апеляційного суду м. Києва
Дата проведення:  26.06.2014
Місце проведення:  м.Київ, вул.Солом’янська, 2А, зустрічаємося у фойє Апеляційного суду м. Києва

Відбудеться Перший Круглий стіл на тему: «Стратегічне планування посилення діяльності адвоката у кримінальному процесі та посилення принципу змагальності сторін»

Асоціація адвокатів України інформує про проведення Першого Круглого столу на тему: «Стратегічне планування посилення діяльності адвоката у кримінальному процесі та посилення принципу змагальності сторін».

Назва заходу:  Відбудеться Перший Круглий стіл на тему: «Стратегічне планування посилення діяльності адвоката у кримінальному процесі та посилення принципу змагальності сторін»
Дата проведення:  26.06.2014
Місце проведення:  Київський регіональний центр Національної Академії правових наук України, вул. Пилипа Орлика 3, м. Київ

ІV ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ» ІV ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ»

Від імені Асоціації адвокатів України ми раді запросити Вас на ІV ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ». Вже котрий рік поспіль Асоціація адвокатів України проводить унікальний захід, який слугує платформою для обговорення та вирішення нагальних проблем в галузі адвокатури. Даний Форум - четвертий професійний захід для адвокатів, присвячений питанням організації та здійснення адвокатської діяльності, підвищенню рівня кваліфікації адвокатів, що слугує формуванню та утвердженню єдиної думки щодо розуміння ролі і місця інституту адвокатури в суспільстві.

Назва заходу:  ІV ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ»
Дата проведення:  24.09.2014
Місце проведення:  Готель «Русь» вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна, 01601
Організатор:  Асоціація адвокатів України

IV Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу IV Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу

Асоціація адвокатів України має честь запросити на IV Щорічний форум ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 17 грудня 2014 року у готелі «Русь» (вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна, 01601).

Назва заходу:  IV Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу
Дата проведення:  17.12.2014
Місце проведення:  Готель «Русь» (вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна, 01601)
Організатор:  Асоціація адвокатів України

Засідання Секції інтелектуальної власності
Асоціація адвокатів України Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України запрошують прийняти участь в засіданні Секції інтелектуальної власності на тему: «ДОГОВОРИ У СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ: УКЛАДАННЯ, ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ, ОПОДАТКУВАННЯ».
Назва заходу:  Засідання Секції інтелектуальної власності
Дата проведення:  12.09.2012
Місце проведення:  Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України, вул. Боженка, 11, корп. 4, м. Київ
Організатор:  Секція інтелектуальної власності ААУ

Конференція на тему: Новий КПК - питання взаємодії суб'єктів кримінального процесу Конференція на тему: Новий КПК - питання взаємодії суб'єктів кримінального процесу
Асоціація адвокатів України спільно з Донецькою обласною КДКА запрошує Вас взяти участь у науково-практичній конференції на тему: «Новий КПК – питання взаємодії суб’єктів кримінального процесу», яка відбудеться 02 листопада 2012 року, на базі Донецького юридичного інституту МВС України.

Назва заходу:  Конференція на тему: Новий КПК - питання взаємодії суб'єктів кримінального процесу
Дата проведення:  02.11.2012
Місце проведення:  Конференц-зал Донецького юридичного інституту МВС України, м. Донецьк, вул. Засядька, б.13
Організатор:  Асоціація адвокатів України

Постійно діючий практичний семінар–тренінг
Асоціація адвокатів України розпочинає цикл постійно діючих практичних семінарів–тренінгів з обговорення в цільовій аудиторії практичних питань застосування статей нового Кримінально-процесуального Кодексу України, Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», надання вторинної безоплатної правової допомоги.
Назва заходу:  Постійно діючий практичний семінар–тренінг
Дата проведення:  25.10.2012
Місце проведення:  Конференц-зал Готелю «Санкт-Петербург» (01004 м. Київ, бул. Т. Шевченко, 4).
Організатор:  Асоціація адвокатів України

ІІ ЩОРІЧНИЙ ЗИМОВИЙ ФОРУМ З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ ІІ ЩОРІЧНИЙ ЗИМОВИЙ ФОРУМ З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація адвокатів України» має честь запросити на ІІ Щорічний зимовий форум ААУ з кримінального права та процесу.

Назва заходу:  ІІ ЩОРІЧНИЙ ЗИМОВИЙ ФОРУМ З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ
Дата проведення:  07.12.2012
Місце проведення:  Готель «Прем’єр Палац», Софіївський Гранд Хол, бул. Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29, Київ 01004, Україна
Організатор:  Асоціація адвокатів України

Реєстрація земельних ділянок та прав на нерухоме майно. Нововведення 2013 року Реєстрація земельних ділянок та прав на нерухоме майно. Нововведення 2013 року

22 листопада 2012 року у приміщенні Українського інституту розвитку фондового ринку (за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 64/1 (станція метро Шулявська) КНЕУ (вхід з вулиці Желябова) відбудеться семінар на тему:

«Реєстрація земельних ділянок та прав на нерухоме майно. Нововведення 2013 року»


Назва заходу:  Реєстрація земельних ділянок та прав на нерухоме майно. Нововведення 2013 року
Дата проведення:  22.11.2012
Місце проведення:  м. Київ, проспект Перемоги 64/1 (станція метро Шулявська) КНЕУ (вхід з вулиці Желябова)
Організатор:  СЕКЦІЯ ЗЕМЕЛЬНОГО ПРАВА КОМІТЕТУ З ПРИВАТНОГО ТА ПУБЛІЧНОГО ПРАВА АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

Семінар на тему: «Страхування в Україні. Страхування фінансових ризиків. Використання видів та механізмів страхової діяльності для оптимізації податкового навантаження.»

Семінар відбудеться у приміщенні ПрАТ «Гіпросільмаш», який розташований за адресою: м. Київ, бульвар Л.Українки, 26, 9-й поверх (станція метро «Печерська», орієнтир: вхід біля ресторану «МІЯНО»).


Назва заходу:  Семінар на тему: «Страхування в Україні. Страхування фінансових ризиків. Використання видів та механізмів страхової діяльності для оптимізації податкового навантаження.»
Дата проведення:  29.11.2012
Місце проведення:  У приміщенні Українського інституту розвитку фондового ринку за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 64/1
Організатор:  СЕКЦІЯ ФІНАНСОВОГО ПРАВА КОМІТЕТУ З ПРИВАТНОГО ТА ПУБЛІЧНОГО ПРАВА АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

Майстер-клас (тренінг) на тему «Комунікативна компетентність юриста: складові успіху»

Клуб майбутніх адвокатів ААУ запрошує членів Клубу та адвокатів на майстер-клас (тренінг) на тему «Комунікативна компетентність юриста: складові успіху», який відбудеться 07 листопада 2012 року о 18.00 на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9. ауд. 232, М.Університет).

У майстер-класі візьме участь Ірина Баранова, тренер тренінгового центру «Спікер» (м. Київ) - першої в Україні (з 2001 р.) школи ораторської та переговорної майстерності ( www.speaker.com.uahttp://www.speaker.com.ua/).


Назва заходу:  Майстер-клас (тренінг) на тему «Комунікативна компетентність юриста: складові успіху»
Дата проведення:  07.11.2012 18:00:00
Місце проведення:  Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9. ауд. 232, М.Університет).
Організатор:  Клуб майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України

«Критерії успішності сучасного українського адвоката: реалії української правової дійсності»
04 грудня 2012 року об 11.30 на базі факультету економіки, менеджменту та права Київського національного торговельно-економічного університету в рамках започаткованого проекту Клубу майбутніх адвокатів «Історії професійного успіху» відбудеться зустріч з адвокатом, керівником юридичної фірми «Дмитро Назарець та партнери» Назарцем Дмитром Анатолійовичем на тему: «Критерії успішності сучасного українського адвоката: реалії української правової дійсності».
Назва заходу:  «Критерії успішності сучасного українського адвоката: реалії української правової дійсності»
Дата проведення:  04.12.2012 11:30:00
Місце проведення:  м. Київ, М. Лісова, вул. Кіото, 19, корпус 1 (А), ауд. 227.
Організатор:  Асоціація адвокатів України

ІІ Всеукраїнський весняний форум з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА» ІІ Всеукраїнський весняний форум з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА»

Асоціація адвокатів України має честь запросити Вас на ІІ Всеукраїнський весняний форум з цивільного права та процесу.Дата проведення:   13 березня 2013 року
Місце проведення: Готель «Прем’єр Палац», Софіївський Гранд Хол
                                      бул. Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29
Час проведення:     09:00 - 18:00

Назва заходу:  ІІ Всеукраїнський весняний форум з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА»
Дата проведення:  13.03.2013
Місце проведення:  Готель «Прем’єр Палац», Софіївський Гранд Хол, бул. Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29, Київ 01004, Україна
Організатор:  Асоціація адвокатів України

Круглий стіл на тему: «Адвокатура України: історія і сучасність»
25 січня 2013 року в приміщенні Академії правових Наук України (м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 3) відбудеться круглий стіл на тему: «Адвокатура України: історія і сучасність», який стане підсумком конкурсу у рамках Всеукраїнського проекту «Історія адвокатури України».
Назва заходу:  Круглий стіл на тему: «Адвокатура України: історія і сучасність»
Дата проведення:  25.01.2013
Місце проведення:  в приміщенні Академії правових Наук України

Засідання Секції інтелектуальної власності на тему: «Охорона та захист незареєстрованих комерційних позначень» Засідання Секції інтелектуальної власності на тему: «Охорона та захист незареєстрованих комерційних позначень»

Асоціація адвокатів України спільно з Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України запрошують прийняти участь в засіданні Секції інтелектуальної власності на тему: «Охорона та захист незареєстрованих комерційних позначень». 
Захід відбудеться 14 лютого 2013 року, з 17:00 по 19:00 у приміщенні Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України за адресою: вул. Боженка, 11, корп. 4, м. Київ.

Назва заходу:  Засідання Секції інтелектуальної власності на тему: «Охорона та захист незареєстрованих комерційних позначень»
Дата проведення:  14.02.2013
Місце проведення:  Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України

КМА ААУ запрошує на святкування завершення зимової екзаменаційної сесії

Клуб майбутніх адвокатів ААУ вітає всіх членів Клубу – студентів вищих навчальних закладів з успішним завершенням зимової екзаменаційної сесії та запрошує     відсвяткувати   цю    подію      06  лютого 2013 року в  боулінг-клубі Торговельно-розважального центру «Sky Mall»  (проспект Генерала Ватутіна, 2-т, м. Київ)

Попередня реєстрація у заході обов’язкова до 03 лютого 2013 року за телефоном 097-401-33-21.

Назва заходу:  КМА ААУ запрошує на святкування завершення зимової екзаменаційної сесії
Дата проведення:  06.02.2013
Місце проведення:  боулінг-клуб Торговельно-розважального центру «Sky Mall»
Організатор:  Клуб майбутніх адвокатів

День юридичної кар’єри
Клуб майбутніх адвокатів запрошує всіх бажаючих долучитися до проведення на базі Клубу 15 квітня 2013 році Дня юридичної кар’єри.
Назва заходу:  День юридичної кар’єри
Дата проведення:  15.04.2013

Прес-брифінг: «Особливості реєстрації прав на земельні ділянки після 1 січня 2013 року»

6 лютого 2013 року в прес-центрі «ЛІГАБізнесІнформ» (вул. Т. Шамрила 23, м. Київ), компанія «ЛІГА: ЗАКОН» спільно з порталом http://3doma.ua/ проведуть прес-брифінг на тему: «Особливості реєстрації прав на земельні ділянки після 1 січня 2013 року ».
Час проведення: з 14:00 до 16:00

Назва заходу:  Прес-брифінг: «Особливості реєстрації прав на земельні ділянки після 1 січня 2013 року»
Дата проведення:  06.02.2013
Місце проведення:  прес-центр «ЛІГАБізнесІнформ»
Організатор:  компанія «ЛІГА: ЗАКОН»

Цикл відкритих лекцій для адвокатів України (Лекція 1)

15 лютого 2013 р. Міжнародна бізнес-школа «NIKLAND» спільно з Асоціацією адвокатів України проведе перші три лекції з циклу відкритих лекцій для адвокатів України.

Назва заходу:  Цикл відкритих лекцій для адвокатів України (Лекція 1)
Дата проведення:  15.02.2013
Місце проведення:  м. Київ, вул. Басейна ½

Цикл відкритих лекцій для адвокатів України (Лекція 2)

21 лютого 2013 р. Міжнародна бізнес-школа «NIKLAND» спільно з Асоціацією адвокатів України проведе перші три лекції з циклу відкритих лекцій для адвокатів України.

Назва заходу:  Цикл відкритих лекцій для адвокатів України (Лекція 2)
Дата проведення:  21.02.2013
Місце проведення:  м. Київ, вул. Басейна ½

Цикл відкритих лекцій для адвокатів України (Лекція 3)
28 лютого 2013 р. Міжнародна бізнес-школа «NIKLAND» спільно з Асоціацією адвокатів України проведе перші три лекції з циклу відкритих лекцій для адвокатів України.
Назва заходу:  Цикл відкритих лекцій для адвокатів України (Лекція 3)
Дата проведення:  28.02.2013
Місце проведення:  м. Київ, вул. Басейна ½

Авторський майстер-клас Ярослава Зейкана

Адвокат у кримінальній справі.
1.Адвокат на досудовому слідстві.
2.Участь адвоката у слідчих діях

Доповідач: Зейкан Я.П.


Назва заходу:  Постійно-діючий семінар
Дата проведення:  09.02.2013

Застосування нового Кримінального процесуального кодексу України

Здійснення захисту при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження
1. Реалізація права на захист при затриманні та застосуванні запобіжних заходів.
2. Захист при застосуванні інших заходів забезпечення кримінального провадження.


Доповідач: Костюченко О.Ю.*


Назва заходу:  Постійно-діючий семінар
Дата проведення:  13.02.2013

Засідання Клубу майбутніх адвокатів

Клуб майбутніх адвокатів спільно з юридичною клінікою Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова 21 лютого 2013 року з нагоди перших трьох місяців чинності нового Кримінального процесуального кодексу України запрошує всіх бажаючих на чергове засідання КМА - відкриту лекцію головного консультанта судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України Ільків Тетяни Василівни.

Назва заходу:  Засідання Клубу майбутніх адвокатів
Дата проведення:  21.02.2013
Місце проведення:  Інститут політології та права Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (гуманітарний корпус, ауд. 9-7, 9 поверх

Робоче засідання Комітету з кримінального права та процесу ААУ

Порядок денний: Робота Комітету з кримінального права та процесу ААУ

У засіданні візьмуть участь:

Ахундова Агія Аббасовна, голова Комітету Кримінального права та процесу ААУ, адвокат, партнер ЮК «Юридичні традиції».
Костюченко Олена Юріївна, адвокат, к.ю н.,  доцент кафедри правосуддя юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, голова Секції кримінально-процесуального права ААУ.
Келемен Михайло Іванович, адвокат, голова Секції у справах адміністративних правопорушень.
Слинько Ігор Миколайович, адвокат, голова Секції кримінального права ААУ.

Назва заходу:  Робоче засідання Комітету з кримінального права та процесу ААУ
Дата проведення:  27.02.2013

Засідання Клубу майбутніх адвокатів

Клуб майбутніх адвокатів спільно з юридичною клінікою Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова 28 лютого 2013 року з нагоди перших трьох місяців чинності нового Кримінального процесуального кодексу України запрошує всіх бажаючих на чергове засідання КМА - відкриту лекцію головного консультанта судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України Ільків Тетяни Василівни.

Назва заходу:  Засідання Клубу майбутніх адвокатів
Дата проведення:  28.02.2013
Місце проведення:  Інститут політології та права Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (гуманітарний корпус, ауд. 9-7, 9 поверх, вул.Тургенівська, 8/14, м.Київ).
Організатор:  Клуб майбутніх адвокатів

Круглий стіл на тему: «Ризики та наслідки запровадження заходів кримінально-правового характеру стосовно юридичних осіб» Круглий стіл на тему: «Ризики та наслідки запровадження заходів кримінально-правового характеру стосовно юридичних осіб»

Комітет з кримінального права та процесу Асоціації адвокатів України проводить Круглий стіл на тему: «Ризики та наслідки запровадження заходів кримінально-правового характеру стосовно юридичних осіб» щодо обговорення проекту Закону № 2032 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження заходів кримінально-правового характеру стосовно юридичних осіб.

Назва заходу:  Круглий стіл на тему: «Ризики та наслідки запровадження заходів кримінально-правового характеру стосовно юридичних осіб»
Дата проведення:  17.04.2013
Місце проведення:  Київський національний університет імені Тараса Шевченка 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 60.

Конференція «Актуальні проблеми податкового права: новий погляд»

Секція податкового права Комітету з приватного та публічного права Асоціації адвокатів України проводить Конференцію на тему: «Актуальні проблеми податкового права: новий погляд».

Назва заходу:  Конференція «Актуальні проблеми податкового права: новий погляд»
Дата проведення:  25.04.2013
Місце проведення:  Національний педагогічний університет імені П. М. Драгоманова, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9; 2ий поверх, конференц-зал

ІІ Щорічний літній форум Асоціації адвокатів України з публічного права ІІ Щорічний літній форум Асоціації адвокатів України з публічного права

Асоціація адвокатів України запрошує Вас взяти участь у ІI ЩОРІЧНОМУ ЛІТНЬОМУ ФОРУМІ АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ З ПУБЛІЧНОГО ПРАВА, який відбудеться 13 червня 2013 року у приміщенні готелю «Прем’єр Палац», Софіївський Гранд Хол, за адресою: бул. Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29.

Назва заходу:  ІІ Щорічний літній форум Асоціації адвокатів України з публічного права
Дата проведення:  13.06.2013
Місце проведення:  Готель «Прем’єр Палац», Софіївський Гранд Хол, бул. Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29, Київ 01004, Україна

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ УДОСКОНАЛЕННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ТА КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАІНИ» КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ УДОСКОНАЛЕННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ТА КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАІНИ»

Асоціація адвокатів України запрошує Вас взяти участь у Круглому столі на тему: «ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ УДОСКОНАЛЕННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ТА КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАІНИ», який відбудеться 17 травня 2013 року у приміщенні юридичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка, 30, аудиторія 66.

Назва заходу:  КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ УДОСКОНАЛЕННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ТА КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАІНИ»
Дата проведення:  17.05.2013
Місце проведення:  м. Луцьк, вул. Винниченка, 30, аудиторія 66.

Запрошуємо на неформальну зустріч Клубу адвокатів ААУ

Асоціація адвокатів України запрошує усіх членів ААУ на один з найцікавіших неформальних заходів цього літа – зустріч Клубу адвокатів Асоціації адвокатів України.

Клуб адвокатів - це неформальні зустрічі членів ААУ для відпочинку та спілкування.

Зустріч відбудеться 22 червня 2013 року о 11:00 у Кінно-спортивному клубі «Dergachov» (Київська область, Обухівський район, с. Веремій, вул. Каштанова, 15).

Назва заходу:  Запрошуємо на неформальну зустріч Клубу адвокатів ААУ
Дата проведення:  22.06.2013
Місце проведення:  Київська область, Обухівський район, с. Веремій, вул. Каштанова, 15

ААУ запрошує усіх бажаючих на турнір з пейтболу!

Асоціація адвокатів України має честь запросити Вас відвідати турнір з пейтболу, який відбудеться в клубі «Гепард».
Ми пропонуємо гарний відпочинок, спілкування за інтересами, нові знайомства, що на наш погляд, сприятиме згрунтуванню членів ААУ.
Дата проведення заходу: 20 липня 2013 року.
Початок: 12:00
Місце зустрічі: м. Київ, проспект Перемоги, 139 (територія кемпінгу «Пролiсок»).
Детальна інформація та реєстрація за тел: +38 (067) 441-11-27;+38 (044) 491-69-71. 

Назва заходу:  ААУ запрошує усіх бажаючих на турнір з пейтболу!
Дата проведення:  20.07.2013
Місце проведення:  м. Київ, проспект Перемоги, 139 (територія кемпінгу «Пролiсок»)

Відбудеться неформальна зустріч Клубу адвокатів Асоціації Адвокатів України (КА ААУ) Відбудеться неформальна зустріч Клубу адвокатів Асоціації Адвокатів України (КА ААУ)

Асоціація адвокатів України продовжує серію неформальних заходів та запрошує Вас взяти участь у зустрічі Клубу адвокатів Асоціації Адвокатів України.

Дата зустрічі: 02 серпня 2013 року.
Час: 19:00
Місце зустрічі: Ірландський паб «Ендрюс» («Andrew's»), за адресою: м. Київ, вул. Костянтинівська, 22/17

Дата проведення:  02.08.2013
Місце проведення:  Ірландський паб «Ендрюс» («Andrew's»), за адресою: м. Київ, вул. Костянтинівська, 22/17

Конференція на тему: «Захист права інтелектуальної власності та протидія недобросовісній конкуренції»

Асоціація адвокатів України та Донецька торгово-промислова палата запрошують прийти участь у конференції «Захист права інтелектуальної власності та протидія недобросовісній конкуренції».

Місце проведення: конференц-зал Донецької торгово-промислової палати, адреса: м. Донецьк, пр. Київський, 87.
Дата проведення: 27 вересня 2013 рік

Назва заходу:  Конференція на тему: «Захист права інтелектуальної власності та протидія недобросовісній конкуренції»
Дата проведення:  27.09.2013
Місце проведення:  конференц-зал Донецької торгово-промислової палати, адреса: м. Донецьк, пр. Київський, 87

ІІІ Щорічний форум Асоціації адвокатів України «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ»

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих Вас взяти участь у ІІІ Щорічному форумі Асоціації адвокатів України «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ», який відбудеться 20 вересня 2013 року у приміщенні готелю «Прем’єр Палац», Софіївський Гранд Хол, за адресою: бул. Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29.

Назва заходу:  ІІІ Щорічний форум Асоціації адвокатів України «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ»
Дата проведення:  20.09.2013
Місце проведення:  готель «Прем’єр Палац», Софіївський Гранд Хол, за адресою: бул. Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29

Відбудеться семінар на тему: «РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ «ЕЛЕКТРОННИЙ СУД» - АЛГОРИТМ ДІЙ»
Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих відвідати семінар на тему: «РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ «ЕЛЕКТРОННИЙ СУД» - АЛГОРИТМ ДІЙ». 

Дата проведення: 
21 серпня 2013 року. 
Час проведення: з 15:00 до 18:00. 
Місце проведення: м. Київ, вул. Пирогова, 9. Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, конференц-зал.

Запрошуємо усіх бажаючих на турнір з настільного тенісу

Асоціація Адвокатів України, Клуб майбутніх адвокатів ААУ, Клуб адвокатів Асоціації ААУ за фінансової підтримки ЮА «Шевчук та партнери», запрошує усіх бажаючих на турнір з настільного тенісу.


Назва заходу:  Запрошуємо усіх бажаючих на турнір з настільного тенісу
Дата проведення:  28.09.2013
Місце проведення:  ТРЦ Блокбастер, м. Київ, Московский Проспект 34В (2 поверх)

Екскурсія до Конституційного Суду України

Асоціація адвокатів України, Клуб майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України запрошують членів Клубу майбутніх адвокатів та усіх бажаючих на екскурсію до Конституційного Суду України, яка відбудеться 16 вересня 2013 року о 14:00.

Обов’язкова реєстрація за тел.: +38 (067) - 441-10-27. Контактна особа – Анна Аксьонова.

Назва заходу:  Екскурсія до Конституційного Суду України
Дата проведення:  16.09.2013

ІІІ ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ ААУ З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ!

Асоціація адвокатів України запрошує всіх бажаючих взяти участь у ІІІ Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 13 грудня 2013 року в готелі "Русь" (м. Київ, вул. Госпітальна 4).

Метою проведення Форуму є обмін досвідом між фахівцями, обговорення нагальних проблем, що виникають у роботі під час здійснення захисту по кримінальним справам та підвищення рівня кваліфікації адвокатів.

Зареєструватись для участі у Форумі та отримати більш детальну інформацію можна сайті ВГО «Асоціація адвокатів України»: www.uaa.org.ua, а  також за наступними контактами: тел.: (067)441-10-27, (067239-86-90(050)351 74 33; e-mail: aksenova@uaa.org.uaforum@uaa.org.ua.


Назва заходу:  ІІІ ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ ААУ З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ!
Дата проведення:  13.12.2013

КМА ААУ обирає Президента та Віце – Президента!
Асоціація адвокатів України повідомляє про реформування Клубу майбутніх адвокатів України та оголошує про обрання Президента, Віце-Президента Клубу, членів Виконавчої ради (ознайомитися з проектом Положення про КМА ААУ можна тут)
Назва заходу:  КМА ААУ обирає Президента та Віце – Президента!
Дата проведення:  15.11.2013
Місце проведення:  м. Київ. вул. вул. Пирогова, 9, ауд. 231

Відбудеться круглий стіл на тему: «Кримінальний процесуальний кодекс України: перші проблеми і здобутки»

20 листопада 2013 року в Класичному приватному університеті за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б, ауд. 124 (І поверх головного корпусу) відбудеться Круглий стіл на тему: «Кримінальний процесуальний кодекс України: перші проблеми і здобутки».

Назва заходу:  Відбудеться круглий стіл на тему: «Кримінальний процесуальний кодекс України: перші проблеми і здобутки»
Дата проведення:  20.11.2013
Місце проведення:  м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б, ауд. 124 (І поверх головного корпусу)

Круглий стіл «Актуальні проблеми податкового права: виклики сьогодення, практичний аспект»

Секція податкового права Комітету з приватного та публічного права Асоціації адвокатів України проводить круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми податкового права: виклики сьогодення, практичний аспект», що буде проходити 20 листопада 2013 року о 14 год. 00 хв. на базі Національного педагогічного університету імені П. М. Драгоманова, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9.

Назва заходу:  Круглий стіл «Актуальні проблеми податкового права: виклики сьогодення, практичний аспект»
Дата проведення:  20.11.2013
Місце проведення:  м. Київ, вул. Пирогова, 9

Запрошуємо усіх бажаючих на турнір з російського більярду

Асоціація Адвокатів України, Клуб майбутніх адвокатів ААУ, Клуб адвокатів Асоціації ААУ за фінансової підтримки АО «Нацина Рачук», запрошує усіх бажаючих на турнір з російського більярду.

Дата проведення: 22 листопада 2013 року (п’ятниця).

Початок о 19:00.

Місце проведення: Більярдний клуб «Салют», м. Київ, вул. Івана Мазепи, 11-Б.

Участь в турнірі – 90 грн. 
Призовий фонд 1000 грн.  
При собі необхідно мати паспорт та гарний настрій! 
Якщо Ви бажаєте взяти участь в заході, попередня реєстрація за тел.: +38 044 491-69-71, або +380 67 441-10-27- Анна Аксьонова, моб.: + (067) 239 86 90 - Наталія Журавльова.

Назва заходу:  Запрошуємо усіх бажаючих на турнір з російського більярду
Дата проведення:  22.11.2013
Місце проведення:  Більярдний клуб «Салют», м. Київ, вул. Івана Мазепи, 11-Б

І Школа кар’єрного росту майбутнього адвоката

Запрошуємо членів Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України та Ліги студентів Асоціації правників України взяти участь у І Школі кар’єрного росту майбутнього адвоката, яка відбудеться 01 лютого 2014 року на базі Київського кооперативного інституту бізнесу і права (м. Київ, вул. Ломоносова, 18), ауд. № 807 б.

Онлайн семінар з Д.Засухіним – «Практика залучення клієнтів для адвокатів» (дистанційний доступ)

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь у on-line семінарі з керівником «Лабораторії юридичного маркетингу» - Дмитром Засухіним (http://jurmarketing.ru/) на тему: «Практика залучення клієнтів для адвокатів», який відбудеться 24 січня 2014 року о 14 год. 00 хв.

Відбудеться І Конференція Регіональної Асамблеї ААУ

28 лютого 2014 року відбудеться І Конференція Регіональної Асамблеї ААУ.

Час проведення:   09:00 – 12:00 
Місце проведення:   Готель «Русь», що знаходиться за  адресою вул. Госпітальна, 4, м. Київ, 01601.

Круглий стіл на тему: «Перспективи розвитку медіації в Україні»

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь у Круглому столі на тему: «Перспективи розвитку медіації в Україні», який відбудеться 17 лютого 2014 року в приміщенні  Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9.

Майстер-клас І.М.Калінської

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь у майстер-класі адвоката, медіатора, партнера «Бюро примирення Ірини Калінської» - Ірини Михайлівни Калінської на тему: «Психологічні аспекти медіації в роботі адвоката».

Назва заходу:  Майстер-клас І.М.Калінської
Дата проведення:  25.03.2014
Місце проведення:  Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9)

Відбудеться науково-практичний круглий стіл на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку екологічного оподаткування в Україні»

Запорізьке відділення Асоціації адвокатів України спільно з Міністерством доходів і зборів України, Інститутом економіки промисловості Національної Академії Наук України, Запорізькою філією Інституту економіки промисловості Національної Академії Наук України при Класичному приватному університеті та науково-дослідним інститутом фінансового права запрошує всіх бажаючих взяти участь у науково-практичному круглому столі на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку екологічного оподаткування в Україні».


Назва заходу:  Відбудеться науково-практичний круглий стіл на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку екологічного оподаткування в Україні»
Дата проведення:  21.03.2014
Місце проведення:  м. Запоріжжя, на базі Класичного приватного університету, що знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського 70-б.

Запрошуємо усіх бажаючих на неформальну зустріч Клубу адвокатів ААУ, яка відбудеться у Ірландському пабі «Ендрюс» («Andrew's»)!

Клуб адвокатів ААУ запрошує усіх бажаючих на неформальну зустріч, яка відбудеться 07 лютого 2014 року в Ірландському пабі «Ендрюс» («Andrew's»), за адресою: м. Київ, вул. Костянтинівська, 22/17.

Назва заходу:  Запрошуємо усіх бажаючих на неформальну зустріч Клубу адвокатів ААУ, яка відбудеться у Ірландському пабі «Ендрюс» («Andrew's»)!
Дата проведення:  07.02.2014
Місце проведення:  м. Київ, вул. Костянтинівська, 22/17, в Ірландському пабі «Ендрюс» («Andrew's»)

ІІ ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ» ІІ ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ»

Від імені Асоціації адвокатів України ми раді запросити Вас на ІІ ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ». Вже котрий рік поспіль Асоціація адвокатів України проводить унікальний захід, який слугує платформою для обговорення та вирішення нагальних проблем в галузі адвокатури. Даний Форум - четвертий професійний захід для адвокатів, присвячений питанням організації та здійснення адвокатської діяльності, підвищенню рівня кваліфікації адвокатів, що слугує формуванню та утвердженню єдиної думки щодо розуміння ролі і місця інституту адвокатури в суспільстві.

Назва заходу:  ІІ ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ ААУ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ»
Дата проведення:  21.09.2012
Місце проведення:  Готель «Прем’єр Палац», Софіївський Гранд Хол, бул. Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29, Київ 01004, Україна
Організатор:  Асоціація адвокатів України


Минулі заходи 1 — 467 з 467
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець По стор.
 
ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ